فرودگاه هرج و مرج بافندگی با 181 میلیون آمریکایی نیاز جدید IDs به سفر


فرودگاه هشدار می دهند از هرج و مرج به عنوان بالا به 181 میلیون آمریکایی عجله برای دریافت جدید IDs قبل از اکتبر زیرا دولت با صدور مجوز را دیگر نمی خواهد قبول

  • دو سوم از 276 میلیون دولت مجوز رانندگی نیست و منطبق با قانون جدید
  • ترس را موجب شده است که این اقدام می تواند به شدت دندانه گردشگری
  • بیش از نیمی از آمریکایی ها بی اطلاع هستند که آنها نیاز به ID
  • این قانون به این معنی است که تمام مسافران خواهد شد نیاز به یک ID به پرواز در داخل کشور
  • یک هشدار صادر شده است که مسافران می تواند در سمت چپ رشته در فرودگاه و وجود خواهد داشت ‘بحران’ اگر مهلت از 1 اکتبر تمدید نمی شود

آمریکا بیشتر مسافران نیاز به درخواست برای یک ID از آنجا که دو سوم از 276 میلیون دولت مجوز رانندگی نیست و مطابق با قانون تامین جرقه ترس است که این اقدام می تواند به شدت دندانه گردشگری.

در ایالات متحده وجود دارد 181 میلیون نفر از مردم که هنوز هم واقعی ID’ و بیش از نیمی از آمریکایی ها بی اطلاع هستند که آنها نیاز به ID به هیئت مدیره پرواز با توجه به تحقیقات انجام شده توسط ایالات متحده در انجمن سفر (USTA) انجام شده در پاییز گذشته.

قانون اجرا پس از توصیه های زیر 9/11, بدان معنی است که تمام مسافران خواهد شد نیاز به یک ID به پرواز در داخل کشور.

REAL IDs are normally identifiable by a star in the upper-right corner and are so far issued by all states except Oregon and Oklahoma

املاک شناسه ها به طور معمول قابل شناسایی توسط یک ستاره در گوشه بالای سمت راست هستند و تا کنون صادر شده توسط همه کشورها به جز اورگان و اوکلاهما

این فرودگاه در شورای بین المللی آمریکای شمالی که نشان دهنده آمریکایی در فرودگاه هشدار داده است که مسافران می تواند در سمت چپ رشته.

این شورا مدیر عامل شرکت کوین برک توصیف وضعیت به ان بی سی نیوز به عنوان یک بحران در حال انتظار برای رخ می دهد’.

‘اگر دولت را ندارد قطعی بیانیه که در حال حاضر آنها در حال رفتن برای گسترش این, پس از آن ما در حال رفتن به یک بحران واقعی در دست ما آمده اکتبر 1,’ او گفت.

ترس مطرح شده است که صنعت گردشگری را رنج می برند اگر میلیون ها نفر از مردم خود را به طور ناگهانی قادر به پرواز زمانی که قانون به اثر می رود در ماه اکتبر.

وزارت امنیت داخلی (DHS) وزیر چاد گرگ گفت که این وزارت در تلاش است برای پیدا کردن راه هایی برای کاهش این روند به عنوان مهلت سریع روش.

ears have been raised that the tourism industry will suffer if millions of people find themselves suddenly unable to fly

گوش مطرح شده است که صنعت گردشگری را رنج می برند اگر میلیون ها نفر از مردم خود را به طور ناگهانی قادر به پرواز

More than half of Americans are unaware that they will need a REAL ID to board a flight from October

بیش از نیمی از آمریکایی ها بی اطلاع هستند که آنها را نیاز به یک ID به هیئت مدیره پرواز از اکتبر

Tori امرسون بارنز از USTA گفت: ‘چالش باقی مانده است که ده ها میلیون آمریکایی هنوز فاقد شناسه واقعی-سازگار با شناسایی’.

اگر چه ایالات 48 موضوع شناسه افرادی که خود را راننده مجوز قبل از دولت خود را اجرا و آن را به درخواست مجدد. اوکلاهما و اورگان هنوز آغاز صدور شناسه.

دولت DMVs به احتمال زیاد غرق شده توسط متقاضیان به عنوان اکتبر سرخه. اعتبار به طور معمول قابل شناسایی توسط یک ستاره در گوشه بالای سمت راست.

در تلاش برای کوسن تاثیر DHS اعلام کرد که آن را شل محدودیت های اعمال شده توسط اجازه دادن به سازمان های دولتی قبول هویت قبل از ارسال مدارک به صورت آنلاین در تلاش برای ایجاد برنامه پردازش سریعتر.

حتی اگر متحده تصمیم به پیاده سازی امنیت سیستم های الکترونیکی در فرد و سفر به راهنمایی و رانندگی هنوز هم مورد نیاز و مدارک هنوز هم نیاز به در نظر گرفته شود به قرار ملاقات.

Homeland Security Acting Secretary Chad Wolf said he is trying to find ways to ease the process

امنیت داخلی وزیر چاد گرگ گفت: او در تلاش است برای پیدا کردن راه هایی برای کاهش روند

DHS گفت که زمان انتظار خواهد بود برش در انتصاب به دلیل اسناد و مدارک نمی خواهد نیاز به اسکن می شود.

برای دریافت یک مجوز جدید نیاز متقاضیان مدرک اقامت اثبات هویت و اقامت قانونی در ایالات متحده و یک کارت امنیت اجتماعی.

گرگ گفت: ‘در حالی که پیشرفت های واقعی در کار است که هنوز هم جلوتر از آنجا که حدود دو سوم از تمام مجوز در حال حاضر نه سازگار با ID.

‘مطمئن باشید گروه ما ادامه خواهد داد به بررسی گزینه های دیگر قابل دوام برای بهبود بر این روند همچنان ادامه دارد انجام می دهند همه چیز را می تواند به اطلاع آمریکایی ها مورد نیاز برای به دست آوردن یک ID قبل از اجرای کامل مهلت بعد از این سال.’

نیاز واقعی برای شناسه های توصیه شده توسط کمیسیون 9/11 است که دولت فدرال تنظیم استاندارد برای توزیع ID.

گذشته از شناسه واقعی-سازگار دولت مجوز رانندگی مسافران می توانند با استفاده از اشکال دیگر از شناسایی مانند پاسپورت یا DHS اعتماد مسافر کارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de