تبرئه شد! دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه گناه بر استیضاح اتهامات


مغلوب ساختن پیشی جستن جشن دو با تبرئه خود راضی الگوی رفتاری با وجود میت رامنی انکار رئیس جمهور بالیدن به صورت کامل ایران با پشتیبانی پس از عبور از خط حزب در 11 ساعت

 • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد تبرئه دو مقاله از اعلام جرم علیه او
 • که نتیجه شد و انتظار می رود در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا
 • هنوز هم رای می آورد چهار ماه به استیضاح روند به پایان
 • مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به استیضاح رای به tweeting ‘تهمت 4Eva’ ویدیو
 • او همچنین گفت که بیانیه ای روز پنج شنبه در ظهر در کاخ سفید
 • وجود دارد برخی از شگفتی های منتهی به رای نهایی
 • میت رامنی رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از قدرت شارژ
 • او رای به تبرئه در انسداد کنگره شارژ
 • او تنها جمهوری خواه برای شکستن صفوف
 • همه دموکرات برگزار خط
 • سناتور دموکرات Joe Manchin غرب ویرجینیا Kyrsten Sinema از آریزونا و Doug Jones آلاباما بودند در حال تماشا برای دیدن چگونه آنها رای دادند
 • همه سه شنبه اعلام کرد آنها رای به محکوم

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد تبرئه دو مقاله از استیضاح در برابر او در روز چهارشنبه آوردن چهار ماه متمرد محاکمه و تحقیق به یک نزدیک است.

نتیجه نهایی بود تقریبا یقین در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا که در آن گرفته اند که دو سوم اکثریت به حذف او را از دفتر.

رئيس جمهور در زمان به توییتر به پاسخ دوباره بردن یک تصویری از ماه ژوئن سال گذشته نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات پس از انتخابات پایان به عنوان رئیس جمهور برای همیشه لطفا برای. نهایی اسلاید در آن آمده است: “Trump4Eva.’

او همچنین گفت که او می خواهم یک بیانیه ای از کاخ سفید روز پنج شنبه.

“من خواهد ساخت یک بیانیه عمومی فردا در 12:00 بعد از ظهر از @WhiteHouse به بحث در مورد کشور ما پیروزی در استیضاح جعل!,’ او در توئیتر خود نوشت.

و کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام قرار داده و در یک بیانیه کوبیدن ‘شم استیضاح تلاش جعل توسط دموکرات ها.’

‘این بود که در عین حال یکی دیگر از محاکمه و تعقیب جادوگران که محروم رئیس جمهور از حقوق دادرسی و بر اساس یک سری نهفته است,” او گفت:. “رئیس جمهور خوشحال است برای قرار دادن این آخرین فصل از رفتار شرم آور توسط دموکرات ها در گذشته و به نظر می رسد به جلو به ادامه کار خود را به نمایندگی از مردم آمریکا در سال 2020 و فراتر از آن.’

و سخنران نانسی پلوسی گفت: رئیس جمهور باقی می ماند یک ‘تهدید’ است که خانه را به ادامه مبارزه از طریق آن دعاوی علیه دولت و مردم است.

‘متاسفانه به دلیل جمهوریخواه سنا را از خیانت به قانون اساسی رئیس جمهور باقی می ماند مداوم تهدید به دموکراسی آمریکایی با اصرار او است که او را بالاتر از قانون و که او می تواند فاسد انتخابات اگر او می خواهد به. خانه ادامه خواهد داد برای محافظت و دفاع از کنترل و توازن در قانون اساسی که حفاظت از جمهوری ما هر دو در دادگاه و در دادگاه افکار عمومی ” او گفت:.

President Trump responded to impeachment vote by tweeting a 'Trump 4Eva' video

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به استیضاح رای به tweeting ‘تهمت 4Eva’ ویدیو

در بخش نهایی این دادگاه به طول انجامید که حدود 45 دقیقه قاضی جان رابرتز ریاست بر دو رای – یکی برای هر مقاله – و دستور سناتور به رای ‘گناه’ یا ‘نه گناه” که متفاوت از معمول است ‘بله’ یا ‘نه’ قانونگذاران می گویند.

سکوت حاکم در طول آرا تنها صدا بودن فروشنده از مجلس سنا خواستار رول و سناتور در پاسخ.

در پایان هر رای رابرتز تلفظ مغلوب ساختن پیشی جستن ‘گناه نیست به عنوان متهم شده است.’

در اولین مقاله سوء استفاده از قدرت 48 سناتور رای دادند گناه و 52 یافت رئیس جمهور گناه نیست. برای دومین رای گیری انسداد کنگره 47 سناتور رای دادند گناه و 53 رای دادند و نه گناه.

با رای به این نتیجه رسیدند رابرتز به قضاوت نهایی.

‘سنا پس از تلاش Donald J. Trump – رییس جمهور آمریکا – بر دو مقاله از استیضاح به نمایش گذاشته و در برابر او توسط مجلس نمایندگان و 2/3 از سناتورهای حاضر نیست که او را به جرم اتهامات مندرج در آن است بنابراین نظم و قضاوت که گفت: دونالد جان تهمت بود بدین وسیله تبرئه از اتهامات عنوان شده علیه در گفت و مقالات’ رابرتز تلفظ می شود.

Donald Trump was acquitted on the two articles of impeachment against him

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد تبرئه دو مقاله از اعلام جرم علیه او

The Senate vote on Wednesday brought the four-month impeachment process to a close

سنا رای گیری در روز چهارشنبه به ارمغان آورد و چهار ماه استیضاح روند به

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل زمانی که محاکمه شد گفت: زمان آن جلو حرکت می کند.

‘از آن زمان به حرکت بر روی’ او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره. ‘این تصمیم شده است. تا آنجا که من نگران هستم آن را در آینه دید عقب.’

و سپس بازگشت او به طبقه سنا به انجام کسب و کار به طور معمول در حال حرکت رو به جلو در قضایی نامزد.

آزمایشی بود که ستیز در زمان به پایان رسید در ادب داشته باشید. مک کانل و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر هر دو به صحبت کرد با تشکر از کارکنان نوجوان سنا صفحات و کنگره پلیس برای این کار در دادگاه را ساعت های طولانی زمانی که سنا در جلسه بود تا 12 یا 13 ساعت در روز است.

علاوه بر این, سنا اعطا رابرتز طلایی Gavel که یک جایزه داده شده به سناتورها پس از آنها صرف 100 ساعت ریاست اتاق.

مک کانل با اشاره رابرتز رسید که علامت نیمکت در دادگاه.

سناتور تحسین رابرتز پس از مک کانل اعلام کرد افتخار است.

‘من می دانم که همکاران من به من ملحق می شوند ضمن تشکر از رئیس دادگستری رابرتز برای ریاست مجلس سنا محاکمه با یک سر روشن و دست ثابت و تحمل است که این نادر مناسبت,’ مک کانل گفت.

‘ما می دانیم و کامل است که حضور خود را به عنوان افسر قاضی آمد در علاوه بر این به و به جای شغل روزانه خود را در سراسر خیابان. بنابراین سنا با تشکر از رئیس دادگستری و کارکنان خود را که کمک به او را به انجام این نقش منحصر به فرد. مانند سلف خود رئیس Rehnquist سنا حاضر خواهد شد به او طلایی gavel برای زمان خود را به ریاست این بدن ما به طور معمول این جایزه به سناتورها که باید قرار داده در 100 دقیقه, اما ما می توانیم همه بر این باورند که رئیس دادگستری قرار داده شده در خود را به دلیل و سپس برخی از.’

‘با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم,’ رابرتز گفت.

او همچنین ارائه کلمات خود را با تشکر از ساخت طولانی ترین سخنرانی تصدی خود در سنا در سخنان پایانی.

The Senate awarded Chief Justice John Roberts the Golden Gavel for his service

سنا اعطا قاضی جان رابرتز طلایی Gavel برای خدمات خود را

A Senate page brings Justice Roberts the golden gavel award

مجلس سنا صفحه به ارمغان می آورد عدالت رابرتز طلایی gavel جایزه

او با تشکر از رهبران مجلس سنا کارکنان و کنگره ،

او همچنین تشکر سناتور.

و با تشکر از شما برای حضور من در اینجا به عنوان راحت که ممکن است. به عنوان من ترک اتاق من خیلی با دعوت به بازدید از دادگاه توسط سنت و در حافظه از 135 سال ما نشسته در این ساختمان است. ما نگه داشتن ردیف جلو از گالری ما در دادگاه باز برای اعضای کنگره که ممکن است می خواهم به رها کردن توسط برای دیدن یک استدلال و یا برای فرار از یک. من هم ترک صادقانه با آرزوهای خوب به عنوان ما انجام تعهد مشترک ما به قانون اساسی از طریق متمایز نقش اختصاص داده شده به ما که منشور. شما شده اند میزبان سخاوتمند و من مشتاقانه منتظر دیدن شما دوباره تحت شادتر شرایط,’ رابرتز گفت.

و سپس او gaveled محاکمه به: ‘من حرکت می کند که سنا نشسته به عنوان دادگاه از استیضاح در مقالات علیه دونالد جان تهمت موکول – سینوسی می میرند.’

با وجود این نتیجه بودن از قبل مقدر وجود دارد برخی از شگفتی در آخرین ساعات منتهی به 4 p. m. رای – یعنی تصمیم سناتور جمهوری خواه میت رامنی برای شکستن صفوف خود حزب و رای به محکومیت رئیس جمهور در سوء استفاده از قدرت شارژ.

او تنها جمهوری خواه برای انجام این کار در یک حرکت است که حیرت زده کاپیتول هیل.

‘قبر سوال اساسی وظایف سناتورها برای پاسخ به این است که آیا رئیس جمهور مرتکب یک عمل بسیار شدید و فاحش است که این افزایش به سطح یک “بالای جرم و جنایت و بزه,’ رامنی گفت: پیش از رای دادن. “بله, او.’

او رای به تبرئه در انسداد کنگره شارژ.

اما رامنی تصمیم را انکار مغلوب ساختن پیشی جستن یک نقطه صحبت او به شدت آرزو – که همه خواهان ایستاده بود او را در ساعت نیاز است.

کاخ سفید bragged که همه جمهوریخواهان مجلس نمایندگان رای دادند با رئیس جمهور – یک ادعای آنها قادر نخواهد بود به حدود را به مجلس سنا.

مک کانل نشان داد رامنی را نظم و انضباط از او برای صورت خود را.

‘ما نمی هر گونه سگ خانه ها در اینجا. مهم ترین رای بعدی رای او گفت: وقتی پرسید که چه مدت رامنی خواهد بود در خانه سگ.

شومر تحسین رامنی و متهم دیگر جمهوری خواهان رای داده اند همان اگر آنها نبودند ترس از خشم رئیس جمهور.

‘دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و همه آنها را بسیار ترس,’ دموکراتیک رهبر گفت. ‘آنها همیشه ترس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او کارگزاران هیچ descension.’

Democratic House manager Adam Schiff arrives to the Senate floor for the vote

دموکراتیک مدیر خانه آدام شیف می رسد به طبقه سنا برای رای گیری

Chief Justice John Roberts arrives in Capitol to preside over the vote

قاضی جان رابرتز می رسد در کنگره به ریاست رای

دموکرات ها در ضمن از دست دادن نیست تنها یک رای با وجود حدس و گمان است که دولت سناتور Joe Manchin غرب ویرجینیا Kyrsten Sinema از آریزونا و Doug Jones آلاباما می تواند در کنار رئیس جمهور.

برای انجام این کار اجازه داده اند تهمت به لاف زدن در مورد دو حزبی تبرئه. او انکار کرد که صحبت کردن در نقطه بیش از حد.

همه سه شنبه اعلام کرد آنها رای به محکوم کردن.

و آن باقی مانده است دیده می شود چه پیامدهای سیاسی باقی می ماند برای قانونگذاران. تنها جونز است تا در انتخابات ماه نوامبر.

و سناتور در حال اجرا برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری – مایکل بنت ctq برنی ساندرز و الیزابت وارن – همه رای به محکوم در هر دو مقالات.

رامنی اذعان کرد او را به خشم رئیس جمهور برای تصمیم گیری خود را و او قبل از ضبط مصاحبه با فاکس نیوز, زد که مدت کوتاهی پس از سخنرانی خود در طبقه سنا برای توضیح تصمیم خود را. رئیس جمهور مکرر بیننده از فاکس نیوز.

رامنی عمیقا مذهبی مورمون ذکر شده ایمان خود را به عنوان دلیل این تصمیم خود را.

در زمان او فشرد تا در کف مجلس سنا در اظهارات خود توقف موقت و عمیق تنفس قبل از او ادامه داد.

‘اتهامات ساخته شده در مقالات از استیضاح بسیار جدی است. به عنوان یک سناتور داور من سوگند سوگند در برابر خدا به ورزش بی طرفانه عدالت است. من عمیقا مذهبی است. من ایمان است که در قلب من چه کسی هستم. من سوگند قبل از خدا به عنوان فوق العاده مهم. من می دانستم که از همان ابتدا که وظیفه قضاوت, رئیس جمهور, رهبر حزب خود من خواهد بود که سخت ترین تصمیم من تا کنون با آن روبرو است گفت در اظهارات خود در مجلس سنا طبقه.

Mitt Romney announced he will vote to convict Donald Trump on the abuse of power charge

میت رامنی اعلام کرد که رای به محکوم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از قدرت شارژ

Mitt Romney cited his faith as the reason and said he expected feel President Trump's wrath for his decision

میت رامنی خود را ذکر ایمان به عنوان دلیل و گفت که او انتظار می رود احساس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن خشم خود را برای تصمیم گیری

رامنی در توضیح استدلال خود را پشت سوء استفاده از قدرت تصمیم گفت که او متقاعد شده بود رئیس جمهور تهمت عمل به عنوان او به دلیل آن درگیر جو و هانتر بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن رقبای سیاسی.

‘هیچ سوال در ذهن من است که وجود دارد نام نه بایدن از رئیس جمهور هرگز انجام داده اند و آنچه او’ رامنی گفت.

سناتور گرم-و-سرد ارتباط با رئیس جمهور. او برافراشته در برابر تهمت نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 حزب اما او را در آغوش گرفت که تهمت برنده دفتر بیضی. این دو نفر باید موافقت و مخالفت در مورد مسائل مختلف.

رامنی به کار گرفته استیضاح دادگاه با دقت و یکی از دو جمهوری خواهان که رای با دموکرات ها را به تماس های اضافی شهود. که رای شکست خورده جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

Romney's announcement stunned Capitol Hill

رامنی اعلام کرد کاپیتول هیل

Mitt Romney and Donald Trump had dinner together at Jean Georges in New York shortly after Trump won the 2016 election

میت رامنی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال صرف شام با هم در ژان ژرژ در نیویورک در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات 2016

رامنی گفت: فاکس نیوز ” کریس والاس که او آماده برای عواقب ناشی از تصمیم خود. او در کنار چهره های رای دهندگان در 2024. مغلوب ساختن پیشی جستن تایید رامنی در انتخابات 2018.

“من معتقدم که او باید از دفتر” او گفت:.

والاس اشاره کرد به او: “شما متوجه این جنگ است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز شما را ببخشد برای این است.’

‘من می دانم که در قلب من است که من انجام آنچه حق,’ رامنی در پاسخ. “من درک می گذرد وجود دارد به enormous نتیجه. من نمی باید یک انتخاب در این زمینه است. به همین دلیل من نبوده و اضطراب در موقعیت من ، وقتی که من شنیده ام وجود دارد رفتن به یک استیضاح بررسی که من شنیده شواهد رو به جلو در آینده من مخوف مسئولیت من است. اما من حاضر به کناره گیری از این مسئولیت به من داده که در قانون اساسی و نه به نادیده گرفتن وجدان من از شخصی و سیاسی اهمیت ملاحظات. من تا به حال به دنبال وجدان من.’

“این سخت ترین تصمیم من تا کنون ساخته شده در زندگی من است. شده است وجود دارد چیزی است که در مقایسه با این ” او اضافه شده است.

Mitt Romney taped an interview with Fox News' Chris Wallace Wednesday morning to explain his decision

میت رامنی ضبط یک مصاحبه با فاکس نیوز ” کریس والاس صبح روز چهارشنبه برای توضیح تصمیم خود

The Republican-controlled Senate met at 4 p.m. to vote on Trump's fate

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا ملاقات کرد در 4 p. m. برای رای دادن در مغلوب ساختن پیشی جستن سرنوشت

رامنی اذعان کرد او می تواند از دست دادن او بعد از انتخابات بیش از این اما گفت: از دست دادن ریاست جمهوری بود بدترین چیزی بود که تا کنون اتفاق افتاده است به او بنابراین او در صلح با خود تصمیم.

او اشاره کرد که زندگی خود را در واشنگتن دی سی بود در مورد ‘،’

خواندن مقالات از استیضاح در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

در 1,414 عبارت مقالات از استیضاح تصویب شده توسط مجلس نمایندگان غیر روحانی کردن دو اتهام علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مقاله من: سوء استفاده از قدرت

با استفاده از قدرت خود را از بالا, اتاق کار رئیس جمهور تهمت تهدیدی دخالت یک دولت خارجی اوکراین در سال 2020 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری.

او را از طریق یک طرح یا دوره انجام است که شامل درخواست دولت اوکراین برای علنا اعلام تحقیقات که او به نفع گروههای آسیب به چشم انداز انتخابات از یک حریف سیاسی و نفوذ 2020 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری را به نفع خود.

رئیس جمهور تهمت نیز به دنبال فشار دولت اوکراین به این مراحل توسط مطبوع رسمی دولت ایالات متحده آمریکا اعمال از ارزش قابل توجهی به اوکراین در شرایط عمومی آن اعلام کردهاند.

رئیس جمهور تهمت درگیر در این طرح و یا دوره از رفتار فاسد در تعقیب اهداف شخصی و سیاسی بهره مند شوند. در انجام این کار رئیس جمهور تهمت با استفاده از اختیارات ریاست جمهوری به شیوه ای که مصالحه ملی امنیت ایالات متحده و تضعیف یکپارچگی ایالات متحده روند دموکراتیک.’

مقاله دوم: انسداد کنگره

به عنوان بخشی از این استیضاح تحقیق این کمیته انجام این تحقیقات در خدمت احضاریه به دنبال اسناد و مدارک و شهادت تلقی حیاتی به پرس و جو از شاخه های اجرایی سازمان ها و ادارات و مقامات فعلی و سابق.

در پاسخ بدون قانونی علت یا بهانه ای رئیس جمهور تهمت به کارگردانی اجرایی سازمان ها و ادارات و مقامات نه مطابق با کسانی که احضاریه. رئیس جمهور تهمت نتیجه interposed قدرت ریاست جمهوری در برابر قانونی احضاریه از مجلس نمایندگان و فرض خود را به توابع و قضاوت لازم برای ورزش از ‘تنها قدرت استیضاح’ واگذار شده توسط قانون اساسی در مجلس نمایندگان.

در تاریخ جمهوری هیچ رئیس جمهوری تا کنون دستور کامل سرپیچی از یک استیضاح پرس و جو و یا به دنبال مانع و مانع بنابراین جامع توانایی مجلس نمایندگان برای بررسی ‘high Crimes and Misdemeanors.”

این سوء استفاده از دفتر خدمت به پوشش خود رئیس جمهور تکرار سوء و به دست گرفتن و کنترل قدرت از استیضاح — و در نتیجه برای خنثی حیاتی حفاظت از قانون اساسی واگذار شده تنها در مجلس نمایندگان.

‘آن را به تنهایی. عواقب قابل توجهی هستند. آنها به اندازه کافی است که از آن ساخته شده آن را بسیار دشوار است روند برای من. انگار نیست شده یک روز صبح پس از این روند شروع شد که من خواب فراتر از 4:00 a. m. ” او گفت:.

‘خوب یکی از دوستان من یک بار گفت که این بدترین چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده است به آنها را به لحاظ سیاسی در حال حاضر اتفاق افتاده است. بدترین چیزی که در حال حاضر اتفاق افتاده من سیاسی بود از دست دادن ریاست جمهوری در سال 2012 است. من به اندازه کافی گسترده شانه قادر به آب و شخصی تغییر در زندگی حرفه ای من, سیاسی, و یا در غیر این صورت. چیزی که من نمی باید از این ظرفیت برای نادیده گرفتن وجدان من, ” او اضافه شده است.

آدام شیف سرب خانه استیضاح مدیر برای دموکرات ها در برابر رامنی تصمیم گیری است.

“داشتن ثابت تهمت گناه من پرسید اگر وجود داشت فقط یک سناتور جمهوری خواه که می گویند “کافی است.” که ایستادن در برابر این خطرناکی غیر اخلاقی رئیس جمهور. که نمایش داده خواهد شجاعت اخلاقی. که ما بی طرف عدالت به سوگند خود ملزم و محکوم است. و وجود او در توییتر نوشت.

پیش از رای گیری وجود دارد این سوال که آیا هر سناتور دموکرات خواهد شکستن خطوط حزب و رای به تبرئه رئیس جمهور.

سناتور دموکرات Joe Manchin غرب ویرجینیا Kyrsten Sinema از آریزونا و Doug Jones آلاباما تمام تگرگ از کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در سال 2016 و حفظ قوی محبوبیت است.

اما جونز گفت: صبح روز چهارشنبه او را رای به محکومیت رئیس جمهور در هر دو فقره استیضاح.

‘پس از چند شب بی خوابی من با اکراه به این نتیجه رسیدند که شواهد و مدارک کافی برای محکوم کردن رئیس جمهور برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره’ او در بیانیه ای گفت.

Sinema و Manchin اعلام کرد در مدت کوتاهی قبل از رای گیری آنها رای به محکوم در هر دو مقالات.

‘امروز من رای به تصویب هر دو مقاله به عنوان کمترین وظیفه و بزرگترین عشق این است که به ملت ما قانون اساسی’ Sinema در بیانیه ای گفت.

“من در رسیدن به این نتیجه اکراه’ Manchin در بیانیه ای گفت. “من هیچ لذتی در این رای.’

Manchin پیشنهاد censuring مغلوب ساختن پیشی جستن یک حرکت است که می خواهم اجازه دهید سنا ابراز مخالفت خود از اقدامات خود در اوکراین به طور رسمی و بدون از بین بردن رئیس جمهور از دفتر.

چند سناتور جمهوریخواه گفته اند که آنها را تایید نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات اما نمی پیدا کردن آنها را به افزایش به سطح یک impeachable جرم.

سناتور لیزا Murkowski آلاسکا با انتقاد از رئیس جمهور در مجلس سنا کف دوشنبه شب اما گفت که او را برای رای دادن به خود را تبرئه وقتی به مجلسی رای در یک حکم در دادگاه خود را.

‘رئیس جمهور رفتار شرم آور بود و اشتباه است. او منافع شخصی نیست نگاهی به سابقه بیش از کسانی که از این ملت بزرگ’ او گفت.

کاخ سفید روز سه شنبه رد سرزنش ایده با این استدلال که رئیس جمهور هیچ کار اشتباهی انجام داده.

‘پاسخ به آن وجود ندارد چرا که رئیس جمهور چیزی اشتباه’ معاون دبیر مطبوعاتی کاخ سفید هوگان Gidley خبرنگاران در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جولای 25 تماس تلفنی به رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky خواست او را برای بررسی جو و هانتر بایدن. رئیس جمهور گفت: این نگرانی برای فساد در آن کشور – هانتر بایدن در نشست هیئت قدرتمند شرکت گاز اوکراین. دموکرات ها ادعا می کنند او در تلاش بود برای به دست آوردن یک دولت خارجی برای کمک به او برنده انتخابات مجدد.

به عنوان سناتور آنها در حال برنامه ریزی برای ترک شهر پس از رای گیری و نمی خواهد بازگشت به واشنگتن دی سی تا هفته آینده.

رای گیری ممکن است در نهایت استیضاح محاکمه اما به احتمال زیاد برای کاهش تنش بین جمهوری خواهان و دموکرات ها که بر روی صفحه نمایش کامل سه شنبه شب در طول دولت از آدرس اتحادیه.

House impeachment managers Adam Schiff, Jerrold Nadler, Zoe Lofgren, Hakeem Jeffries, and Val Demings sat together at State of the Union address

خانه استیضاح مدیران Adam Schiff, Jerrold Nadler, Zoe Lofgren, Hakeem Jeffries و وال Demings نشسته با هم در دولت از آدرس اتحادیه

Adam Schiff hugs Nancy Pelosi before the speech began

آدام شیف آغوش نانسی پلوسی قبل از شروع سخنرانی

تلخ دشمنی بین رئیس جمهور تهمت و مجلس نانسی پلوسی آب پز را بیش از در طول سخنرانی با مغلوب ساختن پیشی جستن snubbing او دست دراز و Pelosi پاره از هم جدا یک کپی از سخنان خود پشت سر خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل شگفت آور حمله به پلوسی به عنوان او شروع به سخنرانی خود با نادیده گرفتن او به عنوان او را به او پیشنهاد دادن که مجموعه ای از تن برای کامل بویژه محکومیت سیاسی خود دشمنان و ریاست جمهوری خود را پیشینیان در مقابل یک تقسیم کنگره است.

او به سادگی تبدیل دور به عنوان سخنران در زمان او کپی از سخنرانی خود پس از آن ایستاده بود در مقابل یک مجلسی که تکرار با فریاد ” چهار سال بیشتر از جمهوری خواهان.

آن لحظه مجموعه ای از تن برای بقیه شب بود و انعکاسی از فضای در واشنگتن پس از ماه سپتامبر هنگامی که پلوسی اعلام کرد خانه را به طور رسمی باز کردن یک استیضاح تحقیقات به رئیس جمهور.

گاهشمار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح

استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بعد از ظهر امروز با رئیس جمهور تضمین تبرئه.

در اینجا این است که شکست کلید حوادث منجر به محاکمه تاریخی:

جولای 18: در تماس با امنیت ملی و مقامات یک از کارکنان کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه اعلام وجود یخ در اوکراین کمک های اولیه بر اساس یک سفارش ریاست جمهوری به دفتر بودجه.

جولای 25: مغلوب ساختن پیشی جستن است بدنام تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که در طی آن او می پرسد برای Zelensky کمک در جمع آوری به طور بالقوه آسیب رساندن به اطلاعات در مورد خود را دموکرات و رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

آن شب یک عضو ستاد در دفتر مدیریت و بودجه علائم یک سند است که رسما قرار می دهد کمک های نظامی برای اوکراین در خود نگه دارد.

بین 25 ژوئیه و اوت 12: ناشناس مامور سازمان سیا فایل های شکایت با آژانس ادعا سوء رفتار در طول رئيس جمهور در جولای 25, تماس, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

12 آگوست: یک whistleblower شکایت تحمل این تاریخ و در نظر گرفته شده برای کنگره میگوید: “در این دوره از وظایف رسمی من دریافت اطلاعات از چند آمریکا و مقامات دولتی که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا با استفاده از قدرت خود را به درخواست دخالت از یک کشور خارجی در سال 2020 آمریکا.’ این شکایت خطاب به سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن و تشکر. Adam Schiff. آن را نمی کند به آنها برسد تا سپتامبر. 25.

اوت 14: موسس اصلی شکایت آورده کورتنی سیمونز Elwood, مشاور عمومی برای سازمان سیا در طول تماس شامل ایالات متحده آمریکا امنیت ملی افغانستان ،

اوت 26: IG برای جامعه اطلاعاتی می فرستد نامه ای به اقدام مدیر اطلاعات ملی اطلاع رسانی او IG را دریافت کرده است شکایت خطاب به کنگره ‘نگرانی فوری در مورد یک تماس بین تهمت و Zelensky. بازرس کل می گوید که او معتقد است که گفتگو می تواند به مبلغ فدرال مالی مبارزات انتخاباتی جرم است.

اوت 28: سیاسی گزارش می دهد که کمک های نظامی به اوکراین است در نگه تنظیم کردن یک تقلا میان دیپلمات ها در اوکراین و ایالات متحده است.

سپتامبر 3: وزارت دادگستری دفتر مشاور حقوقی می فرستد یک یادداشت به یک وکیل در دفتر مدیر اطلاعات ملی پیدا کردن که “اتهام سوء رفتار کند را شامل نمی شود هر عضو از جامعه اطلاعاتی” و نتیجه می گیرد که شکایت کند الزام قانونی به عنوان یک ماده از نگرانی فوری’ که در آن نیاز به ارسال به کنگره است.

سپتامبر 9: IG برای جامعه اطلاعاتی می فرستد نامه ای به شیف و دوین Nunes مورد خلاف کاران شکایت.

سپتامبر 11: کاخ سفید به اطلاع نمایندگان مجلس آن است که با انتشار 250 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین است.

سپتامبر 19: مایکل اتکینسون شهادت در پشت درهای بسته به اعضای خانه کمیته اطلاعات در مورد whistleblower شکایت.

رئیس جمهور آغاز می شود در پاسخ به گزارش منتشر شده در مورد گوشی خود تماس بگیرید.

سپتامبر 24: مجلس نانسی پلوسی اعلام کرد این خانه در حال حرکت است به جلو با یک مقام رسمی استیضاح تحقیق گفت: “هیچ کس بالاتر از قانون است.’

سپتامبر 25: کاخ سفید با انتشار یک رونوشت از رئيس جمهور در جولای 25, تماس با Zelensky. این افشاگر اطلاعاتی شکایت نیز منتقل می شود به کنگره است.

سپتامبر 26: خانه کمیته اطلاعات منتشر شده در یک redacted نسخه از خلاف کاران شکایت.

31 اکتبر: حزب دموکرات کنترل خانه آرا 232-196 به تصویب یک قطعنامه تنظیم روش برای استیضاح پرس و جو.

نوامبر 13: خانه کمیته اطلاعات باز می شود دو هفته از جلسات عمومی با مقامات خارجی و سیاسی انتصاب که شهادت در مورد تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران به فشار اوکراین به بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن رقبای سیاسی.

دسامبر 3: 300 صفحه گزارش تهیه شده توسط دموکرات ها در خانه هوش کمیته می یابد ‘سوء جدی’ رییس جمهور است.

دسامبر 4: کمیته قضایی مجلس دارای آن جلسه برای اولین بار در استیضاح پرس و جو.

دسامبر 5: پلوسی اعلام کرد که او خواسته است مربوط به خانه کمیته صندلی شروع به نقاشی کردن مقالات از استیضاح در برابر تهمت و گفت اقدامات خود را به سمت چپ آنها را “انتخاب” اما به سرعت عمل.

دسامبر 10: پلوسی اعلام کرد دو مقاله از استیضاح در برابر تهمت به سوء استفاده از قدرت و انسداد عدالت بیش از اتهامات عنوان شده علیه او را تهدید یکپارچگی انتخابات در ایالات متحده و در معرض خطر امنیت ملی در ارتباط با اوکراین است.

دسامبر 13: کمیته قضایی مجلس از تصویب دو مقاله از استیضاح در برابر تهمت و ارسال آنها را به خانه.

دسامبر 18: خانه عبور دو مقاله از استیضاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اواخر دسامبر و اوایل ژانویه 2020: ایمیل شما منتشر شد که نشان می دهد مذاکرات در کاخ سفید است که موجب نگرانی در پنتاگون گفت: نگه دارید و بر روی کمک های نظامی بود شکستن قانون است.

ژانویه 7: جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر خواستار پلوسی به ارائه مقالات از استیضاح در برابر تهمت به مجلس سنا.

ژانویه 15: مقالات استیضاح در حال تحویل به مجلس سنا, به مناسبت سومین بار رئیس جمهور ایالات متحده تا به حال یک استیضاح محاکمه.

ژانویه 22: خانه دادستان باید باز خود استدلال.

ژانویه 24: خانه دادستان قرار دادن خود را باز استدلال به عنوان صوتی نشت از مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن همکاران او می خواهد به خلاص شدن از شر ” آمریکا سفیر اوکراین است.

ژانویه 25: trump’s دفاع تیم از جمله وکلا Alan Dershowitz و کن استار, آغاز افتتاح آن استدلال.

ژانویه 26: بمب, گزارش از جان بولتون کتاب جدید نشان می دهد بولتون ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرد اوکراین در عوض راه اندازی یک تقاضای جدید برای شاهدان اجازه داده می شود در دادگاه.

ژانویه 28: trump’s دفاع تیم پیچد افتتاح آن استدلال.

فوریه 1: سنا رای دادند در سفارش سریع به بلوک دموکراتیک خواهان شهود و اسناد و مدارک. این 51-49 رای همه اما تضمین می کند مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه زمانی که سناتور جواب نهایی استیضاح رول تماس در روز چهارشنبه.

فوریه 3: هر دو طرف باید خود را بسته استدلال.

خانه دموکراتیک دادستان درو بر پدران موسس و حس مشترک به اصرار سناتور ها و آمریکایی ها — برای دیدن که تهمت اقدامات در حال جدا نیست اما یک الگوی رفتاری است که در سمت چپ بدون کنترل اجازه خواهد داد که او را به “تقلب” در سال 2020 انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در مقابله با دموکرات ها شده اند را به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن از زمان آغاز ریاست جمهوری خود هیچ چیز کوتاه از تلاش برای خنثیسازی 2016 انتخابات و سعی کنید به شکل یک بعدی.

منبع: آسوشیتد پرس, عصر ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>