واقعی Coronavirus عفونت بسیار Undercounted, C. D. C. داده ها نشان می دهد

تعداد coronavirus عفونت در بسیاری از نقاط ایالات متحده است که بیش از 10 برابر بالاتر از این گزارش نرخ با توجه به اطلاعات منتشر شده در روز جمعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

تحلیل بخشی از مجموعه گستردهای از نظرسنجی آغاز شده توسط C. D. C. به برآورد چگونه این ویروس به طور گسترده ای گسترش یافته است. مطالعات مشابه اسپانسر شده از طرف دانشگاه دولت های ملی و سازمان بهداشت جهانی در ادامه در سراسر جهان است.

C. D. C. مطالعه نشان داد, مثلا, که در جنوب فلوریدا تنها 2 درصد از جمعیت شده بود و در معرض این ویروس به عنوان از آوریل 10, اما نسبت است به احتمال زیاد بالاتر در حال حاضر با توجه به افزایش عفونت در دولت است. شيوع بالاترین بود در شهر نیویورک در حدود 7 درصد به عنوان از آوریل 1.

این اعداد نشان می دهد که حتی در مناطق ضربه سخت, ویروس, یک اکثریت قریب به اتفاق مردم هنوز آلوده شده است گفت: Scott Hensley یک ویروسی immunologist در دانشگاه پنسیلوانیا بود که درگیر در تحقیق ،

“بسیاری از ما در حال نشستن اردک که هنوز مستعد ابتلا به دوم امواج,” او گفت:.

تفاوت بین ثبت عفونت و واقعی شيوع داده بود در بالاترین میسوری که در آن حدود 2.65 درصد از جمعیت آلوده شده با این ویروس به عنوان از آوریل 26, اگر چه بسیاری از مردم ممکن است احساس بیمار. این تعداد حدود 24 برابر گزارش رای دادن: تقریبا 162,000 در مقایسه با 6,800 به فکر آلوده شده اند ،

نتایج تایید آنچه که برخی از دانشمندان هشدار داده اند در مورد ماه: که بدون گسترده تر تست نمرات افراد آلوده نایافته و گردش ویروس.

“سیاستمداران ما می گویند ما تست عالی است اما واقعیت این است که ما تست ناکافی است” دکتر Hensley گفت. “این دقیقا همان نوع از مطالعات ما باید در حال حاضر است.”

چگونه ویروس برنده

نامرئی شیوع شکلی ناگهانی ظهور تا در همه جا. ایالات متحده نادیده گرفته و علائم هشدار دهنده. ما بازسازی چگونه این بیماری همه گیر چرخید خارج از کنترل است.

دکتر رابرت Redfield مدیر C. D. C., اشاره در این روند در روز پنج شنبه در تماس با خبرنگاران.

“بهترین برآورد ما در حال حاضر برای هر مورد گزارش وجود دارد در واقع 10 عفونت های دیگر” دکتر Redfield گفت.

منبع ادعای خود را مبهم بود که در آن زمان. C. D. C. بعد از ارسال داده ها بر روی وب سایت خود و در MedRxiv یک مخزن برای نتایج علمی است که هنوز رتبهدهی نشده است تایید توسط همکار بررسی است.

C. D. C. محققان آزمایش نمونه از 11,933 مردم در سراسر شش منطقه در ایالات متحده در طول گسسته دوره از 23 مارس تا مه 3: Puget Sound منطقه از واشنگتن که در آن برای اولین بار Covid-19 مورد در کشور تشخیص داده شد و همچنین شهر نیویورک و جنوب فلوریدا, میسوری, یوتا و کانکتیکات است.

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

نمونههای تجاری در آزمایشگاه از افرادی که در آمد به صورت معمول نمایش مانند کلسترول آزمایش و مورد بررسی قرار گرفت برای حضور آنتی بادی ها به ویروس — است که نشان می دهد عفونت قبلی حتی در غیاب علائم.

محققان تخمین زده و سپس تعدادی از عفونت در هر منطقه است. شهر نیویورک به عنوان مثال گزارش 53,803 موارد توسط مارس 1, اما تعداد واقعی عفونت بود 12 برابر بیشتر نزدیک به 642,000.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


این شهر شيوع 6.93 درصد است و کمتر از 21 درصد برآورد شده توسط دولت را بررسی خواهد کرد. این تعداد بر اساس مردم استخدام در سوپر مارکت ها و نتایج می شده اند و مغرضانه نسبت به افرادی که توان خرید در طول یک بیماری همه گیر — افراد جوان یا کسانی که تا به حال در حال حاضر این ویروس و احساس امنیت ،

Saskia Popescu, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه آریزونا گفت: C. D. C. نظرسنجی همچنین ممکن است نقطه توسط افراد با شرایط مزمن است که بیشتر احتمال دارد به سفر تجاری labs. هنوز هم آن است که نماینده بیشتر از جمعیت عمومی نسبت به سایر نظرسنجی ها به دلیل آن را شامل هر کس که آمد به آزمایشگاه برای انواع مقاصد به جای محدود کردن آن به گروه های خاص مانند مراقبت های بهداشتی کارگران که احساس بیمار از coronavirus.

“خیلی از تست سرولوژی است که ما شاهد بوده ام واقعا شده است و بر روی آن متمرکز — افرادی که فکر می کردم که آنها در معرض و یا احساس بیمار در برخی از نقطه,” او گفت:. “این روش خیلی بیشتر نماینده در نهایت.”

او همچنین به ستایش از محققان برای ساخت استنتاج از مطالعه در مورد شرکت کنندگان وضعیت ایمنی دلیل آن هنوز مشخص نیست که چگونه حضور آنتی بادی های مربوط به حفاظت از ویروس.

این تجزیه و تحلیل همچنین برجسته گسترده ای تفاوت بین نقاط مختلف کشور و اهمیت نه فقط به اندازه کافی آزمایش, اما همچنین از آزمایشگاه ظرفیت دکتر Popescu گفت. در آریزونا او افزود: این پرونده با تاخیر نتایج آزمون پنج تا شش روز است.

دکتر Hensley گفت که او نگران بود که در نیویورک و دیگر ایالات شمال شرقی ممکن است به دروغ خود را باور دارند که به گذشته نقطه خطر و بازگشایی بیش از حد به زودی.

“ما باید به نوبه خود به جنوب برای دیدن چه چیز افتضاح شده اند وجود دارد,” او گفت:. “اگر ما باز به عنوان فلوریدا یا تگزاس آیا شما تقریبا می توانید شرط می بندم که ما را در همان موقعیت که آنها در حال حاضر است.”