Ahmaud Arbery مورد: قاضی می یابد علت احتمالی برای اتهام قتل

آتلانتا — گرجستان محقق شهادت در روز پنج شنبه که یکی از سه متهم متهم از تعقیب و کشتن Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید بود که در حال اجرا در گرجستان جنوبی محله شنیده می شود یکی دیگر متهم با استفاده از یک نژادپرست لکه دار کردن لحظاتی پس از شلیک تفنگ ساچمهای انفجار به پایان رسید که آقای Arbery زندگی.

انفجاری وحی نشان می دهد آشکار نژادپرستی بود که در بازی در مورد در آمد و در یک جلسه در نیوبرانزویک., به پایان رسید که با قاضی والاس E. Harrell از Glynn شهرستان دادرس دادگاه تعیین کافی است که علت احتمالی وجود داشته برای حمایت از قتل اتهامات عنوان شده علیه این سه نفر است.

وجود دارد چند آتشین لحظات در دادرسی. در یک نقطه بعد از یک وکیل برای یک متهم با اشاره به کتاب آموس ویژه دادستان جسی Evans ذکر شده یکی دیگر از آیه کتاب مقدس است.

“من یکی” او گفت:. “آنچه در مورد ” عشق همسایه تو’?” سه متهم آقای ایوانز گفت: تا به حال شکار یک “بی دفاع” ، “او عذاب او شکار او هدفمند” آقای ایوانز گفت.

در این جلسه در آورده تازه با توجه به آقای Arbery مورد یکی از چندین حوادث اخیر خشونت علیه مردم سیاه و سفید است که بسیار تکان ایالات متحده در پایدار در اعتراض به نابرابری نژادی در سیستم قضایی. به عنوان قابل توجهی جزئیات از آقای Arbery شد که نشان داد یک یادآوری مراسم یادبود برگزار می شد در مینیاپولیس برای جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

فدرال حقوق مدنی پروب به آقای فلوید مرگ اعلام شد جمعه گذشته توسط دادستان کل William P. Barr. وکلای آقای Arbery خانواده گفته اند که فدرال حقوق مدنی پروب به Arbery مورد نیز در جریان است.

در مصاحبه ای در روز پنج شنبه, L. کریس استوارت وکیل آقای Arbery مادر گفت: نزول آپارتاید زبانی باید به اندازه کافی باعث کیفرخواست تحت فدرال جنایات نفرت اساسنامه.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

4 ساعت پیش
صحنه هایی از تظاهرات در سراسر کشور است.
4 ساعت پیش
پلیس نیویورک بازداشت deliveryman و د Blasio بدتر ،
5h پیش
L. A. police chief در دیدار با معترضان و معذرت خواهی.

“این است که اثبات آنها نیاز به واقع را به اتهام” او گفت:.

در خارج از دادگاه در نیوبرانزویک معترضان جمع شده بودند به فراخوان عدالت برای آقای Arbery. در داخل برخی از شرکت کنندگان عینک ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

این جلسه تا حد زیادی متمرکز بر شهادت از ریچارد شماره گیری دستیار نماینده ویژه مسئول برای گرجستان دفتر تحقیقات و سرب عامل در این مورد. آقای شماره گیری گفت: Travis McMichael, 34, که, دادستان ها می گویند شات آقای Arbery سه بار با یک تفنگ ساچمهای بود شنید با استفاده از یک نژادپرست لقب ویلیام برایان همسایه که همچنین متهم شده است.

آقای شماره گیری گفت: آقای برایان نیز درگیر در پیگیری و تلاش برای جلوگیری از آقای Arbery با وسیله نقلیه خود را چند بار.

تعقیب و گریز شروع شد و در اوایل بعد از ظهر از فوریه. 23 زمانی که آقای McMichael پدر گریگوری McMichael, 64, دیدم آقای Arbery در حال اجرا در Satilla سواحل محله فقط در خارج از نیوبرانزویک و مشکوک است که آقای Arbery شد مجرم از یک سری از شکست ، هر دو پدر و پسر مسلح خود را به یک وانت و شروع به تعقیب آقای Arbery.

اوج تعقیب یک مبارزه فیزیکی بین آقای Arbery و تراویس McMichael که دستگیر شد در ویدیو توسط آقای برایان که کشیده تا به صحنه در کامیون خود را. این ویدئو نشان می دهد که آقای Arbery در حال اجرا به سمت McMichaels قبل از swerving در اطراف خود وانت در یک تلاش آشکار برای جلوگیری از تراویس McMichael که ایستاده بود در خارج با تفنگ ساچمهای خود را.

پس از آن دو مردان درگیر شدند و در مقابل کامیون. آقای Arbery به ضرب گلوله کشته شد و سه بار توسط تراویس McMichael به عنوان گرگوری McMichael تماشا از تخت کامیون.

سالمند McMichael بازنشسته محقق در محلی دفتر دادستان منطقه و دستگیر شدند در مارس 7. هر یک شد به اتهام قتل و تشدید حمله. آقای Bryan دستگیر شد, on May 21 به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست.

سه مرد باقی می ماند در Glynn زندان شهرستان و وارد یک درخواست در مورد. این McMichaels به نظر می رسد در دادگاه از طریق تغذیه.

آقای شماره گیری گفت که تراویس McMichael استفاده کرده نژادی القاب چندین بار در گذشته رسانه های اجتماعی پست ها و پیام های متنی. آقای شماره گیری گفت که در یک مورد آقای McMichael اجرا می شود که یک تور قایق شرکت گفت: او قدردانی مشغول به کار در این آب به دلیل وجود دارد هیچ مردم سیاه و سفید وجود دارد. در مثال دیگر آقای شماره گیری گفت که آقای McMichael پاسخ به یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی گفت: این را بهتر است اگر کسی تا به حال “دمیده” یک فرد “سر کردن است.”

آقای شماره همچنین گفت که آقای McMichael حال مؤتلفه flag sticker در toolbox کامیون خود را. و او گفت که آقای برایان نیز استفاده می شود نژادی القاب در متن پیام نامربوط به تیراندازی.

لحظات قبل از او تعقیب آقای Arbery بازدید از یک خانه در این محله که در حال ساخت بود به عنوان او تا به حال چندین بار قبل از. هنوز معلوم نیست که چرا او دادیم اما آقای شماره گیری وجود دارد گفت: هیچ شواهد و مدارک او را به سرقت برده هر چیزی. آقای شماره گیری نیز نشان داد تحت بازجویی که آقای Arbery تا به حال یک بیماری روانی است که باعث شد او را به “توهم شنوايی.” او گفت: آقای Arbery نمی شد که برای درمان بیماری که در این روز کشته شد.

خیلی از آقای شماره گیری زمان در موضع درگیر بحث در مورد جزئیات دقیقه از پیگیری. آقای شماره گیری گفت که آقای برایان اعلام کرده بود به مقامات که آقای Arbery مجبور شد به یک خندق به عنوان او تلاش برای جلوگیری از آقای برایان کامیون و در یک نقطه به نظر می رسد سعی کنید برای باز کردن مسافر سمت درب پس از آقای Bryan تا به حال با استفاده از کامیون خود را به سعی کنید برای جلوگیری از آقای Arbery فرار.

وکلا برای هر سه این استدلال که اتهامات علیه خود را مشتریان باید کاهش یافته است. آقای Bryan وکیل کوین گاف گفت: آن را غیر ممکن بود به نشان می دهد که مشتری خود را می دانستند که McMichaels شد “اقدام اشتباه.” Jason شفیلد یک وکیل برای تراویس McMichael استدلال که مشتری خود اقدام شد در دفاع از خود پس از آقای Arbery او حمله کردند.

فرانکلین Hogue یک وکیل برای گرگوری McMichael گفت که در حالی که “ما ممکن است موافق” است که مشتری خود را از خروج از خانه با یک اسلحه گرم “نشده اند ممکن است یک ایده بسیار خوب” او تا به حال یک دلیل مشروع برای می خواهید به “رهگیری” کسی که او فکر کرد که ممکن است مرتکب جرم و جنایت است.

مورد انجام گرفته توسط منطقه چهار وکلای دولت و محققان به دنبال آن است که آیا سنن و توسط دو نفر از آنها Jackie Johnson, نیوبرانزویک و George E. Barnhill از Ga. آقای Barnhill, به زودی پس از تیراندازی توصیه پلیس محلی که علت احتمالی وجود نداشت به اتهام کسی در مورد هیچ کس دستگیر شد و برای هفته ها.

Andrea جوان, مدیر اجرایی A. C. L. U. گرجستان در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه که در این جلسه نشان داد که دو دادستان شد “نا مناسب برای دفاتر خود” و نام آنها را به استعفا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>