طرفداران سرزنش ضد vaxxers پس از چهار سال می میرد از آنفولانزامدافعان سلامت در حال سرزنش ضد واکسن تداوم تبلیغات آنلاین برای مرگ یک دختر چهار ساله کلرادو پسر از آنفولانزا در اوایل این هفته.

پسر با مادر, ژنو مونتویا بستری در Facebook پست که او حاضر به پر کردن پزشک برای دارو رایج ترین داروهای ضد ویروسی تجویز شده برای درمان آنفولانزا.

جستجو توسط NBC News, کشف مادر تعامل با یک گروه آنلاین به نام توقف واکسیناسیون اجباری است. این گروه از حدود 140,000, اعضای, نیز نامیده می شود ضد vaxxers شناخته شده است برای دستفروشی نادرست اطلاعات سلامت و دلسرد پدر و مادر از واکسیناسیون کودکان خود را.

دولت در بخش بهداشت و درمان تایید کرد که کودک پیش دبستانی از آنفولانزا درگذشت. مقامات همچنین گفت: آنها هیچ سوابق نشان دادن کودک به حال واکسینه شده است.

مونتویا را Facebook پست نشان می دهد او رله که پسر تا به حال تب قبل از او با تجربه تشنج. کودک, دکتر, تا به حال تجویز داروهای ضد ویروسی برای هر کس در خانواده پس از دو مونتویا چهار کودکان تشخیص داده شد.

“توضیحات تجویز دارو من آن را انتخاب کنید,” او نوشت.

به جای پزشکی توجه مونتویا تهدیدی اثبات نشده در خانه درمان آنفولانزا از اعضای همکار از توقف واکسیناسیون اجباری ، بسیاری از 45 نظرات شامل چه مونتویا به نام”درمان طبیعی” شامل اسطوخودوس گیاهان و روغن نعناع. هیچ کدام ذکر شده در درمان های پزشکی.

مونتویا مواجه است واکنش برای ارتباط با این گروه است. Najee جکسون Sr پدر پسر را رد کرد انتقاد و اشاره کرد که این پسر “احتمالی آنفلوآنزا تشخيص آمد و به عنوان یک شگفتی در کل”.

“نظرات منفی: به خودتان نگه دارید چرا که در پایان روز چه مهم است این است که هر یک از این پدر و مادر به خانه می رود و بوسه ها کودکان خود را,” او گفت: local TV station KWGN.

با توجه به آکادمی پزشکان خانواده آمریکا (AAFP), پدر و مادر هستند که به طور فزاینده ای تحت تاثیر ضد واکسیناسیون تبلیغات. محققان دریافتند نزدیک به 60 درصد از والدین گزارش شده فرزند خود را قلم واکسن آنفولانزا حداقل یک بار به دلیل “اطلاعات غلط و یا سوء تفاهم”.

کارشناسان پزشکی باید گفت تاثیر شدید است.

این فصل آنفولانزا شده است به خصوص وحشیانه برای کودکان از جمله نزدیک به 70 مرگ و میر. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در کودکان, کودکان بستری در, نرخ نیز بالای بالا.

ایستگاه تلویزیون محلی KDVR گزارش می دهد که مونتویا 10 شيرخوار بود و بعد از آن در بیمارستان بستری و پس از قلب خود را متوقف از آنفولانزا. او بنا به گزارش بازیافت و بازگشت به خانه با پدر و مادر خود را.

این AAFP نظرسنجی همچنین نشان داد که بیش از نیمی از آمریکایی ها (55%) در 20s و 30s نیست این واکسن برای این فصل آنفولانزا. که همچنین به دلیل ضد vaxxer نفوذ از گروه ها و تابلوهای پیام در سیستم عامل های اجتماعی مانند Facebook.

نزدیک به دو سوم از millennials گفت: آنها موافق با ضد واکسیناسیون اعتقادات.

ویرجینیا به تازگی خود را از دست داد انگشتان دست و پا از یک نبرد شدید با آنفولانزا که بعدا توسعه یافته و به ذات الریه. Deante راس 20 بود با عجله به مراقبت فوری و سپس پرواز به یک بیمارستان که در آن او در کما بود برای سه روز.

“من تا به حال هیچ ایده که آنفولانزا می تواند هر چیزی مانند این” نامادری خود گفت: محلی ایستگاه WSET. “آن ضربه او از هیچ جا.”

معلوم نیست اگر از راس تا به حال واکسینه شده است.

اگر چه در بیانیه Facebook به نام چهار سال از مرگ “یک تراژدی” و گفته است که سرکوب گسترش نادرست پزشکی اطلاعات پلت فرم رسانه های اجتماعی نمی ممنوعیت ضد واکسیناسیون قرار گرفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de