Ahmaud Arbery قتل سه مظنون بیش از بحث های گرافیک ویروسی ویدئوهاخشم اطراف ویروسی تصویری از 25 سال Ahmaud Arbery ضربه بودن فقط در خارج از نیوبرانزویک, گرجستان, چیزی است که باعث شد دادستان به درخواست هیئت منصفه در نظر گرفتن اتهامات با توجه به بسیاری از عدالت اجتماعی در ایران ،

فیلم منتشر شده در این هفته نشان می دهد Arbery دویدن پایین باریک جاده دو خط. یک مامور اجرای قانون و پسرش که کامیون متوقف شده در نزدیکی ساقه Arbery در عرض چند ثانیه از مقابله با او.

“من می لرزد از خشم بیش از آنچه که من فقط شاهد” را نوشت فعال شان شاه که برای اولین بار ارسال شده از ویدئو در توییتر در روز سه شنبه. او در توصیف این فیلم فیلم برداری توسط ناشناس شاهد به عنوان “یکی از بدترین چیزهایی که من دیده ام در تمام زندگی من”.

فراتر از تماس برای عدالت, اما شیوه ای که شاه منتشر شد این فیلم به موجب یک واکنش. اگر چه او در مقدمه انتشار این ویدئو با جدا کردن صدای جیر جیر پادشاه درو فوری و خشم های گرافیک تصویر از Arbery مرگ بدون هشدار صریح از محتویات آن است.

مایا ویلکس Authoress.
(@KendrianaSpeaks)

من به طور تصادفی به تماشای بخشی از Ahmaud Arbery قتل vid. چون آن خودرو-بازی های برگزار شده در جدول زمانی من; آن فیلم پریشانی من پس از من با خواندن این خبر به جای.

پس از آن حادثه من یک کابوس بود که من در حال تعقیب و دستگیر شده است. آیا به اشتراک گذاری ویدئو که بدون هشدار.

6 مه سال 2020

پس پادشاه جیر کاربران خود را به اشتراک گذاشته روحی و روانی غم و اندوه با برخی از شفاعت را با دیگران به اشتراک گذاشتن این فیلم. در بیانیه ای به نگهبان و پادشاه گفت: او “بیزار”, فیلم, تماس آنها را “آسیب رساندن به هر کسی که آنها را می بیند”.

“آنچه من می دانم این است که ما تنها حرکت در Ahmaud Arbery مورد زمانی که من به اشتراک گذاشته شده آن را,” او اضافه شده است.

این آخرین جمله فیلم برای رفتن ویروسی در ایالات متحده است. در سال های اخیر خشم عمومی پس از مرگ والتر اسکات از ایالت کارولینای جنوبی در سال 2014 Philando کاستیا در مینه سوتا در سال 2016 و دیگران مشتعل است بحث بر سر اینکه آیا چنین گرافیک فیلم باید منتشر شود.

فعالان اغلب مورد بحث متعادل پیگیری عدالت برای قربانی با جلوگیری از اضافی پریشانی به عمومی یا تضعیف یک قربانی کرامت است.

“ما می دانیم چه اتفاقی افتاده ایم” فرهنگی منتقد مارس سلطنت. “کسانی که نیاز به شواهد تصویری به باور آنچه که ما می دانیم در حال رفتن به تحت تأثیر تصویری.”

مارس
(@ReignOfApril)

آن را فقط به تندرستی خود را. آن را به هر کس که نمایش ویدیو و متوجه می شود که قربانی به نظر می رسد مانند یک عضو خانواده است. آن را واقعی خانواده مقتول که ممکن است بخواهید برای فرار از این ویدئو. این استدلال ممکن است متفاوت باشد اگر آن را می توان نشان داده شده است که ویروسی ویدئوها منجر به محکومیت. https://t.co/L3A9CV5Ip7

6 مه سال 2020

پس از مرگ آلتون استرلینگ در سال 2016 سلطنت قول داد در یک ستون واشنگتن پست را به اشتراک ویروسی تصاویر خواستار آن را “یک بیمار مرتب کردن بر اساس از اطفاء شهوت با نگاه”.

“در راه همان است که ما نشان نمی دهد کشنده اعدام زندانیان یکی از شگفتی چگونه رسانه ها را توجیه می کند به تصویر می کشد مرگ از غیر زندانی شهروندان در دست همان سیستم,” او نوشت.

بسیاری از پاسخ, در حمایت از, ابراز خود شوک یا ناامیدی در حال ارائه با فیلم آنلاین اغلب از طریق خودکار بازی.

“توجه رسانه ها را می توان بدون ایجاد استرس پس از سانحه به میلیون ها نفر از افرادی که از دیدن فیلم” یک کاربر پاسخ داد. “دیدن کسی که به قتل رسیده است چیزی که نباید ساخته عادی برای دیدن.”

دیگران با موافقت شاه از جمله وکلای نمایندگی Arbery خانواده. آنها اشاره کرد که Arbery کشته شد در فوریه و آن را به حال شده است برای این ویدئو را نامطلوب انتشار دادستان ممکن است به دنبال یک هیئت منصفه.

بیش از دو ماه تاخیر سوخت بیشتر خشم بیش اولیه بی میلی از دادستان به پرونده اتهامات علیه گرگوری McMichael و پسرش, تراویس.

“این گرافیک اما باید به اشتراک گذاشته شود” نوشت: بنیامین Crump وکیل برای Arbery پدر مارکوس. “همانطور که ما به دنبال عدالت در این مدرن روز مجازات هر کس باید حقیقت را می دانم!”

Arbery خانواده فقط یاد گرفته از این ویدئو را انتشار همراه با مردم است. Crump بعد از ایشان تشکر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که در توییتی که آن را “روشن” که “Ahmaud Arbery کشته شد در خون سرد”.

دیگران اشاره کرد که مردم می توانند تصمیم به تماشای این ویدئو.

bomani
(@bomani_jones)

سوال نیست که چرا مردم به اشتراک گذاری این تیراندازی پلیس ، این که چرا مردم آنها را تماشا کنید. هیچ آنهایی که مجبور به. به نظر می رسد آن را پربارتر به کاوش که از سرزنش مردم برای به اشتراک گذاری. من شخصا تماشا نیست یکی در سال است. شما لازم نیست که به هر دو.

6 مه سال 2020

زمانی که فیلم از یک گرافیک کشتار تبهکارانه مردم می تواند در معرض آن غیر ارادی به عنوان کاربران آنلاین پست تفسیر و اخبار به روز رسانی است که میآید تا در جدول زمانی و اخبار است.

برای برخی از, بمباران می تواند صرفا یک مزاحم باشد. اما تحقیقات نشان می دهد که برای بسیاری از مردم از رنگ و قرار گرفتن در معرض مکرر به “کلیپ در اخبار شبانه های غیر مسلح آمریکایی های آفریقایی تبار کشته شدن در خیابان در یک سلول برگزاری و یا حتی در یک کلیسا” می تواند در دراز مدت سلامت روان اثر است.

با توجه به Monnica ویلیامز روانشناس بالینی و مدیر مرکز سلامت روان نابرابری در دانشگاه لوئیزویل رسانه های اجتماعی و فیلم ها ویروسی می تواند به بدتر شدن تروما و استرس است.

“وجود دارد یک حس ترس و اضطراب هنگامی که شما احساس می کنید مانند شما نمی تواند اعتماد مردم ایم که قرار شده است در شارژ به شما در حفظ امن” او گفت: پس استرلینگ مرگ است. “شما آنها را ببینید کشتن افرادی که مثل شما نگاه کنید”.

ویلیامز اشاره کرد که گرافیک ویدئوها می توانید بی درنگ “نیابتی تروما” است که تشدید تجارب نژادپرستی و اثرات آن حتی می تواند یادآور اختلال استرس پس از سانحه.

“همراه با زندگی روزمره موارد نژادپرستی مانند میکرو محیطی و تبعیض است که منجر به یک حس از خود بیگانگی و انزوا. این مسابقه بر اساس تروما” او گفت:.

در یک سال 2018 گزارش منتشر شده در مجله لانست محققان این است که زمانی که افسران پلیس آمریکا در کشتن غیر مسلح سیاه مردم آن خسارت سلامت روانی آمریکایی های سیاه و سفید زندگی می کنند در همان متحده است.

بری Newsome باس
(@BreeNewsome)

گفت: من قبل از این اما من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که های اخیر محبوبیت گردش ویدئوها و تصاویر سیاه و سفید از مردم به قتل توسط پلیس و اوباش و سپس داشتن یک بحث عمومی در مورد آنچه که ما همه شاهد است که شکل مدرن سفید ppl های یادگاران از lynchings.

5 مه سال 2020

در این بررسی که تجزیه و تحلیل سلامت روانی بررسی داده ها در برابر یک پایگاه داده از تیراندازی پلیس به بررسی پاسخ دهندگان پیشنهاد تروما می تواند منجر به 55 میلیون بیشتر فقیر بهداشت روان, روز, هر سال در میان آمریکایی های سیاه و سفید.

“این واقعا در مورد تمام انواع موذی راه است که ساختاری نژادپرستی می تواند مردم را بیمار” Atheendar S Venkataramani یک پژوهشگر نیویورک تایمز گفت.

که در موارد Arbery, Philando کاستیا و دیگران, طرفداران به طور گسترده ای به اشتراک گذاری ویدئو توجه داشته باشید که این فیلم می تواند اغلب خار در سیستم عدالت, که در آن ممکن است در غیر این صورت نه گرفته شده است.

“ما دیده ایم این فیلم قبل از. دادستان بودند که در برابر دستگیری در وهله اول تنها رفتن به هیئت منصفه در حال حاضر به دلیل آنها شده اند خواست & مجبور به انجام این کار” نویسنده Dr Avis جونز-Deweever در توییتر نوشت.

“آنها در حال حاضر عمدا تضعیف روند بنابراین به عنوان به نتیجه در هیچ اتهام,” او اضافه شده است.”

اتهامات جنایی و پس از آن محکومیت برای فعال و بازنشسته اجرای قانون نادر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>