Ahmaud Arbery تیراندازی در گرجستان: به روز رسانی های زنده و پوشش

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • محققان که به اتهام دو مرد به نام شواهد در مورد ‘بسیار ناراحت کننده است.’
  • ویدئو نشان می دهد که تقابل به پایان رسید که آقای Arbery زندگی.
  • تظاهرات و اجرا در محل در سراسر کشور در روز جمعه به علامت آقای Arbery تولد.
  • متهمان باید اتصال به اجرای قانون محلی است.
  • مورد تولید یک موج خشم و نگرانی در مورد نژادی و بی عدالتی.
  • رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فیلم مورد ‘بسیار نگران کننده است.’
  • یک وکیل مدافع گفت که او علنا منتشر انفجاری تصویری در قلب این مورد.
اعتبار…Erik S کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

محققان که به اتهام دو مرد به نام شواهد در مورد ‘بسیار ناراحت کننده است.’

نیوبرانزویک. — مقامات اجرای قانون در گرجستان گفت: در روز جمعه وجود دارد بیش از اندازه کافی علت احتمالی برای توجیه شارژ دو مرد با قتل در تیراندازی مرگبار از Ahmaud Arbery.

از اتهامات عنوان شده علیه گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34, آمد پس از این مورد بود نقل مکان کرد به یک سوم دادستان و گرجستان دفتر تحقیقات نامیده می شد پس از این هفته به بررسی.

“من نمی تواند پاسخ به آنچه دیگر آژانس را یا نمی بینیم” ویک رینولدز, G. B. I. مدیر گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه. “اما من می توانم به شما بگویم که بر اساس دخالت ما در این مورد و با توجه به این واقعیت است که ما آمار زمین در حال اجرا در صبح روز چهارشنبه و در عرض 36 ساعت ما تا به حال امن حکم برای دو نفر برای قتل جنایت, من فکر می کنم که صحبت می کند حجم برای خود.”

او به نام تصویری از تیراندازی منتشر شده در این هفته شواهد قانع کننده.

“این بسیار ناراحت کننده است.” “در سطح انسانی آن نگران کننده است.”

آقای Arbery 25 ساله سیاه پوست کشته شد و پس از برخورد با McMichaels که سفید هستند. آقای Arbery کشته شد در Satilla سواحل آرام طبقه متوسط محاصره حدود 15 دقیقه از مرکز شهر نیوبرانزویک و یک تنه زدن از آقای Arbery محله. گزارش پلیس گفت: McMichaels تا به حال برداشت دو اسلحه و به دنبال آن آقای Arbery در یک کامیون پس از او گذشته آنها را.

تیراندازی رخ داده در فوریه. 23 اما در این مورد دریافت نکرده گسترده تر توجه تا زمانی که به تازگی پس از یک ویدیو به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده نمایش عکسبرداری است. مقامات روز جمعه گفت که تصویری شده بود “یک قطعه بسیار مهم” از شواهد در حرکت رو به جلو با اتهامات جنایی.

“من فکر می کنم شما باید به یاد داشته باشید ما برای انجام بهترین های ما برای حذف احساسات ما از یک مورد و نگاه آمار” آقای رینولدز به خبرنگاران گفت: پس از کنفرانس خبری. “اما قطعا زمانی که شما می بینید که شما را تبدیل به بسیار خشمگین در تماشای آن است. شما که خود را کنار بگذارند و به شما می گویند به دنبال در همه شواهد وجود دارد علت احتمالی اینجا؟”

مقامات گفت: اتهامات در ماه های آینده پس از تیراندازی نشده بود رانده افزایش توجه در سراسر کشور با مقامات منتخب فعالان برجسته و مشهور وزن و خواستار عمل است.

“ما اجازه نمی دهد که تاثیر این تصمیم” تام Durden گرجستان اقیانوس اطلس قضایی مدار, آخرین دادستان را در این مورد گفت: در روز جمعه در کنفرانس خبری. “ما را ساخته اند این تصمیم بر اساس آنچه که ما احساس می کنیم مثل این است که این قانون قابل اجرا و تفسیر ما از این شواهد است که کشف شده است.”

آقای رینولدز گفت که حکم بازداشت صادر شد و دو مرد دستگیر شدند و در خانه در پنج شنبه شب.

ویدئو نشان می دهد که تقابل به پایان رسید که آقای Arbery زندگی.

آقای Arbery شد با پوشیدن یک تی شرت سفید و خاکی شلوارک نایک کفش و یک سربند زمانی که او کشته شد. دوستان و خانواده خود را گفت: آنها بر این باور بودند که او شده بود و ورزش.

تصویری از تیراندازی از داخل یک خودرو را نشان می دهد آقای Arbery در حال اجرا در امتداد سایه مسکونی دو خط جاده که او می آید بر یک کامیون با یک مرد ایستاده در کنار آن باز راننده سمت درب. مرد دیگری است که در بستر وانت.

آقای Arbery اجرا می شود در اطراف کامیون و از بین می رود به طور خلاصه از نظر. خفه فریاد شنیده می شود قبل از آقای Arbery ظهور, کشتی جودو با مرد در خارج از کامیون به عنوان سه انفجار تفنگ ساچمهای اکو.

گرگوری McMichael بعدها به پلیس گفت که آقای Arbery شبیه مشکوک در یک رشته از نزدیک نمیتوانیم. اما با توجه به گزارش رسانه وجود داشته است فقط یک گزارش سرقت در محله در سال جاری سرقت از یک تفنگ دستی از قفل کامیون پارک شده در خارج از تراویس McMichael ،

اعتبار…جان Bazemore/آسوشیتد پرس

تظاهرات و اجرا در محل در سراسر کشور در روز جمعه به علامت آقای Arbery تولد.

روز جمعه آقای Arbery می شد 26.

به مناسبت تولد او — و به مناسبت این تاریخ مرگ او Feb. 23 — حامیان در حال رفتن برای 2.23-مایل اجرا می شود. و در زمانی که بسیاری از مردم نمی توانند جمع آوری در فرد به تجمع آنها در حال اتصال به جای تحت هشتگ #IRunWithMaud در رسانه های اجتماعی.

روز جمعه صبح هشتگ استفاده شده بود ده ها هزار بار در توییتر و مردم به اشتراک گذاشته شده عکس های خود را در خارج در حال اجرا دنده اغلب در کنار عکس آقای Arbery یک سرسخت هل دهنده.

در آتلانتا در روز جمعه مردم زد با #IRunWithMaud و #BlackLivesMatter نشانه دوخته به پشت خود را. اما افرادی که در زد آقای Arbery افتخار آمد از همه در سراسر ایالات متحده و آنها شامل پزشکان و ورزشکاران حرفه ای.

“تولدت مبارک به Ahmaud Arbery,” the New Orleans Saints ایمنی مالکوم جنکینز گفت: در یک ویدئو او ثبت شده در طول اجرا خود را در روز جمعه. “حتی اگر آنها بازداشت آن دو مردان ما رو به مطمئن شوید که آنها را فراموش نکنید و که او می شود عدالت خود را در دادگاه.”

قبل از دستگیری یک اعتراض سازمان یافته محلی فصل N. A. A. C. P. همچنین برنامه ریزی شده بود صبح روز جمعه در خارج از دادگاه در نیوبرانزویک. جرالد Griggs فصل است معاون رئیس جمهور گفت: این تجمع ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده.

“ما در حال رفتن به ارسال یک پیام” او گفت:, “و این پیام این است: ما اجازه نمی دهد غیر مسلح آمریکایی های آفریقایی تبار به کشته شدن در این دولت با مصونیت از مجازات. ما تقاضای مجازات در حد کمال از قانون است.”

متهمان باید اتصال به اجرای قانون محلی است.

قبل از تبدیل شدن به یک نقطه کانونی در تیراندازی مرگ گریگوری McMichael تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی در اجرای قانون در سواحل جنوب گرجستان و اخیرا بازنشسته شده.

او در Glynn اداره پلیس شهرستان از سال 1982 تا 1989 و تا سال گذشته در حال صرف چندین سال به عنوان یک محقق در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه.

تراویس McMichael اجرا می شود یک شرکت است که به سفارشی تورهای قایق. مقامات گفت که او از کار اخراج شدند عکس که به کشته شدن آقای Arbery.

پلیس گزارش شد و بر اساس تقریبا تنها بر افسر پاسخ مصاحبه با گرگوری McMichael. دو دادستان recused خود را از این مورد به دلیل حرفه ای روابط به او.

مورد تولید یک موج خشم و نگرانی در مورد نژادی و بی عدالتی.

جزئیات آقای Arbery کشته شدند — و این واقعیت است که هیچ کس تا به حال دستگیر شده در ماه های پس از آن اتفاق افتاد منجر به موجی از خشم و انزجار در سراسر کشور از آمار و ارقام به عنوان متنوع به عنوان معاون رئیس جمهور سابق آمده است. این ستاره بسکتبال LeBron James و راسل و مور یک رهبر برجسته کنوانسیون باپتیست جنوبی.

هر دو رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گرجستان یک جمهوری خواه و دموکرات حریف در سال 2018 فرماندار نژاد استیسی آبرامز سابق دولت و مجلس رهبر اقلیت بودند ابراز نگرانی در مورد این مورد در توییتر این هفته است. آقای کمپ نوشت که “گرجی شایسته پاسخ” و خانم آبرامز نوشت که “ما سیستم های اجرای قانون و عدالت باید برگزار شود و به بالاترین استانداردهای.”

آقای بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده برای گروه کر در روز پنج شنبه گفت که آقای Arbery تا به حال در اصل بوده است “بدون محاکمه اعدام قبل از چشم ما” و این که “این اعمال باطل تماس به ذهن تاریک ترین فصل از تاریخ ما است.”

مورد آخرین در ایالات متحده به افزایش نگرانی ها در مورد نژادی و بی عدالتی در سیستم قضایی. اسناد و مدارک به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان می دهد که گرجستان دادستان که تا به حال این مورد برای هفته قبل از recusing خود را بیش از یک تضاد منافع به حال توصیه Glynn اداره پلیس شهرستان است که وجود دارد “ناکافی علت احتمالی” صدور حکم بازداشت برای McMichaels.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فیلم مورد ‘بسیار نگران کننده است.’

رئیس جمهور تهمت خطاب به آقای Arbery مرگ در ظاهر در فاکس و دوستان در صبح روز جمعه گفته است که آقای Arbery “به نظر می رسد واقعا خوب مرد جوان” است و این فیلم شده بود “بسیار بسیار نگران کننده است.”

اصرار مقامات در گرجستان به بررسی و پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است او همچنین ارائه پشتیبانی برای آقای کمپ توانست موقعیت خود را به عنوان فرماندار با کمک یک حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آن را در دست فرماندار و من مطمئن هستم که او به انجام کار درست” آقای ترامپ گفت. “شما می دانید, آن می تواند چیزی است که ما نمی بینم در نوار. وجود دارد می تواند بسیاری از شما می دانید اگر شما را دیدم همه چیز رفت و نوار کاست و سپس در نوار. اما این مشکل من به هر کسی که به تماشای آن قطعا آن را نگران کننده یا نگران کننده ویدئو. هیچ تردیدی در مورد آن.”

یک وکیل مدافع گفت که او علنا منتشر انفجاری تصویری در قلب این مورد.

در آخرین پیچ و تاب و در شهر کوچک سیاست این مورد یک وکیل مدافع جنایی در نیوبرانزویک., گفت: او کسی است که منتشر شد فیلم از تیراندازی که ظاهر در اوایل این هفته و ذکر شده بود توسط مقامات به عنوان یک قطعه مهم از شواهد برای حمایت از فشار دادن اتهامات عنوان شده علیه.

وکیل آلن تاکر گفت: در بیانیه ای که او منتشر شد این ویدئو به دلیل “وجود دارد به طور کامل بیش از حد حدس و گمان و شایعه, غلط, روایات و دروغ آشکار در اطراف این رویداد است.”

او بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد چگونه او به دست آمده و یا در مورد ارتباط خود را به صورت. دادستان ها نشان داده اند که برخی از فیلم برداری شده بود یک سوم دنبال کنند.

آقای تاکر نیز نمی پاسخ به سوال در مورد گزارش اول ساحل, اخبار, یک ایستگاه تلویزیونی در جکسون ویل فلوریدا., که گفت که او بوده است مشاوره McMichaels در تحقیقات.

مورد انجام گرفته توسط سه دادستان.

اصلی دادستان که بعد recused خود George E. Barnhill از گرجستان ویکراس قضایی مدار اشاره کرد که McMichaels شد حمل سلاح های خود را از نظر قانونی تحت گرجستان قانون است. او همچنین با اشاره به دولت شهروند بازداشت اساسنامه و قانون در دفاع از خود.

آقای Barnhill استدلال کرد که آقای Arbery که به نظر می رسد غیر مسلح بود آغاز مبارزه با تراویس McMichael و در نتیجه “مجاز به استفاده از نیروی مرگبار برای محافظت از خود.”

جورج Barnhill نامه به Glynn اداره پلیس شهرستان

مورد بعدی اختصاص به منطقه دیگر وکیل تام Durden. در میان افزایش خشم و انتقاد و ملی توجه آقای Durden این هفته اعلام کرد که او از یک Glynn شهرستان هیئت منصفه برای تصمیم گیری که آیا اتهامات موجه. او همچنین خواسته گرجستان دفتر تحقیقات به درگیر شدن.

هنوز روشن نیست که در روز پنج شنبه که آیا McMichaels تا به حال حفظ مشاور حقوقی. قبلا گرگوری McMichael نمی تواند نظر رسیده و تراویس McMichael تا به حال کاهش یافته است به نظر با استناد به تحقیقات.

گرگوری McMichael یک افسر سابق با Glynn, اداره پلیس شهرستان و تا زمان بازنشستگی خود در سال گذشته را صرف او سالها به عنوان یک محقق در محلی دفتر دادستان منطقه.

اعتبار…Glynn شهرستان (Ga.) بازداشتگاه طریق آسوشیتد پرس

دوستان و خانواده در واکنش به بازداشت.

Akeem بیکر, 26 آقای Arbery را دوست دیرین شده است که تماشای این مورد از نزدیک گفته است که او احساس “اونس از شادی.”

“اما من هنوز هم مضطرب,” او اضافه شده است. “این یک پیروزی کوچک شما می دانید, اما من احساس می کنم ما هنوز هم برای ادامه به فشار رو به جلو برای رسیدن به عدالت ، به مطمئن شوید که همه درگیر هستند پاسخگو باشند.”

S. Lee مریت یک وکیل به نمایندگی آقای Arbery خانواده گفت که آقای Arbery را سرگردان کوپر بود ممنون پلیس ساخته شده بود بازداشت.

“او بسیار رها” آقای مریت گفت. “او باقی مانده است بسیار رواقی به عنوان او طول کل این فرایند است. من باور دارم که او در حال برگزاری برای محکومیت این مردان است.”

Jacey فورتین و نیکلاس Bogel-Burroughs کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>