کشورهای آفریقایی آماده برای ‘اجتناب ناپذیر’ ورود coronavirusافریقایی, مقامات بهداشت و درمان در حال افزایش آمادگی برای coronavirus پس از رئیس بهداشت جهانی Organzation توصیف شیوع بیماری به عنوان یک “بسیار قبر تهدید برای بقیه جهان”.

تعدادی از کشورهای آفریقایی است که می توانید برای این ویروس سه برابر شده و به 15 این هفته با رود به آزمایشگاه تست و در حال اجرا در روزهای آینده. سر از آفریقا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (آفریقا CDC) گفت: مراکز بهداشتی و درمانی شد و در “آماده باش” برای موارد جدید.


شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد coronavirus در هر یک از آفریقا 54 کشور تا کنون, اما کارشناسان می گویند یک مورد اجتناب ناپذیر است با توجه به مقدار زیادی از ترافیک بین قاره و چین است.

میشل یائو که سر از عملیات اضطراری در آفریقا هشدار داد که می تواند اتفاق می افتد “در هر زمان” و اضافه کرد که بسیاری از بیمارستان ها خواهد بود قادر به مقابله با تعداد زیادی که نیاز به مراقبت های ویژه.

حدود 15 درصد از بیماران مبتلا به این ویروس نیاز به درمان در بیمارستان به یک چهارم نیاز به مراقبت های ویژه و 5-10% نیاز به تهویه مکانیکی با توجه به که دانشمندان است.

بیش از 1000 نفر کشته شده اند این بیماری در چین که در آن تقریبا 45,000 موارد تایید شده است. کمتر از 500 نفر تا کنون تایید شده است در کشورها و سرزمین های خارج از چین.

Coronavirus: موارد تایید شده و مرگ و میر

“عدم معرف چیزی است که تاخیر در این ظرفیت در کشورهای آفریقایی برای تایید” گفت: یاا. “ما در حال کار در سراسر ساعت برای اطمینان از آنها دریافت معرف (به طوری که آنها می توانید تست برای ویروس).”

حدود 45 موارد مشکوک در آفریقا گزارش شده است که تا کنون با اتیوپی و کنیا و ساحل عاج و غنا و بوتسوانا در میان کشورهای تحت تاثیر قرار. در مجموع 35 از آن موارد یافت شد منفی بود در حالی که باقی مانده 10 قرار داده شده اند در قرنطینه تا تست انجام شده.

یک هفته پیش فقط شش آزمایشگاه در آفریقا از جمله انستیتو پاستور در سنگال و موسسه ملی بیماری های مسری در آفریقای جنوبی قادر به تست این ویروس افزایش نگرانی که غیر قابل تشخیص موارد در حال حاضر ممکن است وجود داشته باشد. آخر هفته گذشته آفریقا CDC فرار یک کارگاه در سنگال برای دانشمندان در 15 کشور ارسال آنها را به خانه با تست های تشخیصی از جمله معرف.

Q&A

چگونه می توانم محافظت از خودم از شیوع کروناویروس?

سازمان بهداشت جهانی توصیه است که مردم را به اقدامات احتیاطی ساده برای کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال ووهان coronavirus است که برای آن هیچ درمان خاص یا واکسن.

این آژانس سازمان ملل متحد توصیه می کند مردم را به:

  • اغلب شستن دست های خود را با یک دست بر اساس الکل مالش و یا آب گرم و صابون
  • پوشش دهان و بینی با خم کردن آرنج یا دستمال در هنگام عطسه یا سرفه
  • اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که دارای یک تب یا سرفه
  • به دنبال اولیه کمک های پزشکی در صورتی که یک تب و سرفه و مشکل در تنفس و به اشتراک گذاری سفر خود سابقه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی
  • جلوگیری از مستقیم, محافظت از تماس با حیوانات زنده و سطوح در تماس با حیوانات در هنگام بازدید از زنده بازارهای در مناطق آسیب دیده
  • اجتناب از خوردن خام یا نپخته محصولات حیوانی و مراقبت از ورزش هنگامی که دست زدن به گوشت خام یا شیر حیوانات ارگان برای جلوگیری از آلودگی متقاطع با غذاهای نپخته.

با وجود افزایش در خرید و فروش ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس شیوع کارشناسان تقسیم می شوند که آیا آنها می تواند به جلوگیری از انتقال عفونت است. وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از دست به دهان انتقال با توجه به تعداد زیادی از مردم بار لمس چهره خود را. اجماع به نظر می رسد که با پوشیدن یک ماسک محدود می کند – اما از بین نمی برد – خطرات ارائه آنها به درستی استفاده می شود.

خارجی و مشترک المنافع بریتانیا توصیه کرده است و از شهروندان ترک و چین که در آن ممکن است. همچنین هشدار داد که مسافران از هنگ کنگ, ژاپن, مالزی, مالزی, کره جنوبی, سنگاپور, تایوان و تایلند که دچار علائم سرفه یا تب و یا تنگی نفس در 14 روز پس از بازگشت به انگلستان با ما تماس بگیرید بیمه خدمات درمانی از طریق تلفن.

جاستین McCurry

هفت کشور در حال حاضر قادر به اجرای آزمون ها هستند که اولویت لیست کشورهایی که به ویژه آسیب پذیر هستند عمدتا به دلیل تماس خود را با چین است. آنها عبارتند از الجزایر و آنگولا و اتیوپی غنا نیجریه تانزانیا و زامبیا.

این است که همچنین ارسال کیت به 29 آزمایشگاه در این قاره.

در مورد توانایی سیستم های سلامت در کشورهای آفریقایی برای مقابله با مراقبت های ویژه نیاز به یک coronavirus شیوع یائو گفت: این امر در حال حاضر “کاملا یک چالش است”.

“من می توانم به شما بگویم فورا از این ظرفیت برای مدیریت تعداد زیادی از بیماران وجود ندارد در بسیاری از کشورهای آفریقایی. ما همچنان نگران است. همین دلیل است که ما در حال حصول اطمینان از سلامت سیستم در آماده باش هستند” او گفت:.

“به غیر از کشورهایی مانند کنیا و آفریقای جنوبی و آفریقایی ترین بیمارستان را بسیار محدود مراقبت های ویژه امکانات. یک بیمارستان ممکن است تنها 10 تخت قادر به مراقبت های ویژه. تصور کنید با داشتن یک خوشه از موارد که نیاز به مراقبت های ویژه. که می تواند کاملا یک چالش است.”


یائو کسانی که در برخورد با شیوع بیماری ابولا در 2014-16 و اخیرا در جمهوری دموکراتیک کنگو گفت: سازمان های غیر دولتی مانند پزشکان بدون مرز و samaritan’s Purse شد ارائه راهنمایی های فنی در راه اندازی مراکز درمان. تلفنی برنامه ریزی شده است با شرکای منطقه ای این هفته به بحث در مورد درمان ظرفیت, او گفت:.

“اگر ما یک سناریو که در آن ما تعداد زیادی از موارد ما می خواهیم NGO همکاران برای افزایش ظرفیت و ارائه تجهیزات مانند اکسیژن و دستگاه تنفسی. آنها توانایی استقرار مراکز درمان در یک زمان بسیار کوتاه.”

Dr Michael Ryan این که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “زمانی که شما در نظر بگیرید که 90 ٪ به 100 ٪ از بیماران در بیمارستان نیاز به اکسیژن اضافی و 20 درصد به 25 درصد از این بیماران نیاز به مراقبت های ویژه و 5 ٪ تا 10 ٪ از بیماران ممکن است نیاز به برخی از شکل از تهویه مکانیکی است که تقاضای زیادی در یک سیستم است.”

جان Nkengasong مدیر آفریقا CDC گفت: افزایش توانایی برای تست این ویروس در آفریقا را تشویق کسانی که با علائم مشکوک به جلو آمده و اضافه کرد که یک تئوری برای دیدن موارد در آفریقا بود کمبود امکانات تست.

“امید است که این چرخش جدید در ساعت نه روز [را] از مردم احساس می کنید اگر آنها را به علائم آنها را گزارش تست” Nkengasong گفت.

“اگر شما در حفظ و کسی که برای روز رفتار انسان نشان می دهد مردم دور بماند. در حال حاضر که بسیاری از کشورها از توانایی امکان وجود دارد که ما را از دیدن موارد در هفته های آینده. زمان خواهد شد بگویید.”

هفته آینده در آفریقای جنوبی برگزار خواهد شد آموزش های اضافی برای بیشتر از 25 کشور Nkengasong گفت.

که همچنین حمل اضافی 29 تشخیصی کیت. تا همین اواخر بسیاری از کشورها با موارد مشکوک به حال به ارسال نمونه ها به سنگال آفریقای جنوبی و یا حتی پاریس برای تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>