پس از سنگ مورد, دادستان ها می گویند آنها از ترس فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن — برای چندین دهه پس از واترگیت کاخ سفید درمان وزارت دادگستری با نرمترین دستکش, ترس که هر ظاهر از دخالت سیاسی را احیا شبح دادستان کل John Mitchell کمک به رئیس جمهور ریچارد نیکسون انجام یک توطئه جنایی برای سیاسی به پایان می رسد.

در سال 2001 William P. بر توصیف خود را برای اولین بار روی لئامت دادن به عنوان دادستان کل تحت ریاست جمهوری جورج بوش صحبت از بخش وضعیت حفاظت در پست واترگیت عصر. “شما نمی ظروف سرباز یا مسافر در اطراف با آن نیست دخالت شما نیست دخالت” او به یاد می آورد در یک تاریخ شفاهی.

سریع به جلو به 2020 و آقای Barr است دادستان کل یک بار دیگر. اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن زمین تکان دادن انجام است و تخریب آن یک بار-مقدس guardrails. آقای Barr مداخله برای کاهش زندان و صدور حکم توصیه برای رئیس جمهور محکوم دوست, Roger J. سنگ جونیور باعث تمام چهار حرفه دادستان رسیدگی به این موضوع به ترک مورد.

برای حرفه ای دادستان های سراسر کشور سنگ مورد مطرح شده جدید ترس از آنچه آمده است. تا به حال با توجه به مکالمات با بیش از یک دوجین حرفه ای وکلا در برخی از 93 ایالات متحده وکیل دفاتر آنها در حال تماشا سایر بخش ها در وزارت دادگستری اجرای تغییرات قابل توجهی در پاسخ به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که کار رسیدگی به پرونده های جرایم تا حد زیادی تحت تاثیر سیاست های لحظه ای. در حال حاضر حرفه ای دادستان گفت: آنها نگران آنها ممکن است در صورت فشار بیشتر.

“در اصل رهبری از وزارت دادگستری به فرماندهی صدور حکم در حساس سیاسی کیفری ماده معکوس موقعیت یکنواخت پذیرفته و ترویج شده توسط حرفه ای دادستان گفت:” دیوید Laufman یک شریک در Wiggin و دانا و رئیس سابق وزارت دادگستری ضد جاسوسی و کنترل صادرات بخش است.

خروج از دادستان ارسال یک سیگنال روشن گفت: گرگ Brower دادستان سابق که یک بار به ریاست F. B. I. کنگره امور دفتر. “همه آنها مخالفت” با چه top وزارت دادگستری مقامات مداخله او گفت:.

“فراتر از آن است که” آقای Brower گفت: “احتمال دارد که آنها نیز بر این باور وجود دارد که ملاحظات اخلاقی مجبور است که تصمیم خود را.”

دادستان ها در سراسر ایالات متحده صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه گفت: در این هفته که آنها در حال حاضر شده است با احتیاط از کار در هر مورد که ممکن است گرفتن آقای تهمت توجه و که سنگ قسمت تنها عمیقتر نگرانی خود را. آنها همچنین گفت که آنها نگران بودند که آقای Barr ممکن است حمایت آنها را از لحاظ سیاسی به اتهام موارد است.

آقای Barr و lieutenants دخالت در روز سه شنبه ساعت پس از آقای ترامپ هزینههای اصلی صدور حکم توصیه از هفت تا نه سال در وسط-of-the-night توییتر فوران. رئیس جمهور تبریک گفت آقای Barr روز چهارشنبه “برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است” و گفت: دادستان “باید عذرخواهی” به آقای سنگ.

برای بیشتر قسمت ها, مدرن, رئیس جمهور مانده اند به دور از موارد مربوط به دوستان خود و یا همکاران حداقل publicly. اگر آنها وزن آن معمولا آمد در شکل بخشش در مدت کوتاهی قبل از خروج از اتاق به عنوان زمانی که آقای بوش عفو سابق ریگان اجرایی همکاران در ایران-کنترا رسوایی و یا زمانی که رئیس جمهور بیل کلینتون عفو او نیمی برادر و سابق خود شریک کسب و کار.

یک استثنای قابل توجه بود که رئیس جمهور باراک اوباما که در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری گفت که او باور نمی کند که هیلاری کلینتون تا به حال صدمه امنیت ملی با استفاده از یک ایمیل خصوصی سرور بود اما گناه تنها از بی دقتی — سخنان که خواهان بلافاصله به عنوان انتقاد از دخالت باز F. B. I. بررسی است.

اما در حالی که آقای اوباما گناه از تنها گذشت گفت: Jack L. گلد اسمیت استاد حقوق دانشگاه هاروارد که به ریاست وزارت دادگستری دفتر مشاور حقوقی رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مستمر تزریق خود را به فدرال تحقیقات و پیگرد قانونی مربوط به سیاسی خود را دوستان و دشمنان.

“حتی با فرض این که لایحه بر این است که عمل را با تمامیت آن است که غیر ممکن است برای مردم به این باور است که چون رئیس جمهور است و او مانند نگاه سیاسی خود را سگ دامان” آقای زرگر گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود آن را غیر ممکن است به اعتماد به نفس در بخش قضاوت است.”

آقای تهمت متحدان باید گفت: او حق دارد به عنوان رئیس قوه مجریه برای نظارت بر تحقیقات حتی کسانی که در آن او یک علاقه شخصی است و او در تلاش است برای اصلاح سیاسی و افراط از یک سیستم اجرای قانون او را می بیند به عنوان مغرضانه علیه او و تیم خود را. آنها نقطه اغلب به نادرست از نظارت حکم علیه کارتر صفحه یک زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور که تحقیقات مستقل انتقاد کرد.

اما قانونی متعدد محققان می گویند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است خرد هنجارهای آن نگهداری می شود رئیس جمهور در بررسی دهه تضعیف اعتماد عمومی در اجرای قانون فدرال و ایجاد حداقل درک است که پرونده های جنایی در حال حاضر موضوع را به نفوذ سیاسی از کاخ سفید است.

تمرکز اصلی رئیس جمهور تلاش به ترکیب سیاست و تعقیب بوده است باراک اوباما در واشنگتن که به طور سنتی نظارت بسیاری از ظریف سیاسی تعقیب از جمله امنیت ملی و جاسوسی و فساد سیاسی موارد است. تا زمانی که ایالات متحده وکیل برای واشنگتن بود جسی K. Liu که نظارت آقای سنگ پیگرد اما آقای Barr مانور به او را از آن موقعیت و نصب دیرین نزدیکان در جای او چند هفته قبل از صدور حکم.

در اواخر سال گذشته آقای ترامپ نامزد خانم لیو به بالا وزارت خزانه داری موقعیت. او در ابتدا گفت: همکاران که او را به اقامت در ایالات متحده به عنوان وکیل تا زمانی که مجلس سنا تایید او. اما او و آقای Barr سپس موافقت کرده است که او را در اوایل سال جدید به طوری که شخص دیگری می تواند اجرای دفتر اگر فرآیند تایید کشیده به گفته افراد آشنا با حوادث.

در اواسط ژانویه او شنود گذاشته برای گرفتن یک پست به عنوان مشاور ارشد به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin آغاز شد که در پایان ماه. یک دور رفتن حزب برگزار شد در یک نوار در نزدیکی ایالات متحده دفتر دادستان.

برخی از محافظه کاران را مشاهده خانم لیو یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب که مشغول به کار در وزارت دادگستری در سال دوم دولت بوش با سوء ظن. هنگامی که او نامزد دریافت جایزه بود در سال گذشته به دستیار دادستان کل سناتور مایک لی جمهوری خواه از یوتا اعتراض کردند چرا که او تا به حال شده است در ارتباط با انجمن ملی زنان وکلا یک گروه که مخالف تایید Samuel A. Alito جونیور به دیوان عالی کشور در سال 2006. (آقای لی سابق Alito کارمند.) در واقع خانم لیو تا به حال امضا طومار در حمایت از آقای Alito را تایید اما آقای ترامپ انصراف نامزدی به هر حال.

اخیرا یک سایت محافظه کار او را مورد حمله نامزدی به وزارت خزانه داری را متهم کرده که او از بودن بخشی از “دولت عمیق” و سرزنش او برای یک “یار تقاضای معامله” با جیمز ولف سابق سنا aide که التماس گناه به دروغ به F. B. I. در مورد تماس های خود با خبرنگاران.

خانم لیو را زده یک توافق است که در آن آقای ولف التماس کرد گناه را به یکی اتهام ساخت یک بیانیه نادرست; دو اتهام دیگر از همان جرم کاهش یافته بودند. دادستان توصیه می شود که محکوم به دو سال زندان اما قاضی او را محکوم به دو ماه در خط با صدور دستورالعمل.

فاکس نیوز گزارش داد: تقویت نقد از ولف مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه تکرار آن را در توییتر. او نه آدرس تفاوت های قابل توجهی در موارد از جمله این واقعیت است که آقای سنگ نیست اعتراف به گناه خود و دولت را مجبور به رفتن را از طریق یک محاکمه که یک هیئت منصفه به اعدام محکوم و او را از بسیاری از جرائم از جمله شاهد ارعاب و خانم لیو را توصیه می شود به دو سال حبس آقای ولف نه دو ماه.

وقتی مشخص شد که خانم لیو نمی خواهد ماندن تا زمانی که او تایید شد آن را مطرح سوء ظن در میان برخی در ایالات متحده به دفتر دادستان. کسانی که تنها مرکب در اواخر ماه ژانویه زمانی که آقای Barr تعیین شده تیموتی درخت روغن قلم دیرین اعتماد مشاور به عنوان جانشین موقت خود را به جای اجازه دادن به او را بالا دستیار در خدمت به عنوان سرپرست.

آقای شیا وارد Feb. 3 با دیوید Metcalf دیگر ادراک شده بر وفادار به خدمت اساسا به عنوان رئیس ستاد. آقای Metcalf بلافاصله باعث اختلاف زمانی که او نقل مکان کرد و یک دادستان از دفتر او به طوری که او می تواند کار های مجاور به آقای شیا با توجه به دو نفر آشنا به حرکت می کند. یک وزارت دادگستری رسمی گفت: این دفتر در کنار آقای شیا در حال حاضر خالی شده است.

یک هفته بعد آنها در مواجه با معضل هنگامی که چهار حرفه دادستان کار بر روی سنگ مورد پیشنهاد معرفی یک جمله از هفت تا نه سال در خط با nonbinding فدرال صدور حکم دستورالعمل.

Video player loading
رئیس جمهور تهمت انکار کرد که صدای جیر جیر خود را ستایش دادستان کل برای دخالت در صدور حکم از Roger J. سنگ جونیور دخالت های سیاسی است.اعتباریاعتباری…داگ میلز/نیویورک تایمز

روز دوشنبه چند نفر آشنا با این موضوع گفت: آقای شیا گفت: دادستان که او می خواست پایین تر حکم یادآوری آنها را که آنها تا به حال اختیار به عدول از دستورالعمل. اما سه نفر از چهار دادستان تهدید به ترک مورد پس آقای شیا acquiesced تا زمانی که آقای Barr و معاون دادستان کل Jeffrey A. روزن رد او را در روز سه شنبه.

معلوم بود چقدر آقای شیا گفت: مافوق خود را در مورد نهایی توصیه قبل از آن ثبت شد اما مقامات اداره نگهداری آنها داده نشده است اطلاعات کافی.

در همان زمان آقای ترامپ انصراف خانم لیو را از نامزدی برای پست خزانه داری. آقای Mnuchin گفت: یک کمیته مجلس سنا در روز چهارشنبه است که او یاد گرفته در مورد این تصمیم در روز دوشنبه کاهش یافته است اما به استادانه درست شده.

روحیه غرق در داخل واشنگتن از مداخله در سنگ صدور حکم و برخی دادستان ها ابراز شک و تردید است که مقامات ارشد وزارت دادگستری مقامات نمی شد به اندازه کافی هشدار داد در مورد پیشنهاد است.

چهارشنبه شب آقای شیا گفت: اعضای هیات که به او احترام کار خود و قول داد به “انجام بهترین من” به حمایت از آن با توجه به یک ایمیل نوشت به دفتر که شد reviewed by نیویورک تایمز.

کمیته قضایی مجلس اعلام کرد که آقای Barr موافقت کرده بود به شهادت در 31 مارس است.

این اولین بار است که در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که دادستان خواسته شد تا در تعامل سیاسی شارژ کار می کنند.

میله J. Rosenstein سابق معاون دادستان کل خواسته هر باراک اوباما برای ارائه به دادستان فدرال برای کمک به بررسی اسناد و مدارک در حمایت از دادگاه عالی نامزدی قاضی برت M. Kavanaugh در سال 2018 است. درخواست غیر معمول به نظر می رسید مانند فرو کردن سیاست به اجرای قانون فدرال فعلی دادستان گفت.

به زودی پس از او سوگند یاد کرد در ماه فوریه گذشته آقای Barr وارد شده خود را به لحاظ سیاسی متهم در تحقیقات به دنبال اطلاعات خاص از باراک اوباما در منهتن در مورد موارد مربوط به دولت با توجه به مردم در جریان این موضوع است. علاقه او بود و نه بی سابقه; دادستان به طور معمول به روز رسانی واشنگتن در مورد موارد بالا مشخصات.

در این هفته که به دنبال دادستان نمود و در حداقل دو سیاسی ظریف مسائل از جمله رسیدگی به مشکوک کمک مالی به یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن صندوق جمع آوری کمیته. تحقیق که در نهایت منجر به جنایی کمپین هزینه های مالی در سال گذشته دو برابر همکاران آقای تهمت وکیل شخصی رودلف W. جولیانی.

دادستان نیز در جریان آقای Barr خود را در طولانی مدت بررسی hush پرداخت در طول مبارزات انتخاباتی 2016 به دو زن است که گفت: آنها تا به حال امور با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مردم گفت. در حالی که آقای تهمت دیرین fixer, Michael D. Cohen در حال حاضر التماس کرد گناه را به مالی مبارزات انتخاباتی نقض برای نقش خود در آن پرداخت سپس توسط دادستان هنوز بررسی این که آیا نقش مدیران در آقای تهمت کسب و کار خانوادگی مسدود بررسی است.

در یک نقطه در طول بحث در مورد حوزه مالی مبارزات انتخاباتی قوانین آقای Barr اساسا سوال تئوری حقوقی در پشت آقای کوهن مورد یکی از مردم گفت. او همچنین سوال که آیا چنین مواردی می تواند تحت پیگرد قانونی قرار مودبانه نه با عنوان جرم جنایی.

آقای Barr نیست فشار دادستان به راه رفتن به دور از این تحقیقات به رئیس جمهور شرکت, فرد گفت. اگر دادستان به این نتیجه رسیدند که تحقیقات بدون هزینه های اضافی وجود دارد هیچ نشانه ای که آقای Barr دخالت در نتیجه.

واشنگتن است و دست و پنجه نرم کردن با تعدادی دیگر از لحاظ سیاسی به اتهام موارد از جمله تحقیقات به اینکه سابق F. B. I. مدیر James B. Comey به بیرون درز اطلاعات طبقه بندی شده به خبرنگاران و اینکه آیا او معاون سابق Andrew G. McCabe گمراه بازرس کل. این دفتر همچنین دست زدن به صدور حکم از Michael T. فلین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی.

رئیس جمهور شکایت کرده و با شور و نشاط که نه آقای Comey و نه آقای McCabe متهم شده اند که آقای فلین بدرفتاری بود. آقای سنگ را تبدیل به یک تمرکز خاص در روزهای اخیر در بخشی به دلیل Tucker Carlson the Fox میزبان و دوست دیرین آقای سنگ است که صحبت کردن اغلب در نشان دادن خود در مورد اين پرونده است.

“Tucker Carlson شده است مایل به استفاده از قد و قامت خود را و برجسته به دفاع از دوست خود راجر سنگ به استدلال می کنند اساسا در برابر دلخواه و انتخابی بدرفتاری که دفتر مشاور ویژه اتحاد علیه آقای سنگ” گفت: سام Nunberg یکی از آقای تهمت اوایل مشاوران سیاسی.

رئیس جمهور روشن ساخته او موافقت کرد و در حال حاضر وزارت دادگستری در پاسخ کرده است.

کتی بنر, Charlie وحشی و شارون LaFraniere گزارش از واشنگتن و بن Protess از نیویورک است. گزارش شد کمک توسط پیتر بیکر, آدام گلدمن آیلین سالیوان و Michael D. برشی از واشنگتن و مگی Haberman از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>