Ahmaud Arbery قتل به نام 911 به گزارش ” سیاه نر در حال اجرا قبل از تیراندازیهای صوتی ضبط شده از دو 911 تماس ریخته اند بیشتر نور در لحظات پایانی قبل از Ahmaud Arbery شد و توسط دو مرد سفید در حالی که آهسته دویدن را از طریق یک محله فقط در خارج از نیوبرانزویک, گرجستان.

کامل ضبط شده به دست آمده توسط گاردین آمده پس از جدید فیلم نشان Arbery به قتل در ماه فوریه منتشر شد در این هفته باعث هتک حرمت و طرح سوال در بیش از, چرا بازداشت شده اند ساخته شده است. متن 911 calls قبلا گزارش شده توسط رسانه های محلی.

Arbery رفته بود برای تنه زدن در Satilla سواحل در نزدیکی گرجستان ساحل, در بعد از ظهر روز شنبه 23 فوریه. 25 سال شناخته شده بود در اطراف محله و گاهی اوقات موج به ساکنان به او زد. اما آن روز یک سری از وقایع آشکار به پایان رسید که در قتل او دست گرگوری McMichael, 64 و 34 ساله و پسر تراویس McMichael.

وکلای Arbery خانواده گفته اند که مرگ او یک “مجازات” و درخواست آن بررسی شود به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

در یکی از تماس های ساخته شده در 1.14 ساعت, توزیع کننده می پرسد برای آدرس و دلیل تماس بگیرید. یک مرد ناشناس صدای شنیده می شود پاسخ “آه من در اینجا در Satilla سواحل. وجود دارد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا پایین خیابان” در اشاره آشکار Arbery.

در اوایل تماس در 1.08 pm متفاوت ناشناس تماس گیرنده گزارش “یک پسر در یک خانه در حال حاضر یک خانه در حال ساخت”. توزیع کننده می پرسد اگر مرد در حال شکستن به اموال که به تماس گیرنده پاسخ می دهد: “نه این همه باز آن را در دست ساخت است.”

تماس گیرنده پس از آن می گوید: “او در حال اجرا در حال حاضر وجود دارد و او می رود و در حال حاضر” با اشاره به Arbery که مصرف معمول خود را تنه زدن در اطراف محله. توزیع کننده می پرسد: “خوب چه کار می کنند؟” تماس گیرنده پاسخ: “او در حال اجرا پایین خیابان.”

چند ثانیه بعد توزیع کننده می گوید: “من فقط نیاز به دانستن آنچه که او انجام شده بود اشتباه است. او فقط در محل و قرار نیست باشد؟”

آغاز پاسخ خود را درهم است اما زمانی که سر و صدای پس زمینه را پاک می کند وجود دارد هیچ پاسخ روشن به این سوال. توزیع کننده به پایان می رسد تماس ها در مدت کوتاهی پس از, و می گوید او را به کسی ارسال توسط چک کنید.

در 1.14 بعد از تماس دوم پاسخ در تماس با مرکز. پس از تبادل بین تماس گیرنده و توزیع کننده تماس گیرنده دوباره پاسخ نمی دهند به اعزام به جای فریاد: “متوقف شود. متوقف کردن آن است. Dammit. متوقف شود.”

لحظه ای بعد او فریاد میزند: “تراویس!” ظاهرا پرداختن به تراویس McMichael.

توزیع کننده تلاش برای تغییر مسیر توجه انسان به 27 ثانیه به تماس و گفت: “آقا سلام آقا” اما دریافت پاسخ. 911 تماس بگیرید و همچنان به رکورد نزدیک به پنج دقیقه.

مقامات منتشر نشده از هویت تماس گیرنده. هیچ کس متهم شده است در مورد.

دو دادستان recused خود با استناد به حرفه ای اتصالات به گرگوری McMichael. اسناد و مدارک و سوابق دولت نشان می دهد سالمند McMichael سابق کارآگاه پلیس و دادستان منطقه محقق در Glynn شهرستان است.

نگهبان در تماس است گرگوری و تراویس McMichael برای نظر.

خارج دادستان مسئول این پرونده گفت که او می خواهد یک هیئت منصفه برای تصمیم گیری که آیا اتهامات جنایی ضروری می باشد. اما آن را نمی خواهد اتفاق می افتد حداقل تا اواسط ماه ژوئن پس از گرجستان دادگاه باقی می ماند تا حد زیادی بسته به دلیل coronavirus.

با توجه به گزارش پلیس از آن روز دو مرد را برداشت و سلاح های خود را یک .357 Magnum revolver و یک تفنگ ساچمهای شروع به پریدن کرد به یک کامیون و شروع به پس Arbery پس از دیدن او در حال اجرا است.

گرگوری McMichael پلیس گفت که او و پسر بالغ فکر Arbery همسان شرح کسی گرفتار در دوربین های امنیتی ارتکاب اخیر شکستن در محله. Arbery در نظر گرفته نمی شد یک مظنون در هر سرقت.

گرگوری McMichael پلیس گفت Arbery به شدت مورد حمله قرار پسرش. فیلم برداری توسط ناشناس فردی و منتشر شد در این هفته در تضاد است که ادعا می کنند.

گرجستان قانون می گوید که یک فرد می تواند کشتن در دفاع از خود “تنها اگر او منطقی معتقد است که چنین نیروی لازم برای جلوگیری از مرگ یا جراحت بدنی … و یا برای جلوگیری از کمیسیون اجباری جنایت.” این قانون همچنین می گوید کسی که باعث حمله و یا عمل به عنوان “متجاوز” نمی تواند ادعای دفاع از خود.

Arbery خانواده به نام فوری برای دستگیری پس از این ویدئو منتشر شد این هفته.

“من تو را دیدم من پسر به دنیا می آیند” Arbery را واندا جونز کوپر گفت. “و دیدن او ترک دنیا آن چیزی نیست که من می خواهم برای دیدن همیشه.”

حقوق مدنی وکیل بن Crump که به نمایندگی از Arbery پدر گفت: تماس های ویدئویی به سوال ادعاهای ساخته شده توسط McMichaels در گزارش پلیس.

“آنها در دل شکسته” Crump گفت: از خانواده است. از Arbery پدر او افزود: “این فقط قلب wrenching برای او که او را به نگاه او دیگر پسر و دختر و سعی کنید به حس آن. او واقعا فکر می کند که پسر خود را بدون محاکمه اعدام شد.”

Crump گفت Arbery پدر و مادر که از هم جدا می خواهید مردم را به دیدن این ویدئو حتی آنها را نمی تواند خود را به تماشای آن خود را.

لی مریت یک وکیل برای Arbery مادر گفت: وزارت دادگستری باید بررسی مرگ به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

“اف بی آی گفت: این کمک گفت:” وزارت دادگستری سخنگوی مت لوید “و به عنوان پروتکل استاندارد ما مشتاقانه منتظر به کار با آنها باید اطلاعات به نور آمده بالقوه فدرال نقض.”

جمهوری خواه فرماندار برایان کمپ اواخر سهشنبه انداخت حمایت خود را از پشت که پرس و جو. او در توئیتر خود نوشت: “گرجی شایسته پاسخ. دولت اجرای قانون آمادگی خود را برای اطمینان در خدمت عدالت است.”

گرجستان دادستان کل کریس کار نیز یک جمهوری خواه در بیانیه ای گفت: “بر اساس فیلم ها و گزارش های خبری که من را دیده اند, من عمیقا با حوادث اطراف عکسبرداری از Ahmaud Arbery. من انتظار عدالت به اجرا به عنوان سریع که ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>