پس از نیوهمشایر چه می آید بعدی برای الیزابت وارن

منچستر N. H. — آن را 24 ساعت قبل از بزرگترین مسابقه از زندگی سیاسی. سناتور الیزابت وارن نمی خواهم به بحث در مورد آن است که راه.

او بود از ساختن رسانه ها دور جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر زمانی که او تماس گرفته شده را مترقی SiriusXM radio, نمایش, سیگنال را افزایش دهد. رای دهندگان خواسته او ساده به اندازه کافی سوال: چه کسی او را به عنوان بزرگترین 2020 رقیب — و چرا او بهتر از آنها است ؟

خانم وارن demurred.

“من می دانم که وجود دارد تنها به یک برنده خواهد بود,” خانم وارن گفت. “من هستم نه من هستم نه اعراض از آن. اما من تبدیل به دور از این ایده از دیدن هر یک از دیگر به عنوان اگر من به شما از دست بدهند. شما می دانید اگر شما برنده من از دست بدهند.”

روز بعد آنها به دست آورد. او از دست داده است.

چگونه خانم وارن به پایان رسید تا به عنوان یک جایگاه چهارم دان در نیوهمپشایر در حال حاضر در معرض خطر عقب از ملی سیاسی-گفتگو — بازار-شب سخنرانی انجام نشده زنده توسط هر یک از عمده کابل شبکه — داستان یک نامزد که صرف گذشته مهم هفته خمش با مشکل روبرو به واقعیت های رقابتی اولیه اتفاق می افتد در اطراف او.

او evinced کمی حس فوریت پس از یک مقام سوم در آیووا که ناامیدی بود حتی آن را به عنوان در سمت چپ او یک مدعی. او در برابر تماس با متحدان خود برای مقابله با مخالفان خود و نقاط ضعف خود را ، او نسبتا کمی در یک نقطه عطف مناظره روز جمعه پس از او تا به حال تحت سلطه اعتبار در چنین گردهمایی سال گذشته است.

زمانی که او صحبت می کنند — می شود آن را روی صحنه به رای دهندگان و یا به خبرنگاران — او بیشتر گیر برای او آشنا و راحت اسکریپت “بزرگ تغییر ساختاری” است که طراحی خود را افزایش, اما نه مانع او پس از آن سقوط. برخی از مردم در اطراف خانم وارن شد صحبت کردن در مورد که در صلح با نحوه مبارزات انتخاباتی تا به حال اجرا شده است.

سپس ساعت قبل از انتخابات بسته مبارزات انتخاباتی خود را منتشر نزدیک به 2000 کلمه یادداشت در مسیر پیش رو صحبت کردن در هیئت تجمع و جزئیات رقبای’ معایب: معاون رئیس جمهور سابق آمده است. در خطر سقوط سناتور برنی ساندرز تا به حال یک “سقف” و شهردار سابق پیت Buttigieg, که تا به حال برنده ترین نمایندگان در آیووا بود در یک مبارزه به عنوان مردم در متنوع تر متحده به رهبری این کشور ،

جاده به نامزدی حزب دموکرات است و نه هموار با ایالت winner-take-all پیروزی” این یادداشت اعلام کرد.

آخر شب آقای ساندرز برنده شده بود در نیوهمپشایر با آقای Buttigieg دوم نزدیک و سناتور ctq در سوم. آقای بایدن پنجم اینجا است بنا مبارزات انتخاباتی خود را در حمایت از رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی که در آن او پرواز قبل از مسابقه بود به نام پنج شنبه.

خانم وارن کمپین نمی توانم بگویم چه دولت آن را پیروزی بعدی.

“من,” او گفت:, “این است که برای باقی بماند.”

تداوم و پیروزی نیازی به گفتن نیست بسیار چیز متفاوت است.

دولت دموکراتیک مسابقه باقی مانده مایع. آقای ساندرز و آقای Buttigieg پیشی شکسته زمینه با طول کم بالغ در آیووا و نیوهمشایر و آقای بایدن انتخاباتی در طناب است. خانم وارن بیشتر نمایندگان از خانم Klobuchar یا آقای بایدن او سنجی های بالاتر در میان nonwhite رای دهندگان نسبت به برخی از رقبا و او را مشتاق پایه حامیان و مشخصات بالا جایگزین.

روز چهارشنبه مبارزات انتخاباتی کاهش بیشتر برنامه ریزی شده تبلیغات در نوادا و کارولینای جنوبی ممکن است نشانه ای از مشکلات جریان نقدی. اما متحدان شروع به توجیه شنبه شکست به عنوان چیزی مثبت: که دست دادن در مد خیره کننده بهتر است از یک حاشیه از دست دادن چرا که آن را به زور مبارزات انتخاباتی رهبری را راهبردی لرزش-یو پی اس های آنها مقاومت کرده است.

“من دقیقا نمی توانید برنامه بازی دیگر را امتحان کنید و بیشتر از دوام بیاورید تعدادی از مردم و ظهور قابل قبول انتخاب برای ترقی خواهان و میانه رو در همان زمان گفت:” دیوید اکسلراد سابق بالا استراتژیست برای رئیس جمهور باراک اوباما. “آن را باریک باریک راه آنها در حال تلاش برای حرکت در اینجا. و آنها در یک مسابقه در برابر زمان و آنها را در یک مسابقه برای پول و در برخی از نقطه شما باید برای ظهور.”

داخل خانم وارن عملیات برنامه ریزی شده است به موقعیت خودش را به عنوان “وحدت” نامزد سیاستمدار بهترین مجهز به جلو و با هم در این حزب جناح های مختلف به خصوص حامیان آقای ساندرز که اگر او را نامزد ممکن است به خصوص سخت را به حزب بریزید. وارن کمپین آماده برای یک جنگ فرسایشی بانکی در بالا favorability رتبه بندی کوچک بسیاری از اهدا کنندگان و 1000-قوی کارکنان در سراسر 30 متحده از جمله کسانی است که رای دادن در سه شنبه برای زنده ماندن.

از شروع به خانم وارن حال شرط بندی بزرگ و اوایل قرار دادن مردمی سازمان در جامعه است. اما دو مورد اول نتایج نشان داد محدودی سود سهام. در پایان او پیشی گیرد و در نیوهمپشایر توسط خانم Klobuchar که اجاره یک هواپیما از 20 دستیاران از آیوا به کارکنان خود در اینجا فقط برای این آخر هفته.

روز سه شنبه او مدیر کمپین را یادداشت تن به تن او را به عنوان “اجماع انتخاب است.” اما در شب او هرگز پشت آرایه ای از نامزدها در سیاسی مختلف خطوط: آقای ساندرز در میان ترقی خواهان آقای Buttigieg در میان کسانی که تبادل وحدت و خانم Klobuchar در میان کسانی که به دنبال انتخاب یک زن است.

اگر آقای بایدن نشان داده است که چالش های در حال اجرا به عنوان “electable” نامزد از دست می دهد که خانم وارن در حال حاضر رو وظیفه فروش خودش را به عنوان یک “اجماع” را انتخاب کنید و پس از او دریافت کمتر از 10 درصد آرا در نیوهمپشایر.

عملکرد او در مسابقات است مشتعل جدید موشکافی نزدیک گره تیم از مشاوران که تقریبا جهانی منادی به عنوان helming اولیه را به خوبی اجرا مبارزات انتخاباتی به تازگی به عنوان آخرین تابستان است. پس از آیووا, خانم وارن کارکنان ساخته شده عملا هیچ تنظیمات در نیوهمپشایر به او پیام دیگر از علاوه بر این به او بیخ و بن سخنرانی در مورد تاریخ خود را از برنده شدن “unwinnable دعوا” اشاره به شرایط دشوار سیاسی حاضر او در حال حاضر مواجه است.

“من شگفت زده است که او را انتخاب کنید برای شرکت در نیوهمشایر گفت:” جنیفر پالمیری (دهانه) یک سابق ارتباطات مدیر برای هیلاری کلینتون که کتاب “عزیز خانم رئیس جمهور” خانم وارن به عنوان خوانده شده به عنوان او باعث می شود او خود پیشگام اجرا برای کاخ سفید است. “او ممکن است یا در یک مسیر که در آن او تنها مراقبت در مورد ایده ها و یا برخی از برنامه های دیگر.”

در میان مبارزات انتخاباتی کارکنان مستقر در بوستون برخی از نا امیدی شروع به تنظیم. تفاوت ها تا حد زیادی نه نسل و یا ایدئولوژیک وجود داشته باشد اما در میان کادر midlevel و کارکنان دولت که احساس تصمیم گیری های کلیدی نگهداری می شوند به دایره درونی.

در سازمان دیده بان حزب در منچستر سهشنبه شب در میان آن جمع از شادی به گریم. تلویزیون نشان دادن نتایج انتخابات قطع شد. اخبار سفر فردی به فرد که خانم وارن بود به احتمال زیاد به پایان بدون نمایندگان. هواداران نشان داد حس تمرد با برخی از سرزنش رسانه ها تعصب.

یک نا امید جان Tehan, 61 که سفر به حزب از خانم وارن خانه ایالت ماساچوست می گوید: “پایان بود “ناامید کننده است.” او آرزو خانم وارن مبارزه کرده بود به صحبت می کنند بیشتر در اخیر بحث است.

“من نمی دانم اگر آن را فقط بحث — اما کمک نمی کند” آقای Tehan گفت.

خانم وارن خطاب به جمعیت تقریبا بلافاصله پس از نظرسنجی بسته و ایستاده او روشن شد. او صحبت از احترام او تا به حال برای آقای ساندرز و آقای Buttigieg و به دنبال اطمینان هواداران که او را برای آنچه که او را دیدم به عنوان یک اصلی مبارزه پیش رو تیز تبریک “ctq برای نشان دادن که چقدر اشتباه صاحب نظران می تواند زمانی که تعداد آنها یک زن است.”

سپس او در ادامه به انتقاد از تن است که بقیه این زمینه گرفته بود — این حملات مستقیم در یک آخر هفته از مبارزه هنگامی که او همچنان بالای نزاع است.

“مبارزه میان جناح در حزب ما گرفته شده به نوبه خود تیز در هفته های اخیر با تبلیغات مسخره دیگر نامزدها و طرفداران برخی از نامزدهای فریاد لعنت مورد دیگر نامزدهای دموکرات” او گفت:. “این سخت تاکتیک ممکن است کار اگر شما مایل به رایت کردن بقیه در سفارش به آخرین مرد ایستاده است.”

از شروع به خانم وارن حال محور نامزدی او را در ایده ها و هفته گذشته او به مجله تایم او را حتی “رهبری رژه” برای رقبای اگر آنها انتخاب شدند و در جا و به تصویب رسید او بی شمار برنامه های.

او به دنبال پاسخ به همیشه گریزان “electability” سوال از طریق سرعت تاول زدن از سیاست های پیشنهادی از جمله امضا مالیات بر ثروت با هدف به دست آوردن درآمد از طریق افزایش مالیات در این کشور, ثروتمندترین افراد و شرکت ها; یک پیشنهاد برای شکستن بزرگ شرکت های فن آوری; و یک طرح است که لغو ترین دانش آموز بدهی. خانم وارن همچنین حمایت از ایده های مترقی مانند سبز آمریکا برای مبارزه با تغییر آب و هوا و یک “مدیکر برای همه” سیستم مراقبت های بهداشتی.

او رسید جلو در آیووا — پیشرو در نوامبر نظرسنجی از نیویورک تایمز و سینا ،

آن را نمی خواهد آخرین. در آخرین ماه از سال 2019 متوسط رقبا شروع به هدف قرار دادن او خستگی ناپذیر به ویژه در مورد حمایت از او برای مدیکر برای همه است. آقای Buttigieg به نام او “بسیار گریزان.” در دموکراتیک اولیه بحث در ماه اکتبر و حتی داوطلبان مبارزه برای به دست آوردن کشش در بر داشت خانم وارن خوش آمدید هدف است.

پیش از آیووا با داده های داخلی نشان میدهد حدود نیمی از حمایت او آمد و از سال 2016 حامیان آقای ساندرز و نیمی از طرفداران خانم کلینتون وارن کمپین انتخاب برای او در حال حاضر به عنوان یک وحدت شکل است.

در نیوهمپشایر یک آگهی 30 ثانیه ای تحت عنوان “شجاعت به متحد” ویژه مشتریان از سابق جمهوری خواه کلینتون یک حامی و یک ساندرز حامی. سابق ساندرز حامی بود Ron آبرامسون بود که فرح برای شکست در ساعت قبل از انتخابات بسته شده روز شنبه.

“وجود دارد این تنش بین بودن زیرک و واکنش او گفت:” از خانم وارن. “او را به فریاد از پشت بام ها و گاهی اوقات آن را می سازد آن را سخت برای به دست آوردن توجه اگر شما چیزی را انجام نمی چشمگیر است.”

او امیدوار بود به ادامه مطلب مراجعه کنید — و در عین حال او مطمئن نیستید اگر آن را کار کرده اند به هر حال.

“من فکر نمی کنم او مهارت و عملیات به خوبی به لحظه در نظر خام محاسبات استراتژیک به عنوان کسی که” آقای آبرامسون گفت. “من همچنین فکر می کنم اگر او تا به حال سعی کردم به آن را انجام دهد آن را خواهد کاهش یافته است،”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>