‘انطباق و غلبه بر’: کلاس 2020 به ارث بدترین بازار کار پس از رکود بزرگمونیک Guerra خواهد شد فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید این هفته با دو عمده در آموزش و پرورش ، اما مانند بسیاری از دیگر دانش آموزان در سال آخر خود را از مطالعه او نیست که چه اتفاقی می افتد بعدی.

کلاس 2020 است در ترن هوایی سوار whiplashed توسط Covid-19 را قتل عام در سراسر ایالات متحده است. ده ها تن از موسسات لغو و یا به تعویق افتاد فرد در مراسم فارغ التحصیلی به نام سلامت عمومی است. و فارغ التحصیلان مانند Guerra روبرو هستند دلهره آور چشم انداز نیاز به آرنج راه خود را به بدترین بازار کار پس از رکود بزرگ پس از بیش از 40 میلیون نفر در زمینه نرخ بیکاری از اواسط ماه مارس.

“این واقعا دشوار است در حال حاضر” Guerra گفت. “من نمی دانم چه چیزی قراره اتفاق می افتد. و این جالب است چون من فکر می کنم من شماره یک ترس در زندگی این است که عدم قطعیت است.”

به عنوان اقتصاد آمریکا flounders, فرصت ها وجود داشته است که صرف ماه پیش اند اما از میان رفت. در Glassdoor, کارآموزی دهانه کاهش یافته است در سراسر هیئت مدیره و باید کاهش یافت در سخت ضربه صنایع سفر و گردشگری. با توجه به بررسی های اخیر توسط کار-جستجوی سایت دست دادن 30 درصد از نوجوانان و سالمندان آنها آرای خود را از دست دادهاند کارآموزی تابستان پس از کارفرمایان آینده reneged در ارائه می دهد. و بسیاری از افراد جوان که بودند بانکی در کارآموزی در حال حاضر از چک به عنوان خود را لغو برنامه های جبران آنها را در همه.

برای خوش شانسی دانش آموزان که در حال حاضر کار تمام وقت ارائه می دهد که جان سالم به در گیر برخی از تاریخ شروع رانده شده اند را برای ماه می باشد. برای کسانی که هنوز در جستجوی استخدام یخ در حال تخریب آنچه که می توانست موفق برنامه های کاربردی.

“در مقایسه با دانش آموزانی که فارغ التحصیل از چند سال پیش وجود دارد بدون شک که به تازگی فارغ التحصیل می شیم یک تجربه بسیار متفاوت و آن را آنها را طولانی تر برای شروع در بازار کار گفت:” سیسیلیا E از خواب بیدار شدن دین از وودرو ویلسون در مدرسه عمومی و امور بین الملل در دانشگاه پرینستون.

‘این ویروس در شارژ’

یکی از پس لرزه ها از ما گذشته اقتصادی nosedive بزرگ رکود اقتصادی سال های 2008 تا 2009 بود که فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر “تلاش برای پیدا کردن شغل, اجازه دهید به تنهایی کارهایی که مورد استفاده خود را به درجه”, یک 2015 گزارش از نیویورک فدرال رزرو بانک در بر داشت. کوبیده خود دلخراش مالی واقعیت وای به حال برای قرار دادن های بی شمار زندگی تصمیم گیری در نگهداری از بچه ها برای خرید خانه به عنوان آنها بازی کرده اند سوس گوجه فرنگی در بازار بود که در برابر آنها انباشته از شروع.

این زمان در اطراف, این بیماری همه گیر است و بیشتر پیچیده رکود به عنوان یک نسل جدید از فارغ التحصیلان وارد نیروی کار است.

“اگر این فقط یک بحران اقتصادی در حد معمول بار اقتصاد خواهد بود مسئول است. در اینجا این ویروس که در اتهام” Rouse گفت. “این توانایی ما واقعا به مبارزه با ویروس. و زیادی وجود دارد عدم قطعیت وجود دارد.”

حتی به عنوان stay-at-home سفارشات را برداشته در سراسر ایالات متحده در هفته های اخیر میلیون ها باقی می ماند از کار را به عنوان کسب و کار درک جدید طبیعی است.

حداکثر Katz-Balmes که میخواندم در مطالعات زیست محیطی و اقتصاد در Swarthmore College در پنسیلوانیا انتظارنشسته بودند پرداخت موقعیت کارگردانی یک اردوگاه تابستانی برای کودکان و نوجوانان در کالیفرنیا تا آن لغو شد. در حال حاضر او در جستجوی شهری محیط زیست کار می کنند.

“همه دوستان من که نمی خواهید برای رفتن به این بیماری همه گیر هنوز بیکار,” او گفت:. “این قطعا نه فقط من.”

کاتز-Balmes که مشغول به کار به عنوان یک محقق برای خود سعی در فایل بیکاری در پنسیلوانیا است. آن را در زمان حدود یک ماه به شنیدن هر چیزی; سپس او تا به حال به ارسال درخواست خود را دوباره به خاطر او خراب کرد اولین بار. او منتظر است برای پاسخ.

“من نمی خواهید به گرفتن وام و یا تکیه بر پدر و مادر من,” او گفت:. “ترس از دانستن نیست که آیا یا نه من این بیکاری پشتیبانی و یا آنچه در جهان را نگاه مانند یک سال و یا اگر شغل در دسترس خواهد بود برای همکلاسی های من و یا هر آنچه آن ابهامات قطعا استرس زا هستند.”

گابریل لارا که فقط به دست آورده و مدرک خود را از Chicago-کنت کالج قانون کار از راه دور به عنوان یک کارمند قانون, و او در حال حاضر یک پیشنهاد به وقت وکیل. اما این نقش که قرار بود برای شروع در ماه سپتامبر در حال حاضر شده است به تعویق افتاد تا ژانویه.

“این قطعا من باید به شکل از چگونه برای زنده ماندن در پس انداز برای زمان بیشتری” لارا گفت.

انتخاب غیر ممکن است

فارغ التحصیلان دبیرستان نیز نیاز به انطباق. Jayde Alioto که فارغ از جنگل دبیرستان در فلوریدا در این ماه گفت: او سعی کردم به فایل بیکاری چندین بار پس از گذاشته شدن به عنوان یک هتل سرور و از دست دادن غذا گیگابایت است. اما او نمی تواند دسترسی به وب سایت از آنجا که او فکر می کند بنابراین بسیاری از دیگران نیز تلاش برای ادعای مزایای.

Alioto بیکار بود برای حدود شش هفته اما در حال حاضر با این نسخهها کار در یک رستوران محلی به عنوان او می سازد و قصد دارد برای یک دوره در حجامت.

“من بسیار شده است در نظر گرفتن مسائل هفته به هفته,” او گفت:. “از آنجا که با همه چیز در رفتن شما نمی دانید که چه چیزی قراره اتفاق می افتد.”

حتی فارغ التحصیلان در “ضروری” حرفه در حال مبارزه برای درام کار می کنند. الیسا گیبونز فقط خود را به دست آورده دیپلم در پرستاری از آستین کالج در تگزاس و قبل از رخصتی بهار او اعمال شده به اطفال سمت در بیمارستان. به زودی پس از او شروع به گرفتن ایمیل و گفت: امکانات دیگر استخدام.

“من مؤمن بزرگ در همه چیز اتفاق می افتد برای یک دلیل و بنابراین ما باید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد,” او گفت:. “چه می آید از این همه.”

کارشناسان ابراز همدلی برای همه فارغ التحصیلان اما گفت که انتظار می رود بدترین بحران مالی به سقوط در افرادی که به طور کلی نمی لوکس از یک مدرک دانشگاهی به عنوان آن را پس از آخرین بحران مالی است. تولید و خدمات و گردشگری انتظار می رود که به صورت نامتناسبی مبارزه است.

“نگرانی ما این است که در درجه اول با کسانی که تحصیل کرده اند با باریک آموزش فنی و وعده یک کار فوری و گفت:” لین Pasquerella رئيس جمهور از انجمن آمریکایی کالج ها و دانشگاه ها.

Taytum مک گیل که مورد مطالعه سالن و آبگرم مدیریت در شمال آلاباما, کالج پس انداز کرده بود تا برای حضور در مژه گواهینامه های اصلاح رنگ آموزش و اسپری قهوهای مایل به زرد کلاس. ناگهان آنها تمام شده است لغو شد. 19 سال است که با تکیه بر دو شغل در حال حاضر – یک در مادر آلما دیگر در یک رستوران محلی – اما او هنوز هم نمی توانیم به زندگی مستقل از پدر و مادر خود را.

بدون در نظر گرفتن او اعتماد به نفس در چشم انداز حرفه ای هنگامی که او در زمین یک مصاحبه و شروع به کار در یک سالن.

“من نمی دانم اگر آن را تا به حال بازگشت به حالت عادی. من بسیار امیدوار است که از آن خواهد شد. اما حتی اگر آن را نمی کند من احساس می کنم هنوز هم می تواند ساخت مشتریان کمک خواهد کرد که من در آینده” مک گیل گفت.

دیگران بیشتر بدبین. زمانی که ابیگیل Randall ارشد در دانشگاه واشنگتن جستجو برای کار در wheelhouse – روابط عمومی خلاق فیلم و بازاریابی – بسیاری از موقعیت ها یا پاره وقت, کارآموزی و یا پرداخت نشده نقش. او سعی تقاضا برای کار در اتحادیه های اعتباری در تماس با مرکز اما در عرض یک ساعت و نیم او رد ایمیل.

“این سخت است برای قرار دادن به کلمات. آن را احساس می کند مانند من خواسته بودن را در عین حال یکی دیگر از سری غیر ممکن است انتخاب,” او گفت:.

ماریان Wanamaker, استادیار اقتصاد در دانشگاه تنسی هشدار داد که در این نامهربان اقتصاد دانش آموزان نباید فقط منتظر شغل رویایی خود. پس از رکود برطرف آنها خواهد بود قادر به تغییر نقش اما “آن را آسان تر به کار هنگامی که شما در حال حاضر باید یک کار”.

افراد جوان که نمی توانید پرداخت کارورزی یا کار در حال حاضر باید داوطلب اگر آنها می توانند و یا ثبت نام در نوعی از آموزش آنلاین Pasquerella پیشنهاد شده است.

“بخش مهم است ایجاد یک روایت بین آموزش و پرورش, آنچه آنها انجام می دهند در حال حاضر برای توسعه شخصی و حرفه ای و آنچه که کارفرمایان به دنبال” او گفت:.

چشم انداز ممکن است ترسناک اما آن را کاملا بی ثمر از فرصت کارشناسان پیشنهاد شده است. آماندا Sloat, یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز ذکر شده کشت مجازی کارآموزی و آنلاین داوطلب ایده هایی که فارغ التحصیلان اخیر را در حالی که آنها به جستجو برای شغل.

“این فقط یک مقدار زودتر مثال از زندگی که بسیار غیر قابل پیش بینی و وادار کردن دانش آموزان به بیشتر انعطاف پذیر و همچنین در حال توسعه یک حس واقعی از انعطاف پذیری و توانایی مقاومت در برابر عدم قطعیت” گفت: Sloat. “و به انطباق و به فکر می کنم خلاقانه.”

در کالیفرنیا Guerra نگه داشتن گزینه های خود را باز کنید. او شروع به پریدن کرد و در بسیاری از مصاحبه های تلفنی, اما او نه پیدا کردن فرصت های بسیاری در زمینه های مورد علاقه: آموزش و پرورش و اصلاحات در سیاست. او به عنوان خوانده شده مقالات این ادعا که در حال حاضر زمان برای رفتن به مدرسه و او مشتاق است که در این ایده – اما در ابتدا او نیاز به یک شغل به او پرداخت اجاره.

“است که باید مانند, شعار ما. ‘انطباق و غلبه بر کلاس 2020’,” Guerra گفت. “این چیزی است که ما باید انجام دهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>