یک ویروس ساقه یک شهرستان با یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در ایالات متحده: “مردم در حال رها کردن مثل مگس’

“مردم انداختن مثل مگس گفت:” دکتر کریستی Montegut صدا را آهسته خستگی.

Dr Montegut های پزشکی قانونی در سنت جان باپتیست محله خوانده صحنه ای از ویرانی های مشابه به آنهایی که دیده می شود خو یش در مناطق عمده شهری از ایالات متحده ضعف با Covid-19 مرگ و میر. اما سنت جان باپتیست کوچک صلاحیت 43,000 مردم در جنوب لوئیزیانا است که هیچ آلاینده کلانشهر. در اینجا این کم جمعیت محله 30 مایل از نیواورلئان به Covid-19 مرگ و میر است که بالاترین از هر شهرستان در آمریکا با جمعیت بیش از 5000 نفر است.

“ما تماس گرفتن تقریبا هر ساعت. بدن تعداد فقط… چشم….همه آنها درگذشت و در همان راه. آنها به بیمارستان شد در ونتیلاتور اما بدن فقط نمی تواند نگه داشتن رفتن. آنها درگذشت رغم درمان کامل. ویروس طاقت فرسا است.”

با توجه به Montegut آخرین تعداد 30 نفر فوت کرده اند از Covid-19 در محله پس از وقوع بحران نرخ 68.7 در هر 100 ، 000 نفر است. در مقابل, نیویورک شهرستان, مرکز این ویروس در امریکا است نرخ 29.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که در حال حاضر پیگیری مرگ و میر در محله همراه با دیگر نقاط شهری در کشور, دکتر دبورا Birx دولت آمریکا را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گفت: در روز یکشنبه کاخ سفید جلسه.

لوئیزیانا در ادامه نبرد خود را با ویروس. فرماندار جان ادم ادواردز اعلام کرد روز دوشنبه که 512 نفر کشته شده اند ایالتی و اذعان کرد برای اولین بار است که آمریکایی آفریقایی تبار ساکنان ساخته شده تا 70 درصد از تمام مرگ و میر با وجود اینکه تنها 32.7 درصد از جمعیت.
Dr Christy Montegut, the St John the Baptist coroner.

نژادی اختلاف روشن نشد در سنت جان باپتیست. اما Montegut هشدار داده است که اگر نرخ مرگ همچنان در سرعت آن بیش از گذشته 14 روز محله را به طور کامل غرق شده است. او درخواست کرده است یک یخچال کامیون به فروشگاه بدن. وجود سردخانه در سنت جان باپتیست محله و نه وجود دارد هر یک هواکش یا یک بیمارستان به این معنی که همه Covid-19 بیماران در حال درمان در امکانات در مکان های دیگر از جمله نیواورلئان و باتون روژ.

پزشکی قانونی تایید کرد که هشت مرگ و میر رخ داده بود در جانبازان آسایشگاه سالمندان در شهر رزرو, اما مرگ و میر در حال حاضر ثبت شده است در بسیاری از شهرهای سراسر محله. بیشتر شده اند و سالمندان ساکن با شرایط بهداشتی اساسی.

“آن افسرده زمانی که شما نمی بینید پایان در چشم” Montegut, همچنین یک تمرین خانوادگی, دکتر گفت:. “و هر روز فقط خبر بد تر.”

مدیران مراسم تشییع جنازه در محله که تا کنون قادر به نگه دارید تا با افزایش مرگ و میر, اما, گفت: Geri مزخرف صاحب یک خانه مراسم تشییع جنازه در شهر لاپلاس ادامه شیوع را فشار منابع خود را.

مانند دیگر خانه های مراسم تشییع جنازه او تنظیم خدمات برای دیدار با اجتماعی فاصله راهنمایی. نوار در طبقه راهنماهای عزاداران به پایه هشت تا ده پا از هم جدا در طول مشاهده کروبی و او نیز شروع به ارائه جریان های ویدئویی آنلاین به عنوان یک گزینه برای خانواده ها قادر به جمع آوری در فرد است.

“آن را از لحاظ عاطفی دشوار است” گفت: مزخرف از coronavirus بحران است. “آن زمان که من به همه بگویید به امن و با احتیاط اما ما باید با ملاحظه و مهربان است.”

در نشانه ای از عمق بحران محله کلانتر در هفته گذشته صادر شب مقررات منع رفت و آمد یکی از معدود حوزه های قضایی در آمریکا به انجام این کار.

سنت جان باپتیست در حال حاضر فرمان توجه ملی و بین المللی با توجه به عمده آلودگی هوا به یک کارخانه پتروشیمی که توسط شرکت ژاپنی Denka در مرکز محله. مرکزی است و این موضوع از یک سال نگهبان سری, سرطان, شهر و خانه را به بزرگترین خطر سرطان با توجه به برنامه سموم در هر نقطه در امریکا با توجه به دولت آمریکا داده است.

ساکنان زندگی در ذخیره ابراز نگرانی که چند دهه از آلودگی هوا آنها را در معرض خطر بالاتر ابتلا به کروناویروس مرگ و میر پس از حملات ویروس ریه ها.

رابرت تیلور مدیر شهروندان نگران از سنت جان و مادام العمر ساکن رزرو گفت: تعدادی از همسایگان در بلوک که نشسته یک چند هزار از این گیاه باید در بیمارستان بستری شده است با Covid-19. یکی با توجه به تیلور درگذشت.

“این خیلی گیج کننده در حال حاضر” تیلور گفت. “این احساس نا امید کننده برای ما بود. مردم در حال مرگ هستند و هر روز و من نمی دانم چه کاری انجام دهید برای محافظت از خودم.”
The Robottom Mortuary in Reserve.

ویلما Subra یک دانشمند محیط زیست و مدافع جامعه مشترک تیلور نگرانی و افزود که بقیه به شدت آلوده منطقه بین نیواورلئان و Baton Rouge, شناخته شده به عنوان سرطان کوچه بود ابتدا برای مخربی از coronavirus.

“این Denka تسهیلات شده است انتشار مواد شیمیایی سمی به هوا برای 50 سال. همه جامعه باید برخی از نوع تنفسی تاثیر برخی بیش از دیگران است. اما آنها در حال حاضر بسیار آسیب پذیر” او گفت:. “و سپس شما اضافه کردن قرار گرفتن در معرض ویروس که تاثیر بسیار زیادی در ریه ها و سپس آنها بسیار بیشتر apt به آن را دریافت و سپس به بسیار اثرات مضر.”

دکتر مایکل Jerrett های بهداشت محیط علوم استاد در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت مطالعات ارتباط بین آلودگی هوا و بیماری است. او می گوید که پس از این کروناویروس جدید است, این است که خیلی زود به قرعه کشی شرکت نتیجه گیری. اما او گذشته تحقیقات نشان داده است که آلودگی هوا خطر ابتلا به ذات الریه یک بیماری شبیه به Covid-19.

“بودن در مناطق بالاتر قرار گرفتن در معرض مشترک آلاینده های هوا مانند دی اکسید نیتروژن و ذرات ریز می کند و افزایش معرض خطر ابتلا به ذات الریه. تا به حدی که Covid رفتار در یک روش مشابه به پنومونی باکتریایی که شایع تر است و یا دیگر ویروسی سینه ما شواهدی وجود دارد که طولانی مدت قرار گرفتن در معرض خوب را افزایش می دهد حساسيت خود را برای دستیابی به این بیماری است.”

این Denka سخنگوی جیم هریس استدلال وجود دارد هیچ رابطه ای بین کارخانه تولید گازهای گلخانه ای و افزایش خطر از Covid-19.

“در این زمان از ترس و عدم اطمینان ما همه کار سخت برای کمک به مطمئن شوید که هر کس دقیق و اطلاعات لازم است. ما در حال تلاش برای کمک به مردم در جامعه ما با اتصال آنها را با حقایق. وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که DPE عملیات می تواند منجر به افزایش خطر از Covid-19,” هریس گفت.

“مقامات دولتی گزارش عوامل دیگر ممکن است افزایش خطرات ناشی از ویروس ها از جمله دیابت و چاقی که هر دو لوئیزیانا بالاتر از نرخ متوسط از” هریس گفت.

این شرکت عبارت بودند کمی آسایش به رابرت تیلور. “ماهیت بیماری و وضعیت خاص [با آلودگی هوا],” او گفت:. “این باعث می شود این چیزی که ترسناک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>