Ahmaud Arbery مهاجم استفاده نژادی لکه دار پس از تیراندازی هل دهنده دادگاه شنودیک دولت محقق در گرجستان روز پنج شنبه ادعا کرد که مرد سفید پوست متهم به قتل هل دهنده Ahmaud Arbery شنیده می شد گفت: یک نژادی لکه دار به عنوان او ایستاده بود بیش از مرگباری زخمی مرد لحظات پس از ضربه او را با سه عکس از یک pump-action shotgun.

سرب گرجستان دفتر تحقیقات در مورد قتل شهادت است که گرگ و تراویس McMichael یک پدر و پسر اواز یا موسیقی دو نفری بودند که در یک کامیون و یک سوم در یکی دیگر از وانت ویلیام “Roddie” برایان بارها و بارها با استفاده از کامیون خود را به تعقیب و جعبه در Arbery یک آفریقایی آمریکایی بود که در دویدن از طریق عمدتا سفید محله در نیوبرانزویک گرجستان در ماه فوریه است.

Arbery بارها و بارها معکوس جهت و حتی شروع به پریدن کرد به یک خندق در تلاش به لرزش خود را تعقیب این Glynn دادگاه شهرستان شنیده می شود در روز پنج شنبه.

تراویس McMichael سپس از کامیون خود و مواجه Arbery. او گفت که پلیس او را به ضرب گلوله در دفاع از خود پس از Arbery حاضر خود را برای دریافت بر روی زمین GBI نماینده ویژه ریچارد شماره گیری گفت.

بررسی یک ویدئو که بعد از آن پدید آمده از تیراندازی نشان می دهد ضربه اول شد و به Arbery قفسه سینه دوم شد و به دست خود سوم شد و به قفسه سینه خود را قبل از او سقوط در جاده شماره گیری گفت.

برایان راننده دوم وانت که ثبت شده است که تصویری, گفت که او شنیده مسلح با استفاده از یک نژادپرست لقب به عنوان او ایستاده بود بیش از Arbery بدن قبل از اینکه پلیس وارد شدند.

ویژه دادستان جسی ایوانز گفت: Arbery “بود و تعقیب شکار کردن و در نهایت اعدام شد”.

شواهد ارائه شده برای حمایت از اتهام قتل علیه McMichaels و برایان چالش دفاع از خود ادعا می کنند. شماره گیری نیز شواهدی وجود دارد که سوالات این ایده که سه مرد بودند مشروع انجام یک شهروند بازداشت یک مظنون به سارق است.

او شهادت داد که گرگ McMichael پلیس گفت که “او نمی دانست که اگر Arbery به سرقت رفته بود هر چیزی یا نه اما او تا به حال یک احساس دل و روده” که Arbery متعهد شده بود تا قبل نمیتوانیم در محله.

پنجشنبه شهادت نیز می تواند عامل به تحقیقات فدرال به این که آیا جرم و جنایت نفرت اتهامات موجه.

شماره شهادت دادند که محققان یک مؤتلفه نماد در Travis McMichael کامیون و چند نژادی و تهمت در پیام بر روی تلفن خود را.

تراویس McMichael, 34, پدرش, گرگ McMichael, 64 و Bryan, 50 شد به اتهام قتل بیش از دو ماه پس از Arbery کشته شد و پس از یک سری از recusals محلی دادستان و ظهور برایان تصویری از نهایی برخورد موجب داد و بیداد در سراسر ایالات متحده و منجر به یک دولت تصاحب مورد.

گرگ McMichael قبلا در اجرای قانون است. سه متهم انکار اتهامات عنوان شده علیه.

وکلای متهمان و دولت اذعان کرد در دادگاه فوق العاده ای زمینه برای شنوایی پس از یک هفته از اعتراضات در آمریکا خشونت پلیس و نژادپرستی پس از مرگ جورج فلوید می و Breonna تیلور در کنتاکی در ماه مارس بود که در خواب در رختخواب زمانی که پلیس حمله کردند و خانه او در یک مورد نه مربوط به او و او مرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>