زنگ بیش از مرگ و میر زنبورها از گسترش بیماری ویروسییک بیماری ویروسی است که باعث می شود زنبور عسل به رنج شدید لرزان flightlessness و مرگ در عرض یک هفته در حال گسترش است به صورت تصاعدی در بریتانیا.

فلج مزمن زنبور ویروس (CBPV) بود که تنها ثبت در Lincolnshire در سال 2007. یک دهه بعد از آن پیدا شد در 39 47 زبان انگلیسی شهرستان و شش نفر از هشت ویلز استان ها, با توجه به داده های جمع آوری شده از بازدید بیش از 24,000 زنبورداران.

و همچنین تلاش برای پرواز مبتلا زنبورها توسعه براق, بی مو شکم. انبوهی از افراد مرگ بر داشت در خارج از کندو با تمام مستعمرات غالبا محو این بیماری است.

یک تیم از دانشمندان به رهبری ProfGiles تکان دادن از دانشگاه نیوکاسل شناسایی clusterings بیماری با موارد متمرکز در میان apiaries اجرا شده توسط حرفه ای زنبورداران به جای کار پاسداران.

در مطالعه منتشر شده در طبیعت ارتباطات دانشمندان با استفاده از داده ها از 130.000 زنبور عسل-واردات از 25 کشور نشان می دهد برای اولین بار است که این بیماری تقریبا دو برابر به احتمال زیاد در apiaries متعلق به زنبورداران که وارد زنبور عسل. حرفه ای زنبورداران را در عسل, زنبور ملکه برای دوباره پر کردن کهیر خود را هر چند سال.

یکی دیگر از راه های که در آن تجاری پرورش زنبور عسل می تواند کمک به گسترش این بیماری است چرا که آنها تمایل به مدیریت مستعمرات بزرگ و ویروس به نظر می رسد به سرعت در حال انتقال در پرجمعیت کهیر.

اما تکان دادن گفت: مشخص نیست که این بیماری وارد شد از طریق کوئینز و آن را “ناعادلانه” به ادعای بیماری ناشی از صنعتی پرورش زنبور عسل.

“زنبور عسل کشاورزان این کشور تمایل به بسیار مقیاس کوچک. استاندارد زنبور عسل کشاورز ممکن است 100 تا 200 مستعمرات. در ایالات متحده آنها را تا 10000. حتی در آلمان وجود دارد خواهد بود در مقیاس بزرگ پرورش زنبور عسل رفتن,” او گفت:.

با توجه به تکان دادن زنبورداران حرفه ای ممکن است به مشکلات در بریتانیا به دلیل آنها بسیار موفق در آوردن زنبورها از طریق زمستان و ایجاد مستعمرات در بهار به استفاده از زود گل مانند کلزا. اگر آب و سپس نوبت مرطوب, این مستعمرات بزرگ هستند و پس از آن محدود به یک کندو. “شما نمی توانید فراموش اجتماعی فاصله در یک کندو به راحتی اما شما می توانید آن را مدیریت با افزایش فضا در آن وجود دارد” گفت: تکان دادن.

این بیماری ویروسی شده است در اطراف برای قرن ها – علائم آن ابتدا شرح داده شده توسط ارسطو – اما محققان علاقه مند به کشف اگر جدید تر و تلخ فشار است که در پشت آن جهانی افزایش است. در ایالات متحده CBPV شيوع 0.7 درصد در سال 2010 رسیده اما 16 درصد در سال 2014. شيوع دو برابر ایتالیا از 5 درصد به 10 درصد بین سال های 2009 و 2010. در چین, شیوع افزایش یافته و از 9 درصد به 38 درصد است.

زنبوران بالغ آلوده حمل این ویروس تا شش روز بدون نشان دادن علائم و ممکن است گسترش آن به سایر مستعمرات در سایت های مختلف که در آن زنبور عسل علوفه برای مواد غذایی است.

اما زنبور عسل به طور معمول انجام نمی علوفه بیشتر از 10 کیلومتر در بریتانیا و مطالعه قابل توجه یافت خوشه از این بیماری تا 40 کیلومتر از هم جدا. یک چهارم از زنبورداران باید سایت های مختلف, بنابراین می تواند کمک به گسترش این بیماری است.

اگر چه این بیماری به نظر می رسد به “سوختگی” در بریتانیا و عود نمی کند در نقاط بین فصول آن را بازگشت به کشور در مکان های دیگر در طول زمان است. این بیماری نیز یافت شده است که در زنبور عسل و مورچه جمعیت اما جهت انتقال مشخص نیست.

راب Nickless رئیس زنبور انجمن کشاورزان که پشتیبانی از این مطالعه گفت: “این نوع تحقیق که به ارمغان می آورد مزایای عملی به صنعت – کمک به زنبور عسل کشاورزان در سطح مردمی برای بهبود زنبور عسل بهداشتی و افزایش UK عسل تولید می باشد.”

پژوهشگران همچنان به بررسی ژنتیک این بیماری برای تعیین اگر یک سویه جدید و به دنبال کشف این که آیا وارد ملکه در آوردن این بیماری به بریتانیا و یا اینکه آیا آن ملکه به سادگی بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس است که در حال حاضر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>