برنده در روز انتخابات در ماه نوامبر ؟ اصلا روی آن حساب

این مطلب یا داستان جالب انتخابات سه شنبه شب در کنتاکی و نیویورک نیست فقط ترک نامزدها و رای دهندگان در یک حالت به حالت تعلیق در انیمیشن بدونم که برنده شده بود. انتخابات وکلا و استراتژیست های سیاسی در هر دو طرف گفت: عدم نتیجه یک نیروبخش پیش نمایش از آنچه که می تواند آمده پس از انتخابات در ماه نوامبر: هیچ روشن و فوری برنده در انتخابات ریاست جمهوری.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس تورم شماره از طریق پست-در برگه های رای به اوج تاریخی در سراسر کشور روند رای شمارش شده بیشتر سنگین و انتخابات مدیران در حال زور زدن برای نگه داشتن و ارائه به موقع نتایج. آشفته بازار از انتخابات قوانین و مهلت توسط دولت از جمله در انتخابات ریاست جمهوری میدانهای مانند پنسیلوانیا و ویسکانسین اما اطمینان حاصل شود که ویکتور در یک مسابقه نزدیک نمی شود شناخته شده در Nov. 3.

و بالا انتخاباتی هشدار می دهند که اگر مسابقه بین Donald J. Trump و آمده است. هیچ چیز به جز یک blowout عمومی و سیاستمداران باید مجددا انتظارات برای زمانی که 2020 مبارزات انتخاباتی را تعیین کننده نتیجه است.

“من فکر نمی کنم این مسائل در زمانی که شما به رختخواب بروید — شما می توانید اقامت تا به عنوان اواخر به عنوان شما می خواهید, شما نمی خواهد باید در پاسخ گفت:” کریس توماس که در خدمت به 36 سال به عنوان مدیر امور خارجه از انتخابات در میشیگان.

در حال حاضر در این اولیه نجومی دولت پس از دولت دیده است آن را طولانی تر از حد معمول به شمارش رای کافی به پروژه برندگان. نیویورک و کنتاکی فقط آخرین واضح مقدمات برای انتخابات عمومی: رکورد تعداد رای غیابی که بیشتر کار فشرده به تعداد; قوانین و مقررات است که تاخیر در روند شمارش آرا; ترس در فرد رای گیری به دلیل ویروس; و حقوقی مانور در اطراف چگونه در اواخر مردم می توانند رای از جمله اجازه دادن رای به شهریور تمام راه را تا روز انتخابات.

در ماه نوامبر یک تاخیر قابل توجهی خواهد نه فقط تست ملت را حل و فصل و صبر به خصوص اگر در اواخر شمارش آرا معکوس اولیه شمارش در یک محوری دولت به عنوان اغلب اتفاق افتاده است در ایالت کنگره و مسابقات. اما یک holdup می تواند بازی را به دست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که در یک قطره اشک به تازگی به تضعیف اعتماد نسبتا انجام انتخابات مانند خود اتهامات بی اساس که پست الکترونیکی-در برگه های رای که به نحوی سیستمیک “تقلب.”

در حالی که این ویروس تقریبا قطعی به انتخابات ماه نوامبر ترین غیر معمول پس از حلق آویز chads از سال 2000 هر کشیده شده-و یا مورد اختلاف شمارش آرا می تواند با ارائه آقای ترامپ با باز برای مبارزه با نتایج او نمی مانند و لرزش اعتماد در دموکراسی آمریکایی.

مت Masterson یک مشاور ارشد در تامین امنیت انتخابات برای وزارت امنیت داخلی گفت: تعداد بیشتری از پست الکترونیکی-در برگه های رای این سقوط را به نتایج دیگر به tabulate نسبت به گذشته اما او مردد به حتی استفاده از کلمه “به تاخیر بیاندازد.”

“این نشان می دهد که چیزی اشتباه است,” او گفت:.

“نیاز به زمان بیشتری برای پردازش و تعداد این رای نشانه ای از روند کار” آقای Masterson اضافه شده است. “این به هیچ وجه نشانه ای از هر چیزی مخرب است.”

در انتخابات ریاست جمهوری رای حاشیه در بسیاری از مکان ها انتظار می رود به طور گسترده ای به اندازه کافی اجازه می دهد تا سازمان های رسانه ها مانند آسوشیتد پرس به پروژه برندگان فردی متحده حتی قبل از همه رای توده هستند. اما تاخیر به طور گسترده ای انتظار می رود حداقل در برخی از ایالت های مهم که می تواند کشور را ترک کنند در لحظه سیاسی برزخ اگر نه نامزد رسیده 270 انتخابات رای لازم برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری.

دیوید اسکات معاون سردبیر برای A. P. گفت: چه مدت آن طول می کشد به تماس انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر خواهد شد بستگی دارد در نزدیکی این مسابقه و هر چه قوانین متحده تحمیل بین در حال حاضر و در روز انتخابات. A. P. باید به حساب برای موج عظیمی از پست الکترونیکی-در آرا و به خصوص پس از نادرست اعلام دو نژاد در گرجستان در راس بودند به runoffs این ماه است.

در نشانه ای از آن محتاط رویکرد این سازمان هنوز اعلام کرد که نماینده الیوت انگل L. دموکرات از نیویورک از دست داد روز سه شنبه حتی او به عنوان مسیرهای پیاده روی خود را, رقیب, جمال بومن با حدود 27 درصد است.

“من شده است گفت: به هر کسی که گوش است که من فکر نمی کنم ما می دانیم که چه کسی برنده انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر. 3” گفت: Matthew ویل مدیر از انتخابات پروژه در مرکز سیاست دو حزبی یک مخزن فکر می کنم.

آقای ویل با اشاره به سه متحده به طور خاص او می رود به نقاط داغ برای آهسته شمارش مشکل: میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین. آن سه متحده که کلید آقای تهمت پیروزی در سال 2016 دیده می شود توسط هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن مبارزات به عنوان linchpins به مسیر پیروزی است.

و هر سه این کشورها باید یک حکومت مشترک: آنها نه در حال حاضر اجازه می دهد تا جدول بندی از پست الکترونیکی-در رای گیری تا روز انتخابات هر چند انتخابات در حال فشار دادن به استراحت کسانی که محدودیت.

در پنسیلوانیا 2020 همچنین اولین انتخابات ریاست جمهوری است که در آن همه رای دهندگان اجازه خواهد داشت به بازیگران برگه از طریق پست. که همراه با این بیماری همه گیر سوار absentee ballot درخواست در طول ماه ژوئن اولیه به 1.8 میلیون — 17 بار به عنوان بسیاری از آراء به عنوان 2016 به گفته وزیر امور خارجه ، برنده در ایالت مسابقه برای حسابرس اعلام شد نیست و برای بیش از یک هفته است.

“شما از لحاظ جسمی باید برای حذف تمام کسانی که در رای گیری از تمام کسانی که پاکت نامه و اسکن آنها را در. آن وقت گفت:” نیک Custodio معاون کمیسر شهر در فیلادلفیا که در آن او گفت: absentee ballot درخواست افزایش یافت و از 5,742 در سال 2016 اولیه به 225,231 در سال 2020 است.

فقط عمل جدول بندی آن برگه های رای خواهد بود بیشتر پیچیده اگر قابل توجهی وجود دارد شیوع کروناویروس در پاییز — به عنوان اپیدیولوژی هشدار داده اند می تواند اتفاق می افتد — نیاز اجتماعی-دورى و گسترده بهداشت تلاش.

اعتبار…Erik شعبه نیویورک تایمز

در میشیگان محلی کارمندان و وزیر امور خارجه, Jocelyn بنسون یک دموکرات باید التماس کرد با قانونگذاران ایالتی برای ماه ها به آنها اجازه می دهد برای شروع پردازش غیابی قبل از روز انتخابات با توجه به انتظار افزایش ایمیل های رای. لایحه انجام شده توسط یک جمهوریخواه دولت سناتور است که وزیر سابق امور خارجه متوقف شده به دلیل مخالفت از خود او ،

در یک جلسه در لنسینگ در چهارشنبه قانونگذاران جمهوری خواه با انتقاد خانم بنسون برای ارسال تمام رأی دهندگان میشیگان absentee ballot برنامه انعکاس شکایت آقای تهمت خود ساخته است به جای پرداختن به چالش های لجستیکی از شمارش آرا در ماه نوامبر.

ویسکانسین تا به حال در طول تاریخ دیده می شود و شش درصد از آراء طریق پست فرستاده می شود با توجه به رید Magney سخنگوی ویسکانسین کمیسیون انتخابات. در دولت آوریل اولیه این رقم افزایش یافت و به 60 درصد است. در حال حاضر دولت آماده میلر با یک غایب رای گیری فرم درخواست برای همه 2.7 میلیون رای دهندگان که در حال حاضر درخواست این رای گیری در این پاییز.

“این سخت است که بدانید دقیقا چه مدت آن را به فرایند” آقای Magney گفت: انتظار می رود تقاضا از پست الکترونیکی-در رای.

یک جریان نبرد قانونی است که بیش از چگونه در اواخر هر دولت را قبول آراء. انعطاف پذیر ترین ایالات مانند کالیفرنیا اجازه می دهد رای دهندگان به مهر باطله تمبر پست آنها در روز انتخابات که می توانید با کشیدن رای گیری شمارش برای هفته. در سال 2018 یک جمهوری خواه کالیفرنیا جوان کیم سفر به واشنگتن و مطرح برای خانه اول کلاس تصویر در اواسط نوامبر — فقط به پایان رسید تا از دست دادن او مسابقه یک بار همه آرا شمارش شد.

در شب انتخابات در سال 2018 پس از یک جنگ سخت سنا نژاد در آریزونا مارتا McSally جمهوریخواه نامزد به حال اولیه سرب بیش از Kyrsten Sinema های دموکرات اما روز رای شمارش در نهایت تحویل پیروزی به خانم Sinema. در طول مسیر آقای ترامپ lobbed اتهام “فساد انتخاباتی” بدون شواهد.

“نگاه, همه چیز در مورد راه این رفتار رئیس جمهور وقتی که می آید به رای گیری من باعث نگرانی گفت: Marc الیاس یک انتخابات دموکراتیک وکیل. “من فقط می توانید تصور کنید آنچه که او را مانند پس از روز انتخابات.”

باب بائر یک وکیل و ارشد بایدن مشاور که با این نسخهها کار در کمپین رای دهندگان حفاظت و تامین امنیت انتخابات برنامه خواست آمریکایی ها به رای “را از طریق تمام ابزار در دسترس است” حتی اگر “برخی از ایالت ها می تواند طولانی تر از حد معمول به گزارش نهایی نتایج رسمی.”

“اگر مردم صحبت می کنند آنها شنیده خواهد شد و هیچ چیز وجود دارد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید در مورد آن انجام دهد” آقای بائر گفت.

جاستین, Clark, ارشد, مشاوره برای مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین ذکر شده نگرانی با رای گیری از طریق پست که او گفت: “منجر به سردرگمی و هرج و مرج و تاخیر در نتایج است.”

نه هر میدان نبرد دولت است که پیش بینی نوامبر تقلا کردن.

“ما به طور کامل انتظار می رود به گزارش غیر رسمی نتایج در شب انتخابات به عنوان ما در گذشته” گفت: کارن Brinson بل, مدیر اجرایی, کارولینای شمالی, هیئت مدیره از انتخابات است. او دولت بر خلاف برخی از دیگر میدانهای اجازه می دهد تا انتخابات و روند رای گیری قبل از روز انتخابات. قانونگذاران دولت فقط توسعه یافته است که پردازش دوره دو هفته او اشاره کرد.

برایان Corley های ناظر انتخابات در Pasco County, یکی از ناب نوسان شهرستانهای فلوریدا گفت: دولت تا به حال به طور مشابه گسترش آن دوره به مراحل پست الکترونیکی-در برگه های رای. اما او گفت که دقیقا چه مدت آن را به برنده اعلام خواهد بستگی دارد که چگونه نزدیک مسابقه به پایان می رسد تا در یک دولت است که معروف تصمیم 2000 انتخابات توسط 537 رای پس از بازشماری و ایالات متحده تصمیم دیوان عالی کشور.

آقای Corley گفت: 2020 صبر کنید اندازه گیری می تواند در روز و نه ساعت.

“انتخابات زیادی مانند شکرگزاری,” او گفت:. “شما در حال اتمام ترکیه اما هنوز هم به دل کردن باقی است.”

کاتلین خاکستری کمک گزارش از لانسینگ, میشیگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net