پس از Marlins’ شیوع یانکی ها ماندن در داخل و منتظر فیلیز

فیلادلفیا — اخبار وارد صبح روز دوشنبه از طریق تلفن همراه نرم افزار مورد استفاده برای ارتباطات داخلی: این بازی برنامه ریزی شده ساعت بعد بین فیلادلفیا فیلیز و یانکی ها خاموش است هیچ کس نمی تواند به شهروندان بانک پارک و ایستاده برای به روز رسانی بیشتر.

نگران یانکی بازیکنان می دانستم که دقیقا به همین دلیل است. فیلیز تا به حال فقط با تکمیل یک سری بازی در خانه برابر میامی مارلینز که تا به حال 14 نفر از اعضای خود را از سفر به حزب تست مثبت برای coronavirus.

در حالی که فیلیز بازیکنان و کارکنان مورد آزمایش قرار گرفتند در روز دوشنبه و در ورزشگاه بود و ضد عفونی این یانکی ها بودند دستور به جدا کردن در هتل خود در فیلادلفیا به عنوان آنها در انتظار تایید است که آنها می خواهم در بازی روز سه شنبه به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. بعد از صبحانه یانکی بازیکنان ملاقات حدود ظهر به بحث در مورد وضعیت و تکرار شکنندگی فصل و نیاز به شدت به دنبال سلامت و پروتکل های ایمنی. برخی از رسم راه به کار و یا بازی گرفتن داخل هتل.

این خرابی از لیگ اصلی بیس بال در میان یک بیماری همه گیر به عنوان آن تیم — با رشد نگرانی از بیس بال مقامات و کارشناسان بهداشتی — تلاش برای بازی در 60 بازی فصل در 30 استادیوم ها در سراسر کشور است.

“شما سعی می کنید برای انجام بهترین مطلق خود را در سطح فردی به پیروی از قوانین به T” یانکیز امداد پارچ آدم Ottavino روز دوشنبه گفت:. “اما این فقط یک اسکیت-روی-نازک-یخ وضعیت و من فکر می کنم از آن خواهد شد بدون توجه به آنچه.”

در حالی که تعداد نسبتا کمی از موارد که هر تیم تا به حال سه هفته از تمرینات پیش فصل در خانه خود ورزشگاه این بود که همیشه رفتن به قسمت سخت برای M. L. B.: سفر تیم برای بازی و وارد کردن نقاط داغ مانند فلوریدا و جورجیا و تگزاس. Marlins دو نمایشگاه بازی در آتلانتا خود را قبل از سه بازی در فیلادلفیا.

معلوم نیست کی و چگونه Marlins آلوده کردم با توجه به این ویروس دوره کمون حداقل چند روز. اما قسمت بیشتر سوار صفحه اصلی پیام برای یانکی ها که کاهش قرار گرفتن در معرض ویروس نیاز به یک دوز زیادی از فرد تعهد در شرایطی که بازیکنان می توانند کنترل.

“ما همه مسئولیت را به ماندن به عنوان امن که ممکن است در طول این زمان” یانکی ها outfielder برت گاردنر در هفته گذشته گفت: “و چه یک یا دو نفر از ما فراموش می تواند بر کل تیم و یا کل لیگ است.”

برای کمک به جلوگیری از عفونت در میان بازیکنان و مربیان و کارکنان کلیدی لیگ — با ورودی از اتحادیه بازیکنان — نهاد 113-صفحه عملیات دستی برای فصل که شامل جزئیات بیشتر در مورد چگونه تیم باید رفتار کنند در حالی که سفر. در میان بسیاری از قوانین و مقررات: هیچ غذا خوردن در رستوران یک اولویت برای خصوصی فرودگاه ها یک صندلی خالی در کنار هر فرد در اتوبوس تیم و یک ورودی خصوصی چک در منطقه و طبقه در هر هتل.

اعضای یک تیم را در سفر باید “جلوگیری از ترک” این هتل به صورت “غیر ضروری مقاصد” با توجه به M. L. B. دستی. به عنوان دور به عنوان بازدید کننده در هتل های دستی گفت که جدا از “خانواده” اعضای یک تیم را در سفر به حزب دلسرد از معاشرت با دیگر خانواده و دوستان در حالی که در جاده ها است. اگر آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار آنها “باید پایبند به سخت فیزیکی فاصله پروتکل و مناسب پوشش صورت و دستکش” دستی ادامه داد.

به جای ورود در ورزشگاه چند ساعت قبل از بازی راه را مانند معمول یانکی ها (2-1) انجام می دهند خیلی زود در حال حاضر و آماده برای یک بازی در هتل. بازیکنان گفت: یانکی ها ارائه شده در اتاق هتل خود در واشنگتن و فیلادلفیا که در آن آنها می توانند بیش از منافذ پیشبرد سراغ گزارش و دریافت یک ماساژ یا درمان — پس از ساخت یک قرار ملاقات خود را با آموزش کارکنان — قبل از ورود در ورزشگاه. و به عنوان مجاز توسط M. L. B. قوانین, آنها تا به حال منحصر به فرد استفاده از سالن بدنسازی هتل به کار کردن.

“قادر بودن برای آماده سازی و درمان در این هتل در آن واقع شده است بزرگ” یانکیز امداد پارچ زاک Britton گفت: بیش از آخر هفته.

به جای صرف یک روز انجام هر آنچه که آنها می خواستند مانند گشت و گذار و یا گرفتن یک وعده غذایی و یا نوشیدنی های یانکی بازیکنان گفت: Gerrit کول, تیم جدید $324 میلیون پارچ و گاردنر, طولانی ترین شاغل یانکی سازماندهی یک شام استیک داخل سالن ضیافت از تیم هتل در طول روز خود را در واشنگتن در روز جمعه. بازیکنان گفتند که نشسته در یک فاصله و به تماشای دیگر بیس بال بازی در تلویزیون.

“من مطمئن هستم که چگونه آن را به نگاه به جلو رفتن اما بزرگترین چیزی که ما در حال انجام است و ما در حال تلاش برای ماندن در هتل و امن و سالم” Britton گفت.

اعتبار…الکس براندون/آسوشیتد پرس

قبل از اینکه یانکی ها رفتگان در اولین سفر جاده ای در این فصل برای اولین بار baseman لوقا Voit گفت: آنها همه داده ست که شامل مواد آنها می تواند با استفاده از ضد عفونی کردن خود را در اتاق های هتل ها. به عنوان یکی دیگر از احتیاط یانکی ها آورده خود را clubhouse پرسنل از استادیوم یانکی برای جلوگیری از استفاده از بازدید از محل باشگاه وانجمن کارکنان و شهروندان در بانک پارک.

یانکی ها استارت J. A. Happ که در اصل برنامه ریزی شده برای شروع روز شنبه در برابر فیلیز گفت: این تیم در حال حاضر در حال سقوط به یک الگوی عادات خوب از جمله نگه داشتن فاصله خود و پوشیدن ماسک دور از میدان.

اما این ناقص است علم است. آنقدر به سمت راست بروید. برخی از بازیکنان هنوز هم بالا پنج و تف که ممنوع در این فصل است. تیم شارژ با پلیس خود را. بازیکنان نه تنها مجبور به نگرانی در مورد رفتار خود را اما که از این عزیزان در اطراف آنها. در N. B. A. چند بازیکن در حال حاضر خواسته شده است به seclude خود را پس از شکستن قوانین از آن به اصطلاح حباب خارج اورلاندو فلوریدا.

یانکی ها در حال حاضر به حال یک مورد مثبت ظهور پس از این تیم پیوست در اوایل ماه جولای: All-Star نزدیک Aroldis چاپمن. یانکی ها مدیر کل برایان Cashman اخیرا گفته است که 15 نفر بودند که در اطراف چپمن تحت آزمایش روزانه برای یک هفته اما نه دیگر موارد مثبت پدید آمده است. Ottavino گفت: ثابت شده است که چرا پروتکل های فراتر از این آزمایش بسیار مهم است.

“اما در حال حاضر این به شما نشان می دهد چگونه از آن آسان است به گسترش خواند و گفت: با اشاره به Marlins’ شیوع. “مسئله واقعی آن خیلی سخت می دانم.”

Ottavino گفت: نتایج حاصل از فیلیز’ تست گفتن خواهد شد. دو نفر از بازیکنان خود را جالب J. T. Realmuto و اولین baseman Rhys Hoskins — شد در نزدیک ترین تماس با مارلین در این زمینه داده شده و موقعیت خود را. یانکی ها نیز تست شده در دوشنبه اما در هتل خود را به عنوان بخشی از خود را به طور منظم برنامه ریزی شده هر روز تست.

تا فیلیز’ نتایج می رسند و یانکی ها یاد بگیرند آنچه را که آنها انجام خواهد شد در روز سه شنبه برنامه ریزی شده آنها را به ماندن در خانه و صبر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>