بازیگر مارتین فریمن اذعان دوست داشتنی خود را پسر 14 و دختر 11


بازیگر مارتین فریمن اذعان دوست داشتنی خود را پسر 14 و دختر 11 و تماس با آنها را ‘کمی f***ers’ زمانی که آنها جوان بودند

  • مارتین فریمن, 48, گفت که او انجام مجازات با وجود ممنوعیت در خانه
  • پسر جو, 14, و, دختر, گریس, 11, اند smacked او گفت:
  • هابیت بازیگر صحبت شد پیش از خود سری آینده پرورش دهندگان در Sky1

بازیگر مارتین فریمن کرد smacked پسر 14 و دختر 11 و آنها را به نام ‘کمی f***ers’ زمانی که آنها جوان بودند.

هابیت بازیگر 48 گفت: او می خواهم smacked فرزندان خود جو و فضل و دو بار سوگند در آنها بیش از دو برابر.

پدر و دو نیز کرد و آن را یک قاعده در خانه با او شریک سابق actress Amanda Abbington, 45, نه برای انجام هر کدام از این اقدامات به کودکان ‘اما شما می دانید که من انجام داده ام هر دو’.

Martin Freeman admitted smacking his children even though the punishment was outlawed at home by his former wife Amanda Abbington. They are pictured together at the Los Angeles premiere of The Desolation of Smaug in December 2013

مارتین فریمن بستری دوست داشتنی کودکان خود را حتی اگر مجازات قانونى بود در خانه توسط همسر سابق خود Amanda Abbington. آنها با هم تصویر در Los Angeles premiere of The Desolation of Smaug در دسامبر 2013

The Hobbit actor pictured in the first film, The Hobbit: An Unexpected Journey

هابیت بازیگر در تصویر اول فیلم هابیت: سفر غیر منتظره

‘من می دانم که من قرار نیست به آن را انجام دهد اما وجود دارد بسیاری از تصاویر در مورد چگونه (پدر و مادر) همه فقط به درخشان است که باعث می شود افراد احساس بد او گفت: در یک پرده مصاحبه با ساندی تایمز.

“از آنجا که آن را نه درخشان. منظورم این است – آن را به بهترین چیزی که من انجام دهد. اما این بدان معنا نیست که آن را واقعا سخت است. این ایده شما تنها تا کنون توجیه با یک کودک نو پا ؟ واقعا موفق باشید. اگر شما می توانید انجام دهید که خدا با شما است. شگفت انگیز است.

‘من افتخار من است که, اما من. من فکر نمی کنم این یک سیاست است. و من دوباره آن را انجام دهد!’

آن را غیر قانونی است به صدا غذا خوردن کودکان زیر کودکان عمل 2004 مگر اینکه آن را به مقدار ‘معقول مجازات’.

The Sherlock Holmes actor said he had smacked his children twice and sworn at them more than twice. He is pictured with former wife Ms Abbington at The National Movie Awards, London, in 2010

And on the This Morning sofa in August last year

شرلوک هولمز بازیگر گفت که او smacked فرزندان خود را دو بار و سوگند در آنها بیش از دو برابر. او که در تصویر با همسر سابق خانم Abbington ملی جایزه فیلم لندن در سال 2010 و در این صبح مبل در ماه اوت سال گذشته

NSPCC خواستار ممنوعیت کامل آلت و گفت که آن را تنها به کودکان بد مثال در مورد نحوه رسیدگی به احساسات قوی ممکن است تشویق قلدری و می تواند آنها را به دروغ یا پنهان کردن احساسات به منظور اجتناب از مجازات است.

اسکاتلند شد اولین بار در کشور انگلستان به بان دوست داشتنی در سال 2019 و ولز خواهد یاغی فوتبال سال 2022 پس از رای گیری در کشور مجلس است.

شرلوک هولمز بازیگر صحبت شد پیش از جدید خود را Sky1 سری پرورش دهندگان که در آن او نقش یک پدر عصبانی که پخش خواهد شد در مارس 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im