پس از تظاهرات سیاستمداران تجدید نظر در بودجه پلیس و نظم و انضباط

مینیاپولیس — در یک تغییر ناگهانی البته شهردار نیویورک که به قطع بودجه این کشور بزرگترین نیروی پلیس. در لس آنجلس شهردار به نام برای هدایت میلیون ها دلار از پلیس پس از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان خانه خود را. و در مینیاپولیس اعضای شورای شهر متعهد به از بین بردن نیروی پلیس خود را و به طور کامل دوباره اختراع چگونه ایمنی عمومی به کار گرفته شده است.

به عنوان ده ها هزار نفر از مردم نشان داده اند در برابر خشونت های پلیس بیش از دو هفته گذشته تماس های پدید آمده در شهرستانها در سراسر کشور برای تغییرات اساسی به آمریکا پلیس.

درخواست برای تغییر گرفته اند به اشکال مختلف از جمله اقدامات برای محدود کردن پلیس با استفاده از سبک نظامی تجهیزات و تلاش نیاز به افسران به صورت دقیق نظم و انضباط در موارد سوء رفتار. پارک ها و دانشگاه ها و مدارس باید فاصله خود را از پلیس محلی ادارات قطع قرارداد. در بعضی از نقاط تماس برای تغییر رفته اند و هنوز هم بیشتر با هدف لغو ادارات پلیس شیفت پلیس وجوه به خدمات اجتماعی یا پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس تا حدی یا به طور کامل.

“در آن زمان بسیار مهم است که ما می توانید ببینید بتن تغییر گفت:” برگرد. Al Sharpton که هفته گذشته خطاب به جمعیت جمع آوری شده برای یادبود جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت در مینیاپولیس در ماه گذشته. “قوانین و سیاست تغییرات خواهد بود که آنهایی که تعیین پیروزی این جنبش است.”

دموکرات ها در کنگره در روز دوشنبه پرده برداری قانون با هدف پایان دادن به استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس و ساخت آن را آسان تر برای شناسایی, ردیابی و تعقیب پلیس سوء. این اقدامات دیده می شد به عنوان گسترده ترین مداخله به پلیس که قانونگذاران فدرال را پیشنهاد کرده اند در حافظه اخیر است.

این قانون را محدود کردن حمایت های که سپر افسران پلیس متهم به تخلف مورد پیگرد قانونی قرار گیرند و مجموعه ای از محدودیت ها با هدف محرومیت از افسران با استفاده از نیروی مرگبار به جز به عنوان آخرین چاره. سرنوشت اقدامات به دور از برخی از آنها انتظار می رود به تصویب سریع در دموکراتیک به رهبری اما رئیس جمهور تهمت و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره هنوز به سیگنال چه اقدامات اگر هر یک از آنها را قبول. این قانون تحت بررسی می کند تامل defunding ادارات پلیس و سقوط کوتاه از آنچه بسیاری از معترضان را خواستار شدند.

برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه دور انداخته پیشنهاد به حذف بودجه از ادارات پلیس. “ما نمی خواهد defunding پلیس ما,” او گفت:. “ما نمی خواهد از بین بردن پلیس ما.” او دادستان کل, William P. بار گفت که این امر می تواند اشتباه به کاهش بودجه پلیس در بخشی به دلیل او احساس کردند که کشور نیاز بیشتر پلیس برای حفظ امنیت عمومی و هشدار داد که این کشور را “هرج و مرج” و “بیشتر قتل” باید هر شهرستان عمده منحل کردن آن بخش.

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد “باور ندارد که پلیس باید defunded” یک سخنگوی کمپین گفت:, و اضافه کرد که آقای بایدن “پشتیبانی از نیاز فوری برای اصلاحات” و همچنین حمایت مالی برای جامعه محور برنامه های.

در سراسر کشور, شهرستان و رهبران دولت بودند توزین تعمیرات اساسی از سیاست های پلیس آگاهی از تعادل ظریف از رای دهندگان نگرانی در مورد جرم و جنایت در مقابل انزجار خود را از توحش پلیس.

در آلبانی ایالت نیویورک قانونگذاران در روز دوشنبه آغاز شد عبور گسترده بسته از صورت حساب هدف قرار دادن پلیس سوء غلبه بر دیرینه مخالفان از اجرای قانون اتحادیه های کارگری. این اقدامات که بسیاری از آنها در حال ورشکستگی برای سال شامل ممنوعیت استفاده از chokeholds و همچنین لغو قدیمی دهه اساسنامه است که به طور موثر پنهان انضباطی پرونده از افسران پلیس از نمایش عمومی.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • دموکرات ها در کنگره پرده یک لایحه برای مهار تعصب و نیروی بیش از حد در انجام ندادی.
  • درک چوین در دادگاه ظاهر شد و برای اولین بار و با قرار وثیقه تعیین شد تا $1.25 میلیون.
  • از مینیاپولیس به نیویورک شهرستانها در پاسخ به گریه می کند به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت،’

هفته گذشته یک شورای شهر بودجه جلسه در نشویل کشیده شده در بیش از هشت ساعت در آینده نزدیک و پس از نیمه شب به عنوان ساکنان سازماندهی شده توسط یک ائتلاف از گروه های اجتماعی به انتظارنشسته بودند تا به تقاضا که پلیس بودجه قطع شود.

این ایده از بین بردن پول از نیروهای پلیس یک بار تا حد زیادی مطرح برای سال ها توسط دانشگاهیان و گروه های حمایت به نظر می رسد به تغییر به ویژه به عنوان فعالان و مقامات منتخب در شهرستانها مانند نشویل پرتلند سنگ., و دنور وزن امکان.

“این کاملا جدید گفت:” استیسی گیلمور عضو شورای شهر برای یک تا حد زیادی لاتین و آفریقایی-آمریکایی در منطقه دنور که دریافت کرده بود از 2500 ایمیل در سه روز گذشته خواستار شهرستان پال خواستار قطع بودجه دولت ، “ما همیشه در حال تقلا برای دریافت منابع به اندازه کافی. ما در اداره پلیس به طور پیش فرض به عنوان مددکار اجتماعی, درمانگر, مشاور, مشاور خانواده مشاور حرفه ای. ما نیازی به پلیس برای انجام آن کار دیگر. این کار نه برای جوامع از رنگ است.”

اواخر هفته گذشته پس از چند روز تظاهرات شهردار تد ویلر از پورتلند اعلام کرد برای پایان دادن به منابع مدرسه افسران آزاد تا 1 میلیون دلار برای استفاده در جاهای دیگر با جامعه ورودی با توجه به تیم بکر سخنگوی شهردار.

در سراسر کشور تماس از فعالان و رهبران دیگر برای defunding ادارات پلیس گرفته شده و در معانی مختلف در مکان های مختلف. بیشترین درخواست برای defunding پلیس نیست سیگنال مایل به پایان دادن به تلاش در امنیت عمومی. بلکه مقامات می گویند آنها می خواهند برای جلوگیری از صرف میلیون ها دلار در برخی موارد برای پلیس مانند سبک نظامی تجهیزات. برخی از پیشنهادات به دنبال اصلاح تعدادی از افسران یک چشم انداز است که می تواند نیروی یک بحث بیش اتحادیه قرارداد.

پایان هدف طرفداران می گویند که برای پایان دادن به صحنه های وحشتناک مثل مرگ آقای فلوید در مینیاپولیس.

در آن شهر اعضای شورا در زمان اولین قدم در جهت از بین بردن آن نیروی پلیس روز یکشنبه زمانی که نه از آنها حق وتو-اثبات اکثریت متعهد به وصله پینه کردن پلیس. جزئیات شدند نامشخص است اما اعضای شورا وعده داده شده برای گوش دادن به نگرانی ها از گروه های جامعه و هشدار داد تغییرات زمان را.

“ما در حال بازپس مکالمه عمومی و ایمنی ما گفت:” اینطور نیست که به ترس مبتنی بر آن را ندارد به مجازات مبتنی بر'” گفت: الندرا Cano, یک عضو شورای.

اعتبار…Gabriela Bhaskar برای نیویورک تایمز

دیگر قانونگذاران و رهبران می گویند defunding ادارات پلیس می تواند عواقب ناخواسته. برخی از مردم نگران ایمنی اگر کمتر مسلحانه ماموران در حال گشت و به خصوص در ماه های تابستان زمانی که نرخ جرم و جنایت تمایل به سنبله.

Jim Cooper, یک دولت دموکراتیک قانونگذار در کالیفرنیا شهرستانها خواست تا با احتیاط ادامه دهید زمانی که آنها در نظر برش پلیس بودجه.

“شما هنوز هم باید بد مردم وجود دارد که انجام کارهای بد” گفت: آقای کوپر که صرف 30 سال در اجرای قانون است. “و بسیاری از جرم در محله های محروم در سوهو یا بورلی هیلز.”

پس از 10 شب از تظاهرات توده ای و چند فیلم مستند خشونت پلیس در نیویورک, شهردار, بیل د Blasio روز یکشنبه قول داد به قطع نامشخص مقدار از اداره پلیس نیویورک را 6 میلیارد دلار بودجه و هدایت آن به سمت جوانان و دیگر برنامه های اجتماعی است.

قبلا آقای د Blasio ابراز کرده قابل توجهی شک و تردید در مورد حکمت برش بودجه پلیس حتی به عنوان او اذعان کرد که همه سازمان ها ممکن است در صورت کاهش باید دولت فدرال موفق به طریق با بیشتر coronavirus امداد.

در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti هفته گذشته توافق کردند که به تغییر مسیر 150 میلیون دلار از اداره پلیس نزدیک به 2 میلیارد دلار بودجه و دیگر برنامه های شهرستان به سلامت و برنامه های آموزش و پرورش در میان دیگران. این حرکت پس از تماس از اعضای Black Lives Matter لس آنجلس و شورای شهر.

مقامات پلیس اتحادیه های کارگری تحت فشار قرار دادند در برابر این ایده با تیز سوئیس در برخی موارد. در لس آنجلس, این اتحادیه با صدور بیانیه ای گفت که یک crisis response team بايد به شهردار “از آنجا که اریک ظاهرا خود را از دست داد لعنت ذهن است.” اعضای اتحادیه هشدار داده است که کاهش هزینه منجر به جرم و جنایت.

اعتبار…Laylah Amatullah Barrayn برای نیویورک تایمز

در مینیاپولیس پلیس با استفاده از زور علیه مردم سیاه و سفید در یک نرخ حداقل هفت بار به عنوان اغلب به عنوان آنها را در برابر مردم سفید بیش از پنج سال گذشته با توجه به این شهر داده است.

این آمار کمک می کند تا توضیح دهد که چرا این ایده از لغو نیروی پلیس را حس می کند به برخی از آفریقایی-آمریکایی است. برخی از مردم می گویند ادارات پلیس را نه در خدمت به حفاظت از جوامع خود اما نه به آزار و اذیت و ، آنها است. آماندا Brazelton ساکن مینیاپولیس عمدتا سیاه و سفید سمت شمال گفت: او پشتیبانی با استفاده از پول است که در حال حاضر می رود به پلیس به جای ایجاد جامعه منجر ایمنی تلاش.

خانم Brazelton گفت: فعل و انفعالات منفی با پلیس آغاز شد زمانی که او 14 و سواری در یک خودرو بود که طول کشیده. افسران چیزی که دوستان سفید کردم, او گفت:. اما زمانی که او پا به بیرون از خودرو ماموران کشیده سلاح و فریاد زد.

در حال حاضر اگر یک مسئله وجود دارد در خانه او و یا او احساس می کند در معرض خطر خانم Brazelton, a 30-year-old وراج گفت: او را به تماس با دوستان و یا خانواده قبل از پلیس.

“به عنوان دیوانه به عنوان آن به نظر می رسد این می تواند چیزی برای بهتر” خانم Brazelton گفت: از لغو پلیس. “آنها کشتن مردم سیاه و سفید.”

یک تفاوت وجود دارد بین defunding پلیس و لغو پلیس گفت: آریانا Nason عضو MPD150 جمعی ائتلافی از فعالان اجتماعی در مینیاپولیس.

او به دنبال یک شهرستان که در آن جامعه دیده بان گروه ها و یا برنامه های مبتنی بر ایمنی گروه می تواند پاسخ به جنایات.

چشم انداز که در محله سازمان می تواند کلیشه به مخاطره می اندازد و مردم از رنگ نیز یک نگرانی در میان برخی از مردم است. خانم Nason گفت او درک کرد که اما این خطر در حال حاضر وجود در سیستم فعلی.

“بسیاری از این جهش از ایمان است,” او گفت:. “من می خواهم به را انتخاب کنید به این باور در بشریت است. من می خواهم به را انتخاب کنید به این باور است که این لحظه احساس می کند به دلیل آن متفاوت است.”

Dionne Searcey و جان Eligon گزارش از مینیاپولیس و فرح استاکمن از بوستون. گزارش شد کمک توسط مگی Haberman توماس کاپلان و Catie Edmondson از واشنگتن; Astead W. هرندون از هوستون; دانا Rubinstein و ریچارد A. Oppel جونیور از نیویورک; Shawn Hubler از ساکرامنتو; Eric Killelea از مینیاپولیس و لوئیس Ferré-Sadurní از آلبانی, n. y.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>