تاکتیک های تهاجمی توسط گارد ملی دستور داد به دلجویی از مغلوب ساختن پیشی جستن, زخمی شدن نظامی بیش از حد

واشنگتن — یک فرمانده گارد ملی به نام بن بست در میدان لافایت “آلامو” یادآوری میکند که کاخ سفید تحت محاصره است. سیاه و اعضای سی گارد اعتراض به تبدیل با همسایگان خود است. رهبران ارتش گفت: خلبانان به “سیل جعبه با همه چیز ما” به عنوان دو هلیکوپتر buzzed معترضان در خیابان ها.

گارد ملی است که در حال حاضر مشغول تحقیق و تفحص در ویران کردن یک هفته پیش دوشنبه در مرکز شهر واشنگتن شبیه به پس از واقع امتحانات شایع تر به میدان های جنگ در عراق و افغانستان است. وجود خواهد داشت سوالات مصاحبه و روایت رقابت.

اما در یک نقطه همه مورد توافق است: اولین روز از ماه ژوئن یک فاجعه باری دوره برای مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری شده اند یک افتضاح برای گارد ملی.

شده است وجود دارد تورنت انتقاد از کنگره ارشد بازنشسته و افسران نظامی و اعضای گارد خود را پس از بیش از 5000 سرباز گارد — از ناحیه کلمبیا و یک دوجین متحده — بودند با عجله به خیابان های پایتخت برای کمک در سرکوب بیشتر معترضان مسالمت آمیز و گاه به گاه غارتگران پس از کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس. این سی Guard متوقف تلاش های استخدام و حداقل چهار سرباز گارد ملی باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

دی سی از اعضای گارد به طور معمول اعزام به کمک بعد از طوفان و سیل و دیگر حوادث طبیعی می گویند که آنها احساس سردرگم و خسته. بیش از 60 درصد مردم رنگ و یک سرباز گفت که او و برخی از هموطنان نیروهای شرمنده در نظر گرفتن بخشی در برابر تظاهرات که آنها را نگه داشته و آن را از اعضای خانواده.

“به طور معمول به عنوان سی گارد ملی ما به عنوان قهرمانان گفت:” یکی دیگر از سرباز, اولین ستوان ملک Jenkins-بیگ 42 بود که این اقدام فرمانده 273rd پلیس نظامی شرکت در اولین روز از تظاهرات. اما در هفته گذشته متفاوت بود, او گفت:.

“این بسیار دشوار مکالمه به زمانی که یک سرباز نوبت به من و به آنها گفت:” هی آقا شما می دانید که پسر عموی من بود و با وجود فریاد من بود که همسایه من بهترین دوست از دبیرستان'” گفت: ستوان Jenkins-بیع که آفریقایی-آمریکایی است.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

مصاحبه با دو دوجین مقامات نظامی و همچنین متون, اینترنت, چت, صوتی, ضبط, ایمیل ها و اسناد به دست آمده توسط نیویورک تایمز نیز نشان می دهد که:

  • ارشد ارتش رهبران در تلاش برای جلوگیری از آنچه آنها می ترسید خواهد بود یک فاجعه باری نتیجه اگر رئیس جمهور تهمت دستور داد نیروهای نظامی از 82nd Airborne Division برگزاری فقط در خارج از محدوده شهر به خیابان ها — تکیه به شدت در گارد برای انجام تاکتیک های تهاجمی به آن را اثبات کند می تواند این کار را بدون فعال وظیفه نیروهای.

  • گارد رهبران صادر سراسیمگی از ad hoc سفارشات قرار داده است که هزاران نفر از نیروهای گارد در چهره به چهره درگیری با همکار آمریکایی است.

  • برخی از نیروهای گارد بودند فقط از آموزش های پایه و دیگران تا به حال هیچ تجربه در کنترل اغتشاشات در خیابان. نیروهای مجاز به رانندگی با وسایل نقلیه سنگین در خیابان بدون صدور مجوز معمول.

در روز ارتش است که انتظار می رود به انتشار نتایج یک تحقیقات مقدماتی به همین دلیل هلیکوپتر — یک بلک هاوک و در این راستا از لکتا صلیب سرخ با علامت آن تعیین پزشکی هلیکوپتر آمد مورد استفاده قرار گیرد به تهدید و ارعاب معترضان در واشنگتن است.

رایان مک کارتی, ارتش, منشی, اذعان کرد که او به سفارش برای هلیکوپتر برای پاسخ اما زمانی که سفارش رسیده خلبانان گفته مقامات آن را به عنوان تفسیر مشخصات بالا و فوری برای اخلال در تظاهرات. مقامات انتظار می رود که خلبانان پرواز هلیکوپتر را دریافت خواهد کرد برخی از نوع مجازات است.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • خرید اینترنتی در حال گسترش است از ادارات پلیس به انتشار و فراتر از آن.
  • ‘آن را متوقف’: جورج فلوید برادر شهادت قبل از کنگره است.
  • مینه سوتا فرماندار خواستار ویژه جلسه قانونی برای جلوگیری از سوء استفاده پلیس.

و هنگامی که گارد ملی مقامات درخواست کتبی ارشاد اجازه می دهد نیروهای نظامی بدون مجوز به رانندگی با خودروهای زرهی در اطراف واشنگتن افسر مسئول وظیفه نیروی Brig. ژنرال رابرت K. رایان گفت: این کلامی منظور از ارتش و رئیس ستاد ژنرال James C. McConville. نوشته شده تایید هرگز آمد و یک وزارت دفاع رسمی ارتباط مستقیم با آگاهی از این وضعیت گفت: به طور کلی McConville هرگز به چنین سفارش.

این سی گارد ملی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اعتبار…Al Drago برای نیویورک تایمز

حدود 9:15 صبح جمعه, ژوئن 1, بیش از یک ساعت به وزیر دفاع Mark T. Esper هفتگی ویدئو کنفرانس جلسه هیات با مقامات در پنتاگون با انتقاد از تضعیف یک یادداشت به دبیر. “من به آقای Esper گفت: پایان دادن به تماس و احضار دستیاران برای کوچکتر نشست امنیتی در پایتخت و در مینه سوتا است.

شب قبل برخی از تظاهرکنندگان به حال پرتاب پرتابه در پلیس و دیگر مقامات اجرای قانون است. شب قبل از آن شش سرباز گارد ملی زخمی شده است — پنج ضربه در پاها با آجر و یک ضربه به سر. نازک منابع اطلاعاتی گزارش های, با لينک مستقيم گزینش و برجسته در یک مختصر اوایل هفته گذشته پیشنهاد کرد که حاشیه گروه ممکن است سعی کنید به استفاده از خودروهای بمب گذاری شده برای حمله به دولت و اجرای قانون موقعیت.

آقای ترامپ خود غضبناک, خبر, گزارش می دهد که او تا به حال منتقل شده است و در شب جمعه, مارس 29 به کاخ سفید پناهگاه به دلیل تظاهرات در خارج از دروازه. رئیس جمهور بود و احساس خطر و بی قراری خشونت و جمعه او را تهدید به استناد 1807 قیام قانون که اجازه می دهد او را به منظور فعال-سربازان وظیفه به شهرستانها در سراسر ایالات متحده است. ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک کارکنان اعتراض کرد و گفت این یک ایده وحشتناک برای مبارزه با نیروهای آموزش دیده برای مبارزه با دشمنان خارجی در جنگ با آمریکایی ها.

وحشی تقلا گرفت به استفاده از یکی دیگر از گزینه: احضار گارد ملی و نیروهای نظامی از کشورهای دیگر به تقویت 1200 سی سرباز گارد در حال حاضر به نام ، بر خلاف دیگر گارد واحد سی گارد گزارش به فرماندار دولت اما به ارتش, منشی, که به نوبه خود گزارش به وزیر دفاع و رئیس جمهور.

از پنتاگون و یک گارد ملی مرکز عملیات روز دوشنبه در نزدیکی شمال ویرجینیا مقامات برگزار شد با عجله مرتب تماس کنفرانس با تمام فرماندهان از دولت گارد ملی نیروهای.

درخواست تجدید نظر شد بلانت و فوری: چگونه بسیاری از سربازان شما می توانید ارسال و هنگامی که شما می توانید ارسال آنها ؟ مقامات پنتاگون گفتند که ترجیح نیروهای قبلی آموزش در عمران اختلالات اما آنها می دانستند که آنها را هم به ضربه زننده باشد.

برخی از ایالت ها با فرمانداران جمهوریخواه به سرعت شروع به پریدن کرد در تنسی و کارولینای جنوبی, Utah. غرب ویرجینیا گارد ملی فرستاده شناسایی هواپیما به طور معمول استفاده می شود برای امنیت مرزی و به نقطه قاچاقچیان مواد مخدر. همراه با نیروهای گارد ملی واحد از کشورهای دیگر آورده سلاح و مهمات. دهها هزار تفنگ و تپانچه بودند ذخیره شده در سی زراد خانه و جزء بندی شده در پالت های برچسب شده توسط دولت خود را از مبدا می شود و شهروندان آمریکایی در موارد اضطراری.

اعتبار…Jonathan ارنست/ایسنا

کشورهای دیگر مانند کالیفرنیا در مورد برخورد با تظاهرات خود بودند و تمایلی به بخشی با هر یک از نیروهای. برخی از فرماندهان گارد یادآوری درس از جنگ ویتنام و گارد تیراندازی که منجر به کشته شدن چهار ایالتی کنت دانش آموزان در سال 1970 شد عمیقا در مورد ارتکاب نیروهای خود را به یک مبهم تعریف شده شهری ماموریت است که می تواند قرار داده و نیروهای خود را در تماس مستقیم با شهروندان آمریکایی در اعتراض نژادی و بی عدالتی است.

اما به طور کلی Milley و آقای مک کارتی هشدار داد گارد در طول روز که اگر آن را نمی تواند کنترل اعتراضات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد در 82 هوابرد. فشار شدید به خصوص در سی گارد که تا به حال تنها قابل ملاحظه نیروی نظامی در خیابان.

هر دو آقای مک کارتی و کلی McConville فشرده مسلح ، ژنرال William J. Walker, عمومی فرماندهی سی گارد ملی برای افزایش نیروهای خود حضور در این شهر با توجه به ارشد وزارت دفاع رسمی.

5 p. m. 1 ژوئن ستوان Jenkins-بیع را سی سرباز گارد مستقر بود خود را در یک خط در پشت سی پلیس فقط در خارج لافایت مربع است. ستوان بود و اغلب به آنها یادآوری کرد که “این نیست استقرار در برابر دشمن است.”

چند ساعت قبل از آن آقای Esper گفته بود ملت فرمانداران در یک کنفرانس از کاخ سفید تماس با آقای ترامپ که نیروهای کنترل معترضان مورد نیاز برای تسلط بر “نبرد فضایی.” ستوان Jenkins-بیع روشن ساخته و به نیروهای خود در روزهای جایی که او ایستاده بود: “ما در اینجا برای تسلط بر هر نبرد فضاها و یا هر چیزی که کار ما این است که به سادگی به ایستادن در خط بین پلیس و شهروندان به طوری که آنها می توانید می گویند آنچه آنها نیاز به می گویند.”

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

آقای مک کارتی که به خدمت در ارتش نخبگان 75 رنجر نظام در طول جنگ در افغانستان pored بیش از نقشه ها و strategized با گارد و مقامات فدرال در یک پست فرماندهی در F. B. I. درست واشنگتن در این شهر چینی منطقه.

این micromanagement بود اخرین تلاش برای فعال نگه داشتن وظیفه نیروهای خارج از شهرستان است.

مقامات نظامی درهم به ترتیب حمل و نقل هواپیما به انتخاب اعضای گارد و پرواز آنها را به واشنگتن است. بسیاری نمی خواهد شروع به ورود تا صبح روز سه شنبه مقامات ابراز اعتماد به نفس آنها تا به حال به اندازه کافی در دست و در مسیر به رئیس جمهور که کمک در راه است.

اما 82 هوابرد مستقر در فورت براگ, N. C., همراه با یک پلیس نظامی واحد از فورت درام, n. y. شد و هنوز هم به رهبری واشنگتن است.

سوال این بود که باید پنتاگون قرار داده ورودی مبارزه با نیروهای? دادستان کل William P. بر سرعت scuttled یک پیشنهاد به محل آنها را در دریایی پادگان فقط یک مایل از کنگره گفت که او نمی خواست نیروهای نظامی در این شهر است. مقامات موافقت کردند در یک طرح جایگزین برای اعزام آنها به فورت بلویر در حومه ویرجینیا.

سی دقیقه قبل از 7 p. m. زمانی که واشنگتن مقررات منع رفت و آمد بود و به اثر را به ایالات متحده پارک پلیس با عجله به جمعیت معترضان در میدان لافایت. ستوان Jenkins-بیگ در خط با نیروهای نظامی خود را در پشت افسران پلیس گفت که او گرفته شده بود با تعجب به حمله با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی آغاز شد.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

پس از این حمله به طور کلی Milley چادری خستگی راه می رفت در سراسر پارک پشت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و همراهان خود را برای یک فرصت عکس در نزدیکی یک کلیسا. و پس از آن پایین پرواز هلیکوپتر فرستاده معترضان پراکندگی.

“دلیل شما نمی بینم Guardsmen فرمان توسط فرمانداران با استفاده از تاکتیک های سنگین دست در متحده است به دلیل آن devalues آنها و افزایش تنش غرب با ظریف, لحظه” گفت: Jon Soltz یک جنگ عراق کهنه است که رئیس VoteVets.

یکشنبه آقای ترامپ — تحت گسترده انتقاد — دستور داد گارد از کشورهای دیگر به بازگشت به خانه.

روز سه شنبه طی یک کنفرانس تلفنی با فرماندهان در مورد وضعیت در واشنگتن کلی رایان وظیفه نیروی, فرمانده تشبیه دفاع از لافایت مربع به “آلامو” و نیروهای نظامی خود را’ پاسخ به تظاهرات در روز شنبه به “سوپر باول.”

که پاسخ ارتش در حال حاضر پس لرزه برای کسانی که در سی گارد. در یک توده متن ارسالی يكشنبه گارد رهبری گفت: نیروهای نظامی “به احتیاط سفارش غذا از منابع خارجی و همچنین هر گونه مکالمات برگزار شد در حالی که در مکان های عمومی.”

“لطفا مراقب باشند که برخی از DC عمومی موافق نیست با ما ماموریت و ممکن است نابکار قصد نسبت به خدمات ما اعضای” متن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>