پس از موفقیت اولیه روحانی چهره خشم برای اولین بار اجرای مراسم ویروس مبارزه

اورشلیم — سه شب این هفته هزاران نفر از جوانان اسرائیلی موجب آنچه آنها را به عنوان نخست وزیر بنیامین نتانیاهو flubbed پاسخ به کروناویروس معضل را تکان داد و یک خواب طولانی سیاسی مسدود شدن خیابان ها در خارج از اقامتگاه رسمی و خواستار آن شدند که او را ترک کنید.

بسیاری از آنها حتی از سن رای دادن که آقای نتانیاهو در زمان کار در اسرائیل 11 سال پیش. اما خشم خود را نشان داد که خود را از طبقه سیاسی, مهارت های زنده ماندن در حال مقابله با یک خطر جدید. “ما باید از خواب بیدار” خواندن یک بنر در یک ساختمان در نزدیکی.

“ما یاد گرفته ایم که ما را به نگاه کردن به خودمان” گفت: Maayan Shrem, 25, جوانی مشاور سابق سرباز جنگی که تا پنج شنبه شب در اعتراض به از زادگاه خود Karmiel دو ساعت با اتوبوس از اورشلیم. برگزاری یک پلاکارد که به عنوان خوانده شده “ما را بس نیست که به مبارزه برای کشور ما” دوست خود Oren Gery, 26, اضافه شده, “تغییر کرده است به آمده از پایین به بالا.”

در حالی که خشم نشان دهنده بسیاری از نارضایتی آنها همگرا در اطراف یک مرد: یک نخست وزیر است که یک متهم در فساد محاکمه در حال حاضر مقصر عظیم شکست در برخورد با بهداشت و بحرانهای اقتصادی ناشی از این ویروس همه گیر است و با توسل به چه منتقدان تماس غیر دموکراتیک اقدامات برای حفظ قدرت است.

اعتبار…Ammar Yasser/ایسنا

مردم شورش سیگنال های دیگری خیره کننده چرخش برای آقای نتانیاهو اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر که موفق به چسبیدن به صندلی خود را از طریق سه touch-و-رفتن انتخابات از آوریل 2019.

بالاتر از همه حس غالب هرج و مرج حاکم بر دولت را از دست داده و اخیر تجدید حیات این ویروس باعث رشد انتقاد حتی از قلب آقای نتانیاهو محافظه کار و حزب لیکود.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ایالات متحده آمریکا نزدیک یک روز رکورد به عنوان عفونت نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.
  • Pelosi دوباره قوانین کوتاه فرمت 600 $مزایای بیکاری فشار برای گسترده تر کمک.
  • جدید C. D. C. بیانیه ای در مدارس خواستار بازگشایی و کم اهمیت جلوه خطرات بالقوه بهداشتی.

“وجود دارد یک قطع ارتباط بین دولت و مردم و مقامات محلی” Haim Bibas لیکود شهردار مرکزی شهرستان موديعين و قدرتمند رئیس فدراسیون مقامات محلی در اسرائیل در مصاحبه ای گفت: در روز جمعه. مقامات محلی شده است ابزاری در مبارزه با این ویروس بر روی زمین است.

“این احساس به عنوان اگر وجود دارد هیچ رهبری و هیچ حکومت” گفت: آقای Bibas که اجرا مبارزات انتخاباتی برای آقای نتانیاهو.

فقط دو ماه پیش آقای نتانیاهو به نظر می رسد به پیشدستی سیاسی دشمنان برای آنچه به نظر می رسید مانند زمان بی حد و حصر. او با تشکیل یک دولت وحدت ملی با رقیب اصلی او در این میانه Benny Gantz خنثی کردن او را به عنوان نیروی مخالف.

ستایش خود را برای موفقیت اولیه در دست زدن به همه گیر و با کروناویروس بخش پایانی برای عدم بیماران او به طور ناگهانی باز کرد تا اقتصاد در اواخر ماه مه به تلاش برای احیای شغل و تجارت گفتن اسرائیل در یک سخنرانی تلویزیونی پیروزی آدرس به گرفتن برخی از هوا گرفتن یک قهوه یا آبجو و در حالی که با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم را به “بیرون بروید و یک زمان خوب است.”

اعتبار…عاطف Safadi/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

یک نظر سنجی بین المللی منتشر شده مارس 19 توسط اسرائیل Keevoon گروه پژوهش و آلمانی بنیاد کنراد Adenauer یافت 67 درصد از اسرائیلی ها با دست زدن به بحران یکی از نمرات بالا. آقای نتانیاهو و حزب لیکود شد افزایش در نظر سنجی.

در عرض چند هفته همه چیز چپ چپ رفت.

روزانه عفونت به سرعت در حال مشخصی از دو رقمی ارقام ممکن است به حدود 2000 نفر در روز در حال حاضر. همه کودکان فرستاده شد بازگشت به مدرسه به پایان ترم و قبل از تعطیلات تابستانی که باعث شیوع بیماری های جدید. دولت zigzagged گاهی اوقات در این فضا از یک روز گرم تابستان در سیاست های مربوط به باز و بسته شدن رستوران ها و استخرهای شنا و سواحل خروج اسرائیلی ها سر در گم. نزدیک به یک میلیون نفر از مردم در حال حاضر بیکار از جمعیت نه میلیون. بسیاری از خود اشتغالی اسرائیلی که کسب و کار محو شد دریافت کرده بود pittances در کمک دولت و یا هیچ چیز در همه.

بدون پاک کردن برنامه های ساخته شده برای موج دوم ویروس. در حال حاضر برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد تنها حدود یک سوم از اسرائیلی ها راضی هستند با آقای نتانیاهو دست زدن به بحران است.

به جای تمرکز در تنگنای اقتصادی آقای نتانیاهو در زمان برای به دست آوردن موافقت دولت برای نه سال از عطف به ماسبق بازپرداخت مالیات بر هزینه های شخصی به ارزش بیش از 250.000 دلار است. (او بعدها عذرخواهی برای این زمان حساس.) و او سرمایه گذاری تلاش های زیادی در برنامه های به ضمیمه بخش هایی از کرانه مسئله ای است که چند اسرائیلی ها در مورد مراقبت.

“نخست وزیر نتانیاهو تبدیل تمام انرژی خود و نفوذ به سمت امکان الحاق در زمانی که میلیون ها نفر از اسرائیلی ها نگران بودند با امکان الحاق خود را از خانه های خود را صاحبخانه و بانک ها به دلیل آنها نمی توانند پرداخت خود را اجاره و رهن” گفت: Mitchell باراک, اسرائیل ناظر انتخابات و مدیر Keevoon, گروه تحقیقاتی که مشغول به کار به عنوان دستیار آقای نتانیاهو در 1990s.

اضافه کردن به جنجال و هیاهو اورشلیم دادگاه تصمیم گرفت در این ماه است که مرحله بعدی آقای نتانیاهو در دادگاه آغاز خواهد شد در ماه ژانویه با سه جلسه در هفته. او متهم شده است با رشوه و تقلب و نقض اعتماد.

اعتبار…Abir سلطان/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

تحلیلگران سیاسی می گویند که ترس از آینده ممکن است حکم دادگاه عالی خواستار او را به حالت تعلیق خود را از دفتر رانندگی آقای نتانیاهو به نظر مهندسی یک چهارم انتخابات در اوایل ماه نوامبر به امید برنده شدن به اندازه کافی از اکثریت به کمک برخی از مصونیت از تعقیب.

بودجه اختلاف بین آقای نتانیاهو و آقای Gantz می تواند یک بهانه است. آقای Gantz است و اصرار دارد در دو سال بودجه در خط با توافق ائتلاف در حالی که آقای نتانیاهو با اصرار بر یک سال بودجه. بدون توافق با یک Aug. 25 مهلت مجلس به طور خودکار پراکنده ارسال یک انتخابات خسته مردم به صندوق های رای سه ماه بعد.

اعتبار…استخر عکس Menahem Kahana

“سوال این است که چشمک زدن اول گفت:” آیلت Frish اسرائیل یک مشاور سیاسی.

دولت در عین حال تحت فشار قرار دادند از طریق ستیز قوانین این هفته اعطای قدرت خود را به فرمان اضطراری مقررات برای مبارزه با coronavirus اندازه گیری است که بسیاری از منتقدان به عنوان یک انحراف از روند دموکراتیک.

در نشانه ای از رشد اختلافات و اختلال اسرائیل کاتز لیکود وزیر دارایی و میکی زهر لیکود و ائتلاف رئیس علنا هر متهم از دفاع برای باز کردن کسب و کار متعلق به خانواده خود را.

حتی یک طرح عجله اعلام شده توسط آقای نتانیاهو در اواسط ماه جولای به هر اسرائیلی یک اقدام فوری یک بار هدیه ای نقدی به ارزش بیش از $200 معکوس. دارایی مقامات panned آن را به عنوان پوپولیستی و سودمند. آقای Gantz اصرار داشت که ثروتمندترین دریافت کمتر از فقیرترین. هزاران نفر از اسرائیلی ها متعهد به دادن پول خود را به موسسه خیریه متهم آقای نتانیاهو از تلاش برای رشوه معترضان به تسلیم است.

بدون پرداخت شده است. تظاهرات باید دارای عقاید.

آقای نتانیاهو مقصر وزارت مالیه بوروکرات برای قتلگاه در توزیع کمک و اتحاد را محکوم کرد تظاهرات خیابانی به عنوان کار چپ یک کلمه کد در جناح راست محافل unpatriotic اسرائیلی ها.

“گربه از کیسه” آقای نتانیاهو در توییتر نوشت پس از یک پرچم فلسطین را به طور خلاصه مطرح شده در یک تجمع رسمی خود را اقامت.

همسایگان از جمله آقای نتانیاهو, پسر جوان, Avner اند شکایت در مورد سر و صدا. پلیس پراکنده تظاهرات پس از نیمه شب با توپ آب.

“من اینجا هستم چون من تا به حال به اندازه کافی” گفت: Tzlil لوی 28 از قانون و مددکاری اجتماعی در روز پنج شنبه در این اعتراض. او گفت که او چپ ندارد. اما او افزود: “هیچ رهبری است. این است که در مورد چپ یا راست. این یک فروپاشی سیاسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>