دولت برای فاز از Coronavirus وظیفه نیروی

واشنگتن — با وجود شواهد رو به رشد است که این بیماری همه گیر است که هنوز هم مواج مقامات دولت روز سه شنبه گفت که آنها تا به حال ساخته شده بنابراین پیشرفت های زیادی در آوردن آن را تحت کنترل که آنها برنامه ریزی برای باد کردن coronavirus نیروی کار در هفته های آینده و تمرکز کاخ سفید بر راه اندازی مجدد اقتصاد است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که رهبری نیروی کار برای دو ماه گفت: این امر احتمالا قرار دادن تا کار خود را در اطراف پایان ماه مه و تغییر مدیریت بهداشت عمومی در پاسخ به آژانس های فدرال که کار آن ایجاد شد به هماهنگی.

دیگر مقامات دولت گفت که تحت برنامه هنوز در بحث کاخ سفید خواهد با مشورت کارشناسان پزشکی در یک مطلب غیر رسمی و بر اساس آن Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و ارشد, مشاور کمک خواهد کرد تا نظارت یک گروه فشار برای پیشرفت در توسعه یک واکسن و درمان برای ویروس.

“این واقعا همه بازتابی از پیشرفت فوق العاده ای ساخته ایم به عنوان یک کشور” آقای پنس خبرنگاران در کاخ سفید است.

نظرات خود را یک روز پس از وحی جدید تخمین می زند که نشان می دهد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در حال حاضر بالاتر از 70,000 می تواند دو در اوایل ماه اوت که میزان عفونت ممکن است به شدت افزایش می یابد به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است. در حالی که تعداد موارد جدید وارد شده روزانه در منطقه شهر نیویورک است که کاهش موارد جدید همچنان به رشد در سراسر بقیه, ایالات متحده است.

با رئیس جمهور تهمت رو به سختی انتخاب مجدد, نبرد کاخ سفید به نظر می رسد قصد قرار دادن یک پاسخ به روزانه مرگ و میر بیشتری نسبت به پس زمینه آن را به عنوان بر تلاش در بازگشت به اقتصادی و رشد کار. رئیس جمهور مشاوران بارها و بارها سعی کردم به جای مسئولیت تست و تصمیم گیری در مورد بازگشایی فردی متحده است.

نیروی کار صرف برخی از زمان خود را آماده صحبت کردن امتیاز برای آقای ترامپ که در زمان بیش از آن در مکان جلسات اغلب آنها را تبدیل به طولانی فرصت به هوا نارضایتی ستایش خود را از دست زدن به بحران و ارائه خود را به نسخه.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • رئیس جمهور تهمت هل به بازگشایی اقتصاد به عنوان گزارش های جدید نشان می دهد تکه تکه فدرال پاسخ.
  • یک رکود عمیق و بالونی بیکاری در اروپا تیره اقتصادی جهانی عکس.
  • مقایسه های اخیر مرگ و میر به چهره های تاریخی نکات در واقعی تلفات در هر کشور ایالات متحده آمریکا.

وجود سیگنال در روزهای اخیر از نیروی کار قریب الوقوع: پانل را برآورده نمی کنند در روز شنبه آن را به عنوان به طور معمول می کند و لغو یک دیدار در روز دوشنبه. و رئیس جمهور را متوقف کرده است ارتباط خود را اخبار جلسات به نیروی کار را در جلسات و دیگر آرایه ها به طور معمول وظیفه نیروهای اطراف او در ظاهر یک تغییر آمد که به سرعت پس از او mused در یک روز در مورد امکان تزریق مواد ضد عفونی کننده برای کشتن ویروس.

اعضای coronavirus نیروی کار از جمله دکتر دبورا L. Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ به حال به اصرار آمریکایی ها را به آن مرحله است. و آنها اغلب به عنوان یک خدمت عمومی بررسی آقای تهمت سوال یا غلط, اظهارات, هشدار در مورد وعده های سریع واکسن و یا اثر هیدروکسی کلروکین یک داروی ترویج شده توسط رئیس جمهور.

در حالی که نیروی کار مشاوره گاهی اوقات کنار گذارده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دستورالعمل آن را به تولید به صورت متحده به بازگشایی نادیده گرفته شده توسط برخی از آنها این گروه یک نماد آرامش برای مردم می ترسم در مورد ویروس را گسترش و به دنبال نشانه ای کاخ سفید بود و گرفتن آن را به طور جدی. مردم از نزدیک تحت نظارت که با حضور اعضای و اشاره کرد هر زمان Dr. Anthony S. Fauci پیشرو بیماری های عفونی, متخصص غایب بود. تصمیم به فاز از نیروی کار باعث شده است تا پرسش های جدید در مورد این که آیا دولت خواهد بود به اندازه کافی سازمان یافته به آدرس مجتمع زندگی یا مرگ تصمیم گیری های مربوط به ویروس و به اندازه کافی صدا به دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی در ساخت سیاست.

“ما چیزی را در فرم های مختلف” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه طی یک سفر به آریزونا.

پرسید که چرا در حال حاضر زمان مناسب برای باد کردن نیروی کار او پاسخ داد: “از آنجا که ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته برای پنج سال آینده.”

اگر عود موارد در سقوط او گفت: “ما قصد داریم برای قرار دادن شعله را.”

مقامات کاخ سفید گفت که مقامات پزشکی مانند دکتر Birx هنوز هم می تواند ارائه مشاوره به رئیس جمهور می شود و در دسترس برای پاسخ به سوالات خبرنگاران.

هنوز هم این تغییر به معنای رشد نقش آقای کوشنر که به دنبال یک czarlike منصوب به نظارت بر توسعه واکسن و درمان و همچنین برای بالا مقامات اقتصادی مانند استیون Mnuchin وزارت خزانه داری و کاخ سفید مشاوران لری Kudlow و کوین Hassett.

پس از آن تشکیل شد در ماه ژانویه نیروی کار شده است صحنه های اداری و سیاست های مبارزه با نفوذ خود فقط به عنوان بزرگ به عنوان آقای تهمت اپیزودیک تمایل به قبول آن مشاوره.

اولویت های خود را و پیکربندی اغلب منعکس فوری ترین شرایط شروع با قرنطينه برای مسافران از کشتی های کروز و عودت آمریکایی در اواخر ماه ژانویه و اوایل فوریه. اما گروه کمی صرف زمان مدیریت تست از آمریکایی ها برای این ویروس یک مشکل دولت هنوز به طور کامل حل و فصل شود.

آن را در ابتدا نظارت توسط Alex M. آذر II, وزیر بهداشت و خدمات انسانی قبل از او در کنار آقای پنس. نفوذ آن به اوج خود رسید و در ماه مارس زمانی که دکتر Birx led دیگر اعضا در قانع کردن رئیس جمهور به اصرار به ماندن در خانه و اجتماعی-فاصله سفارشات که باید برطرف حتی بالاتر مرگ و میر عوارض اما در هزینه به اقتصاد است.

از نیروی کار را آغاز وجود داشته است تنش بین مشاوران اقتصادی و برخی از آقای تهمت بهداشت و امنیت ملی مقامات بیش تعادل بین حق نگه داشتن ملت قفل شده برای به حداقل رساندن بیماری و مرگ و ویرانی از یک تاریخی افزایش افزایش بیکاری.

در هفته های اخیر یکی از مقامات گفت: مشاوران اقتصادی از جمله آقای Mnuchin داشته اند به طور فزاینده ای نقش برجسته در بحث بهداشت عمومی مهم است. به منتقدان آقای تهمت ارتقاء بهبود اقتصادی نشان دهنده کاخ سفید به نام بی تابی با احتیاط بالا که مقامات بهداشت خواسته اند که برای ماه ها به عنوان ویروس مرگ و میر صعود کرده است به سرعت در حال.

در همان زمان مدیرعامل نقل مکان کرد و بسیاری از هماهنگی فدرال منابع دور از رسمی نیروی کار. یک گروه به رهبری آقای کوشنر شده است عملکرد به عنوان چیزی از یک سایه نیروی کار از اوایل ماه مارس. در میان مسائل دیگر آقای کوشنر گفته است مردم او کمک به نظارت بر واکسن فرآیند توسعه و او شده است نظارت بر گسترش تست.

“نیروی کار شده است مانع متناقض پیام” دکتر گفت: Joshua M. journal club سابق بالا F. D. A. رسمی که می آموزد در بهداشت عمومی بحران در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از بار وقتی که آنچه دانشمندان و گفت: آنچه رئیس جمهور گفته شد در تضاد است.”

در لحظات مختلف متفاوت متلاشی شدن گروه جداگانه از نیروی کار ملاقات کرده اید در جای دیگر در کاخ سفید از جمله یکی به رهبری آقای کوشنر که با تمرکز بر تست و سپس لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی و هواکش. یکی دیگر منجر شده است توسط جو Grogan ارشد کاخ سفید سیاست داخلی شورا که برنامه ای برای ترک پست خود در این ماه.

این گروه تشکیل شده عمدتا از بالا, مقامات بهداشت جمع آوری در غرب بال روزولت اتاق به سازماندهی و اسکریپت بحث برای بزرگتر وظیفه نیروی جلسه که رخ می دهد به طور مستقیم بعد از آن یک مقام ارشد دولت رسمی گفت. گروه دیگر که شامل تنها از بالا و مقامات بهداشتی پزشکی با درجه دیدار کمتر به طور منظم در فرد و از طریق تلفن.

خبر از نیروی کار بالقوه انحلال بود ملاقات کرد و با مقاومت شدید از مقامات پزشکی در این گروه با توجه به ارشد مقامات دولت. در ماه های اخیر بالا مقامات بهداشتی تبدیل شده بود با احتیاط از مقدار زمان وظیفه نیروی تعهدات مصرف شد از جمله سفر به و از کاخ سفید است که به دور از مقر سازمان از جمله موسسه ملی بهداشت که در آن یک نیروی کار جلسه برنامه ریزی شده بود را در روز سه شنبه قبل از آن منتقل شد, به کاخ سفید, یک مقام گفت.

دکتر Fauci توصیف جلسات هفته گذشته به عنوان مکانی که در آن مقامات بهداشتی می تواند صرف 90 دقیقه یا تا بررسی اطلاعات در مورد جدید عفونت و مرگ و میر در اثر درمان های بالقوه و فزاینده از منابع جدید به نقاط داغ.

“هر کس می داند که نیروی کار و اشاره به آن به عنوان هماهنگی بدن که در آن سیاست های بیرون آمد, پیام, آمد, دستورالعمل ها بودند متمرکز از این بدن یک,” دکتر گفت: Leana S. ون پزشک اورژانس و بهداشت عمومی استاد دانشگاه جورج واشنگتن. “ما نیاز به یک هماهنگی ملی بدن است که به گوش رئیس جمهور و قادر است به طور مستقیم کل دولت فدرال است.”

نوح Weiland و David E. سانگر گزارش از واشنگتن و مگی Haberman از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>