پس از ضرر و زیان در سه شنبه, الیزابت وارن, بررسی گزینه های خود را

دیترویت — سناتور الیزابت وارن مواجه نامشخص مسیر رو به جلو در روز چهارشنبه پس از یک سوپر سهشنبه عملکرد آن کاهش یافت و به زیر مبارزات انتخاباتی او در حال حاضر کاهش انتظارات با شانس خود را در حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در حال حاضر یک ریاضی anomaly.

خانم وارن سوم به پایان رسید و در خانه اش در ایالت ماساچوست و موفق به کرک و دو تیم برتر هر مسابقه ترک هر امکان که او می تواند برنده نامزدی متکی به حزب هرج و مرج و نه خود انتخابات دلاوری.

او مدیر کمپین راجر لاو نوشت: در یک ایمیل به کارکنان در روز چهارشنبه صبح که خانم وارن شد ارزیابی گزینه های خود را.

آقاي لاو گفت: این تیم بود که “بدیهی است که نا امید” نوشتن “ما افتاد و از زنده ماندن اهداف و بینی.”

همانطور که برای گام های بعدی او گفت: خانم وارن بود “رفتن به زمان را در حال حاضر به فکر می کنم از طریق راه راست را به این مبارزه ادامه خواهد داد.”

او افزود: “این تصمیم در دست او, و این مهم است که او زمان و فضا را در نظر بگیرید چه می آید بعدی.”

در اوایل روز چهارشنبه, Michael R. بلومبرگ کاهش یافته و از نژاد و تایید شده آمده است. به طور کامل متحد معتدل جناح از حزب دموکرات پشت آقای بایدن و ترک ترقی خواهان تقسیم بین آقای ساندرز و خانم وارن — هر چند به عنوان رای گیری پیشنهاد کرده است که بسیاری از رای دهندگان را ندارد و تصمیمات خود را صرفا بر اساس ایدئولوژی.

آقای ساندرز زبان به هواداران در ورمونت در بعد از ظهر چهارشنبه در مورد خود و ناامیدی با فوق العاده, نتایج روز سه شنبه گفت که او تا به حال صحبت با خانم وارن چند ساعت زودتر از طریق تلفن و که او تا به حال به او گفت که او “ارزیابی کمپین” اما تا به حال ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری نشده است.

“او ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری به این نقطه” آقای ساندرز گفت: “مهم این است که من فکر می کنم برای همه ما — قطعا من که شناخته شده الیزابت وارن برای بسیاری از سال های بسیاری — احترام به زمان و فضا است که او نیاز به تصمیم گیری است.”

موریس Mitchell ملی مدیر سیاسی برای این کار خانواده ها که تایید شده خانم وارن گفت که او “خوشحال” دو سناتور “در حال حاضر صحبت کردن.”

“آنها هر دو غول از جنبش مترقی و ما امیدواریم که آنها می توانید شکل و خارج چگونه به کار با هم برای اطمینان از مترقی نامزد و مترقی در دستور کار واشنگتن” آقای میچل گفت.

نتایج روز سه شنبه به نمایندگی از یک ضربه خرد کردن به خانم وارن امیدوار است. ماه گذشته آقای لاو پیش بینی کرده بود که او را در پایان دو در هشت نفر از 14 سه شنبه متحده حصول اطمینان از هواداران که اگر آنها بیمار او هنوز هم تا به حال یک راه برای نامزدی صرف نظر از نتایج در آیووا و نیوهمشایر.

در حال حاضر سوپر جمعه آمده است و رفته و خانم وارن تنها یکی از چهار نامزد پیشرو به نمره یک پیروزی آشکار — حتی در ماساچوست که در آن او پشت افتاد آقای بایدن که برنده و آقای ساندرز.

خانم وارن در حال حاضر به مراتب پشت مسابقه جدید نماینده رهبر آقای بایدن و آقای ساندرز که پدید آمده است به عنوان روشن جلو دونده.

در یک ایمیل به حامیان در سه شنبه شب خانم وارن کمپین نادیده گرفته بود نتایج تلاش برای بازیگران در این مسابقه به عنوان یک مسافت های طولانی با یک عدم شفافیت در سراسر.

“نمایندگان باید شمارش و اختصاص داده شده توسط کنگره منطقه یا دولت سنا منطقه و این فرایند طول می کشد زمان” ایمیل گفت. “اما خط پایین در اینجا است: وجود شش مقدماتی فقط یک هفته از بین برود و ما به کمک شما نیاز به نگه دارید تا حرکت.”

اما در خارج که ایمیل به حامیان خانم وارن رسمی کمپین دستگاه خاموش بود شنبه شب — ساخت هیچ اشاره ای بودن بسته خروج از نمایندگان در تگزاس و کالیفرنیا و یا او را از مقام سوم به پایان برسد در ماساچوست است.

ارتباطات اعضای هیات سازماندهی مشاوران و حامیان برجسته نیز اجتناب سوال در مورد عملکرد خود را با برخی از افراطیت در توییتر که از آنها باقی مانده است یک “وارن دموکرات.”

در میان مبارزات انتخاباتی او سکوت وجود دارد نصب خواستار او را به خروج مسابقه — و حدس و گمان اگر او بودند به رها کردن آنها در مورد او ممکن است تایید.

او گفت: یکی از حامیان شنبه که او قرار بود به سرعت وارد عمل شده و این تصمیم به احتمال زیاد نمی تواند حداقل برای یک روز دیگر. برخی از او خواست تا او را در حالی که دیگران بودند فشار دادن او به استفاده از هر اهرم او تا به حال در حال حاضر و تایید آقای بایدن با توجه به دموکرات ها که صحبت به او.

نماینده Ilhan عمر از مینه سوتا با مشخصات بالا جانشین برای آقای ساندرز پیشنهاد در توییتر که خانم وارن حضور در مسابقه بود توقف ترقی خواهان از بودن قادر به رسیدن به این حزب بال متوسط.

“تصور کنید اگر ترقی خواهان تثبیت شب گذشته مانند میانه های تلفیقی که برنده شده اند؟” خانم عمر پرسید. “این چیزی است که ما باید تجزیه و تحلیل.”

سازمان های مترقی نیز وزن در. جناح چپ حمایت گروه هایی که تا به حال تایید شده آقای ساندرز اما قبلا با احتیاط از انتقاد خانم وارن روشن ساخته شده در شنبه شب که آنها معتقد بودند اولیه تا به حال تبدیل شدن به یک انتخاب بین دو نامزد: آقای بایدن و آقای ساندرز — نه خانم وارن.

“ما نیاز به انرژی و شور و شوق به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: ناتالیا سلگدو سیاسی مدیر برای یک گروه که مورد حمایت آقای ساندرز مرکز محبوب دموکراسی در عمل است. “هیچ نامزد الهام بخش است رای دهندگان در همان راه به عنوان برنی ساندرز است.”

برای خانم وارن با نتایج ناامید کننده آمد و حتی پس از او تا به حال برخی از خوش شانس می شکند. مشاوران بر این باور بودند که او را بهره مند از دیگر نامزدهای رها کردن مسابقه و خروج از شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., و سناتور ctq از مینه سوتا می تواند کمک به او رسیدن به 15 درصد آستانه کسب درآمد نمایندگان در کلید ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس.

او بالاتر از 15 درصد در تنها چند کالیفرنیا مناطق عمدتا لیبرال ترین و تحصیلکرده انکلاوها: سه منطقه خلیج منطقه (مستقر در سان فرانسیسکو برکلی و Silicon Valley) و دو در منطقه لس آنجلس است که شامل غرب هالیوود و سانتا مونیکا.

و خانم وارن نیز کمک کند در هفته های اخیر از تزریق پول توسط یک سوپر PAC — بزرگترین در مسابقه — که فرو نزدیک به 15 میلیون دلار به, نوادا, کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده است.

صرف نظر خانم وارن برداشت کرده بود تا چند حذف و یا تعیین نماینده برنده در سواحل شرقی و در سراسر جنوب است که به عنوان نظر سنجی بسته در کالیفرنیا, او هنوز هم پشت آقای Buttigieg که تا به حال کاهش یافته است قبل از سه شنبه در زندگی تعداد نماینده که NBC News حفظ کرده بود. (او در نهایت او گذشت.)

حتی پس از, خانم وارن کمپین تا به حال شناخته شده است که شنبه خواهد بود نه نشاط بخشی شب. در حالی که آقای ساندرز و آقای بایدن برنامه ریزی عمده در حوادث پس از انتخابات بسته شده بود با امید به شادی کردن در طعم شیرین پیروزی خانم وارن را پایین رویداد کلیدی در میشیگان پیش از آن در شب است.

بیش از 2000 نفر حضور داشتند با توجه به کمپین تشویق سخت ترین زمانی که خانم وارن خواسته آنها را به بی اعتنایی به دانشمند نگرانی و “بازیگران یک رای است که شما را با افتخار بازیگران یک رای از قلب خود را و بازیگران یک رای برای یک فرد که شما فکر می کنید بهترین رئیس جمهور.”

او نمی ماند برای عکاسی از خط یک سنت بود که یک ثابت از مبارزات انتخاباتی او اما کمتر شد به عنوان ضرورت سفر به شدت یافته است.

او باز بلندگو در مقایسه با مبارزات انتخاباتی خود را به یک ققنوس موجود در یونانی فرهنگ عامه است که به دست آوردن زندگی جدید توسط ناشی از خاکستر از سلف خود.

“الیزابت وارن زیادی مانند دیترویت” گفت: سخنران استفانی چانگ یک سناتور در میشیگان. “او پاره پاره. او هرگز می دهد تا. او امیدوار است برای چیزهای بهتر و مانند ققنوس او طلوع خواهد کرد!”

Astead W. هرندون گزارش از دیترویت و شین Goldmacher از نیویورک است. سیدنی اخگر کمک, گزارش, از, Burlington, Vt., و جاناتان مارتین از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>