پس از چند ماه از Coronavirus انزوا جورج فلوید تظاهرات قرعه کشی شانه به شانه جمعیت

شیکاگو — برای روز کیت دیکسون شده است تماشای ویدئوها از تظاهرات از خانه اش در حومه دنور: تصاویری از افراد جوان بسته بندی شده شانه به شانه جمعیت فریاد هماهنگ در مرکز شهر خیابان های گاه به گاه تنش بین معترضان و پلیس به پایان می رسد که در آغوش گرفتن.

“شما می خواهید که به یک لحظه فوق العاده” گفت: خانم دیکسون اقامت در خانه مادر است که دوخت ماسک صورت در اوقات فراغت خود. “اما قلب خود را فقط لطمه می زند و در تمام این بیماری می تواند باعث.”

در هفته گذشته ایالات متحده به طور ناگهانی تغییر از یک فلج بحران به بعد. اکثر آمریکایی ها بوده است تحت اقامت در خانه سفارشات به صورت ماه به سرعت coronavirus همه گیر محدودیت بودند که به تدریج کاسته سراسر ممکن است آزادی مردم در بسیاری از کشورها شروع به جسارت به مغازه ها و رستوران ها.

پس از آن آمد روز یادبود در مینیاپولیس زمانی که جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت پس از شفاعت است که او نمی تواند نفس بکشد به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به آقای فلوید گردن. مرگ او باعث شده است تا آبشاری در اعتراض صدها نفر از شهرستانها که در آن تظاهرکنندگان خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادپرستانه موسسات.

ناگهان امریکا دیگر به نظر می رسد مانند یک ملت cooped در خانه.

این تظاهرات باعث ترس که آنها می تواند کشنده تجدید حیات coronavirus. و برای کسانی که دلسوز به از یک جنبش رو به رشد در تصمیم گیری که آیا برای حضور در تظاهرات شده است پیچیده: بعضی از مردم باید اجتناب شود آنها را به طور کامل استدلال که احتمال ابتلا به کروناویروس در یک جمعیت بیش از حد بالا است. دیگران پیوست و با وجود خطرات.

“از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید — که یک بیماری همه گیر بیش از حد” گفت: Kelli ان توماس در یک جامعه سازمان که پیوست تظاهرات در میامی. “مردم در حال حاضر به خطر جان خود را به خطر سلامت خود را برای نشان دادن همبستگی با مردم است.”

هیچ کس تا به مطالعه دقیق پویایی چگونه این ویروس ممکن است منتقل می شود و تحت ترکیبی از شرایط است که غالب در تظاهرات توده ای. و به دلیل تاخیر بین قرار گرفتن در معرض ویروس و شروع علائم و پس از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر تاثیر تظاهرات در گسترش ویروس شناخته نمی شود برای چند هفته.

کارشناسان بهداشت می دانیم که این ویروس بسیار کمتر به احتمال زیاد به گسترش در خارج از منزل از داخل خانه. و ماسک کاهش شانس افراد آلوده انتقال قطرات تنفسی که حاوی ویروس است.

اما بسیاری از ابهامات باقی می ماند. فریاد فریاد و آواز افزایش می دهد که تا چه حد آن قطرات پیش بینی شده. جمعیت و طول زمان مثلا یک شخص نزدیک است کسی که آلوده است همچنین افزایش خطر انتقال.

تظاهرات نشان داد طیف وسیعی از اقدامات از مردم با پوشیدن محکم امن ماسک به دیگران بدون پوشش چهره. روز دوشنبه یک پرستار دستیار که با این نسخهها کار در یک خانه سالمندان در میان معترضان در سایت که در آن آقای فلوید درگذشت در مینیاپولیس در یک ماسک و مالش های.

سرایت بود توزین در ذهن جیمی Schwesnedl در اولین روز از تظاهرات. آقای Schwesnedl صاحب, ماه, کاخ, کتاب, پایین خیابان از یک ایستگاه پلیس که به آتش کشیده شد آخر هفته گذشته پس از تظاهرکنندگان در درگیری با پلیس.

مردم سیاه و سفید در حال حاضر مبتلا به تناسب تعداد coronavirus عفونت; در حال حاضر بسیاری از اعضای جوامع خود هستند و در اعتراض به مرگ آقای فلوید.

“ایده گرفتن زیادی از مردم با هم به فریاد زدن که ما می دانیم این است که یکی از موثر ترین راه ها برای انتقال ویروس داشتن که اتفاق می افتد در اطراف بسیاری از مردم از رنگ و محلات و جوامع رنگ بسیار پر تنش است” گفت: آقای Schwesnedl که سفید است. “این فقط می افزاید: تمام این استرس از این است که به تاثیر میزان عفونت.”

در دنور صورتش Anderson, اعتراض رهبر و عضو هیئت مدیره مدرسه شده است نگران نامتجانس تاثیر coronavirus در کلرادو ساکنان مثل خودش. هزاران نفر از هزاران نفر در شهرهای دنور و گذاشته شانه به شانه در چمن کنگره آمریکا در تظاهرات سکوت.

او با قرار دادن یک تماس در رسانه های اجتماعی برای همه معترضان به پیوستن به او در گرفتن تست شده برای coronavirus در صبح روز شنبه در پپسی مرکز ورزشی و کنسرت عرصه ای که در آن دنور بوده و در حال اجرا رایگان آزمایش در مقیاس بزرگ.

“ما هنوز در یک بیماری همه گیر” او در توییتر نوشت.

در لس آنجلس, شهرستان رهبران زنگ با بیان این که این اعتراضات می تواند سوخت و گسترش coronavirus در حالی که در همان زمان ابراز حمایت از حقوق تظاهرکنندگان به جمع آوری و گفت که آنها در خشم بیش از مرگ آقای فلوید.

شهردار اریک Garcetti هشدار داد که این تجمعات می تواند تبدیل به “superspreader رویدادها” — و نه بر خلاف طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر که پس از اولین موج از عفونت و برخی از شهرستانها آغاز شد برگزاری راهپیمایی و اجتماعات بزرگ که منجر به یک دوم بیشتر موج مرگبار.

برخی از این شهر ویروس تست سایت مجبور به تعطیل شود به طور خلاصه و در حالی که جمعیت زندان شده بود کاهش بیش از نگرانی در مورد گسترش ویروس در شدیدا کنترل موسسات آنها در حال حاضر در حال پر شدن دوباره پس از بازداشت دسته جمعی.

هر چند این بیماری همه گیر کاهش پیدا کرده است و تا حدودی در هفته های اخیر این ویروس همچنان به آلوده کردن هزاران نفر و کشتن صدها نفر در هر روز است. بسیاری از این کشور در شهرهای بزرگ شده اند و با اضافه کردن چند صد موارد جدید در هر روز است. روز دوشنبه نزدیک به 1000 موارد جدید شناسایی شدند در لس آنجلس, کالیفرنیا بیش از 500 در Cook County, Ill., و بیش از 400 نفر در شهر نیویورک است. در شهرستان است که شامل مینیاپولیس بیش از 1000 موارد جدید شناسایی شده اند که طی هفته گذشته و از مقامات خواسته اند که معترضان به دنبال coronavirus تست.

اپیدیولوژی گفت: این تظاهرات را تقریبا به طور قطع منجر به موارد بیشتری از ویروس. گردهمایی های زیادی از مردم شناخته شده اند که منجر به زنجیره ای از انتقال در تنظیمات دیگر. و تاکتیک های پلیس مانند اسپری گاز اشک آور که باعث می شود مردم به سرفه; نگهداری از معترضان به مناطق کوچکتر برای کنترل جمعیت و قرار دادن افراد دستگیر شده را در اتوبوس, ون و برگزاری سلول نیز افزایش خطر ابتلا به عفونت.

کل مدل مونتاژ شده توسط محققان در دانشگاه ماساچوست پروژه های است که ملت را ببینید بين 5000 تا 7000 در مرگ و میر ناشی از Covid-19 هر روز بیش از ماه آینده.

اما کارشناسان بهداشت عمومی تاکید کرد که خشونت پلیس علیه سیاهان در امریکا نیز نشان دهنده یک بحران بهداشت عمومی. خشم بیش از اقتصادی و اجتماعی و نابرابری های سلامت دامن زدن به اعتراضات کارشناسان بهداشت گفت: منعکس شده در به شدت نرخ بالاتر از coronavirus مربوط به مرگ و بیماری در میان آمریکایی های سیاه و سفید. چند توصیه یک “کاهش آسیب” رویکرد است که اجازه می دهد مردم را به پیوستن به این تظاهرات با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 2 ژوئن 2020

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   بیش از 40 میلیون نفر — معادل 1 در 4 متحده کارگران — باید زمینه برای مزایای بیکاری پس از همه گیر در زمان نگه دارید. یکی در پنج که مشغول به کار بودند در ماه فوریه گزارش از دست دادن شغل و یا در حال furloughed در ماه مارس یا اوایل آوریل از اطلاعات فدرال رزرو نظرسنجی منتشر شده در 14 ماه مه نشان داد که درد بسیار متمرکز در میان پایین بگیر. به طور کامل 39 درصد از سابق کارگران در یک خانواده درآمد $40,000 یا کمتر کار از دست داده در مقایسه با 13 درصد در آن ساخت بیش از 100.000 دلار, فدرال رزرو رسمی گفت.

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


“هفته گذشته تمام اخبار در مورد Covid; در این هفته تمام اخبار در مورد تظاهرات گفت:” النور موری استادیار اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی بهداشت عمومی. “اما واقعا این دو قطعه از همان گفتگو است.”

Yolanda ویلیامز میزبان پادکست “پدر و مادر Decolonized” که با تمرکز بر پدر و مادر سیاه و سفید از کودکان گفت: او با حضور در تظاهرات در لیتل راک ارک., که در آن او زندگی می کند. او یک مادر تنها از یک کودک نو پا و منطقه دیده می شود سنبله در Covid-19 موارد است.

اما او تا به حال یک پیام در Facebook صفحه برای کسانی که در میان پیروان خود که سفید: شما باید نشان می شود.

“من می دانم که این ترسناک است اما اگر شما متعهد به از بین بردن سفید برتری آن را به شما است که نیاز به خارج وجود دارد, یکهو, اعتراض به صدای بلند برای حقوق مدنی را به عنوان شما را برای زنان اسفند” او گفت که در این پست.

اعتبار…Jim Wilson/نیویورک تایمز

در مصاحبه ای در روز سه شنبه خانم ویلیامز گفت که او در تلاش بود به درایو صفحه اصلی نقطه است که آن را بسیار ریسک به صورت سیاه و سفید از مردم برای حضور در تظاهرات از آن است که برای مردم سفید.

“مشکل این است که ما نیاز به از را انتخاب کنید یا در حال مرگ از Covid یا در حال مرگ از پلیس,” او گفت:. “خودتان را در خط مانند ما انجام می دهند در هر روز است. قرار دادن بدن خود را در خط.”

برای بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی که صرف هفته ارائه مشاوره به سیاستگذاران و عموم مردم در مورد چگونه به کاهش خطر ابتلا یا سهوا گسترش coronavirus جرم تظاهرات مجبور تغییر در چشم انداز.

تیفانی Rodriguez, متخصص اپیدمیولوژی است که به ندرت در سمت چپ خانه او از اواسط ماه مارس گفت که اغلب غیر ممکن است برای حفظ توصیه می شود شش پا از راه دور در اعتراض او با حضور در بوستون در روز یکشنبه. اما “درک است که خشونت پلیس یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی” او گفت که او احساس اجبار به رفتن.

جولی Bosman گزارش از شیکاگو و امی هارمون از نیویورک است. گزارش شد کمک توسط پاتریشیا mazzei از از میامی, جک Healy از دنور تیم Arango از لس آنجلس Dionne Searcey از مینیاپولیس و میچ اسمیت از اوورلند پارک کن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>