آلاباما در سنای نژاد: جلسات چهره رای دهندگان پس از سالها تهمت تمسخر

ROBERTSDALE علا. — برای یک لحظه تمام اتاق در کنار او بود.

نمرات از رای دهندگان تحسین با شور و نشاط در صبح روز شنبه به عنوان جف جلسات بازگو برجسته از دو دهه سنا حرفه ای به عنوان یک محافظه کار حزب جمهوری خواه مانند زمان او منجر به اتهام علیه اوباما-عصر قانون تجارت و یا بسیاری از موارد او blunted خود را تلاش در اصلاح قانون مهاجرت.

اما پس از آن به عنوان آقای جلسات تبدیل به صدارت کوتاه او به عنوان رئیس جمهور تهمت دادستان — تصمیم خود را به recuse خود را از رسیدگی به تهمت کمپین روسیه روابط خود را متعاقب آن تبعید از رئیس جمهور را مدار حرکت خود را به عنوان آن را به طوری که اغلب هم در این برهه از بیخ و سخنرانی های پراکنده.

“من می دانم که رئیس جمهور با من” آقای جلسات گفت: از recusal. “اما من به شما بگویم: من درست بود.”

قضاوت با بی قراری سکوت کرد که رای دهندگان نمی شد بنابراین مطمئن شوید.

این نوع ناگهانی شیفت مربوطه به اهنگ صدا در واکنش جمعیت که آقای جلسات مواجه شده است و بارها و بارها در خود-شات پیشنهاد برای اصلاح قدیمی خود را بسازید خواهد شد که تصمیم روز سه شنبه در یک انتخابات بین آقای جلسات و او خواه حریف تامی Tuberville سابق دانشگاه آبرن مربی فوتبال. رای دهندگان اغلب تشویق راه آقای جلسات پیشرفته مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که در دستور کار دفتر تنها به ناگهان لگد در یادآوری از سقوط خود با مرد است. رواناب به نظر می رسد به مقصد نهایی کلمه از انواع در yearslong جلسات-مغلوب ساختن پیشی جستن ملودرام با Alabama خواهان داوری بین یک پسر بومی و رئیس جمهور آنها را تحسین.

اگر آقای جلسات تعریف شده توسط خود را بی دریغ و وفاداری به Trumpism با وجود رد خود را توسط آقای ترامپ آقای Tuberville است دقیق معکوس: او دریافت کرده است رئیس جمهور full-بویژه حمایت با وجود داشتن سابقه پر از لکه ای حمایت از رئیس جمهور در دستور کار, که در مورد آقای جلسات گونه به یاد رای دهندگان در هر نوبت. آقای Tuberville معتقد است, به عنوان مثال, که آقای تهمت تجارت جنگ “قرار دادن یک طناب دار” در اطراف گردن کشاورزان آمریکایی و گرفته دیگر واگرا از مواضع رئیس جمهور در مهاجرت و آمریکا در ارتباط با چین است.

اعتبار…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز

آن موقعیت را متوقف نشده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از رها کردن خوراک توییتر خود در مسابقه — ستایش آقای Tuberville, البته, اما صرفه جویی در Trumpian شکوفا برای حمله به آقای جلسات. “آلاباما اعتماد ندارند جف جلسات” او نوشت: در ماه مه; “جف جلسات یک فاجعه است که اجازه دهید همه ما را,” او نوشت: در روز شنبه.

با نظر سنجی نشان آقای Tuberville جلوتر از آقای جلسات که برنده چهار انتخابات سنا خدمت کرده و از سال 1997 تا سال 2017 پنج شنبه رواناب خواهد شد و همچنین در خدمت به عنوان یک پیش نمایش از رای دهندگان نگرش عمیقا دولت جمهوری پیش از آقای تهمت حضور در انتخابات مجدد در ماه نوامبر. هستند رئیس جمهور حامیان درجه اول کشیده شده به او را به عنوان یک تابع از ایدئولوژی که اجازه می دهد یک رای برای یک سیاست همسر روح مانند آقای جلسات و یا چیزی نزدیک به یک کیش شخصیت که ممکن است ضروری یک رای در برابر تبعید دادستان کل سابق?

رای دهندگان در هر دو اردوگاه ها می تواند حمایت آقای جلسات و احساس در صلح استدلال کودی فیلیپس یک جمهوری خواه رسمی در Baldwin County, در میان بیشتر پرجمعیت در آلاباما.

“اگر سناتور جلسات انتخاب او برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و تمام تلاش خود را به پلت فرم است که اساسا تهمت پلت فرم” گفت: آقای فیلیپس است که در حمایت از آقای جلسات.

که دولت سنا G. O. P. اولیه خواهد بود freighted با چنین مخاطره شده است یکی از ویژگی های یک اشکال از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. تحت هر دیگر, مدیریت تفاوت های ظریف در آلاباما جمهوری خواه رای دهندگان به ندرت قابل انتشار بود. اما پس از سال 2017 زمانی که دولت تاریخ را در انتخاب یک دموکرات, Doug Jones, برای موفقیت آقای جلسات وضعیت این یکی سنا صندلی ریخته است نور روشن در روانشناسی سیاسی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را سرسخت ترین آلاباما حامیان و مخالفان به طور یکسان.

این است که در حال حاضر به سادگی بر روی صفحه نمایش آلاباما در میان رای دهندگان که در حال بدست گرفتن نشانه خود را از آقای تهمت احساسات نسبت به آقای جلسات.

“من هرگز می دانم آنچه آمد تا بین او و مغلوب ساختن پیشی جستن” کارل ویلیامز, 75, تلفن همراه گفت: به همین دلیل او مطمئن بود که او می تواند رای برای آقای جلسات هر چند تصدیق او نیست “را به هر چیز دیگری در برابر او.” (برنده سه شنبه رواناب را آقای جونز در ماه نوامبر.)

آقای تهمت اهانت به آقای جلسات ناشی از رئيس جمهور است که انتصاب رابرت S. مولر سوم ویژه مشاور که مورد بررسی نفوذ روسیه در سال 2016 انتخابات هرگز برخوردی اگر سابق دادستان کل بود نه recused خود را از پرس و جو. و با توجه به متعدد فعلی و سابق مقامات کاخ سفید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تثبیت در آلاباما در سنای G. O. P. اولیه بازتابی از حدی که به روسیه تحقیقات همچنان ادامه دارد به امد و شد زیاد جمهور — چگونه حتی بیشتر از استیضاح او در نظر گرفته آن را به توان نهایی خودگذشتگی در زمان تصدی خود.

اعتبار…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز

از لحظه ای که آقای Tuberville وارد اولیه او به طرز ماهرانه ای هدایت ذرات آقای جلسات را recusal ساخت آن محور از آگهی های تلویزیونی و ابتلا به آقای تهمت توجه در این فرآیند است. آقای ترامپ فرمان مزدکی دستیاران’ درخواست خود را شامل خود را در ابتدا در آلاباما نژاد; آنها با احتیاط از تکرار 2017, زمانی که در حزب جمهوری خواه اولیه برای سنا صندلی آقای ترامپ تایید لوتر عجیب و غریب که در نهایت از دست داد به Roy Moore یک قاضی سابق که در ادامه به از دست دادن به آقای جونز پس از مواجهه با اتهام تعرض زیر سن قانونی دختران.

اما آقای ترامپ اطلاع از زمان آقای Tuberville را چکش آقای جلسات — در های اخیر یک آگهی مربی سابق می گوید آقای جلسات “ترک روی رئیس جمهور” و “شکست خورده آلاباما” — و چگونه آقای Tuberville پلت فرم به نظر می رسد شامل کمی بیشتر از یک وعده همیشه به حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت تایید آقای Tuberville در مارس 10, به tweeting, که او یک “رهبر واقعی” رئیس جمهور به نظر می رسد استقبال نه چندان خاص در دستور کار نیست بلکه این واقعیت است که آقای Tuberville او نیست دادستان کل سابق.

آقای Tuberville انتخاباتی شده است startlingly کم در جزئیات هر دو قبل و پس از انتخابات دور دوم مسابقه شروع یک تابع در بخشی از خود را به طور منظم و عدم تعامل با رسانه های خبری. آقای جلسات علاوه بر این به چالش کشیده است آقای Tuberville چندین بار اصلی بحث فایده ای نداشت; در مه, وقتی فاکس نیوز کریس والاس گسترش دعوت نامه برای هر دو نامزد به انجام درست که آقای Tuberville کاهش یافته است.

آنچه در ثبت نظر وجود دارد از آقای Tuberville پلت فرم نشان می دهد یک نامزد اغلب در تقابل با Trumpism. او گفته است که او “دلخور” است که آقای ترامپ تحویل داده نشده بهتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی به جانبازان و, که, در پاسخ به کروناویروس, ایالات متحده آمریکا “نمی تواند نگرانی در مورد چین در حال حاضر.” در اوایل اولیه آقای Tuberville به نظر می رسد به استدلال می کنند که مهاجران بدون عبور از مرز در جستجوی یک شغل باید در ارائه یک مسیر به شهروندی; هر دو آقای جلسات و برادلی بایرن سابق کنگره که او نیز نامزد, نامزدی, بلافاصله متهم آقای Tuberville حمایت از عفو. (آقای Tuberville به نام اتهام “خبر جعلی.”)

در عین حال در صورت وجود نور روز بین آقای Tuberville و آقای تهمت مواضع بسیاری از رای دهندگان جمهوری خواه در آلاباما به نظر نمی رسد به ذهن است. طول اولیه نظرسنجی ها نشان داده اند آقای Tuberville besting آقای جلسات به عنوان بسیاری از 20 درصد است. تازه ترین نظرسنجی انجام شده از جولای 2 جولای 9 توسط دانشگاه آبرن در مونتگمری نشان داد آقای Tuberville با 16 نقطه منجر شود.

پری O. هوپر جونیور سابق دولت نماینده و حامی آقای Tuberville گفت: مسابقه آب پز کردن به این واقعیت است که آقای جلسات تا به حال “رئيس جمهور اجازه پایین.”

اعتبار…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز

“دو چیز است که محبوب هستند در آلاباما در حال SEC فوتبال و Donald J. Trump,” او گفت:. “تامی Tuberville نمی خواهد اجازه دهید که رئیس جمهور و برای اضافه کردن به که او یک مربی سابق SEC.”

در برخی از راه coronavirus کمک کرده است آقای جلسات خود را در مورد یک مسابقه که در آن سیاست است در غیر این صورت بازی کمی به هیچ اهمیت است. آلاباما است ضربه سخت شده توسط ویروس با بیش از 51000 مورد تأیید و 1100 مرگ و میر ناشی از یکشنبه. و در جلسات مجازی محلی گروه های جمهوری خواه در سراسر رواناب آقای جلسات بازی های برگزار شده است تا تلاش های گذشته در سنا و به عنوان یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سرکوب در چین تعهد اگر دوباره انتخاب به نگه داشتن ملت پاسخگو برای گسترش جهانی ویروس.

آقای جلسات تمرکز بر این موضوع که زوج با آقای Tuberville غریزه به موج خاموش نقش چین در این بیماری همه گیر به نظر می رسد برای کمک به او کمی فاصله با حریف خود را با توجه به رای گیری های اخیر. اما همانطور که ریچارد شلبی ارشد سناتور جمهوری خواه از ایالت آلاباما قرار داده و آن را در مصاحبه اخیر خود رای دهندگان پرداخت نمی شود ممکن است تقریبا به همان اندازه توجه به مبارزات انتخاباتی به عنوان معمول است. “وجود دارد یک داستان در شهر و آن را در مورد بقا و مورد بهداشت,” او گفت:.

آقای شلبی گفت که او امیدوار است دولت خود را در نهایت انتخاب آقای جلسات اضافه شده است که “کوچکتر مشارکت مردم” در روز سه شنبه به عنوان یک نتیجه از ویروس ترس می تواند کمک به همکار سابق خود را شانس. نظر سنجی های متعدد پیش بینی کرده اند که هر دو آقای جلسات و آقای Tuberville غالب به راحتی در نهایی مسابقه آقای جونز هر چند حتی مقامات کاخ سفید اذعان کرد که آقای Tuberville با عدم وجود خود را از تجربه و رشد سوالات خود را در مورد مختصری از روی لئامت دادن در راس یک صندوق می تواند ثابت کند یک کمی سخت تر به فروش برساند.

آقای جلسات برای بخشی خود را به نظر می رسد هنوز هم خوشبین ها رو در بخش نظر سنجی که نشان می دهد تعداد زیادی از رای دهندگان بلاتکلیف باقی می ماند. بعد از ظهر روز شنبه او کاهش یافته است توسط یک رستوران غذاهای دریایی در تلفن همراه برای معرفی خود به مردم گرفتن ناهار عبور نسخه از یک کتاب آشپزی نوشته شده توسط مریم و یادآوری شام از اصول محافظه کار او تا به حال مدت طولانی است که “مایل به مبارزه.”

در مصاحبه ای پس از آقای جلسات خود را در سمت چپ جدول یکی از رای دهندگان گفت: این امر هنوز هم احتمالا یک “زمان بازی” تصمیم برای او. “من مانند جف من به شما بگویم — او یک کار خوب زمانی که او در آنجا قبل از” گفت: پرورش فوربس مادام العمر ساکن تلفن همراه که در آن آقای جلسات در حال حاضر زندگی می کند.

پرسید: پس چرا او همچنان بلاتکلیف آقای فوربس بود که با پوشیدن یک استتار “مغلوب ساختن پیشی جستن 2020” کلاه متوقف شد برای چند لحظه. “فقط شما می دانید او گفت:” آزمایشی “این راه برخی از مردم به خاطر صحبت کردن در مورد او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im