فعال کردن این دستبند از سکوت و الکسا نمی تواند استراق سمع

در سال گذشته بن ژائو تصمیم به خرید یک الکسا-فعال اکو بلندگو برای شیکاگو خود را خانه. آقای ژائو فقط می خواستم یک دستیار دیجیتال برای پخش موسیقی است اما همسرش, هدر ژنگ بود نمی برند. “مادر” او گفت:.

خانم ژنگ مشخص می شود واکنش او متفاوت است. اول او اعتراض به داشتن دستگاه در خانه خود را, او گفت:. سپس, زمانی که آقای ژائو قرار داده اکو در یک فضای کار آنها مشترک او ساخته شده او را در موقعیت کاملا روشن است:”به من گفت:” من نمی خواهم که در دفتر. لطفا جدا از آن. من می دانم که میکروفون به طور مداوم در.'”

آقای و خانم ژائو ژنگ در حال علوم کامپیوتر استادان در دانشگاه شیکاگو و آنها تصمیم به کانال مخالفت خود را به چیزی تولیدی. با کمک یک دستیار استاد پدرو لوپز, آنها طراحی یک قطعه دیجیتال زره پوش: یک “دستبند سکوت” که جم اکو و یا هر گونه دیگر میکروفن در مجاورت از گوش دادن در پوشنده لباس مکالمات.

این دستبند مانند یک ضد smartwatch هم در آن cyberpunk زیبایی و در هدف خود شکست فن آوری است. بزرگ و تا حدودی بی حاصل سفید کاف با تند و تیز مبدل دستبند دارای 24 زبانان منتشر می کنند که مافوق صوت سیگنال زمانی که پوشنده آن را در. صدا غیر قابل مشاهده ترین گوش به استثنای افراد جوان و سگ اما در نزدیکی میکروفون را تشخیص صدا با فرکانس بالا به جای صداهای دیگر.

“این بسیار آسان برای ضبط این روزها” آقای لپس گفت. “این مفید است دفاع. هنگامی که شما چیزی خصوصی می گویند, شما می توانید آن را فعال کنید در زمان واقعی است. زمانی که آنها بازی برگشت ضبط صدای در حال رفتن به از بین رفته اند.”

طی یک مصاحبه تلفنی آقای لپس تبدیل شده در این دستبند در نتیجه استاتیک-مانند سفید سر و صدا برای شنونده در انتهای دیگر.

به عنوان خانه های آمریکا به طور پیوسته مجهز به تجهیزات ضبط و نظارت دولت بر عهده گرفته حال و هوایی خانوادگی. گوگل و آمازون به فروش می رسد میلیون ها نفر از لانه و حلقه های امنیتی در حالی که حدود یک پنجم بزرگسالان آمریکایی در حال حاضر صاحب یک هوشمند بلندگو. ضربه زدن بر روی درب کسی یا چت در کسی که در آشپزخانه در حال حاضر شامل امکان مجزا بودن ثبت شده است.

آن همه ارائه سوال جدید از قوانین و مقررات در مورد اینکه آیا و چگونه برای هشدار دادن به مهمانان که چهره خود را و کلمات می تواند تا پایان در یک شرکت با تکنولوژی سرورهای یا حتی در دست غریبه ها.

با طراحی هوشمند بلندگو ها دارای میکروفون هستند که همیشه در گوش دادن به اصطلاح بیدار کلماتی مانند “الکسا” “هی سیری” یا “O. K. گوگل.” تنها پس از شنیدن که نشانه آنها قرار است برای شروع ضبط. اما پیمانکاران استخدام توسط سازندگان دستگاه به نقد و بررسی فیلم های ضبط شده با کیفیت دلایل گزارش شنوایی کلیپ که به احتمال زیاد دستگیر ناخواسته از جمله معاملات مواد مخدر و رابطه جنسی.

دو دانشگاه, محققان, David Choffnes و دانیل Dubois, به تازگی پخش شده 120 ساعت از تلویزیون برای مخاطبان هوشمند بلندگو برای دیدن آنچه که فعال شدن دستگاه. آنها دریافتند که این ماشین از خواب بیدار شدم ده ها بار و شروع به ضبط پس از شنیدن عبارات مشابه به خود از خواب بیدار کلمات.

“مردم از ترس است که این دستگاه به طور مداوم گوش دادن و ضبط شما. آنها نه” آقای Choffnes گفت. “اما آنها را از خواب بیدار و رکورد شما در زمانی که آنها باید نیست.”

Rick osterloh را بازتوییت کرد, گوگل سر از سخت افزار به تازگی گفت: مالکان باید افشای حضور هوشمند بلندگو به مهمانان خود است. “من می خواهم و زمانی که کسی وارد خانه من است و آن را احتمالا چیزی است که محصولات خود باید سعی کنید به نشان می دهد,” او گفت: سی سال گذشته است.

خوش آمدید تشک ممکن است یک روز بود عوض میکنه برای هشدار تشک. یا شاید شرکت های فن آوری خواهد شد مهندس محصولات خود را به معرفی خود را زمانی که آنها شنیدن یک صدای جدید و یا دیدن یک چهره جدید. البته که همچنین می تواند منجر به موقعیت های ناراحت کننده بود, دوست داشتن الکسا در کنار تخت خود اکو نقطه ناگهان معرفی خودش به یک شب ایستاده است.

این “دستبند سکوت” است که برای اولین بار دستگاه اختراع شده توسط محققان به مسائل دستیاران دیجیتال’ گوش. در سال 2018 دو طراحان ایجاد پروژه نام مستعار یک زائده است که می تواند به بیش از یک هوشمند بلندگو به deafen آن است. اما خانم ژنگ استدلال می کند که امواج باید قابل حمل برای محافظت از مردم به عنوان آنها حرکت را از طریق محیط های مختلف داده شده است که شما همیشه نمی دانند که در آن یک میکروفون در کمین است.

در این مرحله این دستبند این است که فقط یک نمونه اولیه است. محققان می گویند که آنها می تواند تولید آن را برای عنوان کمی تا $20 و یک تعداد انگشت شماری از سرمایه گذاران خواسته اند آنها را در مورد وجوهي آن است.

“با اینترنت از چیزهایی که در این نبرد از دست داده است” آقای ژائو گفت: با اشاره به عدم کنترل بر داده های گرفته شده توسط دستگاه های هوشمند که آیا آن را به دست شرکت های فن آوری و یا کاربران ،

“آینده این است که همه این دستگاه ها در اطراف شما, اما شما باید به فرض آنها به طور بالقوه در معرض خطر,” او اضافه شده است. “دایره خود را از اعتماد را باید بسیار کوچکتر گاهی اوقات به خود واقعی بدن است.”

پیش سازهای دیگر به این دستبند شامل “امواج کت” طراحی شده توسط یک اتریش شرکت معماری در سال 2014 برای جلوگیری از امواج رادیویی است که می تواند جمع آوری اطلاعات از تلفن یک فرد و یا کارت های اعتباری است. در سال 2012 این هنرمند آدم هاروی ایجاد نقره اندود خفا پوشیدن لباس است که افراد نقاب دار را حرارت امضا برای محافظت از چشم از هواپیماهای بدون سرنشین و همچنین به عنوان یک خط از آرایش و مدل مو, نام, رقم خیره به خنثی کردن تشخیص چهره دوربین.

اعتبار…Reflectacles

در سال 2016 اسکات شهری یک عینک ساز در شیکاگو یک خط انعکاسی فریم که پشت مرئی و نور مادون قرمز. هنگامی که یک دوربین مدار بسته فیلم یک فرد با پوشیدن $164 فریم نور منعکس شده تار کردن چهره. آقای شهری به نام آنها Reflectacles.

او در حال حاضر مشغول به کار تمام وقت در حفاظت از حریم خصوصی عینک شامل یک نسخه جدید با لنز است که جذب نور مادون قرمز برای جلوگیری از جنس زنبق و سوسن-اسکن و تشخیص چهره دوربین. مشتریان خود را شامل حریم خصوصی علاقه مندان به فعالان سیاسی و کارت شمارنده که چهره که قرار است در قمار’ لیست سازمان دیده بان.

“مردم را به حفظ حریم خصوصی خود را دیگر دوری به عنوان loonies” آقای شهری گفت. “آن را تبدیل به یک نگرانی برای مردم در تمام سنین, سیاسی, دیدگاه ها و جنبه های زندگی است.”

وی افزود: “فن آوری های جدید به طور مستمر فرسایش حفظ حریم خصوصی و گمنامی. مردم به دنبال انتخاب کردن که چیزی است که من در تلاش برای فراهم کند.”

وودرو Hartzog یک قانون و علوم کامپیوتر استاد در دانشگاه نیست فکر می کنم حریم خصوصی زره است راه حلی برای مدرن ما گلایه.

“ایجاد یک مسابقه تسلیحاتی و مصرف کنندگان را از دست بدهند در آن مسابقه,” او گفت:. “هر یک از این چیزها نیمه اندازه گیری است یا موقت. همیشه وجود خواهد داشت یک راه در اطراف آن است.”

به جای ساختمان های فردی دفاع آقای Hartzog معتقد است ما باید سیاستگذاران به تصویب قوانین است که به طور موثر محافظت حریم خصوصی ما و ما را به کنترل داده های ما.

“تا آن زمان ما در حال بازی موش و گربه,” او گفت:. “و این که همیشه به پایان می رسد ضعیف برای ماوس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im