آلودگی هوا همچنان در بدترین ما از رنگ جوامع با وجود پیشرفت

ثروتمند سفید آمریکایی ها هنوز هم به تنفس هوای پاک از درآمد جوامع رنگ و علیرغم سراسر کشور در کاهش آلودگی هوا از سال 1980s, بر اساس یک مطالعه جدید.

ذرات آلودگی است که 2.5 میکرومتر یا کوچکتر – کاهش یافته است به طور متوسط حدود 70 درصد از سال 1981. اما آلودگی هوا به طور مساوی توزیع شده در سراسر امریکا است.

به طور کلی شکاف بین جوامع با تمیزترین و کثیف ترین هوا تنگ است. هنوز هم در حال حاضر محروم بخش هایی از ایالات متحده همچنان به بدترین هوا.

آلوده ترین دستگاه های سرشماری در سال 1981 همچنان آلوده ترین در سال 2016 با توجه به کارشناسی پژوهش در مجله علوم.

جنوب کالیفرنیا در خصوص مبارزه با آلوده هوا از بزرگراه سوخت های فسیلی عملیات و تاسیسات صنعتی.

“اگر یک کودک متولد شده در لس آنجلس امروز آنها خواهد بود به همان مقدار از آلودگی متوسط کودک در معرض در اوایل 1990s” جاناتان Colmer یک co-نویسنده و استاد اقتصاد که هدایت زیست محیطی نابرابری آزمایشگاه در دانشگاه ویرجینیا است.

کاهش اختلاف بوده است اظهار داشت: هدف ما در سیاست های زیست محیطی دهه Colmer گفت: اما این کشور در حال سقوط است ،

ذرات آلودگی های میکروسکوپی در حدود 40 بار کوچکتر از یک دانه شن و ماسه. این سفر می تواند به ریه ها وارد جریان خون مغز و کاهش امید به زندگی و کمک به سرطان ریه و بیماری های قلبی.

“آلودگی هوا و کمک به عنوان بسیاری از 9 میلیون مرگ و میر زودرس در سراسر جهان در هر سال است. این است که دو بار به عنوان بسیاری از جنگ های دیگر خشونت اچ آی وی/ایدز ، سل و مالاریا در ترکیب” Colmer گفت.

اکثریت قریب به اتفاق ما دستگاه های سرشماری را دیدم کمی تغییر در خود آلودگی هوا در مقایسه با میانگین ملی با چند استثنا.

“اوهایو, غرب ویرجینیا, کنتاکی شرقی – شمال-شرق راهرو – همه از آن مکان شد نسبتا کمتر آلوده است. در حالی که کالیفرنیا مرکزی و امپریالیستی دره جنوب غربی آریزونا در جنوب تگزاس و بخشهایی از آرکانزاس و اوکلاهما تبدیل شده اند نسبتا بیشتر آلوده است.

این تغییرات به احتمال زیاد از مقررات زیست محیطی کاهش در تولید و کاهش استفاده از زغال سنگ در برخی از نقاط کشور و رونق در گاز fracking در دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de