AG لایحه بر متهم FBI بودن ‘spring-loaded’ به بررسی روسی لینک کلیک کنید برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین


AG لایحه بر آمریکا وکیل کاوش ادعا نظارت سوء استفاده را دنبال اتهامات جنایی علیه هر کسی که ‘عبور از خط” را به عنوان او را متهم FBI بودن ‘spring-loaded’ به بررسی روسی لینک کلیک کنید برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین

  • Barr می گوید اداره ‘نادیده گرفته و همه exculpatory شواهد’ در شروع روسیه پروب
  • می گوید: FBI بود ‘spring-loaded’ در ماه جولای به بررسی تهمت کمپین
  • می گوید: این اداره رفت و درست پشت در’ مایک فلین تحقیقات حتی اگر طلایی, دوش پرونده شد در حال سقوط از هم جدا’
  • بر منصوب ایالات متحده وکیل جان دورهام به پروب بالقوه FBI سوء
  • “ما در حال تلاش برای رسیدن به یک نقطه که در آن ما می توانیم پاسخگو هر کسی که عبور از خط و مرتکب تخلف کیفری’

دادستان کل لایحه بار در مصاحبه ای گفت: پخش سه شنبه گفت که ایالات متحده وکیل کاوش ریشه های روسیه پروب برگزار خواهد شد ‘پاسخگو” هر کسی که مرتکب یک تخلف کیفری.

Barr نمی خواهد برای برخی می گویند که اتهامات جنایی خواهد بود در زمینه به عنوان یک نتیجه از آمریکا وکیل جان دورهام بررسی که بر کارگردانی پس از مشاوره ويژه رابرت مولر ظ گزارش خود بیش از یک سال پیش.

اما او نشان داد او نه تنها علاقه مند به داشتن دورهام فایل گزارش.

‘این نیست که هدایت می شود با تولید یک گزارش. ما در حال تلاش برای رسیدن به یک نقطه که در آن ما می توانیم پاسخگو هر کسی که عبور از خط و مرتکب تخلف کیفری,’ Barr گفته فاکس نیوز در مصاحبه ای..

‘به طوری که من فکر می کنم چه خواهد بود مرحله اول از رزولوشن دورهام بررسی است. اما من همچنین فکر می کنم که وجود خواهد داشت افشای عمومی و برخی از خبرنگاران در مناسب.

بار نیز به اتهام در این مصاحبه که FBI بود ‘spring-loaded’ به پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و نادیده گرفته exculpatory شواهد در برابر تهمت کمپین مشاوران در شروع روسیه شد.

‘ما نمی توانیم بحث در مورد آینده اتهامات عنوان شده علیه. اما من باید بگویم که من پیدا کردن یک کمی تحریک کننده’ Barr گفت: مصاحبه Bret Baier. سپس او به صدا در گاه به گاه عمومی بی حوصلگی با کمبود اتهامات جنایی.

‘شما می دانید گرایش در آمریکا در همه طرف از طیف سیاسی زمانی که آنها چیزی است که آنها فکر می کنم می تواند یک تخلف کیفری, من می گویند چرا این فرد شده است تحت تعقیب دوباره؟’ Barr گفت.

“و شما می دانید که وجود دارد این گفته قدیمی که که چرخ عدالت را خرد کند و آنها را اجرا کند چرا که ما با توجه روند و ما به دنبال روند. اما مردم نباید در قرعه کشی از این واقعیت است که هیچ اقدام گرفته شده است که گرفته شده و در عین حال که این بدان معنی است که مردم و یا مردم در حال رفتن به گرفتن دور با تخلف است.’

همانطور که برای مردم در نگاه Barr گفت: ‘نه درگیر” مردم در سطح رئیس جمهور سابق اوباما و یا تهمت رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“من فکر می کنم مردم است که ما به دنبال در در آن سطح’ او گفت.

نام ما آشنا خواهد بود؟’ Baier پرسید.

‘برخی از آنها گفت: Barr.

بر شانه ای بالا انداخت اتهامات بودن ‘سیاسی’ با انتخابات سال پروب و مسائل دیگر.

‘رسانه ها تا حد زیادی سوار انواع پر شور ادعا می کند ساخته می شد در مورد رئیس جمهور. که می تواند تحت تاثیر انتخابات’ Barr گفت. ‘و پس از آن و سپس بعد از آن در دولت وجود دارد اقدامات صورت گرفته است که واقعا به نظر می رسد به تلاش برای خرابکاری در مبارزات انتخاباتی خود. و آن را باید نگاه کرد. و اگر مردم می خواهم بگویم که من سیاسی هستم چرا که من به دنبال در آن پتانسیل سوء استفاده از قدرت و پس از آن می شود. اما این کار از دادستان کل.’

بر ساخته شده که ادعا می کند در مصاحبه ای که در آن او همچنین با دفاع از این تصمیم به اجرای قانون روشن لافایت مربع قبل از رئیس جمهور تهمت عکس-op در مقابل کلیسای سنت جان.

Barr که وظیفه دورهام با بررسی اتهام FBI سوء آمد در این اداره اقدامات در آغاز چه تهمت به طور منظم تماس ‘witch hunt.’

Attorney General Bill Barr accused the FBI of having 'ignored all the exculpatory evidence that was building up' and continuing 'pell-mell' with the Russia probe

دادستان کل لایحه بر متهم FBI داشتن ‘نادیده گرفته و همه exculpatory شواهدی وجود دارد که ساخت بالا” و در ادامه ‘pell-mell’ با روسیه پروب

نظرات خود آمد روز پس از معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein در دفاع از انتصاب مشاور ویژه رابرت مولر به رهبری روسیه بررسی – حتی در حالی که به اذعان او نمی خواهد که تایید نظارت حکم در برابر تهمت campaing مشاور سیاست خارجی کارتر صفحه: امروز اگر او می دانست که پس از آن چه او می داند که در حال حاضر.

‘من در نظر نمی این تحقیقات به فاسد, سناتور, اما من قطعا درک رئیس جمهور سرخوردگی با توجه به نتیجه ای که در این واقعیت است که وجود دارد هیچ مدرکی از توطئه بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاوران و روسیه گفت: Rosenstein.

Barr گفت: وجود تنها یک نی باریک’ که بر پایه روسیه کاوشگر آغاز شد که پس از یک سری از لینک ها در میان روس ها و تهمت کمپین مقامات کشف شد.

Barr made his comments in a sit-down interview with Fox News

بر ساخته شده نظرات خود را در یک نشست در مصاحبه با فاکس نیوز

Barr said the investigation continued even as information like the dossier compiled by Chris Steele was 'falling apart'

Barr گفت: تحقیقات ادامه یافت و حتی به عنوان اطلاعات مانند پرونده وارد شده توسط کریس استیل بود ‘در حال سقوط از هم جدا’

'For some reason they went right back at it,' Barr said of the FBI investigation of Mike Flynn that resulted in a guilty plea of lying to investigators about his Russia contacts. Flynn's lawyers are now seeking to have it overturned

برای برخی از دلایل آنها رفت و درست در پشت آن’ Barr گفت: از FBI تحقیقات از مایک فلین که منجر به گناه دروغ گفتن به محققان در مورد روسیه تماس با ما. فلین وکلا در حال حاضر به دنبال آن لغو

President Donald Trump continues to rail against the Russia probe as a 'witch hunt' and 'hoax'

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به راه آهن در برابر روسیه پروب به عنوان یک ‘witch hunt’ و ‘فریب’

“من فکر می کنم قبل از انتخابات من فکر می کنم ما در مورد نیروی محرکه در پشت بسیار تهاجمی تحقیقات که راه اندازی شد به تهمت کمپین بدون — شما می دانید بسیار نازک و باریک نی به عنوان یک پایه و اساس آن’ Barr گفت.

‘به نظر می رسید که این اداره به مرتب کردن بر اساس از بهار لود شده در پایان ماه ژوئیه به درایو در آن وجود دارد و بررسی یک کمپین.’

اف بی آی ‘Crossfire طوفان’ بررسی و در نهایت به دست آوردن نظارت حکم در صفحه و ماموران اف بی آی پرسش سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی مایک فلین در کاخ سفید در دوران کوتاه تصدی. فلین بعدها اعتراف به گناه به دروغ گفتن در مورد مخاطبین خود را با سفیر روسیه به ایالات متحده آمریکا سرگئی Kislyak.

‘وجود دارد واقعا نمی زیادی وجود دارد برای انجام این کار و که شد بیشتر و بیشتر مشهود است به عنوان آنها رفت, اما آنها به نظر می رسید که نادیده گرفته تمام exculpatory شواهدی وجود دارد که ساخت بالا و ادامه داد: pell-mell به آن فشار رو به جلو’ Barr گفت.

‘دیگر از نگرانی های منطقه است که پس از انتخابات حتی اگر آنها بسته شدن برخی از آن به عنوان دیده ایم در [مایکل] فلین مورد و می گویند هیچ چیز وجود دارد در اینجا برای برخی از دلایل آنها رفت و درست در پشت آن حتی در یک زمان که در آن مدارک پشتیبانی و یا ادعا پشتیبانی مانند پرونده بود در حال سقوط از هم جدا است.

او با اشاره به دوش طلایی پرونده وارد شده توسط ex-انگلیسی افسر اطلاعاتی کریستوفر استیل.

رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام در ادامه خود به انتخابات سال رسیدگی به ریشه های این کاوشگر.

‘و آن را — آن را بسیار سخت به درک چرا آنها همچنان به فشار و حتی در شهادت است که آنها تا به حال تحقیقات در جریان بود که آن را تبدیل شدن به دردناکی آشکار یا باید واضح به کسی که هیچ چیز وجود’ گفت: Barr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im