دستیار بودن متهم ناشناس Op-Ed نویسنده Reassigned به انرژی وزارت

واشنگتن — کاخ سفید در حال انتقال یک مقام ارشد امنیت ملی دستیار سقوط کرد که تحت سوء ظن از نوشتن ناشناس خودی حساب مخالفت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, آخرین چندین پرسنل ارشد حرکت ناشی از پرسش از وفاداری به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

ویکتوریا Coates آقای مغلوب ساختن پیشی جستن معاون مشاور امنیت ملی حرکت خواهد کرد و روز دوشنبه به وزارت نیرو که در آن او را به عنوان مشاور ارشد وزیر انرژی دن Brouillette.

Robert C. اوبراین مشاور امنیت ملی اعلام کرد روز پنج شنبه کارکنان شیفت در بیانیه ای گفت: حرکت در نظر گرفته شده بود به “اطمینان از نزدیک تراز سیاست انرژی با امنیت ملی اهداف است.” این حرکت برای اولین بار گزارش شده توسط Axios.

اما در حال حاضر و سابق مقامات دولت گفت: خانم کوتس که موفق خاورمیانه و شمال آفریقا و مسائل در شورای عالی امنیت ملی هدف قرار گرفته توسط یک زمزمه مبارزات انتخاباتی در میان برخی از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کاران که او ناشناس رسمی نوشت که یک ماه سپتامبر 2018 Op-Ed مقاله ای برای نیویورک تایمز بود که گسترش به یک کتاب که سال گذشته منتشر شده.

بار شناسایی ناشناس و به عنوان تنها “یک مقام ارشد در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.” ناشناس رسمی که هویت شناخته شده است به رهبری ارشد از فردا, سرمقاله, صفحه, بخش, اما نه به همتایان خود در اخبار و یا اداره به خبرنگاران گفت که پوشش کاخ سفید موفق به ناشناس باقی می ماند برای بیش از یک سال و با وجود دیوانه وار تلاش برای کشف هویت فرد. معلوم نیست که آیا فرد هنوز هم کار می کند در دولت است.

خانم کوتس متحدان اختلاف این تصور که او بدون نام نویسنده که نوشت که بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات از جمله نویسنده “هستند و مجدانه از درون به خنثی کردن قطعات از دستور کار خود و خود را بدترین تمایلات.” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران ارشد بودند خشمگین از این مقاله و ساخته شده است تلاش برای شناسایی افرادی که آن را نوشت.

یک مقام ارشد دولت رسمی که کاهش یافته است به نام گفت که کاخ سفید “قرار نیست هر سهام در پیشنهاد” است که خانم کوتز نویسنده کتاب و این بار به نظر مقاله. این مقام گفت او انتقال شده بود در آثار برای چند هفته.

اما اتهامات علیه او تبدیل شده بود مهم حواس پرتی. در هفته گذشته شایعات منتشر شده در مورد وضعیت شغلی خانم کوتز برنامه ریزی شده به نظر می رسد در یک پانل در محافظه کار موسسه هادسون. او نشان داد هرگز ارائه هیچ پیشبرد توضیح.

در اوایل این ماه ادبی عوامل ناشناس با صدور بیانیه ای به شدت انکار است که خانم کوتس هنری و تاریخی که تا به حال با آنها کار می کرد در سال 2016 کتاب در مورد هنر و دموکراسی بود و نویسنده در سوال.

شناخته شده به عنوان یک شاهین در مورد مسائل خاورمیانه از جمله اسرائیل و ایران خانم کوتس که قبلا به عنوان یک سیاست خارجی دستیار سناتور تد کروز جمهوریخواه از تگزاس. او برگزار متعدد امنیت ملی مشاغل در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و ترویج شد به معاون مشاور امنیت ملی در مدت کوتاهی پس از آقای اوبراین در زمان بیش شورای امنیت ملی در پاییز گذشته.

او خروج آمد و در مدت کوتاهی پس از اخراج از شورای سرهنگ سرهنگ الکساندر S. Vindman که شهادت در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول جلسات استیضاح در مجلس به همراه آقای Vindman برادر و همچنین یک کارمند امنیت ملی. دو مرد بودند reassigned به وزارت دفاع که از آنها شده بود دقیق به شورای امنیت ملی.

کسانی که اخراج و خانم کوتس را انتقال هستند و ربطی به کوچک سازی شورای کارکنان که آقای اوبراین آغاز می شود. آقای اوبراین گفت: کاهش کارکنان — پیرایش آژانس حجم از 176 موقعیت به کمتر از 115 تا پایان این ماه — لازم است برای ساده کردن عملیات اما منتقدان دیدن این حرکت به عنوان مناسب پوشش برای هل دادن مقامات نامشخص وفاداری به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در حالی که من غمگین هستم به از دست دادن عضو مهمی از تیم ما” آقای اوبراین در بیانیه ای گفت: “ویکتوریا خواهد بود یک دارایی به وزیر Brouillette به عنوان او اجرا رئيس جمهور در امنیت انرژی اولویت های سیاست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im