Ahmaud Arbery قتل: بازداشت ex-cop بررسی او را قبل از


“او آنها را تعطیل’: دادستان منطقه مسدود دستگیری او ‘دوست’ و پسر خود را در حال حاضر به اتهام 25 سال Ahmaud Arbery را قتل مقامات ادعا می کنند – به عنوان جفت ظاهر می شود در دادگاه برای اولین بار و تهمت توصیف تیراندازی به عنوان ‘نگران کننده’

  • نیوبرانزویک دادستان منطقه Jackie Johnson مسدود پلیس از دستگیری یک پدر و پسر برای قتل, سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery, 25 دلیل که یکی از آنها استفاده می شود به کار در دفتر کمیسیون می گویند
  • گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34 دستگیر شدند در خانه خود در نیوبرانزویک گرجستان روز پنج شنبه و به اتهام قتل Ahmaud Arbery
  • یک گزارش جدید نشان داده است گرگوری McMichael بررسی قربانی قبلا
  • دادستان منطقه جورج Barnhill گفت: Gregory ‘کمک کرده با قبلی پیگرد قانونی’ از Arbery در حالی که او یک محقق در دا را
  • پلیس روز جمعه گفت که آنها تا به حال نه حکومت دستگیری ویلیام برایان که فیلم برداری این رویارویی منجر به مرگ
  • صدها نفر جمع شده بودند در اعتراض به Arbery مرگ جمعه در آنچه امر شده اند خود را 26th, تولد
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار نظر در این ویدئو از Arbery مرگ آن را ‘نگران کننده’

تبلیغات
Brunswick DA Jackie Johnson blocked police from arresting a father and son accused of the murder of Ahmaud Arbery because one of them used to work in her office

نیوبرانزویک دا Jackie Johnson مسدود پلیس از دستگیری یک پدر و پسر متهم به قتل Ahmaud Arbery چرا که یکی از آنها استفاده می شود به کار در دفتر او

نیوبرانزویک دادستان منطقه Jackie Johnson مسدود پلیس از دستگیری یک پدر و پسر متهم به قتل, سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery, 25, چون او دوستان با یکی از آنها دو Glynn شهرستان کمیسیون می گویند.

Ex-cop گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34 دستگیر شدند در نیوبرانزویک گرجستان دوشنبه به اتهام قتل و تشدید حمله بیش از دو ماه پس از مرگ Arbery.

ماموران بررسی صحنه تیراندازی مرگبار در فوریه 23 گفته جانسون را که آنها تا به حال باعث به دستگیری پدر و پسر در زمان اما DA آنها تعطیل است.

گرگوری McMichael کار کرده بود به عنوان یک محقق در دفتر او تا زمان بازنشستگی اش در سال 2019 باعث جانسون به recused خودش از این پرونده چند روز پس از تیراندازی.

“او آنها را تعطیل برای محافظت از او را دوست McMichael,’ Glynn شهرستان کمیسر آلن بوکر گفت: مجله آتلانتا Constition.

این McMichaels ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در دادگاه بعد از ظهر جمعه از طریق یک لینک ویدئو از داخل Glynn زندان شهرستان است.

یک قاضی حکم داد که باند در هر دو اتهام را به مجموعه توسط یک دادگاه عالی قضاوت کرد. هر دو مردان خوانده شد از حقوق خود اما گفت که کمی بیشتر از دیگر از ” بله ” به نام خود.

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن در مورد ‘نگران کننده’ فیلم از تیراندازی مرگبار به او گفت که اجرای قانون بود ‘میخوام انجام آنچه درست است’.

دختر خود را Ivanka نیز در نظر پرسیدن “چرا آن را به ظاهر در زمان ماه از انتشار یک ویدیو مربوطه و خشم عمومی به تسریع عمل’.

در پایین حرکت به صورت تصویری

Travis McMichael, 34, in his first court appearance

Gregory McMichael, 64,in his first court appearance

Ex-cop گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34, در اولین دادگاه ظاهر

A picture shared by Arbery's mother, Wanda Cooper Jones, on his 25th birthday. Protesters gather in Brunswick, Georgia, Friday on what would have been his 26th birthday, a day after two men were arrested for his murder on February 23

یک عکس به اشتراک گذاشته شده توسط Arbery را واندا جونز کوپر در تولد 25. تظاهرات مخالفان جنگ در نیوبرانزویک گرجستان روز شنبه در آنچه امر شده اند خود را 26th, تولد, یک روز پس از دو مرد دستگیر شدند و برای قتل او در فوریه 23

Exclusive photos show the moment Gregory McMichael (pictured) and his son Travis McMichael were arrested at their home in Brunswick, Georgia, on Thursday

عکس های منحصر به فرد نمایش لحظه ای گرگوری McMichael (در تصویر) و پسرش تراویس McMichael دستگیر شدند در خانه خود در نیوبرانزویک گرجستان روز پنج شنبه

An officer with the Georgia Bureau of Investigation is seen leading 34-year-old Travis McMichael out of the home in handcuffs

یک افسر با گرجستان دفتر تحقیقات دیده شده است که منجر 34 ساله تراویس McMichael خارج از خانه, در دستبند

People react during a rally Friday morning outside the courthouse in Brunswick, Georgia, to protest the shooting of Ahmaud Arbery, an unarmed black man what would have been his 26th birthday

مردم واکنش نشان می دهند در طول یک تظاهرات صبح روز جمعه در خارج از دادگاه در نیوبرانزویک گرجستان در اعتراض به تیراندازی از Ahmaud Arbery یک غیر مسلح سیاه چه بوده است خود را 26th, تولد

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه گرجستان دفتر تحقیقات توضیح می دهد که چگونه آن را در زمان 36 ساعت برای پیدا کردن ‘احتمال’ علت قتل جنایت اتهامات عنوان شده علیه McWilliams و نمی خواهد رد شارژ راننده یک ماشین دوم ویلیام برایان که فیلم برداری عکسبرداری

‘هنوز نمی دانیم – ما به هر کجا شواهد به ما طول می کشد. اگر علت احتمالی برای دستگیری این کار را خواهیم کرد. اگر وجود ندارد ما نمی گفت: مدیر ویک رینولدز و اضافه کرد که برایان تصویری از رویارویی منجر به مرگ که صورت گرفت در فوریه 23, یک قطعه کلیدی از شواهد.

آن را نیز پدید آمده است که گرگوری بررسی قربانی در حالی که یک محقق در دا ،

ویکراس قضایی مدار دادستان منطقه جورج Barnhill نشان داد در نامه ای recusing خود را از این مورد است که گرگوری کمک تعقیب Arbery در گذشته است.

این Arbery خانواده گفته شد در ماه فوریه که Ahmaud به ضرب گلوله کشته شد توسط صاحب خانه در طول یک اقدام به سرقت خود را وکیل لی مریت گفت Yahoo.

این بود تنها پس از فیلم ضبط شده توسط Bryan به بیرون درز شد و باعث خشم که گرجستان اداره تحقیقات درگیر شدم و دستگیری ساخته شد.

زبان در روز جمعه رئیس جمهور تهمت و ادعا کرد که وجود دارد ممکن است یک بخشی از این درگیری بود که دیده نمی شود را بر روی دوربین.

‘من در یک تصویر که مرد جوان. او در یک لباس مخصوص مهمانی رسمی … من می گویند که به نظر می رسد واقعا خوب پسر جوان’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

‘وجود دارد می توانست چیزهایی که ما نمی بینیم در نوار کردن نوار و سپس دوباره روی نوار بود اما نگران قطعا برای هر کسی که آن را تماشا کردند. آن را نگران کننده ویدئو.

‘قلب من می رود به پدر و مادر و خانواده و دوستان’ وی افزود: در حالی بیان کرد که به اعتقاد او در گرجستان فرماندار برایان کمپ را بررسی ماده ‘به شدت’.

‘[برایان کمپ] در حال رفتن به انجام آنچه درست است. این یک دلخراش چیز. بود که بسیار خشن ،

“عدالت انجام شدن است و این چیزی است که حل [نژادی مشکل]. دوباره آن را در دست فرماندار و من مطمئن هستم که او به انجام کار درست. این می تواند چیزی است که ما نمی بینم در نوار. اگر شما را دیدم همه چیز رفت و نوار کاست و سپس در نوار.’

این McMichaels تا به حال ادعا کرد که پلیس آنها به رسمیت شناخته شده Arbery از نظارت تصویری گرفتن های اخیر سرقت در آنها بیشتر سفید محله.

هیچ شواهد نشان می دهد که Arbery بود مسئول هر گونه منازل به قصد سرقت در منطقه و Glynn اداره پلیس شهرستان روز پنجشنبه گفت که آن را تا به حال هیچ گزارش مربوط به منازل به قصد سرقت یا نمیتوانیم خانه در Satilla سواحل محله بین 1 ژانویه و فوریه 23.

Arbery can be seen stumbling to the ground as the clip comes to a close

Arbery دیده می شود سکندری به زمین به عنوان کلیپ آید به نزدیک

Shocking cellphone video captured the moment the McMichaels confronted Arbery in the street

In the footage Travis is seen engaging in a physical fight with Arbery before shooting him with a shotgun

تکان دهنده تلفن همراه تصویری اسیر لحظه McMichaels مواجه Arbery در خیابان. در این فیلم تراویس دیده می شود درگیر شدن در یک مبارزه فیزیکی با Arbery قبل از تیراندازی او را با یک تفنگ ساچمهای

روز پنج شنبه این Atlanta Journal-Constitution گزارش داد که گرگ McMichael حال بررسی Arbery قبل از زمانی که او به عنوان یک محقق در نیوبرانزویک دا ،

جدول زمانی از BOTCHED دست زدن به صورت

فوریه 23: Ahmaud Arbery است در خیابان در نیوبرانزویک, گرجستان.

گرگوری و تراویس McMichael رفته بود در ماشین خود را با اسلحه به تعقیب او را به خاطر آنها اشتباه او را برای یک سارق است.

هنگامی که آنها به او تراویس از ماشین.

Jackie Johnson recused herself because McMichael used to work in her office

Jackie Johnson recused خودش چون McMichael استفاده می شود به کار در دفتر او

گرگ می گوید آنها گفت Arbery که آنها می خواستم به صحبت کردن با او و او با حمله تراویس. مبارزه در گرفت و تراویس شلیک تفنگ خود را دو بار قتل Ahmaud, 25.

اواخر فوریه – اول دادستان recuses خودش

Jackie Johnson, نیوبرونزویک دادستان منطقه پا را از این مورد به دلیل گرگوری استفاده می شود به کار در دفتر او به عنوان یک محقق.

اواسط ماه آوریل – دوم دادستان می گوید او نمی خواهد اتهامات مطبوعاتی و سپس recuses خود

George Barnhill said Ahmaud initiated the fight

جورج Barnhill گفت Ahmaud آغاز مبارزه

جورج Barnhill داده شد در این مورد.

او در ابتدا گفت که او فکر نمی کنم آن merited اتهامات به دلیل McMichaels شد اقدام قانونی با تلاش برای انجام یک شهروند بازداشت است که حقوقی در گرجستان است.

او همچنین گفت که تصویری ‘نشان’ Arbery برای رسیدن به تراویس’ تفنگ.

Barnhill recused himself because his son, also called George Barnhill, works in the office where McMichael used to

Barnhill recused خود را چون پسر خود را نیز به نام جورج Barnhill, با این نسخهها کار در دفتر که در آن McMichael استفاده می شود به

اولین شات از کار اخراج شده است با این حال هنگامی که این جفت ارز در خارج از قاب.

هنگامی که دوربین panned به آنها در تلاش بودند دوباره به سمت خودرو.

Barnhill گفت: Travis ایستاده بود و زمین را با شلیک سه عکس که آمار Arbery.

او بعد از آن تا به حال به recuse خود را پس از آن پدید آمده است که پسر خود را با این نسخهها کار در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه که در آن گرگوری خدمت کرده است.

ممکن است 5 – سوم دادستان عبور از آن را به هیئت منصفه

تام Durden سوم دادستان به پرونده سراسر میز خود را.

او گفت که دفتر او آن را روش بدون هرگونه تعصب است.

این هفته اعلام کرد که او نمی خواهد تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه به شارژ و که او می خواهد برای تشکیل یک هیئت منصفه به آن را در.

ممکن است 7 – گرجستان دفتر تحقیقات فایل اتهامات

این GBI اعلام کرد که آن را آوردن اتهام قتل و تشدید حمله علیه گرگوری و تراویس در مارس 7.

در نامه ای به گرجستان دادستان کل کریس کار recusing خود را از مورد ویکراس قضایی مدار دادستان منطقه جورج Barnhill گفت که پسرش و گرگوری ‘هر دو کمک کرده با قبلی پیگرد قانونی (Ahmaud) Arbery’.

Arbery قبلا محکوم به پنج سال مشروط به عنوان یک مجرم به اتهام حمل سلاح در محوطه دانشگاه و چند فقره از مانع یک افسر اجرای قانون.

با توجه به این Atlanta Journal-Constitution او نیز به اتهام نقض آزادی مشروط در سال 2018 پس از او به اتهام دزدی از مغازه.

گرگوری که بازنشسته و از دا را در سال 2019 به حال ذکر نشده دخالت خود را در این مورد به پلیس و Barnhill گفت که او تا به حال تنها یاد گرفته از روابط سه یا چهار هفته.

در نامه خود Barnhill اضافه شده است که اتهامات جنایی علیه McMichaels بی جا بود با استناد به سابقه کیفری Arbery برادر و پسر عموی.

این Arbery خانواده وکیل لی مریت خواسته در مورد چگونگی این ارتباط بود به مرد جوان مرگ است.

“این صحبت می کند به گسترده تر موضوع جرم حبس’ مریت گفت. “اگر مردم سیاه و سفید هر نوع سابقه کیفری به نحوی که توجیه خود را از قتل است.’

خانواده برگزار شد فداکاری فاصله اجرای جمعه در چه بوده است Arbery 26 تولد به عنوان معترضان همچنین با تجمع در نیوبرانزویک.

یک جمعیت چند صد نفر بیشتر با پوشیدن ماسک, خواند, ‘تولدت مبارک’ به افتخار او در خارج از Glynn County Courthouse. بسیاری از ابراز سرخوردگی در طولانی صبر کنید قبل از هر گونه دستگیری ساخته شد و ترس که سیستم عدالت خواهد آنها را شکست.

‘کار تازه شروع شده است,’ John Perry, رئیس جمهور, نیوبرانزویک, NAACP فصل به جمعیت گفت. ‘ما می تواند به توقف در حال حاضر. ما نمی توانیم از دست دادن تمرکز و ما رو به مطمئن شوید که دادستان انجام می شود.’

Anthony Johnson, 40, گفت Arbery بود که همسایه خود را برای حدود یک دهه است. او گفت که او می خواهد برای دیدن McMichaels همان درمان در سیستم حقوقی به عنوان سیاه و سفید متهمان.

‘فقط دستگیری آنها که نمی خوای انجام هیچ چیز” جانسون گفت. “ما می خواهیم آنها را محکوم کرد. ما می خواهیم آنها را به زندان فرستاده شده برای زندگی است.’

در سخنرانی خود در روز جمعه در کنفرانس خبری GBI مدیر ویک رینولدز گفت: از دستگیری ‘ما آمد تا نسبتا به سرعت با جامد اعتقاد دارد که علت کافی آنها را به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله’.

اما در پاسخ به یک سوال در مورد هر نژادی قصد رینولدز گفت: “هیچ جرم و جنایت نفرت در گرجستان است. وجود ندارد. آن را یکی از چهار یا پنج کشور که ندیده اند یک”.

رینولدز گفت که هنوز هم وجود دارد برخی از چیزهایی که مورد نیاز برای انجام شود’ به عنوان بخشی از این بررسی است.

“در یک دنیای کامل ما ترجیح داده اند به خواسته شده است برای تبدیل شدن به درگیر در فوریه, البته,” او اضافه شده است.

آن را به عنوان آمد Arbery را خواهر بزرگتر یاس با سی ان ان گفت از او امداد بیش از مدتها در انتظار دستگیری مردان گفته مسئول او را برادر مرگ است.

“ما احساس تسکین,’ یاس گفت کومو زمان نخست روز پنج شنبه شب. ‘آن بوده است مدت زمان طولانی احساس می کند مانند آن بوده است مدت زمان طولانی. بنابراین این روز نقطه عطفی در دوره نقاهت برادر من است و عدالت برای او. بنابراین ما در حال رها و شاد.’

“من معتقدم که این یک جنایت نفرت,’ خواهر یاس گفته بود به سی ان ان. ‘وجود دارد یک زن و سه بچه.’

‘کل این وضعیت بی معنی. این می تواند اجتناب شده است.’

Georgia Bureau of Investigation director Vic Reynolds (pictured center) briefed the news media on the arrests of Travis McMichael and his father, Gregory McMichael, Friday. He said that further arrested had not yet been ruled out

گرجستان دفتر تحقیقات مدیر ویک رینولدز (تصویر وسط) در جریان اخبار رسانه ها در بازداشت تراویس McMichael و پدرش, Gregory McMichael جمعه. او گفت که بیشتر دستگیر هنوز رد

A picture shared of Arbery's family. His sister Jasmine spoke on Thursday night about her relief that Gregory McMichael, 64, and Travis McMichael, 34, had been arrested for his murder two and a half months after he was shot dead

یک تصویر مشترک از Arbery خانواده. خواهر یاس صحبت در پنج شنبه شب و در مورد کمک های که گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34 دستگیر شده بود به قتل او دو ماه و نیم پس از او به ضرب گلوله کشته شد مرده

عکس های منحصر به فرد نشان داد لحظه ای پنج شنبه این پدر و پسر ‘اوباش’ متهم به تیراندازی مرده غیر مسلح Arbery دستگیر شدند به شدت مسلح افسران در گرجستان است.

چهار خودرو کاروان از گرجستان دفتر تحقیقات (GBI) کشیده تا در خارج از خانه گریگوری و تراویس McMichael در 7.50 ب. ظ روز شنبه به مردان به زندان به اتهام قتل و تشدید حمله.

چشمگیر دستگیری آمد روز پس از تلفن همراه به بیرون درز تصویری از McMichaels’ کشنده رویارویی با Arbery در فوریه 23 عناوین ساخته شده در سراسر کشور جرقه fevered خشم و خواستار عدالت در چه خانواده مقتول به نام ‘مجازات’.

این فیلم تکان دهنده نشان داد دو مرد ‘ambushing’ Arbery به عنوان او تلاش برای اجرای گذشته خود وانت جوان McMichael وارد شدن به یک مبارزه فیزیکی با Arbery قبل از تیراندازی او را با یک تفنگ ساچمهای.

پدر و پسر بودند در ابتدا دستگیر و پس از آنها ادعا کردند که آنها فکر Arbery شد سارق پس از موجی از دزدی در منطقه خود و این که او مورد حمله آنها را زمانی که آنها سعی در ایجاد یک شهروند را بازداشت.

این GBI در زمان بیش از این تحقیقات در روز سه شنبه پس از تصویری پدید آمده است. حدود یک دوجین GBI افسران مجهز به جلیقه های ضد گلوله و تفنگ فرود در McMichaels’ دو خوابه $280,000 ملک در حومه نیوبرانزویک برای اجرای حکم بازداشت پنج شنبه.

وکیل S. Lee مریت که به نمایندگی از Arbery پدر و مادر گفت: DailyMail.com: “این یک گام بزرگ است, اما این تنها اولین گام در راه عدالت است.’

ماموران وارد خانه فقط قبل از ساعت 8 بعد از ظهر و ظهور دقیقه بعد با گرگوری McMichael, 64, در دستبند.

پوشیدن ژولیده پیراهن سیاه و سفید, کلاه و شلوار جین بازنشسته پلیس خیره میماند و نادیده سوال از DailyMail.com به عنوان او قرار داده شده در یک ماشین پلیس.

پسرش تراویس, 34, ظهور لحظه بعد بدون مبارزه با پوشیدن یک بررسی پیراهن کلاه و شلوار جین.

او گفت: هیچ چیز به او منجر به یک وسیله نقلیه در دستبند.

مردم محلی پدید آمده از خانه های خود به تماشای نمایشی از بین بردن, با دو نفر بطور شفاهی سوء استفاده DailyMail.com عکاس خبری, تماس او را “تفاله” و سفارش او را به ترک.

محققان در خانه برای حدود ده دقیقه قبل از اینکه به طور ناگهانی به عنوان آنها وارد شده بود.

یک زن میانسال حمل یک کودک راه می رفت از خانه خانواده نگاه به بالا و پایین خیابان قبل از رفتن به یک همسایه ،

و در یک پیچ و تاب و تازه آژانس گفت: همچنین بررسی تهدیدات ساخته شده نسبت به افسران و افراد درگیر در این تحقیقات.

وکیل مریت که به نمایندگی از Arbery پدر و مادر واندا جونز کوپر و مارکوس Arbery Sr گفت: DailyMail.com آنها تا به حال هیچ اخطار در مورد دراماتیک دستگیری پنج شنبه شب.

Officers entered the house just before 8pm and emerged minutes later with Gregory, 64, in handcuffs

ماموران وارد خانه فقط قبل از ساعت 8 بعد از ظهر و ظهور دقیقه بعد با Gregory, 64, در دستبند

Wearing a scruffy black shirt, cap and jeans, Gregory stared straight ahead and ignored questions from DailyMail.com as he was placed in a police car

پوشیدن ژولیده پیراهن سیاه و سفید, کلاه و شلوار جین, Gregory مستقیم به جلو خیره شد و نادیده گرفته سوال از DailyMail.com به عنوان او قرار داده شده در یک ماشین پلیس

Travis said nothing as he was led to a waiting law enforcement vehicle in handcuffs

تراویس گفت: هیچ چیز به او منجر به یک انتظار اجرای قانون خودرو در دستبند

حدود یک دوجین GBI افسران مجهز به جلیقه های ضد گلوله و تفنگ فرود در McMichaels’ دو خوابه ملک در حومه نیوبرانزویک برای اجرای حکم بازداشت روز پنج شنبه

A four-vehicle convoy from GBI pulled up outside the home of Gregory and Travis McMichael at around 7.50pm Thursday

چهار خودرو کاروان از GBI کشیده تا در خارج از خانه گریگوری و تراویس McMichael در اطراف 7.50 ب. ظ روز شنبه

The sight of so many heavily-armed law enforcement officers drew a crowd of neighbors around the house

نزد بسیاری به شدت مسلح به مأموران اجرای قانون به خود جلب کرد یک جمعیت از همسایگان در اطراف خانه

A GBI officer is seen checking his phone after both suspects were placed into vehicles

یک GBI افسر دیده می شود چک کردن تلفن خود را پس از هر دو مظنون قرار داده شد به وسایل نقلیه

GBI officers carried out the arrests quickly, leaving the scene about 10 minutes after they arrived

GBI افسران انجام این دستگیری به سرعت ترک صحنه حدود 10 دقیقه پس از آنها وارد

“آنها در مورد آن شنیده در اخبار مانند هر کس دیگری او گفت:.

‘واندا به شدت رها کرد اما او همچنان صبور به عنوان او شده است پس از این همه آغاز شده است.’

مریت گفت که او heartened توسط این واقعیت گرجستان دفتر تحقیقات پا بود تا پس از تیم اصلی پلیس و دادستان اختصاص به مورد ‘شکست خورده در وظیفه خود را’ را بازداشت.

‘یک مورد مثل این نژاد بی اعتمادی در جامعه است. آن لطمه می زند و مردم درگیر آن لطمه می زند و اجرای قانون جامعه دادستانی جامعه جامعه سیاه و سفید, همه, ” او اضافه شده است.

Arbery را واندا جونز کوپر گفت: او معتقد است که او پسر یک بازیکن سابق فوتبال فقط دویدن در Satilla سواحل محله قبل از او کشته شد در یک بعد از ظهر یکشنبه.

گرگوری McMichael گفت: پلیس به او مشکوک دونده بود همان مرد فیلم برداری توسط دوربین های امنیتی ارتکاب شکستن. او و پسر رشد تراویس برداشت اسلحه و شروع به پیگیری در کامیون.

این ویدئو نشان می دهد Arbery در دویدن سرعت در سمت چپ جاده. یک کامیون پارک شده در جاده ها جلوتر از او. گرگوری داخل وانت تخت در حالی که تراویس ایستاده است در کنار باز کردن درب سمت راننده.

The dramatic arrests come days after leaked cellphone video of the McMichaels' fatal confrontation with Arbery on February 23 made headlines nationwide

چشمگیر دستگیری آمدن روز پس از تلفن همراه به بیرون درز تصویری از McMichaels’ کشنده رویارویی با Arbery در فوریه 23 عناوین ساخته شده در سراسر کشور

Arbery عبور از جاده به تصویب وانت در سمت مسافر و سپس عبور در جلوی کامیون.

یک گلوله برای تلفن های موبایل و ویدئو را نشان می دهد Arbery دست و پنجه نرم کردن با تراویس در خیابان بیش از آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ یا تفنگ. یک شات دوم شنیده می شود و Arbery دیده می شود پانچ تراویس. یک سوم شات از کار اخراج شده است در نقطه ای خالی محدوده. Arbery staggers چند پا می افتد و رو به پایین.

نیوبرانزویک دفاع وکیل آلن تاکر شناسایی خود را روز شنبه به عنوان کسی که به اشتراک گذاشته شده با ایستگاه های رادیویی.

در یک بیانیه تاکر گفت که او در حال حاضر نشان دهنده هر کسی که درگیر در این پرونده است.

او گفت: او منتشر شد تصویری ‘از آنجا که جامعه من شد پاره پاره از هم جدا شده توسط اشتباه اتهامات و مفروضات’.

یک 911 تماس ساخته شده و فقط چند دقیقه قبل از Arbery ضرب گلوله کشته شد, منتشر شد, در روز پنج شنبه صبح.

‘سلام. گمراه من در اینجا در Satilla سواحل. وجود دارد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا پایین خیابان’ می گوید تماس گیرنده گفته می شود که گرگوری.

“من نمی دانم آنچه در خیابان ما:” او می افزاید: پریشان و از نفس زمانی که اپراتور از او می پرسد برای آدرس دقیق در محله.

گرگوری قطع تماس به طور ناگهانی با یک نامفهوم فریاد و اضافه کرد: ‘Goddamn آن c’mon, تراویس.’

باقی مانده از 4:46-دقیقه تماس اپراتور بارها و بارها می پرسد بیهوده برای اطلاعات گفت: “سلام که در آن شما در?’ بدون اخذ هر گونه پاسخ.

که یکی از این دو قرار می گیرد به 911 مربوط به Arbery قرار است رفتار مشکوک در لحظات قبل از تیراندازی با یک دوم ساخته شده به غیر از شماره های اضطراری از Brunswick اداره پلیس.

‘وجود یک مرد در خانه در حال حاضر یک خانه در حال ساخت’ می گوید که تماس گیرنده است که نام redacted در دو دقیقه کلیپ های به دست آمده توسط DailyMail.com.

او می گوید اپراتور ملک در 219 یا 220 Satilla رانندگی خواهد بود که حدود 500 متری از خانه که در آن تراویس و گرگوری McMichael زندگی می کنند.

و می گفت: کسی را شکستن به آن در حال حاضر ؟ ‘ اپراتور می پرسد.

‘هیچ, این همه, باز, این, تحت ساخت و ساز,’ تماس گیرنده توضیح می دهد. ‘و او را در حال اجرا در حال حاضر وجود دارد او می رود در حال حاضر.’

اپراتور پاسخ: ‘خوب چه او انجام شده است ؟

‘او را در حال اجرا پایین خیابان,’ تماس گیرنده می گوید.

‘خوب است که خوب است. من آنها را خارج وجود دارد. من فقط نیاز به دانستن آنچه که او انجام شده بود اشتباه’ اپراتور می گوید.

تماس گیرنده مدعی است که Arbery تا به حال دیده شده است که قبلا در محله.

“او گرفتار شده است در دوربین یک دسته قبل از شب” او ادعا می کند ” این نوع مداوم چیزی که در اینجا.’

اپراتور می پرسد تماس گیرنده برای روشن شدن آنچه ادعا مشکوک است گفت: کسی را می توان فرستاده شده به آن را بررسی کنید.’

‘سیاه و سفید تی شرت. و او رفته در حال اجرا بازگشت به محله’ تماس گیرنده می افزاید.

A pile of flowers and other mementos is seen at the site where Arbery was killed on Thursday night

توده ای از گل و دیگر یادگاران دیده می شود در سایت که در آن Arbery کشته شد و پنج شنبه شب

ساعت قبل از McMichaels دستگیر Ahmaud را به نظر می رسد در Good Morning America و گفت: او او معتقد است که سفید پدر و پسر در حال محافظت شده توسط اجرای قانون است.

“من فکر می کنم هیچ بازداشت شده است به دلیل این عنوان که او انجام شده به عنوان یک بازنشسته افسر پلیس,’ جونز گفت.

‘آنها احساس نمی مانند او اشتباه بود چرا که او یکی از آنها بود.’

او نشان داد که او قادر نبوده است به ارمغان بیاورد و خودش را به سازمان دیده بان ویدیو از پسر او را کشته و گسترش یافته است که از طریق رسانه های اجتماعی و موجب خشم.

“من فکر نمی کنم که همیشه در یک حالت روانی که در آن من می توانم در واقع سازمان دیده بان ویدئو” او گفت:.

او افزود که پسرش که می توانست تبدیل شده 26 روز جمعه تا به حال فروتنی روح’.

‘Ahmaud شد نوع Ahmaud خوبی بود خو Ahmaud بود دوست داشتم با خانواده و همسالان.

‘او سزاوار نیست برای رفتن در راهی که او رفت و او گفت:.

Ahmaud's mother Wanda Jones said on Thursday that the two white men were being protected because the father is a former police detective

Ahmaud مادر واندا جونز گفت: دو مرد سفید بودند محافظت می به این دلیل که پدر یک کارآگاه پلیس سابق

Arbery is pictured

Arbery is pictured with his mom , Wanda Jones

‘او پسر بچه من است که من تا به حال در روز مادر از سال 1994. او خواهر و برادر حافظ… روح او خوب بود. او بله خانوم و هیچ چیزش نوع همکار’: Arbery در حالی که حق با مادر خود واندا جونز

لی مریت خانواده وکیل که قبلا توضیح داده شده Ahmaud مرگ به عنوان یک ‘مجازات’ گفت: دومین دادستان درگیر باید به بريدن قبل از هیئت مدیره اخلاق برای افشای تضاد منافع.

صحبت در چهارشنبه مریت اظهار داشت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “این مردان بودند و نه انجام هر گونه عملکرد پليس و یا هر وظیفه به عنوان شهروندان گرجستان… این مردان بودند و اوباش بودند با انجام یک مجازات در وسط روز است.’

“من تو را دیدم من پسر به دنیا می آیند,’ جونز گفت. و دیدن او ترک دنیا آن چیزی نیست که من می خواهم برای دیدن همیشه.’

او افزود: “او بود که نوزاد پسر است که من تا به حال در روز مادر از سال 1994. او خواهر و برادر حافظ… روح او خوب بود. او بله خانوم و هیچ چیزش نوع همکار.’

Arbery پدر مارکوس برچسب خواب و مرگ یک جنایت نفرت’.

من پسر جوان هیچ چیزی انجام نمی دهد – مراقبت از کسب و کار خود را در حال اجرا و کار کردن. و این جرم است ؟ به کار و اجرا و او ain’t شکستن هیچ قانون ؟ هیچ. زمان است.”

این فیلم موجب هتک حرمت از بینندگان در سراسر آمریکا با جمعیت معترضان مونتاژ در نیوبرانزویک brandishing نشانه و شعار برای عدالت است.

روز چهارشنبه یک جمعیت معترضان همچنین با تجمع در آتلانتا به منظور بالا بردن آگاهی از Arbery مرگ و تقاضا است که بازداشت می شود ساخته شده در این مورد.

FOX 5 گزارش می دهد که یک بزرگتر تظاهرات است که برنامه ریزی شده برای روز جمعه – که مشخص شده اند Arbery 26 تولد.

Protesters gathered for a march through Brunswick on Tuesday - the same day shocking footage of Arbery's death went viral

معترضان جمع شده بودند مارس از طریق Brunswick در روز سه شنبه – همان روز فیلم تکان دهنده از Arbery مرگ رفت و ویروسی

A larger demonstration is reportedly being planned for this coming Friday

بزرگتر تظاهرات گزارش شده است که در حال برنامه ریزی برای آینده این جمعه

دادستان: غیر مسلح AHMAUD ‘آغاز’ مبارزه و رسیده برای تفنگ

دوم دادستان داده بود مورد جورج Barnhill.

در مارس 2 نامه به Glynn County Police Department – که در آن گرگ McMichael کار می کرد – او گفت: نه او و نه پسر او سزاوار به اتهام زیرا آنها اولا قانونی در پیگیری Arbery با اسلحه های خود را و سپس در تیراندازی او را.

او استدلال کرد که آنها در تلاش بودند به یک شهروند بازداشت توسط تعقیب Arbery -که قانونی در گرجستان – و این که آنها تا به حال جامد علت احتمالی برای این ادعا Arbery بود دزدی مشکوک.

او گفت: این جفت ارز در نظر گرفته شده برای به زانو در آوردن Arbery تا پلیس رسید اما این Arbery ‘آغاز’ مبارزه با گرفتن برای تراویس McMichael تفنگ.

او در ادامه گفت که تراویس حلال بود در تیراندازی او را چرا که او فکر می کند آن را به منزله ایستاده زمینی خود را کشتن.

شروع مبارزه خود را اتفاق می افتد از این دوربین را مشاهده اما Barnhill گفت Arbery زخم – یعنی اول از سه نفر بود که در حق او پالم – نشان داد او رسیده بود برای تفنگ.

او در ادامه گفت که تراویس McMichael ترس برای زندگی خود را پس از شکستن نیست این قانون با استفاده از نیروی مرگبار.

در نهایت, Barnhill ادعا Arbery تا به حال تاریخچه سلامت روان و قبل از محکومیت’.

جو بایدن و مشهور از جمله LeBron James, جاستین بیبر و, Kendall Jenner فراخوان عدالت برای Ahmaud Arbery

 

 

 

Ahmaud Arbery مرگ را دستگیر کرده است توجه presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور جو بایدن که با ارسال یک صدای جیر جیر توصیف Arbery مرگ به عنوان ‘قتل’.

‘ویدیو روشن است: Ahmaud Arbery کشته شد در خون سرد,’ بایدن توییتی اواخر روز سه شنبه همراه با یک لینک به یک گرجستان دادستان منطقه توصیه که یک هیئت منصفه شنیدن در این مورد.

‘قلب من می رود به خانواده اش که شایسته عدالت و استحقاق آن را در حال حاضر’ فرض دموکراتیک نامزد ادامه داد: در توییتر خود پست. ‘آن است که زمان برای یک, سریع, کامل و شفاف رسیدگی به قتل او.’

سابق دموکرات آرای انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز و بتو o’rourke نیز توییتی برای عدالت بیان کرد که این حمله با انگیزه نژادی.

مشاهیر از جمله LeBron James, جاستین بیبر و, Kendall Jenner همچنین در مورد ارسال پرونده است.

لا Laker ستاره جیمز توییتی پرشوری پیام به 45 میلیون پیروان توییتر ادعا مردم سیاه و سفید راه راه هستند در رنگ پوست خود را.

‘ما به معنای واقعی کلمه شکار روزمره/هر وقت ما پا در خارج از راحتی از خانه ما!” او نوشت.

‘نمی تواند حتی برای یک لعنت تنه زدن مرد! مانند تکواندو مرد شوخی می کنی?!?!?!?!?!? هیچ مردی fr شوخی می کنی!!!!! من متاسفم Ahmaud (بقیه در بهشت) و نماز من و نعمت های ارسال شده به آسمانها بالا به خانواده خود را’.

روسانا آرکیوت پیشنهاد McMichaels را با اتهام قتل را ‘نفرت نژادپرستانه جرم و جنایت.’

سرنا ویلیامز همچنین یک سری از پست on Instagram داستان ساخت آن را روشن او معتقد بود مرگ بود با نژاد با انگیزه است.

‘من جرم است ؟ در مورد او نوشت: فرض کنید صدای Arbery.

خواندن این گزارش پلیس در AHMAUD ARBERY مرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im