یک دیوار از دامپزشکان’ می پیوندد خط مقدم پورتلند تظاهرات

پرتلند سنگ. — یک هفته پس از فدرال افسران در پرتلند سنگ., به طرز وحشیانه ای زده, نیروی دریایی, کهنه, که گفت که او تا به حال نزدیک شدن آنها را به سادگی به یک سوال بپرسید یک گروه از جانبازان نظامی در روز جمعه پیوست خط مقدم این شهر در حال رشد شد.

Duston Obermeyer یک دریایی سپاه جانباز گفت که او و دیگر جانبازان وجود دارد مطمئن شوید فدرال افسران نیست تجاوز بر حق آزادی بیان معترضان که شماره در هزار است.

“جانبازان ما در اینجا به طور خاص به حمایت از حقوق معترضان در اعتراض به” آقای Obermeyer, که گفت که او تا به حال اعزام سه بار در طول یک دهه در تفنگداران دریایی.

گروهی از دامپزشکان صف حصار بنا در خارج از دادگاه فدرال. آنها با هم در آنجا ماند تا زمانی که ابری از گاز اشک آور پراکنده زیادی از جمعیت است.

در حالی که رئیس جمهور تهمت و وزارت امنیت داخلی بارها و بارها برچسب معترضان در پورتلند به عنوان “خشونت آنارشیست” تظاهرکنندگان باید متحد با هم در گروه. یک “دیوار مادران” رشد کرده است که شامل صدها نفر از زنان در زرد پیراهن ارتباط اسلحه. یک “دیوار پدران” در نارنجی پیراهن شامل برخی با برگ دمنده استفاده می شود به فشار گاز اشک آور به دور از جمعیت. بسیاری از پرستاران در روز شنبه نشان داد تا در آبی مالش.

مقامات محلی در خواست کرده است که فدرال عوامل ترک این شهرستان گفت: حضور خود را به ملتهب تنش ها و تاکتیک های خود شده اند ظالمانه است. یکی از کسانی که در مورد موارد بود که از Christopher J. David نیروی دریایی کهنه که گفت: او رفت و به تظاهرات برای اولین بار در آخر هفته گذشته به درخواست افسران که آیا آنها احساس اقدامات خود را نقض قانون اساسی است.

به عنوان او هنوز ایستاده بود در مقابل افسران یکی شروع به زدن او با باتوم. آقای داوود گفت: این حمله شکست انگشتان خود را.

آقای Obermeyer ذکر این مورد به عنوان یکی از انگیزه های “دیوار دامپزشکان.”

یکی دیگر از کهنه Clint سالن گفت: او آمد برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. حمل “جانبازان 4 پل” نشانه های یک کهنه سرباز گفت: فدرال حضور در این شهر را به سادگی افزایش تنش است.

“همه چیز بهتر و سپس آنها را به اینجا آمد و از آن بدتر” آقای هال گفت. “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

پس از درد و رنج از طریق گاز اشک آور که به ضرب گلوله کشته شد به, جمعیت, آقای هال گفت که گاز اشک آور بسیار قوی بود که شد ترک و سوختگی بر روی پوست خود. او گفت: آن را احساس بدتر از گاز اشک آور او به یاد می آورد از وقت خود را در ارتش.

“این پاسخ از فدرال است که بیش از بالا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>