دولت به دنبال $1 تریلیون و برنامه های دقیق کنترل مرز

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • مرگ و میر در ایالات متحده تصویب 100 به عنوان ویروس می رسد تمام متحده است.
  • کاخ سفید پشت ایده ارسال پول نقد به آمریکایی ها که در صنعت مهمان نوازی قرقره از کاهش شغل.
  • گزارشی از بیش از 500 ، 000 مرگ و میر در انگلستان
  • استرالیا ممنوعیت داخل سالن گردهمایی 100 نفر یا بیشتر اما مدارس باز بماند.
  • این ویروس احتمالا می تواند زنده ماندن در هوا, یک مطالعه جدید نشان می دهد.
  • حمل و نقل مختل شده است در سراسر کشور از جمله راننده اتوبوس اعتصاب در دیترویت.
  • این معلوم نیست چه کسی مسئول در ایران به عنوان کشور چهره 1,000 موارد جدید در روز.

اعتبار…اندرو برتون برای نیویورک تایمز

حداقل 100 مرگ و میر در ایالات متحده در حال حاضر شده است مربوط به کروناویروس به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده است که ردیابی و نقشه برداری در هر مورد شناخته شده در کشور که بیشتر مردم در حال آزمایش است. روز یکشنبه غرب ویرجینیا شد 50th دولت به گزارش یک مورد.

101 مرگ و میر تمام اعلام کرد در سه هفته گذشته آمد که تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد در ایالات متحده افزایش یافت و گذشته از 5600 در روز سه شنبه. صدها نفر از مردم در حال یادگیری آنها این بیماری هر روز, از جمله بیش از 800 تشخیص در هر دو شنبه و سه شنبه به عنوان ملت تست ظرفیت قابل توجهی رشد کرده و به عنوان ویروس گسترش می یابد.

حدود نیمی از این کشور گزارش شده مرگ و میر بوده است در ایالت واشنگتن از جمله حداقل 30 مربوط به مراقبت دراز مدت تسهیلات در سیاتل و حومه کرکلند. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند از این ویروس شده اند در 60s و یا قدیمی تر و چندین بوده است در 90s. اما دیگر بیماران فوت شده اند جوانتر از جمله اصلاحات کارگران در شهر نیویورک در 50s و یک مرد از منطقه سیاتل در 40s خود را.

Video player loading
وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که دولت این است که با توجه به ارسال چک به آمریکایی ها بیش از دو هفته آینده برای کوسن اقتصادی ضربه گیر.اعتباریاعتباری…داگ میلز/نیویورک تایمز

به عنوان اثر بیماری همه گیر کوروناویروس آمار بازار کار آسیب به احتمال زیاد بسیار عمیق تر و طولانی مدت تر به نظر می رسید ممکن است حتی یک هفته پیش.

Marriott International hotel اپراتور خبر داد و گفت: این امر شروع furloughing ده ها هزار کارمند در سراسر جهان. رستوران ها و کافی شاپ ها و سالن های ورزشی و دیگر کسب و کارهای کوچک آغاز کرده اند تخمگذار کردن کارگران آشکار است. روز دوشنبه سیل سوالات به تازگی از بیکاری نیویورک سقوط کرد سایت برای دولت بیمه بیکاری سیستم.

“هر کس از ترس به استخدام” گفت: آنجلا Gervasi, 24, است که به طور ناگهانی به دنبال کار و بعد از اینکه اجازه رفتن توسط کارفرما و یک فیلادلفیا رستوران.

تعداد نسبتا کمی از شرکت های خارج از صنعت مهمان نوازی اعلام کرده اند کار قابل توجهی کاهش تا کنون با بسیاری از گفته آنها ادامه خواهد داد به پرداخت کارکنان حتی در حالی که آنها بسته شده است.اما این کوسن به نظر می رسد غیر قابل تحمل. اکثر کسب و کارهای کوچک ندارد مالی بافر به کارگران پرداخت برای مدت طولانی اگر درآمد را مي خشكاند.

به عنوان تلفات اقتصادی از coronavirus رشد کرده است کاخ سفید به نام به اقدام فوری برای سرعت $1 تریلیون دلار به اقتصاد

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفته سناتور که حدود 250 میلیارد دلار از محرک طرح پوشش هزینه ارسال چک به آمریکایی ها به جای حدود دو هفته از حقوق خود را. آقای Mnuchin همچنین گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به او دستور اجازه می دهد تا مالیات دهندگان به پرداخت مالیات بر درآمد است که با توجه مارس 15 به مدت 90 روز بدون مجازات و یا علاقه به.

دولت بریتانیا ناگهانی تغییر از آن نسبتا آرام در پاسخ به کروناویروس آمد پس از انتشار یک شگفت انگیز در گزارش جدید این ویروس از یک تیم در امپریال کالج در لندن است.

کالج امپریال توصیه کرده است دولت در پاسخ به قبلی همه گیر از جمله سارس, آنفولانزای مرغی و آنفولانزای خوکی. عربستان به سازمان بهداشت جهانی و یک تیم از 50 دانشمندان به رهبری برجسته اپیدمیولوژی, نیل فرگوسن, Imperial درمان می شود به عنوان یک نوع از استاندارد طلا در آن مدلهای ریاضی تغذیه به طور مستقیم به سیاست های دولت.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

این گزارش هشدار داد که کنترل نشده و گسترش این بیماری می تواند به عنوان بسیاری از 510,000 مرگ و میر در انگلستان.

مقامات آمریکایی گفت: این گزارش که پیش بینی شده تا 2.2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده از چنین گسترش نیز تحت تاثیر کاخ سفید به تقویت اقدامات خود را برای منزوی کردن اعضای عمومی.

اما در خارج از کارشناسان با اشاره به این که این گزارش هشدار دهنده نتیجه گیری — که این ویروس را پایمال بیمارستان ها و این که دولت تا به حال هیچ چاره ای جز به اعمال رادیکال مستند سیاست — ساخته شده در گزارشهای قبلی در coronavirus و یا در سایت های رسانه های اجتماعی اختصاص داده شده به شیوع.

استرالیا مقامات روز چهارشنبه اعلام کرد ممنوعیت غیر ضروری داخل سالن گردهمایی 100 نفر یا بیشتر هشدار داد استرالیا در برابر سفر به خارج از کشور و بازدید از خانه سالمندان, اما تصمیم گرفتند برای حفظ مدارس باز در میان شیوع.

وجود دارد در حال حاضر 454 موارد coronavirus در استرالیا که نقاط کشور در میان بیست کشور گزارش اکثر موارد. نگرانی در مورد صاف منحنی رشد شده اند تشدید, اما نخست وزیر اسکات موریسون گفت که او امیدوار است برای به حداقل رساندن آسیب های اقتصادی.

“ما در حال رفتن به نگه داشتن استرالیا در حال اجرا” آقای موریسون گفت: با استناد به یک مقابل ایتالیا که در آن کل خاموش شدن ناگهانی جای گرفته اند. “آن را نمی خواهد به نگاه مانند آن را به طور معمول نمی کند اما بسیار مهم است که ما همچنان در جای خود قرار داده و اقداماتی را که مقیاس پذیر و پایدار است.”

محدودیت در داخل سالن اجتماعات آمده از ممنوعیت تجمعات عمومی از 500 نفر یا بیشتر اما آنها جلوگیری از خاموش کردن کل. رستوران ها و بارها در انتظار حامی ایجاد محدودیت و یا تعلیق عملیات.

خانه های پرستاری نیز در صورت محدودیت های جدید: هر کسی که در خارج از کشور و یا در تماس با فرد آلوده ظرف 14 روز ممنوع خواهد شد از دیدن و ساکنان اجازه خواهد داشت برای دریافت تنها یک دیدار در روز با بیش از دو نفر مدعو در یک زمان.

نگه داشتن مدارس باز آقای موریسون گفت: “کمک خواهد کرد که هر دو خانواده و اقتصاد است. “اختلال است که رخ می دهد از تعطیلی مدارس سراسر این کشور را بدون اشتباه شدید خواهد بود,” او گفت:. “به چه معنی شديد? دهها هزار نفر از مشاغل می تواند از دست, اگر نه بیشتر.”

Coronavirus می توانید زندگی می کنند به مدت سه روز در برخی از سطوح مانند پلاستیک و جراحی — هر چند به مقدار قابل دوام ویروس به شدت کاهش می یابد بیش از این زمان نشان می دهد یک مطالعه جدید منتشر شده در روز سه شنبه در مجله پزشکی نیوانگلند.

کارشناسان می گویند خطر مصرف کنندگان آلوده شدن از دست زدن به این مواد است که هنوز هم کم و هر چند آنها ارائه هشدارهای اضافی دربارهی چگونه این ویروس می تواند زنده ماندن در هوا که ممکن است پیامدهای مهمی برای کارگران پزشکی.

هنگامی که این ویروس می شود به حالت تعلیق در قطرات کوچکتر از پنج میکرومتر — شناخته شده به عنوان ذرات معلق در هوا — آن را می توانید اقامت به حالت تعلیق در حدود 30 دقیقه قبل از شناور پایین و اقامت در سطوح که در آن معطل می تواند برای ساعت ها محققان گفتند. این یافته در تضاد با سازمان بهداشت جهانی و موقعیت است که این ویروس از طریق هوا منتقل.

این مطالعه جدید همچنین نشان می دهد که این ویروس می تواند به زنده ماندن تا 24 ساعت در بسته های مقوا هر چند این تجزیه در طول دوره از یک روز معنی کارتن بسته بندی می رسند که در این پست می خواهم که تنها در سطوح پایین این ویروس مگر اینکه تحویل فرد سرفه یا عطسه در آن و یا به کار گرفته و آن را با دست آلوده.

مطالعه دیگری که بزرگترین تاریخ از کودکان و ویروس پیدا کرده است که در حالی که اکثر توسعه خفیف یا متوسط علائم و درصد کمی — به خصوص در نوزادان و کودکان پیش دبستانی — می تواند تبدیل به طور جدی بیمار است. کودکان حساب برای کوچکترین درصد از دهها هزار نفر از عفونت های شناسایی شده در سطح جهان است.

و هر چند وزیر بهداشت از فرانسه خواست مردم بیمار مبتلا به کروناویروس به دور ماندن از ایبوپروفن و آسپرین وجود دارد و تحقیقات به بالا و مشاجره.

به عنوان تعدادی از موارد افزایش تاثیر است که احساس در سراسر هر جنبه از زندگی آمریکایی از جمله حمل و نقل.

پس از سه تکنسین های که در یک کنترل ترافیک هوایی در برج میدوی فرودگاه بین المللی در شیکاگو تست مثبت برای این ویروس در روز سه شنبه اداره هوانوردی فدرال به طور موقت آن را تعطیل کند و باعث نمرات از پرواز به لغو و تاخیر و یا منحرف.

عمومی سازمان های حمل و نقل در بسیاری از شهرستانها تلاش کرده اند میان پایین ridership و نگرانی های بهداشتی از کارکنان خود و مشتریان. شهر نیویورک سیستم حمل و نقل عمومی بزرگترین در آمریکای شمالی است که به دنبال یک 4 میلیارد دلار فدرال نجات پس از همه گیر مجموعه فوق العاده, سقوط آزاد در ridership.

در دیترویت خدمات اتوبوس متوقف شد و پس از درایور ترس برای ایمنی آنها خودداری کردند در خروج از گاراژ خود را. رئیس اتحادیه که نشان دهنده دیترویت رانندگان اتوبوس گفت: برخی از رانندگان گزارش شده بود به کار در صبح و متوجه شد که اتوبوس که به اندازه کافی تمیز است.

Uber و Lyft دو تا از محبوب ترین سواری های شرکت گفت که آنها تعلیق هم مخلوط سفرهای که در آن سواران پرداخت کاهش می یابد هزینه های سوار با یک مسافر رهبری در همان جهت برای جلوگیری از گسترش این بیماری بیشتر است.

ایران است پایدار یکی از بدترین شیوع بیماری با بیش از 1 ، 000 مورد جدید در هر روز است. ارشد آمار دولت را گرفتار coronavirus در ایران از هر جای دیگری است. بیمارستان ساخته شده اند در پارکینگ استادیوم و سالن عروسی برای رسیدگی به سرریز از بیماران.

در عین حال با خیلی در خطر است هیچ کس نمی داند که چه کسی مسئول است. استراتژی ایران برای مبارزه با این بیماری همه گیر شده توسط احسان مبارزات قدرت در آن سلسله مراتب است که باید فوران publicly.

پشت سر هم از پیام های متناقض در روزهای اخیر خشم بسیاری از این کشور 80 میلیون نفر از شهروندان در حال حاضر تاکید شدید آمریکا تحریم های اقتصادی بیکاری و بی اعتمادی خود را به رهبران.

برخی از آنها حتی امیدوار سپاه و سایر نقاط نظامی را مسئول و اجرای قرنطينه. برای بسیاری از ایرانیان از جمله خواسته های غیر قابل تصور فقط هفته پیش هنگامی که نگهبانان خرد antigovernment تظاهرات و پوشش تیراندازی کردن یک هواپیمای مسافربری و کشتن 176 نفر است.

در مصاحبه حامیان و مخالفان رئیس جمهور حسن روحانی, دولت به شدت با انتقاد از آنچه که آنها به نام خود قضاوت ضعیف بی کفایتی و عدم درک شدت بحران است.

بسیاری به سادگی نادیده گرفتن هشدارهای دولت در حال حاضر در مورد قرار گرفتن در معرض. سیامک قاسمی یک تحلیلگر اقتصادی در تهران ارسال شده یک عکس سه شنبه در توییتر از خریداران متراکم تهران, بازار در یک خرید شراب خواری قبل از شروع سال جدید فارسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد بلافاصله به نوبه خود به همه پناهجویان و دیگر خارجی ها در تلاش برای ورود به ایالات متحده از مکزیک به طور غیر قانونی گفت: ملت نمی تواند خطر اجازه می دهد coronavirus به گسترش از طریق بازداشتگاه ها و ماموران مرزبانی چهار مقامات دولت گفت.

از مقامات دولت گفت: بنادر از ورود باز خواهد ماند به شهروندان آمریکایی سبز-دارندگان کارت و خارجی مناسب با اسناد و مدارک. اما در قانون جدید, مرز, عوامل گشت بلافاصله بازگشت هر کسی به مکزیک — بدون هر گونه بازداشت و بدون هیچ گونه تشریفات — که در تلاش برای عبور از مرز جنوب غربی. آنها نمی شود برای هر طول زمان در آمریکا امکانات.

اگر چه آنها توصیه می شود که جزئیات تغییر می تواند قبل از اعلام مقامات دولت گفت که اندازه گیری شده و مورد نیاز برای جلوگیری چه آنها از ترس می تواند یک systemwide شیوع کروناویروس در داخل بازداشتگاه مرزی است. وقوع چنین می تواند به سرعت گسترش از طریق جمعیت مهاجر و می تواند آلوده تعداد زیادی از ماموران مرزبانی ترک در مرز جنوب غربی دفاع ضعیف مقامات استدلال می کنند.


مقررات اطراف اجتماعی فاصله مجبور بسیاری از دوستان و خانواده برای تغییر راه آنها ارتباط برقرار کنید و وقت خود را صرف با هم. آن مهم است به ماندن متصل در طول این استرس بار. در اینجا برخی از ایده هایی که ممکن است کمک کند:

حتی به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی و cratering اقتصاد ملی کمیته بین المللی المپیک روز سه شنبه دو برابر کردن تعهد خود برای برگزاری این بازی در سال 2020 توکیو در ماه جولای خیره کننده ورزشکاران که آماده شده بود برای به تعویق افتادن.

“I. O. C. باقی می ماند به طور کامل متعهد به بازی های المپیک توکیو 2020 و با بیش از چهار ماه به آغاز بازی ها وجود دارد این است که بدون نیاز به هر گونه تصمیم جدی در این مرحله گفت:” توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک.

این بیانیه زد مقابله با رشد جنبش جهانی برای توقف کسب و کار به عنوان معمول از جمله رویدادهای ورزشی مهم و به منظور محدود کردن تماس های اجتماعی برای هفته ها یا حتی ماه.

مدت کوتاهی پس از I. O. C. منتشر شد بیانیه اش, فرانسوی, فدراسیون تنیس اعلام کرد قصد دارد برای حرکت, فرانسوی, باز, برنامه ریزی برای پاریس در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن تا اواخر ماه سپتامبر شروع می شود. در اواخر روز دوشنبه کنتاکی دربی جهان, مهم ترین اسب مسابقه اعلام کرد که در حال حرکت بود از شنبه اول مه به اولین دوشنبه در ماه سپتامبر.

رهبران اروپایی رای دادند سهشنبه به نزدیک کردن حداقل 26 کشورهای نزدیک به تمام بازدید کنندگان از بقیه جهان برای حداقل 30 روز در تلاش برای دستگیری گسترش coronavirus شروع کشش طولانی از انزوا مثل هیچ چیز در, مدرن, تاریخ اروپا در خارج از زمان جنگ.

سفر بان کی مون — که بریتانیا نه برنامه ریزی برای شرکت در نمایندگی اولین پاسخ هماهنگ به این بیماری همه گیر توسط اتحادیه اروپا به بحران رو به رشد.

ویژه استثنا خواهد بود ساخته شده برای شهروندان اروپایی و ساکنان خانه های آینده اگر چه برخی از کشورها درخواست شد آنها را به خود جدا و به مدت دو هفته در برخی موارد به دور از خانواده های خود. متخصصان پزشکی و دانشمندان خواهد بود معاف از اقدامات مردم زندگی در یک کشور اروپایی و رفت و آمد به کار می کنند.

گزارش شد کمک توسط Damien غار نیکلاس Bogel-Burroughs, بن Casselman, Sapna Maheshwari دیوید Yaffe-Bellany علامت Landler استفان قلعه و Farnaz Fassihi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im