Ahmaud Arbery تیراندازی: یک جدول زمانی مورد

Ahmaud Arbery عاشق را اجرا کنند. سابق فوتبال دبیرستان standout او شده بود آهسته دویدن در نزدیکی خانه اش در حومه Ga., زمانی که او به ضرب گلوله کشته و پس از كودكان ونوجوانان توسط دو مرد سفید با اسلحه به گفته مقامات.

مردان, تراویس McMichael, 34, و پدرش, Gregory McMichael, 64, شد متهم در روز پنج شنبه با قتل و تشدید حمله دو روز پس از یک گرافیک تصویری از تیراندازی از آقای Arbery 25 ساله سیاه شد و بیش از دو ماه پس از کشتن خود را.

مورد تولید یک موج خشم و نگرانی در مورد پایدار نژادی و بی عدالتی در سیستم قضایی.

در اینجا این است که یک جدول زمانی از حوادث منجر به دستگیری این هفته است.

Feb. 23

اعتباری…از طریق رادیو فردا

آقای Arbery کشته شد در مدت کوتاهی بعد از 1 بعد از ظهر روز پنج شنبه, فوریه. 23 در Satilla سواحل حومه محله حدود 15 دقیقه از مرکز شهر نیوبرانزویک.

مقامات گفت که او به ضرب گلوله پس از برخورد با گرگوری و تراویس McMichael که تا به حال برداشت دو اسلحه و به دنبال آن آقای Arbery در یک کامیون پس از او سرش می دویم. گذشته آنها را.

گرگوری McMichael به پلیس گفت که او فکر آقای Arbery شبیه یک مرد مشکوک در چند نمیتوانیم در این منطقه است. به نیوبرانزویک, اخبار, با استناد به اسناد به دست آمده از طریق سوابق درخواست گزارش شده است که وجود داشته است فقط یک سرقت در محله از ژانویه: سرقت از یک تفنگ دستی از قفل کامیون پارک شده در خارج از تراویس McMichael ،

Feb. 27

در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه و Glynn اداره پلیس شهرستان انجام تحقیقات اولیه به قتل.

در فوریه. 27 این Brunswick منطقه وکیل جکی L. Johnson, recused خودش از این مورد اشاره کرد که گرگوری McMichael سابق Glynn شهرستان افسر پلیس بوده دیرین محقق در دفتر او تا بازنشستگی اش گذشته است.

مارس 1

پس از پرونده های عمومی درخواست Brunswick, اخبار, گزارش جزئیات Glynn اداره پلیس شهرستان سوابق در تیراندازی. پلیس گزارش شد و بر اساس تقریبا به طور کامل در پاسخ افسر مصاحبه با گرگوری McMichael. پرونده ادعا کرد که پس از McMichaels دنبال آقای Arbery تراویس McMichael و آقای Arbery “آغاز جنگ بیش از تفنگ ساچمهای که در آن نقطه تراویس اخراج یک شات و سپس دوم و بعد از آن وجود دارد شات دوم.”

اوایل ماه آوریل

صورت گرفته توسط George E. Barnhill این ویکراس دادستان منطقه که به توصیه پلیس که وجود دارد کافی باعث به دستگیری آقای Arbery را تعقیب. او استدلال کرد که آنها تا به حال عمل کرده و از نظر قانونی تحت گرجستان شهروند بازداشت و دفاع از قوانین با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

تحت فشار از آقای Arbery خانواده آقای Barnhill سپس recused خود را از مورد به دلیل پسر او تا به حال مشغول به کار در نیوبرانزویک دادستانی با گرگوری McMichael. آقای Barnhill خواسته گرجستان دادستانی کل برای کمک به پیدا کردن یکی دیگر از ناحیه وکیل برای رسیدگی به این پرونده است.

آوریل 13

در مارس 13, مورد منتقل شد به یک سوم دادستان, دادستان منطقه تام Durden اقیانوس اطلس قضایی مدار.

آوریل 26

اعتبار…بابی هیون/نیوبرونزویک اخبار از طریق آسوشیتد پرس

برای دو ماه فیلمبرداری دریافت توجه کمی خارج Brunswick. به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تحت عناوین و تعطیل جوامع در سراسر کشور این بار صحبت با آقای Arbery دوستان و خانواده بودند که با پس نگران این مورد ممکن است بی سر و صدا ناپدید می شوند در جنوب عمیق جامعه اجتماعی به دلیل فاصله گرفتن محدودیت های تا به حال ساخته شده است آن را دشوار است برای آنها را به جمع آوری و اعتراض.

مارس 5

سه شنبه شب یک عکس از کشنده برخورد کرده بود شروع به گردش آنلاین. این گالوانیزه در حال حاضر در حال رشد کر از صدای تماس برای اتهام به ارمغان آورد در مورد.

ضبط شده از داخل یک وسیله نقلیه را نشان می دهد آقای Arbery در حال اجرا در امتداد سایه مسکونی دو خط جاده که او می آید بر یک وانت سفید با مرد ایستاده در کنار آن باز سمت راننده درب. مرد دیگری است که در تخت کامیون. آقای Arbery اجرا می شود در اطراف خودرو و از بین می رود به طور خلاصه از نظر. خفه فریاد شنیده می شود قبل از آقای Arbery ظهور, کشتی جودو با مرد در خارج از کامیون به عنوان سه انفجار تفنگ ساچمهای اکو.

که همان روز آقای Durden گفت که او می خواست به ارسال پرونده به هیات منصفه برای تصمیم گیری را به اتهام. گرجستان دفتر تحقیقات گفت: آن شب است که این امر می تواند مصرف بیش از این در مورد آقای Durden درخواست.

مارس 7

گرگوری و تراویس McMichael دستگیر شدند در خانه در پنج شنبه شب و رزرو به یک زندان در Glynn شهرستان به گزارش اداره گرجستان از بررسی است. هر دوی آنها به اتهام قتل و تشدید حمله. هنوز روشن نیست که در روز پنج شنبه که آیا مردان تا به حال حفظ مشاور حقوقی.

مارس 8

اعتبار…جان Bazemore/آسوشیتد پرس

آقای Arbery می شد 26 روز جمعه. هشتگ #IRunWithMaud به اشتراک گذاشته بود هزاران بار در سراسر رسانه های اجتماعی به عنوان حامیان مستند 2.23-مایل اجرا می شود و پیاده روی به مناسبت این تاریخ آقای Arbery کشته شدند.

ریچارد Fausset و مایکل Levenson کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>