خطوط هوایی آماده shutdown تقریبا تمام پروازها در سراسر کشور پس از کنترل ترافیک هوایی سقوط بیمار


ما هواپیمایی در حال آماده سازی برای تقریبا خاموش کردن پروازها در سراسر کشور از آنجا که مقامات دولتی از ترس کنترل ترافیک هوایی خواهد بود فلج ویروس’

  • کنترل ترافیک هوایی بیمار در شیکاگو و نیویورک در فرودگاه JFK در هفته گذشته
  • مقامات بر این باورند coronavirus را تنها دیدن بیشتر کنترل بیمار شدن
  • خطوط هوایی در ارتباط با کنترل بر این باور هستند که کار بر روی یک طرح به طور کامل خاموش کردن تمام پرواز مسافر در سراسر کشور به عنوان ویروس طول می کشد نگه دارید
  • بسیاری از شرکت های هواپیمایی در حال حاضر کاهش می یابد برنامه خود را به میزان 40%
  • از پرواز که در حال پرواز بسیاری از آنها بیش از 15% کامل
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

شرکت های هواپیمایی در ایالات متحده بر این باور هستند که کار بر روی برنامه ای برای تعطیلی کامل همه پروازهای مسافری در سراسر کشور و کشور های هوایی-سیستم های کنترل ترافیک آغاز می شود به احساس تاثیر می گذارد از coronavirus.

کنترل ترافیک هوایی بیمار در دو کشور شلوغ ترین فرودگاه در هفته گذشته از جمله JFK و شیکاگو است. آن را دیدم صدها پرواز با تاخیر و یا حتی لغو شد به عنوان یک نتیجه.

ترس است که این بیماری همه گیر را بیشتر کنترل ترافیک هوایی خواهد بود و بیمار ساخت حجم کار کنترل این کشور را در آسمان غیر ممکن است برای کسانی که باقی می ماند در برج.

Air traffic controllers fell sick at Chicago and New York's JFK airport last week

کنترل ترافیک هوایی بیمار در شیکاگو و نیویورک در فرودگاه JFK در هفته گذشته

The Transportation Security Administration noted that the numbers of passengers passing through security checkpoints was down by 80% compared to the same weekend last year

اداره امنیت حمل و نقل اشاره کرد که تعداد مسافران عبور از پست های بازرسی امنیتی پایین بود توسط 80 ٪ در مقایسه با همان آخر هفته در سال گذشته

نزدیک به یک دوجین ترافیک-کنترل امکانات داشته اند به طور موقت بسته به ضد عفونی و تمیز با توجه به وال استریت ژورنال.

فشار بر کسانی که باقی می ماند به عنوان بیشتر و بیشتر کارکنان ماندن در خانه خود در قرنطینه

خاموش خواهد بود که داوطلبانه می تواند تقریبا تمام پروازها به غیر از هواپیماهای باری متوقف شده برای یک دوره از زمان در یک حرکت دیده نمی شود پس از 9/11 و روز پس از حملات تروریستی در سال 2001.

اگر چه هیچ تصمیم گیری نهایی بر این باور هستند که ساخته شده اند توسط هر دو شرکت های هواپیمایی و یا کاخ سفید, کامل توقف سفر هوایی نیز کمک به شرکت های هواپیمایی که در حال مبارزه برای نگه داشتن پرواز.

Of the flights that are flying many are no more than 15% full. Pictured, an air traveler sits among empty seats on a Delta flight to San Francisco from New York, seen last week after further cases of coronavirus were confirmed

از پرواز که در حال پرواز بسیاری از آنها بیش از 15٪. تصویر هوایی مسافر نشسته در میان صندلی های خالی در یک دلتا پرواز به سان فرانسیسکو از نیویورک دیده می شود هفته گذشته پس از بیشتر موارد از coronavirus تایید شد

در مناسبت جمهور تهمت صحبت کرده و از احتمال داخلی و ممنوعیت سفر در تلاش برای متوقف کردن مردم از سفر در حالی که شهرها و ایالات متحده تلاش برای صاف منحنی’ از شیوع کروناویروس.

بسیاری از پروازها در حال اجرا با تعداد مسافر در حدود 15 درصد از ظرفیت معمول خود را.

اما دکتر Anthony Fauci, یک عضو از کاخ سفید را ویروس نیروی کار گفت: “هیچ برنامه امروز یا فردا به طور جدی در نظر گرفتن’ الزامی برای پایان دادن به مسافر داخلی مسافرت هوایی.

در طول هفته گذشته در فرودگاه بین المللی شیکاگو و نیویورک را با تاخیر پروازها در کنترل ترافیک هوایی آزمایش مثبت برای ویروس.

در روز سه شنبه, Chicago Midway را با کنترل ترافیک هوایی در برج تعطیل اواخر بعد از ظهر و پس از سه کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19.

آن منجر به 200 پرواز لغو شدن به عنوان ترافیک هوایی تا به حال به کاهش می یابد.

Many airlines have reduced their schedule by as much as 40% and have cancelled flights

بسیاری از شرکت های هواپیمایی را کاهش برنامه خود را به میزان 40 درصد و لغو پروازها

این ویروس نیز زده فرودگاه JFK در نیویورک هنگامی که یک کنترل ترافیک هوایی کارگر بیمار با این ویروس.

با همه گیر در ادامه به گسترش و با اجباری stay-at-home سفارشات برای 80 میلیون آمریکایی مدیران شرکت هواپیمایی خلبان-رهبران اتحادیه فدرال و حمل و نقل مقامات بر این باورند وجود خواهد داشت کاهش بیشتر در تعداد مسافران سفر و در تعداد پروازهای برنامه ریزی شده.

اکثر خطوط هوایی ایالات متحده کاهش یافته است بسیاری از پروازهای بین المللی به آسیا و اروپا و آمریکای جنوبی و کانادا با برنامه های بیشتر برای کاهش پرواز داخلی حدود 40 درصد در حالی که بخش عمده ای از پتانسیل مسافران همچنان به ماندن در خانه.

این آخر هفته اداره امنیت حمل و نقل اشاره کرد که تعداد مسافران عبور از پست های بازرسی امنیتی پایین بود توسط 80 ٪ در مقایسه با همان آخر هفته سال گذشته است.

American Airlines passenger planes crowd a runway where they are parked due to flight reductions made to slow the spread of coronavirus disease at Tulsa International Airport

خطوط هوایی آمریکا هواپیماهای مسافربری جمعیت یک باند که در آن آنها پارک شده با توجه به پرواز کاهش ساخته شده به سرعت گسترش بیماری کروناویروس در فرودگاه بین المللی تولسا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im