پس از Coronavirus: کالیفرنیا لیبرال ها می گویند بازگشت به حالت عادی به اندازه کافی نخواهد بود

لس آنجلس — مسکن برای بی خانمان ها. عدالت کیفری اصلاحات. پرداختن به شکاف دیجیتال برای دانش آموزان در مناطق روستایی است.

رو با فوریت coronavirus بحران و با وجود شدید اقتصادی headwinds لیبرال کالیفرنیا دیدن این لحظه به عنوان یک باز به فشار از طریق یک برنامه که آدرس برخی از دولت مقاوم و بحث مشکلات.

در حال حاضر هزاران نفر از مردم شده اند اجازه از دولت را زندان و زندان وثیقه نقدی حذف کرده اند برای بسیاری از جرایم و هزاران نفر از افراد بی خانمان در حال حاضر سقف بیش از سر خود را و کودکان در مناطق روستایی و مناطق فقیر از دولت در حال ارسال دهها هزار نفر از رایانه های لپ تاپ به صورت آموزش از راه دور — موقت اقدامات لازم برای مقابله با این بیماری همه گیر است که رهبران به امید تبدیل خواهد شد و با دوام راه حل برای مشکلات دیرینه از بی عدالتی.

در حالی که بسیاری در این کشور صحبت در مورد بازگشت به حالت عادی مشترک خودداری کنند در حال ظهور در میان کالیفرنیا قدرتمند سیاسی چپ گرا و بسیاری از رهبران لیبرال در سراسر آمریکا: عادی کار نمی کند.

“این که آیا شما در حال صحبت کردن در مورد بی خانمانی و یا این که آیا شما در حال صحبت کردن در مورد سیستم عدالت کیفری و حبس, ما در حال انجام کارهایی که امروز باید انجام شده است مدت زمان طولانی پیش گفت:” جورج Gascon سابق سان فرانسیسکو دادستان منطقه است که در حال حاضر در حال اجرا برای همین در لس آنجلس. او شده است در پیشتاز از یک جنبش ملی از دادستان ها به دنبال کاهش جرم حبس.

“همه گیر شده بسیاری از چیزهایی که در حال صحبت به واقع را در سرعت بسیار سریع” آقای Gascon گفت. “تنظیم مجدد دکمه تحت فشار قرار دادند و من نمی بینم ما به آینده.”

حتی به عنوان بیماری همه گیر در ادامه راهپیمایی خود را در سراسر کشور با بیش از 60 ، 000 مرده کالیفرنیا در حال حاضر به یک نگاه اجمالی از یک طرف بحث است که خروج از بحران شبیه به پس از اختلالات مانند رکود بزرگ و جنگ جهانی: چگونه باید امریکا را تغییر دهید ؟

در عین حال جاه طلبی های بزرگ نیز در آینده در برابر واقعیت آشکار را. هر چند کالیفرنیا است که عمیقا با دموکرات برگزاری همه بالا ادارات و فمن در قوه مقننه دولت شکست خورده است برای دهه ها به مقابله با برخی از بزرگترین مسائل مربوط به نابرابری. با یک اندازه گیری کالیفرنیا است و این کشور بالاترین نرخ فقر. برخی از کالیفرنیا تعجب که آیا آن را به تصویب تغییر قابل توجهی را تحمل گذشته مرحله اولیه coronavirus بحران است.

تحلیلگران همچنین سوال که آیا لیبرال چشم انداز خواهد بود و با دوام در زمانی که دولت تقریبا قطعا مجبور به کوچک کردن خدمات خود را در مواجهه با کمبود بودجه. در حال حاضر بخش هایی از یک دستور کار مترقی حاوی ماه پیش هنگامی که در کالیفرنیا خزانه پر تامین مالی مراقبت های پزشکی برای مهاجران مستند نشده و ارائه دسترسی بیشتر به مراقبت از کودک دو نمونه — در حال حاضر ممکن است نیاز به کوچک برگشت.

و حتی در میان همه گیر وجود دارد محافظه کار در مقاومت مواجه کالیفرنیا با جمهوری خواهان استدلال می کند که پایین نگه داشتن هزینه باید اولویت; یکی از گروه شکایت کرد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بیش از یک برنامه جدید برای ارائه مستند نشده کالیفرنیا با بیکاری پرداخت.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت پروژه حدود 3000 روزانه مرگ و میر در اوایل ماه ژوئن است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد چین بین المللی واکنش بیش از وقوع.
  • دیوان عالی کشور شنیده اولین استدلال از طریق تلفن.

به عنوان کالیفرنیا با احتیاط بازگشایی آن است که در یک نسبتا قوی در موقعیت به مراتب کمتر مرگ و میر و یا عفونت سرانه از نیویورک و دیگر سخت ضربه East Coast متحده است. کالیفرنیا سیاستمداران مفتخریم که با سرعت و نشاط است که با آنها نقل مکان کرد برای رسیدگی به مشکلاتی که برای سال بازداشته آنها.

“این روح زمان ما,” آقای Newsom گفت: در هفته گذشته. “آنچه اغلب طول می کشد تا یک سال در حال حاضر ما نیاز به انجام این کار در ماه.”

در لس آنجلس, شهردار, Eric M. Garcetti پیشنهاد کرده است که با استفاده از بحران به عنوان یک کاتالیزور برای رسیدن به آموزش عالی آزاد و برای کاهش نابرابری است. استناد فرانکلین D. روزولت و رفاه اجتماعی برنامه هایی که از او دفاع و پشتیبانی آقای Garcetti گفت: “شوک به اقتصاد ما و زندگی ما را به یاد می آورد مقیاس و چالش های مواجه شده توسط این نسل است که قربانی را از طریق رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم است.”

“قبل از این بحران در یک روز عادی در ایالات متحده, ما می توانید ببینید فدرال حداقل دستمزد ایستاده هنوز هم برای سال در حالی که اجرایی جبران می دانستم که هیچ حد” آقای Garcetti گفت: در آدرس های اخیر برای این شهرستان است. “ما باید از شهر ما و کشور ما در این زمان طبیعی است واقعا آنچه ما می خواهیم به عقب می آیند؟”

این بیماری همه گیر در کالیفرنیا تسریع تلاش ها برای کاهش جمعیت زندان پس از چند دهه از زمانی که دولت به رهبری این کشور در دریافت-دشوار-در-جنایت سیاست. نزدیک به 10 ، 000 زندانی شده اند آزاد شده از زندانها و یا زندان در طول چند هفته گذشته.

طرفداران برای پایان دادن به جرم حبس کشف و ضبط کرده اند در coronavirus بحران به فشار بیشتر برای اهل بیت منتشر شده است. آنها امیدوارند که پس از همه گیر می گذرد بخشی از میراث خود را خواهد بود به امریکا نشان می دهد که آن را incarcerates بیش از حد بسیاری از مردم است. و آنها را یکی دیگر از قوی استدلال: به عنوان دولت و بودجه های محلی سقوط هزینه های بالای حبس با سخت تر برای توجیه.

Lenore اندرسون دادستان سابق در سان فرانسیسکو و رئیس جمهور از کالیفرنیا برای ایمنی و عدالت که در ستون های اخیر است که هزینه های زندان در کالیفرنیا بزرگ شد 65 درصد سریع تر بیش از 20 سال گذشته از هزینه های بیمارستان را — یک شکاف در معرض این بیماری همه گیر به بیمارستان ها خودشان را در بر داشت تقلا برای مقابله.

“با امن آزادی چند هزار نفر بیشتر مردم و حفظ این کاهش به طور دائم کالیفرنیا می تواند بیرون آمدن از این بحران با توانایی انجام قبلا غیر ممکن است: بستن زندان” خانم اندرسون نوشت.

از جمله مهم ترین حرکت های اخیر منظور از دولت در امور قضایی به شورای پول نقد در پایان به قید وثیقه برای بسیاری از اتهامات جنایی اجازه می دهد هزاران نفر از مردم در انتظار محاکمه آزاد شده از زندان. برای دهه نقدی قید وثیقه آزاد شده است برگزار شد از فعالان به عنوان یک نمونه از بی عدالتی در نظام عدالت کیفری با ثروت اولیه از عوامل است که تعیین می کند که آیا کسی که در زندان است و یا رایگان. (کالیفرنیا رای دهندگان در ماه نوامبر خواهد وزن اندازه گیری به طور دائم پول نقد در پایان به قید وثیقه و جایگزینی آن با یک سیستم ارزیابی ریسک ابزار.)

در Skid Row در مرکز شهر لس آنجلس, چادر encampments و کثافت کاری هنوز هم غلبه خیابان حتی اگر هزاران نفر از افرادی که بی خانمان شده اند در داخل خانه منتقل پس از همه گیر شروع به گسترش در این شهرستان است.

دیرینه پناهگاه مانند اتحادیه ماموریت نجات است که با آن مواجه شیوع در میان ساکنان و کارکنان — دو نفر فوت کرده اند — آیا تا به حال به کاهش ظرفیت خود را مطابق با, اجتماعی, فاصله دستورالعمل.

اما یک برنامه حمایت FEMA به نام پروژه Roomkey برداشت تا شل باز کردن هزاران اتاق متل برای بی خانمان ساکنان.

برای سال مردم در لس آنجلس, مانند اندی عدل اجرا می شود که اتحادیه ماموریت نجات و مشغول به کار در خدمات بی خانمان برای دهه نامیده اند یک فاجعه اعلامیه برای مبارزه با این شهر افزایش بی خانمان بحران است.

“این مایه تاسف آن زمان یک بیماری همه گیر اما من خدا را شکر همه پاسخ راه آنها گفت:” آقای عدل. “این کاملا به انرژی و بسیج ما و شهر و شهرستان و دولت در راه است که ما شده اند گریه کردن برای یک مدت زمان طولانی است.”

مارک ریدلی-توماس لس آنجلس سرپرست و روسای یک ایالت بی خانمانی وظیفه نیروی هل دادن یک برنامه برای نگه داشتن کسانی که قرار دارد در طول این بیماری همه گیر در داخل خانه یک بار بحران abates. “هدف ما برای نرده,” او گفت:. “ما در حال بازی بازی طولانی.”

در همان زمان بود شواهدی وجود دارد این هفته از شکست دولت را حفاظت از آن بی خانمان در طول بحران. در سان فرانسیسکو که در آن چادر encampments نشو و نما, Ian حامل 36 درگذشت در صندلی چرخدار خود را در یک پیاده رو سه شنبه شب با توجه به مارس Slone خود ، آقای حامل شده بود مبتلا به مشکلات کلیوی و بیماری های دیگر بوده و به تازگی از بیمارستان مرخص.

“برادر من درگذشت و ممکن است مرده اگر او می خواهم تا به حال از یک تخت به دروغ در” خانم Slone گفت.

اعضای هیئت ناظران در سان فرانسیسکو که به درگیری با شهردار لندن نژاد بیش از آنچه آنها می گویند بوده است آهسته را از هزاران نفر از اتاق های هتل که به شهرستان اختصاص داده شده برای بی خانمان ها در طول بحران. بسیاری از مردم نیز در مورد زنده ماندن از اتاق های هتل ها به عنوان یک راه حل بلند مدت به کالیفرنیا بی خانمان بحران است.

سوال از دوام نیز گسترش به تلاش برای به دست آوردن دانش آموزان تجهیزات آنها نیاز به مطالعه از صفحه اصلی. دولت تا کنون تا حد زیادی متکی بر کمک های مالی. گوگل و دیگر شرکت های فن آوری اهدا 70,000 دستگاه برای دانش آموزان در هر دو فقیر محله شهری و راه دور روستایی هستند.

“روستایی کالیفرنیا بوده است فریاد از بالای ریه های ما در مورد شکاف دیجیتالی برای سال” گفت: دولت سناتور مایک مک گوایر که نشان دهنده یک نوار زیادی از خاک در کالیفرنیا, far north. “شده است وجود دارد هرگز یک زمان در طول عمر من که در آن اتصال به اینترنت شده است به عنوان مهم به عنوان آن در حال حاضر است.”

آقای مک گوایر بخشی از نیروی کار به رهبری دولت را سرپرست آموزش و پرورش تونی Thurmond است که به دنبال استفاده از بحران به عنوان یک سکوی پرشی است.

آقای Thurmond سازماندهی یک جلسه در اواسط ماه آوریل با ارائه دهندگان خدمات مخابراتی التماس آنها را به گسترش خود را با سرعت بالا خدمات به مناطق دور افتاده.

آقای مک گوایر گفت: او در حال مشورت وکلا برای بررسی اینکه آیا دولت با اقتدار به زور به شرکت ها اجازه می دهد تا دسترسی به آنها با سرعت بالا خطوط فیبر اگر خطوط اجرا را از طریق زمین های دولتی.

“ما یک moonshot فرصت” آقای Thurmond گفت: از توجه است که این بحران به دیجیتال دسترسی به موضوع. او می گوید دولت درخواست همکاری از شرکت های مخابراتی برای خدمت بهتر به فقیر و مناطق روستایی اما قوی تر اقدامات در نظر گرفته می شود بیش از حد.

“اگر آنها در حال حاضر ما از ترس به استفاده از قوانین عمومی فشار و یا هر چیز دیگری مورد نیاز است,” او گفت:.

در تمام مترقی طرح های در حال انجام در کالیفرنیا جیم نیوتن مدرس در سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس می بیند مطیع تنش بین شتاب حرکت به سمت اهداف دموکراتیک و محدود توانایی مالی آنها است.

“بازگشت به حالت عادی است که در آن این مشکلات فقط بازگشت را احساس نمی کند قابل قبول به خصوص به چپ” آقای نیوتن گفت.

اما بحران گفت: “هر دو بر نیاز و برجسته برچسب قیمت بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>