پس از فلوید تظاهرات n. y. قانونگذاران نذر سرکوب پلیس سوء

با الهام از تظاهرات گسترده دولت و ملت نیویورک قانونی رهبران در روز دوشنبه قول داد به تایید گسترده بسته از صورت حساب هدف قرار دادن پلیس سوء هجوم دیرینه مخالفان از اجرای قانون گروه از جمله پلیس و اتحادیه های کارگری.

اقدامات طیف وسیعی از ممنوعیت استفاده از chokeholds به لغو مبهم نهم اساسنامه است که به طور موثر پنهان انضباطی پرونده از افسران پلیس از نمایش عمومی آن را تقریبا غیر ممکن است برای قربانیان به دانستن این که آیا یک افسر خاص دارای سابقه سوء استفاده.

این قانون را یکی از اساسی ترین سیاست های تغییرات در نتیجه از نزدیک به دو هفته ملی ناآرامی های پس جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس از جمله در شهر نیویورک که در آن ده ها هزار نفر از معترضان شرکت کننده در بیشتر راهپیمایی مسالمت آمیز به تقاضا بیشتر پلیس پاسخگویی.

این طرح نشان دهنده یک نقطه عطف در آلبانی. بسیاری از تغییر سیاست رای در این هفته در حال ورشکستگی سال به دلیل مخالفت با نفوذ پلیس و اصلاحات اتحادیه های کارگری است که کمک سخاوتمندانه به کمپین از مقامات منتخب — یک تاکتیک است که تا به حال اثر بزرگ در دولت سنا که به طور سنتی تحت جمهوریخواه کنترل.

اما دموکرات ها فرض کنترل کامل قوه مقننه در سال گذشته برای اولین بار در نزدیک به یک دهه پاکسازی راه را برای قانونگذاران به شروع رای گیری در اجرای قانون و لوایح در روز دوشنبه. رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو یک سوم مدت دموکرات روز دوشنبه گفت: او حمایت صورتحساب در نظر گرفته شده و به امضای آنها را به قانون است.

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

فشار بر مقامات منتخب به تصویب پلیس اصلاحات است برای چندمین بار در سراسر کشور.

مقامات در مینیاپولیس نقل مکان کرد به ممنوعیت chokeholds و متعهد به انحلال آن اداره پلیس. در کنگره دموکرات ها به طرح پرده گسترده قانون در این هفته برای مبارزه با تعصب نژادی و استفاده بیش از حد از زور توسط اجرای قانون است. در یکشنبه, شهردار, بیل د Blasio قول داد برای نخستین بار به کاهش بودجه برای اداره پلیس نیویورک.

تظاهرات در نیویورک که برخی از آنها منجر به موارد غارت و خشونت آمیز با پلیس موجب ناگهانی از حمایت است که بعید به نظر می رسید تنها چند هفته پیش, قرار دادن اجتناب ناپذیر فشار بر دولت و شهر قانونگذاران بودند که در حال حاضر مصرف با کشنده شیوع کروناویروس و اثر آن در دولت منابع مالی و بودجه شهرستان است.

پیشنهاد برای افزایش نظارت از اجرای قانون بود و جدید نیست; در سال 2014 تظاهرات متعدد فوران پس از اریک گارنر مرگ در جزیره استاتن پس از یک افسر پلیس او را در یک سبد.

نیویورک شورای شهر به زودی معرفی یک لایحه به جرم chokeholds توسط پلیس; اندازه گیری به دست آورده حرکت پس از یک جزیره استاتن هیئت منصفه حاضر به تایید اتهامات جنایی علیه افسران درگیر در آقای گارنر مرگ است.

زنده به روز رسانی: تظاهرات در نیویورک

به روز شده

  • روز یکشنبه تظاهرات آغاز شد و با یک احساس موفقیت به پایان رسید و بدون حادثه بزرگ.
  • معترضان و حتی شهردار بپرسید که چرا افسران پلیس اغلب آشکار در تظاهرات.
  • دو رومینگ اعتراض گروه تا به حال یک علت شایع: برای پیدا کردن دیگر.

اما در ماه دسامبر 2014 به عنوان خشم در برابر پلیس افزایش دو افسر پلیس بودند ترور در حمله ای که بسیاری از افسران فکر شده بود با الهام از ضد پلیس و بلاغت پس از آقای گارنر مرگ است. شهردار de Blasio, در معرض خطر از دست دادن حمایت از رتبه و فایل های پلیس و اتحادیه های کارگری را تهدید به وتو کرد.

این لایحه که پس از ورشکستگی در حال حاضر از حمایت کافی برای غلبه بر یک شهرداری وتو خواهد کرد و به رای آمده در ژوئن 18. آن را با استفاده از chokeholds توسط اعضای اداره پلیس نیویورک یک تخطی از قانون مجازات به یک سال زندان و 2500 دلار جریمه.

روری I. Lancman, یک عضو شورای از ملکه و اولیه حمایت از این شهر سبد لایحه گفت که زمانی که او را دیدم تصویری از آقای فلوید مرگ او بلافاصله به یاد می آورد آقای گارنر مرگ و تکرار سخنان “من نمی توانم نفس بکشم.”

“وجود دارد همان احساس درماندگی و مایل به پرش در صفحه نمایش و فشار که افسر او را” آقای Lancman, گفت:.

آقای Lancman, لایحه گسترش یافته است که در این سال به دلیل راه که در آن آقای فلوید کشته شد. آن را ممنوع کرده است و نه فقط chokeholds اما هر گونه اقدام که “محدود جریان هوا یا خون توسط فشرده سازی لوله دیافراگم یا شریان کاروتید” در تلاش برای بازداشت.

دولت قوه مقننه است که انتظار می رود به تصویب لایحه خود را منع پلیس chokeholds; این لایحه با عنوان “اریک گارنر ضد سبد عمل” مشخص خواهد پلیس chokeholds به عنوان “تشدید اختناق” و طبقه بندی آن به عنوان یک کلاس C جنایت.

دادستان را برای دیدار با آستانه بالاتر به اتهام یک افسر با یک جنایت نسبت به تخطی از قانون و اثبات فراتر از شک معقول است که افسر قصد بود برای جلوگیری از یک فرد تنفس به منظور رسیدن به یک اعتقاد. آنها می تواند به لحاظ نظری, شارژ یک افسر با یک سبد بزه و جنایت.

اما یکی دیگر از پلیس لایحه شده است و حتی بیشتر ستیز: قانونگذاران ایالتی دریافت هزاران ایمیل در روزهای اخیر ترغیب آنها به لغو یک 1970s-عصر قانون در دولت مدنی شناخته شده به عنوان 50-a که منع انتشار “همه پرسنل سوابق مورد استفاده برای ارزیابی عملکرد” از افسران پلیس بدون اجازه از مسئول و یا یک قاضی.

تحت شهردار de Blasio, اداره پلیس نیویورک مبارزه در دادگاه به گسترش تفسیر قانون به طوری که آن را محافظت نتایج انضباطی جلسات در برابر فردی افسران.

خواستار لغو قانون تشدید بعد از آقای گارنر مرگ در دست دانیل Pantaleo یک افسر پلیس که مناجات سوء شکایت مخفی نگه داشته بود ، آقای Pantaleo که ثبت شد و در نهایت به بیرون درز پس از ناموفق طرح دعوی در دادگاه به آنها را در مکان های از کار اخراج شد سال گذشته پس از اداری و قاضی او را به جرم نقض وزارت ممنوعیت chokeholds.

قانون برای لغو و یا تغییر قانون هرگز به دست آورده قابل کشش در دولت و کنگره.

اعتبار…Simbarashe Cha برای نیویورک تایمز

مجلس Daniel J. اودانل یک دموکرات از منهتن که این لایحه حمایت به لغو این قانون گفت که در حالی که عموم فعالان و مدافعان آن پشتیبانی از بسیاری از شهروندان عادی بودند غافل از این لایحه و حرکت هرگز coalesced.

که به عنوان تغییر نیویورک آموخته است که به تازگی از گذشته سوء شکایت تسلیم در برابر درک چوین سفید افسر پلیس که عملیات منجر به مرگ آقای فلوید, که سیاه و سفید بود. پرونده به سرعت عملی شد چون مینه سوتا ندارد یک قانون جلوگیری از افشای این پرونده; نیویورک یکی از معدود باقی مانده متحده با چنین پنهان کاری قانون است.

“بزرگترین مشکل در کشور ما در حال حاضر عدم اعتماد بین پلیس و مقامات ای اداره گفت:” آقای o’donnell که برای اولین بار معرفی این لایحه در سال 2015. “این یکی از راه های است که می تواند یک راه طولانی در بازگرداندن آن است.”

حرکت به لغو قانون جلب مخالفان قوی از دولت قدرتمند پلیس کارگری که استدلال کرد که این تغییرات از یک حمله در اجرای قانون و می تواند منجر به شهرت آسیب اگر شکایت از سوء رفتار شده اند که اثبات شد مجاز منتشر خواهد شد.

مقامات اتحادیه از جمله کسانی که از پلیس خیرخواه انجمن که نشان دهنده 40,000 فعال و بازنشسته شهر نیویورک افسران پلیس گفت: قانونگذاران در رای گیری در این اقدامات با شور و مشورت و در سایه یک بیماری همه گیر و ناآرامی های مدنی.

“فراتر از هر گونه سیاست خاص تغییرات تاثیر کلی از این مقننه تلاش است که به ترویج مشاهده ماموران اجرای قانون به عنوان عوامل بیگانه خصمانه قدرت که قدرت می تواند نادیده گرفته و یا به طور فعال مخالف در را” ائتلافی از اتحادیه ها به نمایندگی از مأموران اجرای قانون نوشت: در یادداشت های مخالف است.

کارل Heastie دموکراتیک رئیس مجلس گفت که صورتحساب بودند نه ضد پلیس, اما که قتل آقای فلوید بود یک نقطه شکستن برای بسیاری از قانونگذاران.

“در این کسب و کار گاهی اوقات چیزهایی اتفاق می افتد که حتی در دوره عادی از سیاست و حاکم که در آن فقط باز می شود چشم مردم او گفت:” طی یک کنفرانس خبری در آلبانی در روز دوشنبه.

آندره استوارت-عموزاده دموکراتیک رهبر اکثریت در مجلس سنا گفت: اجرای قانون است تحت عمل “قوانین آنها برای خود” برای بیش از حد طولانی است.

“وجود دارد یک واقعیت: اگر من 20 اتهامات از نیروی بیش از حد است که بی اساس است که باید به عنوان یک پرچم قرمز یک راه یا دیگری” او در مصاحبه ای گفت:. “ما دیگر نمی توانیم شکایت پس از شکایت ساخته شده است تا خود را ضبط و سپس هیچ کس چیزی در مورد آن. که بیش از.”

آقای د Blasio که انتخاب شد در سال 2013 در یک دستور کار برای اصلاحات پلیس است اما زیر آتش آمده برای گسترش میدان دید 50-یک گفت: او از اصلاح و نه لغو قانون با تدابیر خاصی برای محافظت از افسران حریم خصوصی.

آقای کومو پس از سال باقی مانده عمدتا noncommittal روی این موضوع کار انداخت حمایت خود را پشت سر لغو اذعان به این امر بسیار خشمگین اجرای قانون اتحادیه های کارگری.

“این بیش از حد عاطفی موضوع” فرماندار گفت: در روز دوشنبه تشبیه لحظه به اوایل سال 2013 زمانی که دولت تصویب سختگیرانه کنترل اسلحه اقدامات در پاسخ به دبستان “سندی هوک” ، “من که مردم عقاید بسیار قوی, اما این است که این نوع هنر از دولت است.”

قانونگذاران همچنین انتظار می رود برای پیشبرد قانون که نیاز به دادگاه به تدوین و انتشار نژادی و اطلاعات دموگرافيک از سطح پایین باشند. اقدامات دیگر نیاز به دولت افسران پلیس را می پوشند دوربین بدن و خواهد ساخت ضریح در قانون ویژه دادستانی برای بررسی پلیس قتل شد ایجاد شده توسط فرمان اجرایی در سال 2015.

لایحه دیگری نیز حق مردم را به “خصوصی حق عمل” اگر آنها بر این باور بودند که کسی به نام یک افسر پلیس در آنها به دلیل نژاد و جنسیت و ملیت و یا هر گونه دیگر محافظت کلاس. این لایحه یک پاسخ مستقیم به حوادث از مردم سیاه و سفید بودن به دروغ به پلیس گزارش از جمله برخورد ویدئو: ماه گذشته یک زن دروغ ادعا در یک 911 تماس بگیرید که یک مرغدار بود و تهدید او.

“من واقعا نمی خواهید به از دست دادن این لحظه گفت:” سناتور ایالت کوین پارکر یک دموکرات از بروکلین که به معرفی این لایحه است. “نرخ تظاهرات پایدار نیست به طور نامحدود بنابراین مهم است که برای دریافت به عنوان آنجا که می توانیم در طول این دوره است.”

جسی مک کینلی کمک گزارش از آلبانی, n. y.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>