پس از Coronavirus بازماندگان’ علائم شامل امداد و گناه

کریستی Karras و دریافت وسوسه انگیزی متن روز دیگر از دوستان آنها تا به حال دیده نشده از ماه فوریه زمانی که همه چهار نفر بودند که در میان مردم برای اولین بار در ایالات متحده به بیمار توسط جدید کروناویروس.

“شام در محل ما?”

آن را به حال شده است یک هفته و نیم پس از هر یک از آنها را تا به حال تجربه علائم گذشته نقطه زمانی که Covid-19 بیماران تصور می شود مسری است. و با فرض متعارف ویروس شناسی حکمت امر آنها را در معرض خطر فوری عفونت مجدد. خانم Karras گفته شده بود او احتمالا “یکی از امن ترین افراد در کشور” توسط یک محقق او پرسید. او و شوهرش بیل هارپر که تا به حال هر یک از تحمل یک هفته ای سردرد و همچنین به عنوان بیماری مشخصه تب و سرفه خشک و اشتیاق برای تعامل اجتماعی است.

“اجازه بدهید ما را بررسی کنید تقویم” خانم Karras تایپ بازگشت. “آه که ما شوخی می کنید ؟ هیچ چیز در تقویم است.”

پس از آن بود که دو سیاتل, ارتباط جنسی, وارد مرحله بیماری همه گیر زندگی که بیشتر از امریکا هنوز هم می توانید تنها از خواب. اخیرا در اواسط ماه مارس کمتر از 5000 نفر در ایالات متحده در حال آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. برخی از آنها هنوز هم سرفه یا افسار به مخازن اکسیژن. بسیاری از آنها درگذشت.

اما اولین موج بزرگ از Covid-19 بازماندگان به احتمال زیاد با وقف یک قدرت شناخته شده به متخصصان بیماری های عفونی به عنوان تطبیقی ایمنی در حال ظهور است. آنها معطل در بقالی و لمس دستگیره های درب بدون flinching. انجام آنها کاملا ضروری سفر. آنها دوستان ، آنها در آغوش بگیرید.

با بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم از جان گذشته برای جلوگیری از ابتلا به ویروس و تعداد موارد شناخته شده نزدیک یک و نیم میلیون چند ده صحبت کرد نیویورک تایمز در مورد آنچه آن را مانند به بهبود می یابند.

مراقبت های بهداشتی کارگران که بد افتاده و منعکس پر بیمارستان شیفت از همکاران که هنوز هم در خطر است. بسیاری از کسانی که در غلبه بر عفونت از جمله برخی از امریکا به تازگی بیکار اهدای خون به شرکت های زیست فناوری و محققان به دنبال ساخت درمان از آنتی بادی است.

آنها مبتلا به دوار سر آنها سپاسگزار است.

“پسر من نگه داشته, درخواست, است, پدر, رفتن به مرگ ؟ او در حال رفتن برای مردن امروز؟'” گفت: کلمنت, غذا, 38, یک استاد دانشگاه که اتحادش را تغییر توییتر خود مسئولیت رسیدگی به “کلمنت” من ضرب و شتم COVID19′ چو.” اولین Covid-19 بیمار در دانشگاه یوتا مراقبت ويژه او به تازگی دریافت همه روشن است. “این خوب بود قادر به به او بگویید نه.”

آنها گاهی اوقات احساس گناه زده در مورد احتمالا نیاز به گسترش این بیماری قبل از وجود آن به طور گسترده ای شناخته شده و مورد دوره نقاهت زمانی که دیگران نداشت.

“تلفات ما از کشتی است 11” گفت: Carl گلدمن 67 که صرف 29 روز در نبراسکا biocontainment واحد پس از تخلیه از الماس شاهزاده کشتی کروز که در اواسط ماه فوریه بود و به بالاترین غلظت از coronavirus موارد خارج از چین است. “که می توانست هر یک از ما.”

در ایتالیا و برخی از مقامات دولتی پیشنهاد صدور “گواهی ایمنی” است که اجازه می دهد کسانی که با آنتی بادی ها به ویروس به حرکت آزادانه و بازگشت به کار — یک اخلاقی پر مفهوم نیز مورد بحث توسط کاخ سفید را coronavirus نیروی کار. حتی در صورت عدم وجود سیاست های عمومی افرادی که recuperated از Covid-19 می گویند که بدانم در مورد مسئولیت هایی است که با قدرت احتمالی ایمنی.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او ‘به دنبال در یک تاریخ’ برای شروع کاهش محدودیت.
  • هفتاد تست مثبت در سان فرانسیسکو پناهگاه بی خانمان.
  • با استناد به ویروس تهمت حرکت به مجازات کشورهایی که قبول نمی تبعید شهروندان است.

“من آگاه از امتیاز من در ترس” نوشته خانم Karras یک نویسنده و ویرایشگر او در اواسط 40s در اخیر سیاتل تایمز ستون.

اما عدم قطعیت وجود دارد. در حالی که دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت: “واقعا اعتماد به نفس” است که افرادی که بازیابی و محافظت در برابر عفونت مجدد وجود ندارد و آزمون مناسب برای ایمنی و آن هنوز روشن نیست چه مدت از آن گذشته ممکن است. راهنمایی از مقامات بهداشت به عنوان به لحظه دقیق افرادی که آلوده شده است دیگر نمی تواند دیگران را آلوده اغلب متناقض و تست است که اغلب در دسترس نیست برای تایید هنگامی که یک فرد با ویروس رایگان. برخی از Covid-19 بازماندگان چهره ننگ از همسایه ها که می دانم که آنها بیمار بوده است.

در شب از خود تفرج خانم Karras و شوهرش آورده شراب خوب آنها بوده است صرفه جویی برای یک مناسبت خاص است. دوستان خود دستور داد در خارج از محلی کباب محل. هر کس صحبت با صدای بلند زن و شوهر به یاد می آورد و اغلب در همان زمان. آنها توافق کردند به ارسال هر گونه عکس از این مراسم در رسانه های اجتماعی. تا آنجا که آنها می خواستم برای ارسال یک پیام از امید آنها در درد برای جلوگیری از دادن این تصور بودند gloating.

“وجود ندارد که بسیاری از مردم در عین حال که آن را به حال و حال خوب” به گفته خانم Karras. “آن را مانند آن را به ما به شکل از چگونه خواهد بود.”

الیزابت اشنایدر منفور به نظر می رسد به دلیل نقض قوانین است که به منظور محافظت از دیگران است که او می دانست که با تکیه بر عزم جمعی برای به اجرا درآوردن.

اما دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus اجازه داده شد به ترک خود انزوا و هفت روز پس از اولین علامت و سه روز پس از آخرین تب. توسط کسانی که معیارهای او را رایگان به پرواز از سیاتل به Tucson, Ariz., به دیدار پدر و مادر او.

خانم اشنایدر, 37, که دارای درجه دکترا در مهندسی زیستی به عنوان خوانده شده بود مطالعه در مورد میمون ها نشان داد که بازماندگان جدید coronavirus را حداقل در ابتدا مقاوم بیشتر به عفونت است. او بیشتر مفید خواهد بود در توسان او تا به حال استدلال به خانواده اش تعیین شده مواد غذایی خریدار. به خصوص پس از او مادر آسم قرار می دهد که خود را در معرض خطر بالاتر برای یک فقیر نتیجه باید او قرارداد ویروس.

اما ورود مجدد به جامعه ای است که تا حد زیادی تعطیل همچنین می توانید با یک حس جدید از انزوا خانم اشنایدر یافت.

“من به خودم فکر کردم:” باید اشاره کنم به آنها که من تا به حال آن؟” او گفت: از مسافران همکار خود عمدتا خالی پرواز همه از آنها صحبت شد در مورد Covid-19. “در نهایت من جوجه کشی است.”

برای خانم اشنایدر که به تنهایی زندگی می کند و جدا کرده خودش را برای دو هفته پس از او اوایل مارس در آزمون زمان با پدر و مادرش, بازی تخته, بازی و آشپزی آشنا دستور بود و ترمیمی.

پرواز او قرار بود به بازگشت به سیاتل اما لغو شد به دلیل کمبود مسافر.

و در پرواز او قادر به پیدا کردن وجود دارد چند تا آگهی که او تا به حال هیچ فرصتی برای صحبت با هر کسی حتی اگر او تا به حال می خواستم به.

“خالی” او پیامک.

آن میدوی را از طریق دکتر دارا کاس اول 12-تغییر ساعت پشت در اتاق اورژانس در اخیر روز شنبه که او دریافت قطعی ترین اخبار, یکی می تواند در حال حاضر در مورد ایمنی به رمان coronavirus.

چند روز قبل دکتر کاس که آزمایش مثبت برای این ویروس در ماه مارس پس از درمان Covid-19 بيمار در دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی داده بود یک نمونه خون برای یک مطالعه که او امیدوار خواهد به دیگران کمک کند با این بیماری است.

مطالعه انجام شده توسط محققان در بیمارستان کوه سینا با هدف استفاده از ویروس-مبارزه آنتی بادی از اهدا کنندگان که به بهبود درمان بیماران که در حال حاضر بیمار است. برای تعیین واجد شرایط بودن داوطلب’ خون غربالگری مناسب آنتی بادی است. کسانی که مقدار زیادی در حال ارسال به یک مرکز خون برای اهدای پلاسما در یک hourlong فرایند است که می تواند عملکرد به اندازه کافی برای درمان سه نفر.

او واجد شرایط است.

“آنها به من به نام” دکتر کاس گفت: در یک مصاحبه تلفنی یکشنبه شب از بیمارستان که در آن شیون آمبولانس آژیر اجازه نمی دهد تا و Covid-19 او گفت: “همه جا هست.”

صبح که دکتر کاس کرده بود توییتی یک عکس از خودش در مترو با پوشیدن ماسک. “در راه به من اول ER تغییر در 3 هفته,” او نوشت.

او در حال حاضر آماده شده است به گام در مراحل مانند قلبی, دستگیری برای همکاران که نه آلوده شده است.

“هنگامی که شما در پیدا کردن شما باید آنتی بادی ها شما باید حس تعهد و فقط به کمک” او گفت:. “هر کس دیگری در حال انجام یک کار بزرگ است. اما در برخی از سطح وجود دارد یک لایه از, ‘شما به اندازه کافی خوش شانس به آن را داشته اند.'”

در قرن پنجم قبل از میلاد یونانی مورخ Thucydides گزارش داد که بازماندگان طاعون از آتن به فرماندهی شد به اداره به کسانی که از آن رنج می برند.

در اوایل سال 1776 جورج واشنگتن خود را یک آبله بازمانده ارسال تنها سربازان شناخته شده اند که با بهبود از این بیماری به بوستون که در آن شیوع داشت خروشان قبل از بریتانیا تخلیه.

“مردم درک کرده اند برای یک مدت زمان طولانی است که بازمانده یک عفونت حاد فراهم می کند ایمنی” گفت: Michael Oldstone یک استاد بازنشسته ویروس شناسی و ایمنی شناسی در موسسه تحقیقات اسکریپس و نویسنده کتاب “ویروس طاعون و تاریخ است.”

که تاریخچه هر چند نه سرکوب تمام سوالات در حال حاضر در سر آن convalescing از جدید کروناویروس. در Facebook گروه مانند “بازمانده سپاه” خود به پزشکان voice mail, در پیام به خبرنگاران آنها سوال بپرسید که هیچ پاسخ آسان.

هنگامی که آن را امن برای بیرون رفتن? چه آن که تب از بین رفته است اما طعم و مزه و بو را نمی بازگشت ؟ آیا آن را خوب به آغوش یک مادر بزرگ ؟ آیا مثبت آنتی بادی آزمون تضمین ایمنی ؟

برخی از سردرگمی تشدید شده است ادامه کمبود تست. و برخی از ضرورت ها است که توسط سوخت ننگ در حال حاضر در ارتباط با خارج و در مورد. والتر Lamkin, 69, مشاور عمومی برای شرکت در St. Louis, Mo. آزمایش مثبت در مارس و پاک شد توسط St. Louis County عمومی وزارت بهداشت در اوایل ماه آوریل.

“من می توانم هر کسی آلوده و من نمی تواند آلوده,” او گفت:.

اما به عنوان تعیین شده و خریداران مواد غذایی برای خود و خانواده گسترده “مردم قضاوت من” آقای Lamkin گفت و بدانم که آیا او باید. “مگر اینکه من یک تست منفی من می توانم پاسخ این سوال است.”

اما او گفته شده است که او می تواند مجددا به تایید می کنند که او دیگر به این ویروس به دلیل آزمایش متعلق به مردم با علائم.

“اما اگر هیچ کس شما را تست خواهد شد آنچه که شما قرار است انجام دهد؟”

چیزی که به انجام چیزی است که جمعیت کثیری از Covid-19 بازماندگان به طور یکنواخت مشتاق به انجام آن به نظر می رسد که شرکت در آنتی بادی مطالعات.

“اگر شانس وجود دارد من می تواند کمک به نوع بشر من در” ریک رایت از شهر ردوود کالیفرنیا گفت.

در مورد آقای رایت که تا به حال آزمایش مثبت چندین بار در طی چند هفته اما تجربه بدون علائم قرعه کشی خون آمد به خانه اش لحظه ای از خود به انزوا سفارش برداشته شد. یک از بنیانگذاران مواد مخدر-کشف راه اندازی Augmenta که خواندن در مورد او در این زمان در اوایل ماه مارس تا به حال به این نتیجه رسیدند که آقای رایت آنتی بادی ممکن است به خصوص قوی.

در روز های اخیر یک شب از اعضای جوان اسرائیل کنیسه در نیو راشل, n. y., که در آن بسیاری از عبادت آزمایش مثبت در اوایل ماه مارس به تماشای یک زوم ارائه شده توسط محققان از دانشگاه راکفلر در مورد ارزش اهدای پلاسما در حالی که بررسی درخواستهای مشابه از دانشمندان در نزدیکی مرکز پزشکی مونته فیور.

اما مقدار زیادی از سابق coronavirus بیماران نیاز به هیچ اجبار. یعقوب قهوه ای, 26, از منهتن سوار دوچرخه خود را و پنج کیلومتر از شرق روستا به سمت شرق بالا برای اهدای خون به کوه سینا مطالعه در هفته گذشته. سپس او بازدید راکفلر روز بعد برای انجام همان.

آقای براون که گذاشته شده از دو شغل به عنوان یک نتیجه از کاهش coronavirus اقتصاد بود نه لزوما احساس خیط و پیت کردن با قدرت ایمنی. اما اهدای خون او گفت که او ساخته شده او را احساس بهتر است.

“من نمی مراقبت های بهداشتی کارگر, بنابراین من نمی تواند در سنگر” گفت: آقای قهوه ای است. “یکی از دوستان من بود ‘شما می تواند لیسیدن نیمکت و شما خوب خواهید بود.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>