الکساندر Vindman اخراج و همراهی از کاخ سفید

واشنگتن — کاخ سفید روز جمعه از کار اخراج شدند سرهنگ سرهنگ الکساندر S. Vindman که شهادت در مجلس استیضاح جلسات خشم رئیس جمهور تهمت و متحدان خود همراهی او را از پیچیده تنها چند روز پس از سنا محاکمه به پایان رسید و در تبرئه خود وکیل گفت.

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید” David ماشین کار وکیل در بیانیه ای گفت:. “سرهنگ سرهنگ Vindman خواسته شده بود به ترک برای گفتن حقیقت. افتخار او تعهد خود را به حق وحشت زده قدرتمند است.”

سرهنگ Vindman را, برادر دوقلوی یوگنی Vindman همچنین ارتش سرهنگ که مشغول به کار در کاخ سفید اخراج شد به عنوان به خوبی و همراهی کردن در همان زمان با توجه به دو نفر در جریان این تحولات است.

اخراج پیش بینی شد پیش از آن در روز زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل تایید به خبرنگاران قبل از ترک در سفر به کارولینای شمالی که سرهنگ الکساندر Vindman خواهد بود تحت فشار قرار دادند. “من خوشحال هستم با او” رئيس جمهور گفت: سرهنگ Vindman. “شما فکر می کنم من قرار بود با او ؟ من نیستم.”

رئیس جمهور سپس اعلان مجدد یک پیام توییتر از یک حامی دفاع از سرهنگ اخراج: “Vindman رفتار یک رسوایی است. او باید از RealDonaldTrump کاخ سفید در اسرع وقت برای محافظت از ما در سیاست خارجی از خود دسیسه.”

هر دو برادر که تورهای در کاخ سفید برنامه ریزی شده بود به تا آخرین تیر خود را حفظ کنید صفوف ارتش و در حال حاضر بازگشت به خدمت ، الکساندر Vindman بود که انتظار این حرکت و آغاز شده بود از بین بردن وسایل شخصی گفته شد او را به پنتاگون قبل از حرکت ملی به دانشکده جنگ در ماه جولای به عنوان اصل برنامه ریزی شده با توجه به یک فرد نزدیک به این وضعیت است. یوگنی Vindman که می رود توسط یوجین بود بیشتر تعجب کرد و گفت: او را گزارش به دفتر ژنرال ارتش وکیل.

این اقدام دو روز پس از آقای تهمت بود تبرئه در مجلس سنا استیضاح دادگاه تبدیل شده است که در قسمت در شهادت سرهنگ Vindman و دیگر مقامات دولت که توصیف یک کمپین برای فشار اوکراین به اعلام فساد تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور آمده است. و دیگر دموکرات ها.

آقای ترامپ روشن ساخته است شخصی خود را به نفرت و بیزاری برای سرهنگ Vindman که نظارت سیاست آمریکا در قبال اوکراین در شورای امنیت ملی کارکنان. “سرهنگ Vindman و برادر دوقلو, راست?” رئيس جمهور گفت: در یک نقطه در طول یک درهم و برهم hourlong تخلیه جلسه در کاخ سفید در روز پنجشنبه صدای چکیدن با تحقیر. “ما تا به حال برخی از افراد که واقعا شگفت انگیز است.”

تصمیم به حرکت سرهنگ Vindman از کاخ سفید پیچیده که قبلا گزارش بلومبرگ نیوز و واشنگتن پست آمد به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را ساخته اند روشن است که آنها به دنبال دقیق گیری در برابر کسانی که او را مقصر می داند برای تحریک او را استیضاح و محاکمه. در طول کاخ سفید رویداد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد “بد” و “فاسد” افرادی که مورد بررسی قرار گرفته و خود را سخنگوی رفت و در تلویزیون اعلام کرد که هر کسی که صدمه دیده است رئیس جمهور “باید برای پرداخت” آن است.

سخنران نانسی پلوسی که هماهنگ خانه استیضاح گفت که او “حیرت زده” به شنیدن این که سرهنگ Vindman خواهد بود تحت فشار قرار دادند از کاخ سفید است. “این چنین شرم آور است,” او گفت. “آنچه که یک فرد وطن پرست. این بیش از حد می رود.”

سناتور چاک شومر از نیویورک ، رهبر حزب دموکرات گفت که پنتاگون به او اطمینان کرده بود که whistle-blowers “مانند LTC Vindman” محافظت می شود. “هر گونه اقدامات تلافی جویانه در برابر او و یا دیگران که آمد به جلو برای گفتن حقیقت در اشتباه هستند و باید دیده می شود برای چه هستند: یک فرمت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پوشش” او در توییتر نوشت.

حداقل یک جمهوریخواه پیوست و اعتراض. سناتور سوزان کالینز از مین گفت: شهود باید برای دادن خانه مورد نیاز شهادت. “بدیهی است که من هستم و نه به نفع هر نوع مجازات در برابر هر کسی که جلو آمد با شواهد” او گفت: در مین با توجه به پورتلند پرس هرالد.

همانطور که از چند هفته پیش سرهنگ Vindman هنوز انجام کار خود را روز به روز از هماهنگی اوکراین سیاست حرفه ای با مسئولان سازمان های دیگر, اما تا به حال شده است تا حد زیادی قطع از سیاسی منصوب و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات جدید, مشاور امنیت ملی, Robert C. اوبراین که در این کار بوده است پس از ماه سپتامبر به گفته این فرد مطلع در برنامه.

سرهنگ Vindman در شرق اوکراین مهاجر و تزئین عراق جانباز گفت: خانه هوش کمیته در ماه نوامبر که او شگفت زده شد زمانی که او شنیده ام آقای ترامپ فشار رئیس ولدیمیر Zelensky اوکراین به بررسی آقای بایدن و یک تئوری توطئه که شامل دموکرات ها و انتخابات 2016 در طول 25 جولای تلفن تماس بگیرید. او قانونگذاران گفت که او گزارش داد نگرانی های خود را به دیگر N. S. C. مقامات.

جمهوری خواهان بازجویی انگیزه خود در این جلسه با اشاره به این واقعیت است که مقامات اوکراین صدا او را در مورد تبدیل شدن این کشور با وزیر دفاع, یک پیشنهاد او را رد کرد و گزارش به مافوق خود.

حتی قبل از این جلسه سرهنگ Vindman قرار گرفت به تلخ تعرض میهن پرستی در رادیو فردا و رسانه های اجتماعی که ناشی از نگرانی برای امنیت شخصی خود. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او را به نام “هرگز Trumper” یک اصطلاح سرهنگ را رد کرد. فاکس پخش یک بخش که در آن مفسران به ذکر است که سرهنگ Vindman شد یک مهاجر “کار در داخل کاخ سفید ظاهرا در برابر رئیس جمهور علاقه” نشان می دهد که ممکن است مقدار به “جاسوسی است.”

سرهنگ Vindman ساخته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را حتی عصبانی تر زمانی که او عینک پلیس تلویزیونی شنوایی و نظرات است که به نظر می رسید بیشتر سیاسی دیگر شاهد. Donald Trump Jr., رئیس جمهور, پسر ارشد به نام سرهنگ “سطح پایین حزبی بوروکرات و نه چیزی بیشتر.”

این حملات از سر گرفته در سنا محاکمه در ماه گذشته. “آدام شیف است نقطه الکساندر Vindman به عنوان یک آمریکایی وطن پرست” سناتور مارشا بلکبرن جمهوری خواه از تنسی در توییتر نوشت در دادگاه با اشاره به سرب مدیر خانه تعقیب این مورد. “چگونه میهنی است که آن را به بد دهان و تمسخر ملت بزرگ ما در مقابل روسیه امریکا بزرگترین دشمن؟”

او دیگر ارسال پیام چند ساعت بعد به نقل از یک فرمانده سابق درباره سرهنگ Vindman: “آیا اجازه نمی دهد مدرسه شما احمق. او یک فعال سیاسی کرد.” آقای ترامپ را بازتوییت کرد پست.

سرهنگ Vindman وکیل اخراج در آنچه که او به نام سناتور “تهمت” و “نامردی” گفت: مشتری خود را ادامه خواهد داد به “کشور ما در خدمت وحی و با افتخار است.”

با استیضاح بیش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که بحث که آیا به تغییرات اضافی در کاخ سفید کارکنان. برخی از مشاوران او هستند که او را تشویق به بخش راه با اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney; کسانی که مشاوران باید اشاره انگشت در آقای Mulvaney برای نقش خود در یخ امنیتی کمک به اوکراین است که راه را برای استیضاح پرس و جو در خانه. آقای Mulvaney بود دستور به توقف کمک های آقای ترامپ با توجه به چند مقامات دولت.

دیگر مشاوران در حال گفتن آقای ترامپ که او باید صبر کنید برای ایجاد تغییرات عمده تا بعد از انتخابات. برخی از مشاوران امیدواریم که نماینده علامت مراتع جمهوریخواه از کارولینای شمالی است که بازنشستگی را از پیوستن به کاخ سفید به عنوان مشاور ارشد هر چند نه به عنوان رئیس ستاد. آقای مرغزار سفر با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروی هوایی یکی به کارولینای شمالی در روز جمعه.

آقای ترامپ مورد مناقشه حدس و گمان است که آقای Mulvaney خواهد بود تحت فشار قرار دادند به نفع آقای مرغزار. “من رابطه خوبی با میک” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت:. “من رابطه خوبی با علامت. و این غلط است.”

مگی Haberman گزارش از نیویورک و پیتر بیکر از واشنگتن است. دنی حکیم کمک گزارش از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>