بازدید از کلاس های درس این بچه ها پشت

بیش از یک میلیون نیویورک شهرستان, دانش آموزان و معلمان هنوز هم مطمئن نیستید از چه زمانی و چگونه آنها ممکن است بازگشت به مدرسه در این پاییز. کلاس های درس خود را در حال کپسول از کسانی که دست پاچه نهایی روز در ماه مارس زمانی که مدارس به طور ناگهانی تعطیل برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

به عنوان یک پدر و مادر آن را احساس می کند غیر ممکن است برای نگه دارید تا با سیاسی بحث بر سر بازگشایی مدارس. من می خواستم را به تمرکز به درس و صدای مردم که آنها را اشغال می کنند که برای مراقبت و آموزش فرزندان ما است. در ماه جولای من در بازدید از مدارس اطراف شهر برای عکاسی از فضاهای که کودکان مثل من ناگهان به سمت چپ.

“آن احساس می کند مانند راه رفتن به شهر پمپی — همه چیز یخ زده در یک زمان دقیق.” گفت: لری داناون سر از مدرسه در اشپیر مدرسه. “وجود دارد یک حس فوریت و ما تا به حال به زیرک. ما تا به حال بچه ها گرفتن وسایل شخصی خود را از کلاس های درس قالبهای cubbies و سعی کردم به کامپیوتر و iPads به دانشجويان دست بیش از حد.”

یک شبه مدیران و مدیران در حال مذاکره بین پدر و مادر مضطرب مسئولان شهرستان و معلمان است. آنها مجبور شدند برای تبدیل شدن به کارشناسان در حفاظت فردی و تجهیزات و انجام نمایش های بهداشتی و حمایت از دانش آموزان از طریق دست دادن و غم و اندوه.

در ضمیمه/M. S. 5 مدرسه در جنوب برانکس اصلی دانیل کین خواسته شده بود به بازدید از یک دانشجوی جوان پس از مرگ مادرش از Covid-19.

“آیا شما می دانید آنچه گذشت به این معنی است؟” اصل کین به خاطر درخواست دختر.

“خب برادران من در حال گریه کردن,” او گفت: “پس از آن نمی تواند خوب باشد.”

“به این معنی که مامان فوت کرد.” خانم کین گفت: صدای شکستن به عنوان او به من گفت داستان. “هرگز در یک میلیون سال می تواند من تصور بود که نقش من می خواهم به در نظر گرفتن به عنوان یک اصل. مدارس مرکزی را به جامعه ما تماس اول است.”

به عنوان عفونت در ادامه به سنبله در سراسر کشور رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع بودجه فدرال برای مناطق که به مبارزه طلبیده تقاضای خود را به سر کلاس های حضوری. وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos ادعا کرد که کودکان به “جلو” از این ویروس وجود مقامات بهداشت گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که از آن است. بهداشت عمومی و رفاه فرزندان ما به نظر می رسد برای اجرای دور دوم به اقتصاد در حال حرکت است.

اما در مدارس بازدید مدیران در حال کار بر روی مسائل عملی و رو به آینده.

“همه گیر شده است, توسط یک شات طولانی شده است بزرگترین چالش زندگی حرفه ای من” گفت: Bo Lauder شده است که سر از مدرسه در, دوستان, حوزه علمیه برای 18 سال گذشته. “ما هرگز مواجه می شوند یک وضعیت شبیه به این با تغییر جزئیات تقریبا روزانه و خطر جدی برای جامعه ما سلامت به ظاهر کمین در اطراف هر گوشه.”

مربیان در مورد به محوری به حال یکی دیگر از نقش مرور این کشور سیستم مدرسه از طریق uncharted waters به عنوان ما در مورد یکی از بزرگترین آزمایش تاریخ بشر: نحوه بازگشایی با خیال راحت ؟

“این بود که یک کانون virus. ما یک مقدار زیادی از معلمان که از دست خانواده و خود بیمار و آنها از ترس مرگ به بازگشت” گفت: اصل کین. “من اساسا گریه در بودجه جلسه روز جمعه — من معلم با حقوق و تقریبا از آن. من در حفظ و درخواست که در آن نوار به صورت طبقه به اندازه شش پا, اما آن را نه در اینجا. ما ممکن است مجبور کردند به تمیز کردن کارکنان هر چند که در حال حاضر. ما فقط یک پرستار است. ما باید بیشتر از این مردم نه کمتر.”

در مدارس سراسر شهر نیویورک آماده سازی در حال وقوع در سراسر ساعت. کلاس های درس در حال نقشه برداری اجتماعی فاصله; سیستم های تهویه در حال پیکربندی مجدد; ویندوز هستند که مجهز به باز کردن; در بالا نمرات دانش آموزان خواهد بود حدودا بین کلاس های حضوری و آموزش از راه دور. در مدارس عمومی کل ساختمان شده اند عمیق تمیز با متولیان کار سراسر همه گیر و تابستان ،

مدیران کار بر روی استراتژی ها و چند جایگزین روش های, همه در حالی که تلاش برای برقراری ارتباط برنامه های که تغییر روزانه به تخته مدرسه, والدین و کودکان. با کمی وضوح در ویروس های بهداشتی در معرض خطر قرار گرفتن در معرض و رشد و نمو خطرات ناشی از ماندن در خانه به نظر می رسد که هر گزینه را ناراحت به عنوان بسیاری از مردم آن را به عنوان appeases.

“من صرف تقریبا در هر دقیقه در یک حالت نگرانی گفت:” آقای Lauder. “تنها راه من می توانید ببینید به خطا کاملا در کنار احتیاط این است که به همه آموزش از راه دور در همه زمان ها, اما ما می دانیم که خوب نیست برای استادان و دانشجویان و یا خانواده است.”

در جنوب برانکس اصلی کین گرفته شده به پارکینگ از دید پشت ساختمان هنگامی که او می آید به کار. اگر بچه های محله او را ببینید, اتومبیل, از جلو آنها سعی می کنید برای رسیدن به مدرسه.

“به نظر می رسد یک جای آنها فکر نمی کنم آنها می خواستند به,” او گفت: “جایی است که آنها می خواهند بیش از هر جای دیگری است.”

اشلی Gilbertson (@AshGilbertson) یکی از اعضای آژانس عکس VII.

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

دنبال نیویورک تایمز نظر بخش در Facebook, Twitter (@NYTopinion) و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>