آلاباما نمی تواند بلوک سقط جنین در طول coronavirus بحران قاضی قوانینیک قاضی فدرال حکم داد که Alabama نمی ممنوعیت سقط جنین به عنوان بخشی از دولت در پاسخ به کوروناویروس.

ایالات متحده منطقه قاضی Emma Thompson روز یکشنبه با صدور دستور مقدماتی به دنبال درمانگاه به جلوگیری دولت از ممنوعیت سقط جنین به عنوان بخشی از ممنوعیت های انتخابی روش های پزشکی در طول Covid-19 شیوع. او گفت: سقط جنین ارائه دهندگان می تواند تصمیم بگیرد که آیا یک روش می تواند صبر کنید.

آمریکا مرکز حقوق باروری ظ اضطراری دعاوی در پنج متحده برای خنثی کردن حرکت می کند توسط قانون گذاران به ممنوعیت سقط جنین در طول بیماری همه گیر.

در آلاباما دادگاه قضاوت تامپسون گفت که بر اساس زمان ثبت متهمان تلاش برای مبارزه با Covid-19 آیا بیشتر از آسیب پایدار اعمال شده توسط محرومیت از یک فرد حق فسخ بارداری, توسط بی بار و یا افزایش خطر در بیماران تحمیل شده توسط یک تاخیر روش یا ابر غیرمجاز پیگرد قانونی در برابر ارائه دهندگان.

حکم یک پیروزی برای سقط جنین طرفداران حقوق کسانی که در حال مبارزه و تلاش در تگزاس و اوهایو, آلاباما و کشورهای دیگر به منع سقط جنین خدمات در طول Covid-19 بیماری همه گیر. متحده استدلال کرده اند که آنها نیاز به صرفه جویی در تجهیزات پزشکی و بالقوه تخت بیمارستان در طی این بیماری همه گیر.

کلینیک سقط جنین در آلاباما گفت: آنها به دنبال این دستور پس از دولت حاضر به روشن است که این درمانگاه می تواند همچنان به کار گیرند.

آلاباما دستور داده بود به تعویق افتادن روش های پزشکی به جز در مورد یک اورژانس پزشکی یا برای جلوگیری از آسیب جدی از یک بیماری زمینه ای و یا بیماری و یا لازم است به عنوان بخشی از بیماران مداوم و درمان فعال.

یک وکیل به نمایندگی کلینیک ستایش از این تصمیم. جلوگیری از کسی که از سقط جنین آیا هر چیزی برای متوقف کردن Covid-19 ویروس آن فقط در زمان تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک کودک از دست خود گفت: الکسا Kolbi-Molinas ارشد کارکنان وکیل در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را آزادی باروری پروژه.

آلاباما دادستانی کل بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

آمریکا حاکم آمد و به عنوان سازمان جهانی بهداشت بود که خواست به اعلام سقط جنین ضروری خدمات سلامت در طول بیماری همه گیر. آن را زودتر صادر راهنمایی یادداشت مشاوره همه دولت هایی که زنان حق جنسی و باروری بهداشت و درمان “باید محترم شمرده شود, صرف نظر از Covid-19 وضعیت از جمله دسترسی به پیشگیری از بارداری و سقط جنین”.

شده اند وجود دارد خواستار رشد را برای دولت به حفاظت از سقط جنین خدمات در طول بحران. هفته گذشته 100 سازمان های غیر دولتی با صدور بیانیه مشترک درخواست کشورهای اروپایی برای پیدا کردن راه های جدید برای کمک به زنان در دسترسی به خدمات در طول مستند از جمله از طریق مشاوره آنلاین و به عنوان معرفی در انگلستان معرفی شده در ماه گذشته, اجازه می دهد آنها را به سقط جنین قرص در خانه.

ماری Stopes بین المللی هشدار داده است که تا 9.5 میلیون زنان و دختران را نه دسترسی به خدمات تنظيم خانواده در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که می تواند در نتیجه به عنوان بسیاری از 3m حاملگی ناخواسته و 2.7 m ناامن سقط جنین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>