سقط جنین افزایش می یابد به عنوان یک موضوع محوری در خطر حمله داعش

آن را نه سارا Gideon به اهرم دوشنبه دادگاه عالی حکم سقط جنین در مسابقه در برابر سناتور سوزان کالینز.

زمانی که خانم کالینز یک مین جمهوری خواه بازیگران قاطع رای به تایید دادگستری برت M. Kavanaugh به دیوان عالی کشور در سال 2018 او بنابراین بر فرض که او را رعایت سابقه سقط جنین برای حفظ حقوق است. اما در روز دوشنبه عدالت Kavanaugh عقیده داشت از تصمیم گیری که آیا این استدلال که دادگاه باید حکم متفاوت از آن را در تقریبا یکسان مورد چهار سال پیش.

“آیا شما هنوز هم فکر می کنم برت Kavanaugh معتقد است Roe v. Wade حل و فصل, قانون, @SenSusanCollins?” خانم Gideon توییتی.

خانم کالینز نادر جمهوریخواه که پشتیبانی از سقط جنین, حقوق مواجه است سخت ترین مبارزات انتخاباتی خود بیش از 20 سال در مجلس سنا حرفه ای در بخش های بزرگ به عنوان یک نتیجه از رای به تایید دادگستری Kavanaugh — و حکم جدید گرفته شده چه ممکن است یکی از بزرگترین آسیب پذیری قرار داده و آن را مستقیما در مرکز توجه عمومی است.

او به تنهایی است: این حکم که زده لوئیزیانا قانون است که می تواند به سمت چپ دولت تنها با یک سقط درمانگاه چندمین بار به سرعت از طریق واشنگتن و فراتر از آن اضافه کردن یک جدید تمرکز بر یکی از مهمترین مسائل تفرقه در سیاست آمریکا به بحرانی رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا است که تعیین خواهد کرد که کدام حزب کنترل اتاق در 2021.

گروه های حمایت از هر دو و در برابر سقط جنین را نشان داد که استفاده می کنند دوشنبه حاکم — و به خصوص این واقعیت است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب, قضات Kavanaugh و Neil M. Gorsuch عقیده داشت — به سعی کنید برای ایجاد انگیزه رای دهندگان. و استراتژیست های سیاسی گفت که اگر چه بسیاری از رای دهندگان نظرات خود را در مورد سقط جنین بودند غیر منقول دوشنبه حاکم بود طاقی آن را به مکالمه ملی پس از ماه از تمرکز بر coronavirus نژادی و نابرابری.

“هر کس که رای اشتباه ما در حال آمدن برای شما” Ilyse Hogue جمهور از trevor trust Pro-Choice آمریکا نوشت: در یک صدای جیر جیر که نام خانم کالینز و سناتور کوری گاردنر از کلرادو جونی ارنست از آیووا, تهم Tillis کارولینای شمالی و لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی, همه آنها رای به تایید دادگستری Kavanaugh.

خانم کالینز در بیانیه ای گفت که او به حمایت از حاکم و که آن را “خواندن بیش از حد به این تصمیم خاص” می گویند عدالت Kavanaugh در مخالفت نشان داد که او خواهد رای به غیرقانونی سقط جنین.

“به عنوان عدالت Gorsuch اشاره کرد:” در حقیقت Roe v. Wade است و نه حتی در موضوع اینجا’,” او گفت:. “و در حالی که عدالت Kavanaugh به نام های اضافی برای پیدا کردن حقیقت در این مورد او هیچ نشانه ای در خود نظر مخالف که او از واژگون شدن Roe.”

خانم کالینز آقای گاردنر و آقای Tillis دیده می شود به عنوان سه نفر از آسیب پذیر ترین جمهوری خواهان در سنا است. و خانم ارنست و آقای گراهام صندلی در حالی که به هیچ وجه نزدیک به عنوان رقابتی تر تبدیل شده اند تا از آنها چند ماه پیش به عنوان رئیس جمهور تهمت محبوبیت فرسوده است.

با مشخصات بالا قانونگذاران دموکرات مانند سناتور کامالا هریس کالیفرنیا و کریستن جیلیبرند از نیویورک شد و سریع به تحسین این تصمیم در روز دوشنبه به عنوان یک پیروزی برای حقوق باروری. اما در نشانه ای از آنچه در خطر است در ماه نوامبر دموکراتیک مقامات سنا و نامزد مانند خانم Gideon نیز نقل مکان کرد و به سرعت به محکوم کردن خود را جمهوری خواه مخالفان و به تاکید است که اگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می شود یکی دیگر از دیوان عالی کشور انتخاب بعدی حاکم می تواند راه دیگر بروید.

“رهبران جمهوری خواه ادامه خواهد داد به بعد از حقوق زنان و هر کسی که به دنبال باروری مراقبت برای تصمیم گیری در مورد خود و بدن خود را با خانواده خود و آینده خود را” بالا دموکراتیک ملی اعضای کمیته گفت: در یک بیانیه مشترک. “دموکرات ها در حال انجام همه چیز را در قدرت ما به تلنگر سنا شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مطمئن شوید که کوچک باقی مانده است قانون زمین.”

تقریبا همه نشسته سناتور جمهوریخواه رای به تایید دادگستری Kavanaugh از جمله کسانی که در رقابتی مسابقات این سال است. سناتور مارتا McSally آریزونا یک جمهوری خواه است که در یک نبرد سخت در برابر علامت کلی یک دموکرات بود نه منصوب شده به سنا صندلی در اکتبر 2018 رای اما نشان داد که او می توانست رأی مثبت دادند.

یک سخنگوی کمیته ملی حزب جمهوری خواه گفت: “ارزش های زندگی و سلامت مادر و نوزاد متولد نشده” و به دنبال استفاده از خشم محافظه کار بیش از این حکم به درایو حضور در پاییز.

“این مایه تاسف برای دیدن دیوان عالی کشور پایمال امتیازات متحده با این تصمیم ،” سخنگوی مندی مریت در بیانیه ای گفت:. “این موارد مانند این است که در خدمت به عنوان یک یادآوری به همین دلیل رئیس جمهور تهمت باید دوباره انتخاب می شوند بنابراین او می تواند تعیین محافظه کارانه تر قضات که نمی قانونگذاری از نیمکت.”

لوئیزیانا قانون در مسئله نیاز به پزشکان انجام سقط جنین به اعتراف امتیازات در بیمارستان و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره استدلال در توییتر که در دادگاه زده کردن قانون است که “اساسا زنان محافظت می کند.” حامیان سقط جنین را به استدلال می کنند و دیوان عالی کشور به نظر اکثریت موافقت کردند که نیاز به ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به اعتراف امتیازات را ندارد زنان امن تر است.

مالوری Quigley سخنگوی ضد سقط جنین Susan B. Anthony لیست در مصاحبه ای گفت که او بر این باور حاکم می تواند تاکید سهام از انتخابات برای رای دهندگان که در مخالفت با سقط جنین, اما چین با دموکرات ها در مسائل دیگر.

آقای ترامپ نامزد دو قضات که “تصمیم درست در بزرگترین سقط جنین مورد آنها تا به حال این فرصت را به حکومت در,” خانم Quigley گفت. “هر کس که برنده این انتخابات در حال رفتن به فرصت را به انتخاب یکی به دو دیوان عالی کشور در چهار سال آینده و ما باید مطمئن شوید که رئیس جمهور تهمت حمایت توسط یک حرفه ای-زندگی اکثریت سنا.”

جنی Lawson, مدیر اجرایی برنامه ریزی والدین آرا قاب روز دوشنبه تصمیم کمتر به عنوان یک پیروزی از یک فاجعه جلوگیری کرد و گفت در یک بیانیه “دسترسی به سقط جنین است نه بیشتر نابود در لوئیزیانا — در حال حاضر — اما این فقط به این دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو دیوان عالی کشور منصوب برت Kavanaugh و نیل Gorsuch نمی توانید راه خود را.”

هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه نظرسنجی گفت: آنها معتقد بودند که رای دهندگان برای آنها سقط جنین یک مسئله کلیدی است و در حال حاضر بسیار پرانرژی بودند و بعید به نقل مکان کرد روز دوشنبه تصمیم گیری است.

اما آنا گرینبرگ دموکراتیک خلق ناظر انتخابات گفت که در مین عدالت Kavanaugh این مخالفت می تواند به تضعیف خانم کالینز دیرینه استدلال که او یک صدای مستقل در درون حزب جمهوری خواه — چیزی مین رای دهندگان تمایل به ارزش.

سقط جنین مسئله به خودی خود می تواند برخی از درایو حومه زنان از خانم کالینز او افزود: به خصوص در منطقه پورتلند, اما موضوع استقلال می تواند برچسبها بزرگتر در سطح ایالت.

روید Ayres یک جمهوری خواه ناظر انتخابات گفت که رای دهندگان نوسان خواهد وزن قدرت از اعتقادات خود بر سقط جنین در برابر نگرانی های مانند بیماری همه گیر کوروناویروس و نژادی عدالت است. “بسیاری از مسائل است که باید تحت سلطه ما بحث تقریبا به محرومیت از هر چیز دیگری” آقای آیرس گفت.

دوشنبه حاکم در سقط جنین می تواند “افزایش اهمیت آن تا حدودی به عنوان ما در حال صحبت کردن امروز در ژوئن” او گفت:. “سوال باقی می ماند که آیا آن خواهد شد که راه یک یا دو ماه یا چهار از در حال حاضر.”

جمهوری خواهان در حال حاضر برگزاری یک 53-47 اکثریت سنا معنی دموکرات باید انتخاب کنید تا سه یا چهار صندلی — بسته به اینکه چه کسی برنده انتخابات ریاست جمهوری — به آنها کنترل مجلسی. آنها حداقل این است که بسیاری از اهداف در ذهن است.

در کلرادو آقای گاردنر خواهد سعی کنید به نگه کردن یا shive شناخته شده سابق دو دوره فرماندار و شهردار دنور یا اندرو Romanoff یک دولت سابق مجلس که سوار شدید دموکراتیک اولیه چالش ها و ارائه یک بیانیه روز شنبه در حمایت از تصمیم دادگاه گفت: “ما نمی توانیم استراحت تا زمانی که حقوق باروری به طور کامل حفاظت شده توسط قانون فدرال است.”

در اواخر روز دوشنبه کلرادو حزب دموکرات منتشر شده خود را در بیانیه ای حمله به آقای گاردنر به عنوان کسی که “اتحاد crusaded برای محدود کردن حقوق باروری برای سال” و محکوم کردن خود رای به تایید قضات Kavanaugh و Gorsuch. یک سخنگوی آقای گاردنر کمپین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آقای Hickenlooper از این خبر استقبال از دادگاه حکم سقط جنین بلکه به دنبال حفظ تمرکز در پاییز.

“ما باید برای انتخاب نرم افزار-انتخاب رهبران در هر سطح از دولت” او در بیانیه ای گفت. “و ما می توانید شروع به کوه در می رم کلرادو را بسازید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de