پس از 15 خیره کننده در روز از ضد نژادپرستانه تظاهرات … چه اتفاقی می افتد ؟

نیویورکر نویسنده Jelani کاب دستگیر بهترین حس تعجب را در آنچه اتفاق می افتد در خیابان های آمریکا است. او با ارسال یک صدای جیر جیر از میت رامنی از حزب جمهوری خواه و سناتور از ایالت یوتا که نشان داد این نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری راهپیمایی در کنار تظاهر کنندگان زیر پرچم سیاه زندگی مهم است.

“خانم و آقا” کاب اظهار داشت. “این چیزی است که با شما تماس قلمرو ناشناخته است.”

پانزده روز و شب به این کشور آتش اعتراضات پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس واقعا مرور ناشناخته است.

عظیم جمعیت اکثریت صلح آمیز و بسیار متنوع اند فوران در شهرستانها در سراسر کشور; یک جنبش علیه خشونت پلیس مواجه شده است با خشونت پلیس; رئیس جمهور ایالات متحده در پاسخ به یکی از به یاد ماندنی ترین و خشونت آمیز – ops عکس از دوران مدرن است.

“محبوب واکنش به وحشتناک فلوید قتل شده است شگفت آور در آن ملی, حوزه ملتهب تعهد و همبستگی” مشاهده فیلسوف و منتقد اجتماعی چامسکی. “بدخیمی است که می تواند در کاخ سفید در معرض شده است و در آن همه زشتی.”

اما به عنوان تظاهرات اشک طریق خود را در هفته سوم با از دست دادن ظاهری حرکت صدای کمی که به ناچار ناشی از این طغیان عمومی آغاز می شود شنیده می شود. به عنوان آن رشد می کند بلندتر سوال را مطرح کرد: چه اتفاقی می افتد ؟

که در آن همه انرژی طریقی توسط تظاهرات برود ؟ چه اتفاقی می افتد به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” که شعار محو? هنگامی که روز می آید – که احتمالا در نهایت باید آن را – چه خواهد بود را در خیابان های خالی برای نشان دادن برای آن ؟

“پیاده روی یک تاکتیک” چامسکی گفت: نگهبان. “نه خیلی پدید آمده در مورد استراتژی و یا حتی خاص بیان اهداف فراتر از اصلاحات عمده ای از شیوه های پلیس و مسئولیت است.”

یک پتانسیل داستان احتیاطی برای حال و روز تظاهرات است که ارائه شده توسط اشغال وال استریت. مانند گرداب کسانی که تظاهرات پشت سر هم در صحنه های عمومی در ماه سپتامبر سال 2011 کاملا غیر منتظره با یک هزار و یا تا مردم قراردادن خود را به شهر نیویورک Zuccotti پارک تحت موضوع: “ما 99 درصد.”
Demonstrators from the Occupy Wall Street campaign march in the rain through the streets of the financial district of New York on 29 September 2011.

همچنین در اکو از امروز اشغال معترضان ملاقات با خشونت پلیس آتن منجر به صدها نفر بازداشت. پارک شد و در نهایت به طرز وحشیانه ای پاک دو ماه بعد.

هیچ کس نمی تواند شک موفقیت اشغال در تغییر ماهیت ملی و سیاسی و اجتماعی بحث است. آن را قرار داده و مفاهیم نابرابری درآمد از “1%” بصورتی پایدار و محکم و به طور دائم بر روی نقشه.

اما پس از اعتراض شکسته شده بود تا آن قاطعانه ضد سلسله مراتبی طبیعت همراه با بی اعتمادی بسیاری از فعالان خود نسبت به موسسات و زیرساخت معنای آن است که تا به حال در هیچ جای دیگری برای رفتن. آن از بین می رود به مرکز شهر منهتن هوا.

“اشغال شد و همچنین یک تاکتیک است نه یک استراتژی و یک است که نمی تواند ادامه” چامسکی گفت. “آن تاثیر داشتند: تمرکز بر نابرابری است که مسمومیت جامعه تحت نئولیبرالی رژیم است. اما از آن نقطه دیگر اشکال فعالیت را بیش از و به حدی داشته باشد.”

Nelini مهر, مدیر استراتژی برای این کار خانواده ها شده است و به خوبی قرار داده شده برای ارسال نظر در “بعد چه ؟” معمای داشتن شده است عمیقا درگیر در اشغال و در حال حاضر در حال غوطه ور به عنوان یک سازمان از جورج فلوید تظاهرات در نیویورک است. اگر او موافقت می کند که اشغال نمی کند به طور مستقیم تغییر آمریکا – نابرابری درآمد در ایالات متحده افزایش یافته است و هر سال به طور پیوسته از سال 2011 – آن تخم ریزی تعدادی از قدرتمند مبارزات دراز مدت اثر.

او با اشاره به مبارزه برای افزایش حداقل دستمزد و اتحادیه نمایندگی برای مواد غذایی سریع کارگران است. او همچنین اعتبارات اشغال با دادن ورمونت سوسیالیستی سناتور برنی ساندرز باز که از طریق آن او پشت سر هم به مرحله به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری — دو بار.
Ballerinas Kennedy George, 14, and Ava Holloway, 14, pose in front of a monument of Confederate general Robert E. Lee after Virginia Governor Ralph Northam ordered its removal.

“ما ایجاد فضا طوری که برنی می تواند اجرا خود را در سال 2016 و 2020 و الیزابت وارن در حال اجرا برای رئيس جمهور با اقتصادی پوپولیستی پیام است.”

تمبر مخالف با چامسکی است که در جریان موج اعتراضات شکست خورده است و به بیان خاص راه رو به جلو است. “من فکر می کنم خواسته شده است نسبتا روشن است: defunding پلیس reimagining امنیت عمومی و ما به آرامی برد.”

قطعا امروز معترضان می توانید نقطه به شکوفایی تغییر در سطح محلی. شورای شهر در مینیاپولیس که در آن 46 ساله آفریقایی آمریکایی کشته شده توسط پلیس در 25 مه است رای به انحلال اداره پلیس و بیش از شروع.

شهر نیویورک قانونگذاران باید نقل مکان کرد به ممنوعیت استفاده از chokeholds از مرتب کردن بر اساس که به کشته شدن اریک گارنر. پورتلند رئیس پلیس است استعفا در میان خواستار “اصلاحات جسورانه” و در سطح ملی و دموکرات که کنترل مجلس نمایندگان را پرده برداری از بلند پروازانه ترین طرح برای اجرای قانون اصلاحات در سال است.

در شاید بیشتر زیبایی خشنود سیگنال تغییر یک خیابان در فاصله تف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید تغییر کرده است “Black Lives Matter پلازا”.

در طرح بزرگ از چیزهایی که این فرد پیروزی ممکن است به مقدار بیش از روش نقطه نقطه بر روی بوم گسترده از آمریکا گلایه. اما به معترضان آنها اکسیژن حیاتی است.

“برای حفظ فعالیت در خیابان شما نیاز به موفقیت” گفت: Dana R فیشر استاد جامعه شناسی و متخصص در جنبشهای اعتراضی در دانشگاه مریلند است. “فکر می کنم در مورد جنبش حقوق مدنی – آن را طولانی و دشوار روند دردناک برای دریافت رای سیاه پوستان بود اما پایدار توسط این موفقیت در طول راه.”

فیشر معتقد است که بزرگ رفت و برگشت از تظاهرات در بیش از 750 شهر و شهرهای سراسر امریکا دارای یک فرصت طلایی برای تغییر چشمگیر به دست آورد از طریق صندوق های رای در ماه نوامبر. اخیر, کتاب, آمریکا, مقاومت, دنبال, تاثیر 2017 زنان راهپیمایی روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

مطالعه داده های او در بر داشت که بسیاری از انرژی آزاد شده در آن روز بزرگترین روز اعتراض در تاریخ آمریکا بود کانال بازگشت به جوامع محلی و کنگره نژادها. نتیجه این بود که دموکرات ها در زمان بازگشت به خانه در سال 2018 در به اصطلاح “موج آبی”.
‘Black Lives Matter’ is painted on the pavement of 16th Street near the White House.

او می بیند یک تکرار که بالقوه امروز. “ما شاهد فرصت های شگفت انگیز برای مردم به کانال آنچه که در خیابان ها به فعالیت های سیاسی به خصوص با چنین مهم انتخابات بلندی است.”

این سوال باقی می ماند اگر چه وجود دارد یک نیاز برای برخی از ساختار وسیله نقلیه است که می تواند در جذب مثبت تابش از زمان تظاهرات که بدون آن جنبش خطرات fragmenting و dissipating درست مثل اشغال? فیشر فکر می کند وجود دارد.

“من مطمئن هستم که از آن خواهد شد منفور به این می گویند, اما من فکر می کنم نیاز وجود دارد برای برخی از professionalized اکوسیستم سازمانی برای حمایت از این جنبش است. وجود دارد از درجه اعتبار ساقط تشکیل و ما نیاز به پر کردن آن.”

چامسکی همچنین می بیند نیاز به بیشتر جهت استراتژیک است. او در شگفتی که آیا جنبش های مردمی ظهور خواهد کرد “که به دنبال معامله با, وحشیانه, میراث 400 سال از باطل نژادپرستی است که بسیار فراتر از خشونت پلیس”.

Nelini تمبر مصمم و خوش بینانه است. او به ما یادآوری می کند که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع تاسیس شد در سال 2013 در زمان خاموش سال بعد در فرگوسن میسوری تظاهرات بیش از پلیس با قتل مایکل براون شده است و beavering دور در آن تغییر از زمان.

“شده است وجود دارد یک جنبش برای زندگی بیش از شش سال گذشته است که هرگز متوقف کرده است. ما باید بیشتر در زیرساخت در حال حاضر برای مردم به زمین و رفتن به مکان های از ما پس از آن – ما ساخته شده بیشتر عضله است.”

او نه مضطرب که سرخوشی از زمان تظاهرات می تواند در طول زمان محو شدن به ناامیدی ؟

“منظورم این است که من همیشه نگران است که” او گفت:. “اما من هرگز دیده می شود یک چند نژادی قیام در زندگی من مانند ما در حال حاضر شاهد هستیم و برای تمام اضطراب من هر روز صبح در مورد چه اتفاقی می افتد بعدی که به من امید میده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>