تبلیغات در اسپانیایی, اوباما Cameos: دموکراتیک آگهی مسابقه در نوادا و کارولینای جنوبی

در کارولینای جنوبی چهار نامزد ریاست جمهوری در حال اجرا تبلیغات این برنامه شامل ستایش از رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

در نوادا سناتور برنی ساندرز تام Steyer و پیت Buttigieg در حال تبادل نامزدهای خود را در اسپانیایی.

و آقای Steyer رفته منفی حمله به آقای ساندرز ورمونت برای عدم ارائه یک برچسب قیمت برای “مدیکر برای همه” طرح تماس با معاون رئیس جمهور سابق آمده است. “یکی دیگر خودی” و آقای Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., یک “تست نشده تازه وارد.”

پس از آیووا قفقاز تفویض به پر هرج و مرج و ظروف سرباز یا مسافر و نیوهمپشایر اولیه را ارائه وضوح نبرد برای حرکت در نوادا و کارولینای جنوبی — دو کشور با معنی جمعیت های گوناگون که بیشتر از نزدیک شبیه دموکراتیک پایه می تواند ثابت کند محوری.

پس از نیوهمپشایر اولیه نامزدهای متعدد شروع به در حال اجرا خود را برای اولین بار قابل توجه کمپین های تبلیغاتی در نوادا که قفقاز در فوریه. 22 و کارولینای جنوبی که رای on Feb. 29. مجموع هزینه های هر دو کشور شروع به پریدن کرد به 4.5 میلیون دلار از 2.5 میلیون دلار از هفته قبل است.

و با بسیاری از مبارزات در حال حاضر کمبود پول نقد به آنها سر به سمت سه شنبه در مارس 3, پیام خود و پول آنها می تواند قرار داده در پشت آن ممکن است foreshadow خواهد شد که یک نیروی در یک کمپین ملی و چه کسی اجرا خواهد شد به دیوار.

“در حالی که شده است وجود دارد برخی از مبارزه در نوادا رای دهندگان نیست تقریبا به عنوان تنظیم در آیووا و نیوهمشایر بنابراین بسیار مهم است به کمپین پیام در مقابل رای دهندگان گفت:” کلی گیبسون دموکراتیک رسانه استراتژیست که توصیه مبارزات اندرو یانگ و جولین کاسترو.

“در سمت تلنگر است که” او گفت: “بسیاری از رای دهندگان هنوز هم ساخت تا ذهن خود را به طوری که تبلیغات می تواند سریع تر اثر است.”

اکثریت کارولینای جنوبی دموکراتیک رای دهندگان سیاه و مبارزات انتخاباتی شده اند خیاطی خود را در زمین به درخواست تجدید نظر به آنها را.

هر دو آقای بایدن و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست در حال اجرا 30 ثانیه بدون وقفه ستایش از آقای اوباما است.

ستایش دیگران برای خانم وارن برای رهبری ایجاد و از مصرف کننده حمایت مالی اداره است. مبارزات انتخاباتی او به تازگی قطع آگهی خود را رزرو در کارولینای جنوبی و آگهی خواهد شد و در هوا به مدت تنها چند روز بیشتر.

آقای بایدن انتخاباتی که بیش از $735,000 در هوا بیش از دو هفته آینده در دولت این بنا در آینده خود را در cribbed آن آگهی از این مراسم که در آن او اعطا شد و مدال آزادی ریاست جمهوری.

“جو کاندید صادق مشاور مرا بهتر جمهور و بهتر فرمانده” آقای اوباما می گوید. “بهترین بخش این است که او هیچ جا به پایان رسید.”

آقای بایدن برخوردار است و حمایت قوی در کارولینای جنوبی تا حد زیادی به دلیل ارتباط خود را با آقای اوباما و با تاکید بر این او است که به دنبال تقویت خود در مبارزه انتخاباتی.

اما آقای بایدن که پشتیبانی در تلویزیون در آیووا و نیوهمشایر توسط super PAC متحد کردن کشور خود را تا کنون در نوادا و کارولینای جنوبی; گروه ساخته شده است و هیچ اضافی آگهی خرید با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

آقای Steyer به حال برای رسیدن به یک کمی بیشتر برای اتصال به آقای اوباما. تبلیغ خود از امکانات ادیت کودکان یک سیاستمدار محلی که در سال 2008 فریاد زد آقای اوباما “از کار اخراج شدند تا آماده برای رفتن!” خط تبدیل به یک شعار برای او. خانم کودکان که در حال حاضر تایید شده آقای Steyer می گوید: در تبلیغ “خدای من تام را اخراج کردن و تهمت را به رفتن کردم.”

آقای Steyer نصب شده یک exorbitantly گران تلاش در کارولینای جنوبی هزینه نزدیک به 17 میلیون دلار در رادیو و تلویزیون و تبلیغات در دولت پس از ماه جولای. برای 15 هفته در تابستان امسال و سقوط او تنها نامزد هوایی در کشور در حال اجرا تبلیغات تا حد زیادی هدفمند در سیاه و رای دهندگان از جمله تاییدیه از اعضای محلی این ایالت قانونی سیاه حزبی.


بایدن $751,580 مجموع $404,909 بیش از دو هفته گذشته

BUTTIGIEG $1,783,650 مجموع $428,128 بیش از دو هفته گذشته

KLOBUCHAR $56,490 کل بیش از دو هفته گذشته

ساندرز $253,196 مجموع $162,886 بیش از دو هفته گذشته

STEYER $17,775,264 مجموع $1,870,852 بیش از دو هفته گذشته

وارن $651,351 مجموع $276,285 بیش از دو هفته گذشته


آقای Buttigieg که شدت انجام شده در دو رای گیری متحده شده است در تلاش برای ارتباط با رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی.

در روز سه شنبه مبارزات انتخاباتی خود رزرو $350,000 ارزش تبلیغات بیش از یک هفته و قرار دادن یک تبلیغ جدید در هوا شامل دو سیاه کارکنان — Walter A. Clyburn نی و آبه جنکینز. در آگهی آنها توضیح دهد که چرا آنها تصمیم به کار برای آقای Buttigieg و مرجع خود را برجسته و پدر حقوق مدنی فعال عیسو جنکینز و نماینده James E. Clyburn.

در نوادا تبلیغات در حال گرفتن یک کمی punchier. آقای Steyer شد اولین نامزد به هدف دموکراتیک رقیب پخش دو منفی تبلیغات یک هدف آقای بایدن و آقای Buttigieg و دیگری در آقای ساندرز.

“وجود دارد یک دلیل مردم نگران برنی ساندرز scrapping, Obamacare به” راوی می گوید: در ضد ساندرز آگهی به عنوان صفحه نمایش نشان می دهد آقای ساندرز ظاهر می شود در فاکس نیوز. “اتحادیه های کارگری آن را دوست ندارم.”

آقای Steyer آب گرفتگی امواج رادیو و تلویزیون در نوادا صرف $13.8 میلیون دلار 18.8 میلیون صرف شده توسط نامزدها و فوق العاده PACs وجود دارد تا کنون. او دیده می شود سهام خود را افزایش در هر دو نوادا و کارولینای جنوبی نوردی در ایالت رای گیری به احتمال زیاد به عنوان یک نتیجه از داشتن امواج رادیو و تلویزیون بیشتر به خود.

تصمیم به رفتن منفی که می تواند نتیجه معکوس در میان رای دهندگان دموکرات که نگران بخش قبل از ستیز انتخابات نشانه مالی خود را ممکن است.

“Steyer است که چیزی برای از دست دادن” گفت: خانم گیبسون استراتژیست است. “او پول را به ماندن در, و در حال حاضر سرمایه گذاری بسیار است. در حال حاضر او را ندارد تا در برابر بلومبرگ در انتخابات است که من فکر می کنم او واقعا استفاده از.”

(Michael R. بلومبرگ میلیاردر شهردار سابق نیویورک است نه رقابت در هر دو نوادا یا کارولینای جنوبی, اما خود را در سراسر کشور آگهی خرید معنی خود را از تبلیغات دیده می شود در هر دو کشور.)


بایدن $902,477 مجموع $430,751 بیش از دو هفته گذشته

BUTTIGIEG $1,024,155 مجموع $923,190 بیش از دو هفته گذشته

KLOBUCHAR $365,233 همه بیش از دو هفته گذشته

ساندرز $1,811,125 مجموع $949,232 بیش از دو هفته گذشته

STEYER $13,845,560 مجموع $1,695,095 بیش از دو هفته گذشته

وارن $1,060,284 مجموع $507,177 بیش از دو هفته گذشته

VOTEVETS $589,100 همه بیش از دو هفته گذشته

دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل $461,397 همه بیش از دو هفته گذشته


فوق العاده PAC به نام دموکرات اکثریت برای اسرائیل که صرف نزدیک به 1 میلیون دلار در یک تبلیغ منفی حمله به آقای ساندرز در آیووا ساخته شده $460,000 خرید در نوادا است. گروه موسس گفت: در ماه گذشته که آقای ساندرز در “منحصر به فرد موقعیت بد” برای پیروزی در انتخابات.

و فوق العاده PAC حمایت از آقای Buttigieg, VoteVets فقط شروع به $590,000 مبارزات انتخاباتی آگهی در نوادا است.

در اوایل این ماه یک مشاور آقای Buttigieg توییتی که نظامی خود را تجربه خواهد طنین انداز در دولت است. هر فدرال قانون انتخابات و مبارزات انتخاباتی محروم از به طور مستقیم در هماهنگی با سوپر پکس. اما با ساخت این بیانیه عموم کمپین تبرئه.

VoteVets به وضوح پیام تبدیل کردن یک تبلیغ هشت روز بعد است که شامل یک کهنه سرباز جنگ ویتنام ارج آقای Buttigieg پس زمینه و پیام.

در زمان رای گیری رهبر در نوادا آقای ساندرز در حال انجام است کمی پیام خیاطی در دولت است. خود را به زبان اسپانیایی آگهی تا حد زیادی زندگینامه گفتن داستان مهاجرت از پدرش.

آقای ساندرز دیگر تبلیغات در نوادا نزدیک آینه خود را از بیخ و گفتار هر چند آنها تحویل داده شده توسط آقای ساندرز چادری در یک ژاکت آبی در یک اتاق زندگی می کنند. “من برنی ساندرز و من تایید این پیغام به این دلیل ما نیاز به یک اقتصاد است که با این نسخهها کار برای همه ما,” او می گوید: در پایان یکی از آنها “نه تنها ثروتمند همکاران کمپین.”

سناتور ctq از مینه سوتا که کمپین به تازگی اعلام کرد “هفت شکل” آگهی خرید در نوادا و کارولینای جنوبی, بازیافت دو ads از نیوهمپشایر از جمله یک تلنگر سریع از طریق خود برنامه برای خود در 100 روز اول به عنوان رئیس جمهور.

خانم Klobuchar انتخاباتی ترجیح پایگاه تبلیغات در گزیده ای از سخنرانی و پس از او تعجب سوم-محل نمایش در نیوهمپشایر او لگد کردن اولیه-شب سخنرانی با آگهی آماده مقدمه.

“سلام آمریکا, من ctq و من را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.

نامزد بعدا به خبرنگاران گفت که او با آن آغاز شده که خط از آنجا که او فکر کردم این اولین بار بود که بسیاری در این کشور می دیدن و شنیدن ، آن را به احتمال زیاد رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی و نوادا به زودی شنیدن این خط بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im