Ahmaud Arbery: خشم مانت بیش قتل سیاه هل دهنده ویدئو

O

n خورشید خالدار درخت به صف در خیابان آفتابی بعد از ظهر یکشنبه Ahmaud Arbery فرار از محله خود را در شهر ساحلی, نیوبرانزویک, گرجستان. همسایه ها او را دیده بود اجرا توسط خانه های خود را هر روز برای سال.

یکی از آنها بود Lauren Bennett, 26, که می گوید در حال اجرا بود چه Arbery شناخته شده بود حدود فانتزی خود را بلوف محله در نیوبرانزویک. او دوربین های امنیتی خواهد پینگ به تلفن خود را به عنوان او شتافت هر روز.

“آره می رود وجود دارد Ahmaud,” او گفت: نگهبان یادآوری حملات ورزش. او شنیده ام او استفاده می شود به موج به همسایه دیگر خود را روزانه تور از جامعه است.

آن را فقط باید شده اند یکی دیگر عادی اجرا برای 25 سال Arbery در فوریه. اما در عوض یک سری از وقایع آشکار به پایان رسید که در رحم, قتل به دست دو مرد سفید که باعث شده است که خشم سراسر آمریکا و به ویژه در میان آمریکایی های سیاه و سفید و فعالان عدالت اجتماعی.

در حال حاضر به عنوان بنت تماشای ویدیو از آخرین اجرا از طریق همسایگی او به پایان رسید او در کشتن او گریه می کند.

که غم و اندوه و خشم – گسترش در سراسر گرجستان و بقیه از ما و از آن پرسیده است: یک-در حال اجرا بحث بر سر قتل جوان سیاه پوست توسط سفید پوستان است. آن برانگیخته شد با 36-ویدئو دوم منتشر شد آنلاین ماه پس از آن در اواخر فوریه اجرا است که روشن جدید در دقیقا چگونه Arbery کشته شد. در این فیلم یک فرد ناشناس در یک فیلم Arbery دویدن به سمت یک کامیون پارک شده در جاده ها که در آن دو مرد ایستاده: یکی در بستر کامیون و دیگر فقط به سمت آن است.

یک شات حلقه را به عنوان Arbery از بین می رود خاموش, دوربین, swerving در اطراف کامیون و سپس یکی دیگر. یکی دیگر از شات حلقه را به عنوان Arbery مبارزات را به قاب به عنوان یکی دیگر از شات شنیده است. در نهایت او به زمین می افتد.

قبل از پلیس ساخته شده آن را به Arbery او در حال حاضر مرده است.

با توجه به گزارش پلیس دو مرد گرگوری McMichael, 64, و پسرش, تراویس McMichael, 34, حال برداشت خود را از سلاح های .357 magnum revolver و یک تفنگ ساچمهای شروع به پریدن کرد به یک کامیون و شروع به پس Arbery پس از دیدن او اجرا شده توسط.

در این ویدئو به نظر می رسد Arbery در حال اجرا است در لحظات منتهی به مرگ او.

این دو نفر درگیر در این حادثه نشده اند شارژ و یا دستگیر و به مرگ او اما این مورد را در حال حاضر به یک هیئت منصفه پس از انتشار این ویدئو و محکومیت است که تولید آن با توجه به بیانیه ای از دادستان منطقه مسئول تام Durden.

در این ماه دولت فصل NAACP بازدید Arbery خانواده خواستار پایان دادن به مسابقه مبتنی بر تبعیض در اکثر آمریکایی آفریقایی شهرستان. شنبه شب فصل های محلی خود را خواستار اقدام سریع, درخواست برای بازداشت شده در پرونده و اخراج فوری از Glynn شهرستان رئیس پلیس.

“این است که قتل” نوشت: لی مریت یک حقوق مدنی وکیل است که به نمایندگی از Arbery را در بیانیه ای به Facebook.

Arbery مادر شده است قادر به تماشای ویدئو است که در حال حاضر بیش از 4 میلیون بازدید و کشیده شده محکومیت از چهره های برجسته در سراسر کشور از جمله معاون سابق رئیس جمهور و 2020 نامزد حزب دموکرات جو بایدن.

این McMichaels با توجه به گزارش های متعدد استدلال آنها مطیع گرجستان ایستاده خود زمین اساسنامه مشابه دفاع استفاده می شود که توسط گارد امنیتی جورج زیمرمن در قتل نوجوان سیاه پوست Trayvon مارتین در فلوریدا.

Arbery مرگ یکی از ده ها تن از قتل از پسران و مردان در سراسر امریکا که در جوامع خود اغلب در حالی که درگیر شدن در فعالیت های روزمره. Tamir برنج کشته شد در یک زمین بازی در اوهایو ترنس Crutcher مقتول در حالی که در حال کشیده شدن توسط پلیس و والتر اسکات کشته در لوئیزیانا ترک فروشگاه.

L کریس استوارت آتلانتا مبتنی بر حقوق مدنی وکیل که وکالت تعدادی از خانواده ها مانند Arbery را دارای رابطه نزدیک با وکیل به نمایندگی از Arbery مادر. دو سخن گفته اند در مورد آنچه اتفاق افتاده است به Arbery. زمانی که استوارت برای اولین بار شنیده آنچه اتفاق افتاده است او فکر کرد که به خود “من تنه زدن و من زندگی می کنند در یک عمدتا سفید محله در حال حاضر و شما می دانید اگر کسی مظنون هستید جنایی چرا که شما پس از آن این است که به نوبه خود به غرب وحشی وحشی.”

Glynn شهرستان که در آن Brunswick نشسته دارای سابقه بحث در آن ادارات پلیس. سال گذشته سابق شهرستان افسر پلیس مجرم شناخته شد. در ابتدا دادستان درگیر با این پرونده را انتخاب و به اتهامات مطبوعاتی در برابر سالمند McMichael و پسرش. اسناد و مدارک و سوابق دولت نشان می دهد بزرگتر McMichael سابق کارآگاه پلیس و دادستان منطقه محقق در Glynn شهرستان است.

“این واقعا فاسد اداره پلیس” استوارت گفت.

در سه شنبه شب بیش از دو ماه پس از Arbery بود به ضرب گلوله در وسط خیابان گرجستان اداره تحقیقات اعلام کرد Glynn پلیس شهرستان خواست آنها را برای بررسی تیراندازی بلکه نگاه به تهدیدات علیه کسانی که درگیر در تحقیق و تفحص.

دولت فرماندار و دادستان کل صحبت کرد پس از این ویدئو روز سه شنبه منتشر شد. “من انتظار عدالت به اجرا به عنوان سریع که ممکن است” دادستان کل کریس کار در بیانیه ای گفت:.

روز یکشنبه بنت دیدم ده ها تن از مردم از آمدن به و از یک اعتراض در مقابل McMichaels’ خانه. معترضان با تجمع در آتلانتا در ایالت کاپیتول.

“من نمی دانم آنچه می گذرد را از طریق McMichaels سر و اگر آنها فکر می کنم سیاه و سفید جامعه متزلزل است. اما همه نژادها صدمه دیده است. ما همه ناراحت و” بنت گفت.

اما او نه تنها این اتفاق در نیوبرانزویک یا در هر نقطه در امریکا است.

“وجود دارد فقط نژاد پرستی صادقانه میگویم. به نظر من این never gonna die.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>