الکساندر اذعان مورد در برابر تهمت, اعلام رای برای جلوگیری از شاهدان

واشنگتن — سناتور لامار الکساندر جمهوری خواه از ایالت تنسی گفت: در اواخر روز پنجشنبه که اگر چه او معتقد است که دموکرات ها تا به حال ثابت خود را که رئیس جمهور تهمت عمل “نامناسب” خود در ارتباط با اوکراین او فکر نمی کنم رئیس جمهور اقدامات impeachable و خواهد رای در مقابل با توجه به شواهد جدید در استیضاح محاکمه.

آقای الکساندر بیانیه بود و یک نشانه قوی است که جمهوری خواهان به صف آرا برای جلوگیری از یک تماس برای اطلاعات بیشتر شهود و اسناد و مدارک در روز جمعه و مطبوعات نسبت سریع تبرئه سوم ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ است. مخالفت خود را یک پیروزی مهم برای کاخ سفید و رهبران جمهوری خواه.

“سوال آن است که آیا رئیس جمهور آن را انجام داد اما اینکه آیا این کشور ایالات متحده آمریکا و یا مردم آمریکا باید تصمیم بگیرید که چه باید بکنید در مورد آنچه او” آقای الکساندر گفت: در اواخر شب در بیانیه ای پس از پایان دوم ماراتن بعد از بازجویی توسط سناتورهای. “من باور دارم که قانون اساسی را فراهم می کند که مردم باید تصمیم گیری را که در انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود که در آیووا در روز دوشنبه.”

در اعلام موضع خود آقای الکساندر موثر اذعان کرد که از رئیس جمهور تا به حال درگیر در یک فاسد تلاش به اهرم پول مالیات دهندگان برای پیشبرد خود اهداف سیاسی — اساس سوء استفاده از قدرت به اتهام علیه او اما گفت که او تا به حال نتیجه چنین اقداماتی نمی شد impeachable. او به نام دوم شارژ انسداد کنگره “بیهوده و بیمعنی.”

“آن را نامناسب برای رئیس جمهور بپرسید خارجی رهبر به بررسی حریف سیاسی و خودداری ایالات متحده کمک برای تشویق به تحقیق که او گفت:” در یک بیانیه منتشر شده در 11 p. m. “هنگامی که مقامات منتخب نامناسب تداخل با تحقیقات از جمله آن تضعیف اصل عدالت مساوی تحت قانون است. اما قانون اساسی نمی دهد سنا قدرت به حذف رئیس جمهور از دفتر و ممنوعیت او از این سال رای گیری به سادگی برای اقدامات نامناسب هستند.”

او اعلام دربسته در محیط یک روز از لابی شدید در هر دو مجلس سنا و به عنوان هر طرف به دنبال درخواست تجدید نظر به کاهش گروه مردد خواهان. مدت کوتاهی قبل از آقای الکساندر اعلام قصد خود سناتور سوزان کالینز از مین یکی دیگر از متوسط دوم شد جمهوریخواه می گویند قطعی است که او را رای به نفع با توجه به شواهد جدید پس از سناتور میت رامنی از ایالت یوتا است.

Video player loading
در آخرین روز از بازجویی در استیضاح محاکمه رئیس جمهور تهمت سناتور قرار دادن رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور در میانه نزاع است.اعتباریاعتباری…داگ میلز/نیویورک تایمز

دموکرات ها خواهد نیاز به چهار جمهوریخواهان برای پیوستن به آنها در رای گیری برای حرکت به نظر اضافی شهود و مستند درخواست. پس از آقای الکساندر و خانم کالینز ساخته شده مواضع خود را روشن در روز پنج شنبه شب, تبدیل همه چشم ها به یک چهارم احتمالی جمهوری خواه نوسان رای سناتور لیزا Murkowski آلاسکا که گفت: او را اعلام تصمیم خود در روز جمعه.

هر دو طرف تلقی می شود آن را تقریبا غیر ممکن است که دیگر سناتور جمهوری خواه خواهد نقص است.

به محاکمه نزدیک یک نقطه عطف مهم هر دو طرف در حال حاضر به دنبال فراتر از حکم و فریم استدلال خود را به رای دهندگان پیش از انتخابات نوامبر.

“اگر مردم آمریکا تصمیم می گیرید که آنها نمی مانند آنچه در اینجا اتفاق افتاده است که آنها نمی مانند نقض قانون اساسی است که باید اتفاق افتاده است که آنها دوست ندارند در این حمله موفقیت آمیز رئیس جمهور صرفا برای اهداف سیاسی و حزبی و سپس آنها می توانید چیزی در مورد آن انجام و آنها می توانند آنها را پرتاب کردن” گفت: Pat A. Cipollone سفید, خانه مشاور.

نیروبخش برای احتمال شکست تلاش های خود را به نیروی شاهدان شنیده می شود در دادگاه دموکرات هوا آنچه که به احتمال زیاد به پیام خود را پس از صدور حکم رسیده است تصریح می کند که آقای تهمت تبرئه خواهد بود نامشروع به دلیل محاکمه ناقص بود.

“او نمی خواهد بود تبرئه” سخنران نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا به خبرنگاران گفت: در کنفرانس خبری هفتگی. “شما نمی تواند تبرئه اگر شما لازم نیست که یک محاکمه. شما لازم نیست که یک دادگاه اگر شما لازم نیست که شهود و اسناد و مدارک.”

حتی قبل از آقای الکساندر اعلام کرد موضع خود را در شهود رهبران جمهوری خواه مجلس سنا پیش بینی اعتماد به نفس است که آنها خط تا لازم آرا و خصوصی رسم محاکمه را endgame. سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت صرف مقدار پنج شنبه زحمتکش پشت صحنه به گول زدن مردد میانه و سرکوب هر گونه حرکت به طولانی شدن دادگاه با اعتراف به شواهد اضافی.

در مورد بلندی رای به عنوان رییس جمهوری صبح روز پنجشنبه به کنگره او به خبرنگاران گفت: “من همیشه با اعتماد به نفس.”

خانم Murkowski به نظر می رسد دست و پنجه نرم با موقعیت خود را در روز پنج شنبه شب. پس از مجلس سنا شکست برای او ارسال پرسش برای آقای تهمت دفاع تیم پرسیدن چرا سنا باید نه شنیدن از John R. Bolton سابق مشاور امنیت ملی نوشت که در یک کتاب منتشر نشده که آقای ترامپ گفت که او نمی خواهد آزادی کمک های نظامی به اوکراین تا زمانی که این کشور به کمک در تحقیقات از رقبای سیاسی خود.

او اشاره کرد که حساب گزارش روز یکشنبه توسط نیویورک تایمز در تضاد آقای تهمت صریح انکار است که او تا به حال در ارتباط با کمک های نظامی و تحقیقات.

“این اختلاف در مورد مواد حقایق وزن آن به نفع خواستار اضافی شاهدان مستقیم با دانش” خانم Murkowski پرسید. “چرا باید این بدن تماس بگیرید بولتون سفیر?”

اما بعد به او پیوست و با آقای الکساندر و دیگر سناتورها در درخواست آقای تهمت تیم اگر آنها موافقت کردند که حتی اگر آقای بولتون حساب درست شد رئیس جمهور انجام نمی افزایش به سطح یک impeachable جرم. آنها انجام داد.

خانه دموکراتیک دادستان ساخته شده نهایی خود را در درخواست برای تماس با سابق مشاور امنیت ملی به عنوان رای خود جلب کرد نزدیک تر است.

“حقیقت این است که ما خیره در چشم” گفت: نماینده Adam B. شیف کالیفرنیا سرب مدیر خانه. “ما می دانیم که چرا آنها نمی خواهند جان بولتون به شهادت: آن دلیل است که ما نمی دانیم واقعا چه اتفاقی افتاده است در اینجا آنها فقط نمی خواهم مردم آمریکا به شنیدن آن را در تمام آن زشت گرافیک و جزئیات است.”

آقای الکساندر سابق وزیر آموزش و پرورش و نامزد انتخابات ریاست جمهوری مجموعه به بازنشستگی در پایان سال ملاقات خصوصی با خانم Murkowski اوایل شب پنجشنبه زمانی که محاکمه شکست برای شام و همچنین اطلاع آقای مک کانل از تصمیم خود.

او پس از بازگشت به زمین و خواندن یک کپی از “استیضاح: آمریکایی تاریخ” و دست پیش نویس بیانیه ای اعلام کرد تصمیم گیری است که حتی کارکنان خود را هنوز نمی دانند.

آقای الکساندر نهایی بیانیه روشن ساخته است که او را رای به تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی حتی اگر او نمی پوشی خود را انجام.

“اگر این کم عمق با عجله و کاملا حزبی استیضاح شد و به موفقیت آن خواهد rip کشور از هم جدا ریختن بنزین بر آتش اختلافات فرهنگی که در حال حاضر وجود دارد,” او گفت:.

خانم کالینز به مراتب کمتر بینش تفکر خود را در زمینه اتهامات اما گفت که او را دیدم ارزش شنیدن بیشتر است.

“من اعتقاد دارم که شنیدن برخی از شاهدان را به هر طرف این فرصت را به طور کامل و منصفانه خود را در مورد حل و فصل هر گونه ابهامات و ارائه شفافیت بیشتر,” او گفت: در بیانیه منتشر شده فقط قبل از آقای اسکندر. “بنابراین من به شما رای در حمایت از حرکت اجازه می دهد تا شهود و اسناد و مدارک به subpoenaed.”

قبلا در داخل سنا مجلسی, معمولا اسکریپت دادگاه رو به یک زمان شروع و در روز پنج شنبه زمانی که سناتور رند پال جمهوری خواه از کنتاکی فرستاده شده سوالی است که شامل نام یک شخص به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که C. I. A. whistle-blower که ناشناس شکایت در مورد اوکراین کمک فوری استیضاح پرس و جو.

پس از مطالعه این سوال کارت القضات رابرتز, جان G. جونیور حاضر به خواندن آن با صدای بلند به جای آن گفت: “به رئیس جلسه کاهش می یابد به عنوان خوانده شده سوال این عنوان را مشاهده کنید.”

خشمگین آقای Paul سپس با عجله از اتاق مستقیما به انتظار دوربین های تلویزیونی به جزئیات سوال خود را با صدای بلند. او پرسید: اگر دادستان و دفاع تیم بودند آگاه گزارش می دهد که دو دولت “ممکن است با هم کار کرده اند به طرح impeaching رئیس جمهور قبل از وجود دارد رسمی خانه استیضاح.”

آقای پل حرکت منعکس چگونه آقای تهمت متحدان به دنبال به نوبه خود جداول در کل درخواست تغییر تمرکز به دور از رئیس جمهور انجام و نسبت به آنچه آنها نشان می دهد یک توطئه توسط مخالفان خود را به ساخت یک پایه و اساس برای از بین بردن او.

موضوع شده است مورد علاقه رئیس جمهور و تمام شده است اما برخی به شکل برجسته در ناظران سیاسی پس از تبرئه او باعث می شود این مورد به رای دهندگان که استیضاح تلاش بود توهین به آنها را به عنوان مقدار به عنوان یک چالش به او.

در نادر دو حزبی سوال — یکی از تنها سه نفر از بیش از 170 را مشاهده کنید — خانم Murkowski و سناتور برایان Schatz دموکرات از هاوایی خواسته است که با توجه به این اقدامات از هر رئیس جمهور به حدی ذاتا سیاسی چگونه باید سناتورهای تمایز بین اسلام سیاسی اقدامات و impeachable ،

پاتریک Philbin, یک معاون کاخ سفید مشاور گفت: تلاش برای تشخیص یک سیاستمدار انگیزه “است که بسیار خطرناک است.”

“همیشه وجود دارد برخی از چشم به انتخابات آینده” او گفت:, “و از آن به پایان می رسد تا تبدیل شدن به یک استاندارد خیلی نرم و قابل انعطاف است که در واقعیت واقعا یک جایگزین برای یک سیاست تفاوت: اگر ما را دوست ندارند و تفاوت سیاست ما آن را نسبت به یک بد انگیزه.”

آقای شیف مقابله که استیضاح شد مناسب “سیاسی مجازات یک جرم سیاسی” مربوط فاسد و فعالیت است.

“اگر ما به پایین جاده ای که” نادیده گرفتن یک فاسد انگیزه آقای شیف گفت: “هیچ محدودیتی برای آنچه در این و یا هر گونه دیگر رئیس جمهور می تواند انجام دهد.”

رای گیری در روز جمعه معامله نیست به طور مستقیم با فرد شهود و یا مجموعه ای از اسناد و مدارک. بلکه آن را حل و فصل خواهد شد که آیا دادگاه باید حتی در نظر گرفتن تماس اضافی شهود و شواهد است.

اگر اکثریت سناتورهای رای نه رهبران جمهوری خواه می تواند حرکت اقدام به نهایی مذاکرات و سریع بالا یا پایین رای در هر مقاله از استیضاح احتمالا در اوایل جمعه. اگر آنها رای بله محاکمه خواهد دهان باز و می تواند تبدیل به یک رایگان برای همه است که در آن هر گروه از 51 سناتورها می تواند گروه با هم به صدور احضاریه برای شهادت و سوابق خود را انتخاب کنند.

اما سناتورها در هر دو طرف نیز فرح بخش به صورت مجزا امکان وجود دارد که شاهد و اسناد و مدارک رای می تواند در نهایت در یک 50-50 کراوات. چنین نتیجه می شود رئیس دادگستری رابرتز در یک موقعیت دشوار است. وجود سابقه کشیده شده از سال 1868 استیضاح محاکمه رئیس جمهور اندرو جانسون از رئیس دادگستری ریخته گری tiebreaking رای در یک رویه حرکت است. اما با وجود دموکراتیک امیدوار است رئیس دادگستری رابرتز بعید است که می خواهید اشفته خود را در اختلاف شده است که تا کاملا سیاسی شده است.

اگر رئیس دادگستری ممتنع از شکستن یک کراوات حرکت شکست خواهد خورد.

Michael D. برشی شریل گی استولبرگ و Catie Edmondson کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>