آلاباما در سنای مسابقه: جف جلسات مبارزه برای پس گرفتن صندلی

موبایل علا. — جف جلسات دادستان کل سابق که به تازگی از ایران تبعید و به مبارزه طلبیده رئیس جمهور تهمت به اجرا برای این کشور ایالات متحده آمریکا در آلاباما دچار شکست روز سه شنبه در مبارزه خود را برای برنده شدن در پشت صندلی او برگزار شد و به مدت 20 سال در حال سقوط به خوبی از اکثریت و فرود در یک انتخابات که در آن او می خواهد به رقابت با رقیب جمهوری خواه از موضع ضعف.

حوزه در سراسر کشور شد و هنوز شمارش آرا پس از نیمه شب. اما آقای جلسات بود به سختی دفع چالش قوی از یک تازه بدوران رسیده های سیاسی, تامی Tuberville سابق دانشگاه آبرن مربی فوتبال که چسبیده نزدیک به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک خستگی ناپذیر منفی و شخصی در مبارزات انتخاباتی تبدیل شده است که در این مسابقه به یک مسابقه بود که بیشتر وفادار به رئیس جمهور. او در حال حاضر چهره آقای جلسات در مارس 31 رواناب.

یک سوم جمهوری خواه Bradley بایرن, یک نماینده کنگره از تلفن همراه در منطقه که تلاش خود را برای غلبه بر ارتباط طولانی با حزب جمهوری خواه استقرار نیز اتصال اینترنت خود را به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از اذعان به شکست سه شنبه شب.

رای دهندگان در آلاباما تگزاس و کارولینای شمالی که در آن دموکرات ها در پارلمان نامزد برای به چالش کشیدن آسیب پذیر جمهوریخواه سناتور تام Tillis شد راه اندازی بزرگتر نبرد برای کنترل سنا در سال 2020 است. کال کانینگهام یک کهنه سرباز ارتش و دولت سابق قانونگذار برنده دموکراتیک اشاره به اجرای مقابل آقای Tillis در آنچه که انتظار می رود به یکی از ترین کشور به شدت مورد اعتراض مجلس سنا نژادها.

برنده بر طرف در آلاباما را سناتور داگ جونز است که به طور گسترده ای به عنوان بیشتر در معرض خطر دموکرات برای انتخابات مجدد در سنا این سال است. هر کس که برنده جمهوری خواه نامزدی است که انتظار می رود به یک مزیت قابل توجهی بیش از آقای جونز در عمیقا قرمز, آلاباما است که آقای ترامپ انجام شده با 61 درصد آرا.

صحبت کردن با یک کم با حضور در جمع حامیان در سه شنبه شب در یک هتل اتاق ضیافت در تلفن همراه آقای جلسات تاکید کرد او pro-مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار — یادآوری آنها او اولین سناتور به تایید رئیس جمهور در سال 2016 — و قول داد به قوی ترین مدافع برای رئیس جمهور سیاست های واشنگتن است.

“هر کسی می تواند می گویند آنها برای مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار اما بحث ارزان است,” او گفت:. “من مبارزه بزرگ مسائل روز ما و من را به دست آورد.”

اگر جمهوری خواهان برنده صندلی آن را به آنها ارائه برخی از اتاق تنفس در آنچه که انتظار می رود در غیر این صورت یک سال سخت به دفاع از خود 53-47 اکثریت با پلاریزه رئیس جمهور در بلیط و نگرانی سناتور جمهوریخواه از ایالت مین به کلرادو در معرض خطر هستند. با حضور معاون اول رئیس جمهور قدرت را به بازیگران tiebreaking آرا در سنا دموکرات ها نیاز به یک سود خالص سه کرسی را به اکثریت اگر حزب قطاری کاخ سفید; چهار اگر نه.

اولیه در آلاباما بود فروتنی تجربه برای آقای جلسات بود که به عنوان یک درمان castoff توسط حزب جمهوری خواه او کمک کرد تا تبدیل با دفاع تر ناسیونالیستی و ضد مهاجرت و ضد تجارت آزاد در دستور کار سال قبل از آقای تهمت زد برای دفتر صدایی این تم. آقای جلسات را وضع شد داستان احتیاطی در مورد کینه و نارضایتی که در قلب آقای تهمت سیاست است. و آن را به سمت چپ کمی شک و تردید در مورد چگونه موفق آقای ترامپ شده است در تبدیل خود به یک کشتی برای خود پیشرفت سیاسی که در آن اساسی سازماندهی اصل است نه محافظه کار ایدئولوژی یا سیاست اما وفاداری شخصی به او.

آقای جلسات شکست را قوی تر نشان دادن در روز سه شنبه قابل توجه reversal of fortune برای یک سیاستمدار که ایستاده در آلاباما پس بنابراین توانمند است که آخرین بار او برای انتخاب مجدد در آلاباما حزب دموکرات حتی نمی زحمت به معرفی یک نامزد به مخالفت با او.

مشکل او این بود که به اندازه کافی رای دهندگان جمهوری خواه به نظر می رسد به یاد قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن جف جلسات مورد علاقه رقم سمت راست که به کمک سوخت پوپولیستی واکنش که antagonized رهبران جمهوری خواه بیش از خیلی از مسائل است که در حال حاضر در قلب آقای تهمت ملی در دستور کار.

در عوض بسیاری از آنها شاهد کاهش دادستان کل که harangued تحقیر و خوار توسط آقای ترامپ که حمله به آقای جلسات به عنوان “ترس سفت” و “گم شده در عمل” و گفت: ان بی سی نیوز که انتصاب او را “بزرگترین اشتباه” او ساخته شده بود به عنوان رئیس جمهور.

آقای تهمت کم نظر آقای جلسات گذشته این مسابقه شکل گرفت که عوامل دیگر که کار نمی کند به نفع خود. آقای Tuberville که تاکید بر عدم وجود خود را از تجربه در سیاست, به نام, برای, آلاباما, به نوبه خود صفحه و انتخاب تازه رهبری است. آقای جلسات که 73 دیگر نمی تواند ادعا می کنند به تبادل نظر outsider او یک بار بود.

و که به نظر می رسد به سمت چپ تصور بر رای دهندگان که با احتیاط از هر کسی که آنها را مرتبط با واشنگتن است.

“جف را به تاکید است که او می تواند به کار و کمک به رئیس جمهور در روز 1 و سنا نیست یک محل برای آموزش های شغلی گفت:” جیم Zeigler این ایالت آلاباما حسابرس و یک جمهوری خواه است. آقای Tuberville مقابل را outsider مزیت. “در یک انتخابات اگر مربی Tuberville می توانید فروش ایده, ‘من یک سیاستمدار هستم یک خارجی’ او می شود بسیار قوی” آقای Zeigler اضافه شده است.

احتمالا کمک به آقای جلسات آویزان بر این واقعیت بود که آقای ترامپ تا حد زیادی در آنجا ماند سکوت یک بار آقای جلسات خود را اعلام کرد کمپین — یک کارهایی نشان از محدودیت برای یک رئیس جمهور که به ندرت می تواند مقاومت در برابر اصرار به شیرجه رفتن به نژادها در سراسر کشور می توانید نتیجه خود را با یک سوزاننده صدای جیر جیر. مشاوران او و رهبران جمهوری خواه با التماس او را به دخالت در آلاباما نژاد حتی اگر خصومت او نسبت به خود و دادستان کل سابق هنوز هم می سوزد ،

اما این خویشتن داری ممکن است نگه دارید در حال حاضر و رواناب. با توجه آقای جلسات را بدون زرق و برق نشان دادن در روز سه شنبه آقای Tuberville متحدان انتظار می رود به فشار کاخ سفید به حمایت از او بیش از آقای جلسات. که می تواند آسیب بیشتر آقای جلسات داده شده چقدر تاثیر رئيس جمهور در word می تواند در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه.

اغلب زمانی که رای دهندگان به نوبه خود به دور از یک سیاستمدار با سابقه و یک مخزن از حقوقی یا اخلاقی خطا و یا شخصی رسوایی به سمت چپ آنها را ترش. در آقای جلسات مورد این قضیه درست بود. دانشمندان حقوقی و وزارت دادگستری وکلا موافقت کردند که او به درستی recused خود را از نظارت بر این تحقیقات ممکن است به روابط بین روسیه و 2016 تهمت کمپین چرا که او تا به حال شده است یک مشاور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. آقای ترامپ اخراج او در نوامبر 2018 و آقای جلسات ماند تا حد زیادی آرام خود را اعلام سنا کمپین تقریبا دقیقا یک سال بعد.

در چشم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او و کمپین پیام آقای جلسات اولیه مخالفان سابق دادستان کل جرم بود که او تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی برای حفاظت از رئیس جمهور است. اخلاق recusal تا آنجا که آنها نگران بودند یا بی ربط یا تحریف توسط دشمنان از رئیس جمهور.

حتی قبل از آقای جلسات اعلام کرد که اجرای اولیه تحت سلطه بود effusive تظاهرات در حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. نامزدها به ندرت دیدم یک مسئله آنها را امتحان کنید نه برای استفاده به عنوان یک راه برای اثبات خود fealty به رئیس جمهور. به مجلس نمایندگان آماده شده برای استیضاح رئیس جمهور در اکتبر آقای بایرن یکی از چند خواهان که barged به یک بسته اطلاعاتی کمیته نشست و شروع به فریاد نماینده Adam B. شیف رئیس و یک رهبر دموکراتیک استیضاح تلاش است.

آقای Tuberville مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور گفت که خود بزرگترین دلیل برای تمایل به خدمت در واشنگتن بود “به کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” در اولین آگهی تلویزیونی, او اعلام کرد که رئیس جمهور بود یک موهبت الهی است. “خدا ما فرستاده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خاطر خدا می دانست که ما در مشکل” او می گوید: امیدوار به رفتن به واشنگتن برای کمک به ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار و تخلیه ضرب المثلی باتلاق.

یک چهارم جمهوریخواه نامزد Roy S. مور بود که در مسیر به پایان دور چهارم. نامزدی آقای مور قاضی که متهم خود را مجبور در دختران نوجوان به حرکت مجموعه مجموعه ای از حوادث که منجر به آقای جونز را غیر محتمل پیروزی. هیچ حزب دموکرات انتخاب شده بود به مجلس سنا از آلاباما در یک نسل.

آقای جلسات را فرض رفتن به مسابقه بود که چند دهه خود را از خدمات در آلاباما — او اولین انتخاب برای سنا در سال 1996 و به عنوان دادستان کل برای دو سال قبل از آن را کمک به او در غلبه بر هر گونه لکه بر شهرت خود را از سقوط با رئیس جمهور. در مبارزات انتخاباتی او نقش چاشنی عملگرا که دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در دستور کار است زیرا او درک و ارزش آن را بهتر از هر کسی.

او همچنین سعی کردم به یاد Alabamians که با وجود مشکل ارتباط با رئیس جمهور او شده بود اوایل حامی آقای تهمت زمانی که “تنها یک سناتور به حال جرات حمایت از او” به عنوان یکی از آقای جلسات اخیر تبلیغات آن قرار داده است.

در کارولینای شمالی آقای کانینگهام متوسط مورد علاقه رهبران حزب در واشنگتن بود در مسیر به آسانی ضرب و شتم اریکا D. Smith, یک دولت دموکراتیک سناتور در حال اجرا به سمت چپ در اصلی. اما پیروزی نمی آیند ارزان: مبارزات انتخاباتی خود و خارج از گروه دموکرات صرف بیش از 10 میلیون دلار افزایش نامزدی خود را. و در نشانه ای از چگونه نگران جمهوری خواهان در مورد از دست دادن صندلی آنها بی سر و صدا اختصاص یافته نزدیک به 3 میلیون دلار به مسابقه در خانم اسمیت نمایندگی به آقای کانینگهام مسیر مشکل تر است.

در تگزاس, M. J. Hegar سابق نیروی هوایی خلبان هلی کوپتر پیشرفته به دموکراتیک اولیه انتخابات برای این شانس را به چالش سناتور جمهوری خواه John Cornyn.

نیکلاس Fandos کمک گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>