Ahmaud Arbery تصویری به بیرون درز شد توسط یک وکیل که مشورت با مظنون

برای هفته بعد از Ahmaud Arbery کشته شد در حالی که در حال اجرا را در جاده ساحلی جنوبی گرجستان وجود دارد چند مکان تحولات در مورد 25 ساله غیر مسلح سیاه مردی که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که در حال دنبال شده توسط دو مرد سفید با سلاح در فوریه.

سپس یک گرافیک تصویری از تیراندازی آنلاین ظاهر ترغیب گسترده خشم و انزجار.

در روز گرجستان دفتر تحقیقات بر گرفته بود در این مورد. ویدیو انتقاد قرار گرفته بود توسط افراد مشهور و سیاستمداران به طور یکسان از جمله رئیس جمهور تهمت که به نام این فیلم را “بسیار نگران کننده” و معاون سابق رئیس جمهور آمده است. این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت که آقای Arbery تا به حال در اصل بوده است “بدون محاکمه اعدام قبل از چشم ما.”

و در عمده به نوبه خود مقامات روز پنجشنبه اعلام کرد که آنها تا به حال بازداشت دو مظنون در پرونده و آنها را به اتهام قتل و تشدید حمله.

این ویدئو که روز جمعه مقامات تا به حال به عنوان “یک قطعه بسیار مهم” از شواهد در حرکت رو به جلو با اتهامات جنایی — برای اولین بار ارسال شده توسط WGIG یک ایستگاه رادیویی محلی در نیوبرانزویک., که گفت: از آن به دست آمده بود این فیلم از یک منبع ناشناس.

اما در یک پیچ و تاب و سمبل این شهر کوچک و سیاست که در تعریف مورد که منبع تبدیل به یک وکیل مدافع جنایی در شهر است که تا به حال غیررسمی مشورت با مظنون است.

وکیل آلن تاکر گفت: در مصاحبه روز جمعه که تصویری از این تلفن همراه از یک مرد که تا به حال فیلم برداری این قسمت و که او بعدها به این فیلم به ایستگاه های رادیویی. آقای تاکر نقش تایید شد توسط اسکات Ryfun که مسئول نظارت بر برنامه نویسی ایستگاه.

پرسید که چرا او تا به حال به بیرون درز تصویری آقای تاکر گفت که او می خواست برای برطرف کردن شایعات که او گفت: تا به حال موجب تنش در جامعه است. “نبود دو مرد با یک مؤتلفه پرچم در پشت یک کامیون رفتن به پایین جاده و تیراندازی یک هل دهنده در پشت” آقای تاکر گفت.

“این حقیقت وجود دارد به عنوان به آنچه که شما می توانید ببینید,” او اضافه شده است. “هدف من بود و نه به آنها را تبرئه و یا محکوم کردن آنها را.”

فیلم گرفته شده از داخل یک وسیله نقلیه را نشان می دهد آقای Arbery در حال اجرا هنگامی که او می آید بر یک کامیون با یک مرد ایستاده در کنار آن باز راننده-جانبی درب و دیگری در بستر وانت. آقای Arbery اجرا می شود در اطراف کامیون و از بین می رود به طور خلاصه از نظر. سپس آن مرد ایستاده در خارج از کامیون tussles با او و سه اثر شلیک گلوله شنیده می شود.

مقامات شناسایی تراویس McMichael, 34, به عنوان مظنون که شات آقای Arbery. پدرش گرگوری McMichael, 64 بازنشسته محقق در محلی دفتر دادستان منطقه نیز متهم شده است.

قبل از اتهامات عنوان شده علیه واصل شد این هفته دو دادستان به حال recused خود را از دست زدن به صورت حرفه ای با استناد به روابط گرگوری McMichael. آقای تاکر هم گفته آشنایی آقای McMichael را از کار خود را در محافل حقوقی.

گزارش ها نشان می دهد آقای تاکر به حال مشورت با McMichael خانواده در برخی از ظرفیت در این تحقیقات هر چند روشن نیست که تا چه حد است. رسیده توسط واشنگتن پست قبل از دستگیری او در روز پنج شنبه, Gregory McMichael ارجاع سوال به آقای تاکر.

آقای تاکر کاهش یافته است به نظر او در گفتگو با McMichaels روز جمعه با استناد به وکیل مشتری امتیاز.

“من قصد ندارم به شما بگویم آنچه که من به آنها گفتم یا چیزی که به من گفت,” او گفت: با استفاده از ناسزا می گویند که هر گونه مکالمات — تا به حال آنها رخ داده است به او گفت: هیچ یک از کسب و کار.

در زمان در هنگام مصاحبه یک زن می تواند شنیده شود در پس زمینه نجوا پیشنهاد پاسخ به آقای تاکر.

روز جمعه بعد از ظهر آقای تاکر گفت که این تصمیم گرفته شده بود که او نمی توانست حفظ شود به عنوان وکیل برای هر کدام از McMichaels و معلوم بود که به نمایندگی از آنها.

آقای تاکر گفت که او نمی خواهد به نمایندگی از هر کس دیگری دخیل در این مورد به مقامات روز جمعه اعلام کرد که آنها به دنبال یک تعداد آگهی از جمله تحقیق در مورد مردی که در زمان این ویدئو.

مرد Roddie برایان, زندگی در محله. او تا به حال مشترک با پلیس قبل از به اشتراک گذاری آن با آقای تاکر و همکاری با مقامات وکیل, Kevin گاف در مصاحبه ای گفت: شب جمعه است.

“آقای برایان هرگز از تلاش برای مخفی کردن هر چیزی از هر کسی” آقای گاف گفت. “اگر کسی می خواست یک کپی از فیلم او خواهد آن را به آنها بدهد.”

اما او گفت: توجه اضافه شده از جمله نظارت از مقامات تا به حال به عنوان یک شوک به مشتری خود را یک مکانیک بود که پس از خود را از دست داده و دریافت تهدید. “جو پایین در اینجا است که بسیار فرار” آقای گاف گفت. “مردم در ترس است. که همه یک نتیجه از چند روز گذشته.”

آخرین تحولات در مورد روز جمعه کاهش یافت و آقای Arbery تولد, زمانی که او می شد 26. هزاران نفر از مردم در بزرگداشت مناسبت های در حال اجرا 2.23 مایل نود Feb. 23 تاریخ او کشته شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>