یک اپیدمی ویروسی انشعاب به قطعات مرگبار

یک بار دیگر coronavirus صعودی است. به عنوان عفونت کوه در سراسر کشور آن است که سپیده در آمریکایی است که این بیماری همه گیر در حال حاضر غیر قابل توقف و که هیچ گوشه ای از این کشور خواهد بود سمت چپ دست نخورده.

از شنبه پاتوژن تا به حال آلوده حداقل 4.3 میلیون آمریکایی به قتل تقریبا 150,000. بسیاری از کارشناسان از ترس این ویروس می تواند کشتن 200,000 یا حتی 300,000 تا پایان سال. حتی رئیس جمهور تهمت است ملبس به ماسک پس از مقاومت در برابر ماه و لغو کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه جشن در فلوریدا.

هر ایالت و هر شهر خود بحران رانده شده توسط خود عوامل خطر: تعطیلات جمعیت در یک میله بازگشایی بیش از حد به زودی در دیگر شورش علیه ماسک در یک سوم است.

“ما در یک بدتر از ما بود در ماه مارس” زمانی که ویروس coursed از طریق نیویورک گفت: دکتر Leana S. ون سابق بالتیمور کمیسیون بهداشت و درمان. “سپس ما تا به حال یک کانون. در حال حاضر ما تعداد زیادی.”

به ارزیابی که در آن کشور عنوان شده است در حال حاضر نیویورک تایمز مصاحبه 20 کارشناسان بهداشت عمومی — و نه فقط پزشکان و اپیدیولوژی بلکه مورخان و جامعه شناسان به دلیل گسترش ویروس است که در حال حاضر تحت تاثیر آنجا را با رفتار انسان به عنوان, آن است که توسط پاتوژن خود را.

نه تنها شهرهای آمریکا در جنوب و غرب در مواجهه با شیوع بیماری مرگبار مانند کسانی که زده شمال شرقی شهرستانها در بهار اما مناطق روستایی هستند که صدمه دیده است بیش از حد. در هر منطقه مردم رنگ همچنان به رنج می برند به طور نامتناسبی به گفته کارشناسان.

در حالی که ممکن است هیچ اشتها ملی مستند محدودیت های محلی باید سخت تر زمانی که مورد نیاز محققان گفتند و فرمانداران و شهرداران باید یکسان اهداف است. تست باید بیشتر هدف قرار دادند.

در بسیاری از کشورهای در تماس ردیابی در حال حاضر مسئله وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از موارد برای پیگیری. و در حالی که پیشرفت در واکسن هیچ انتظار می رود که برای رسیدن به این زمستان در زمان به دفع آنچه که بسیاری از ترس خواهد بود یک موج جدید از مرگ و میر.

به طور کلی دانشمندان منتقل فراگیر حس غم و اندوه و خستگی است. که در آن وجود دارد تمرد و سپس یک رشد حس ترس در حال حاضر وجود دارد به نظر می رسد غم و اندوه و نا امیدی و احساس است که بسیاری از مجالس ترحیم هرگز تا به حال اتفاق می افتد و که هیچ چیز به خوبی می گذرد. ایالات متحده یک زخمی های غول پیکر, در حالی که بسیاری از اروپا بود که ضربه اول رو به بهبود است و بازگشایی — اگر چه نه به ما.

“ما همه فوق العاده افسرده و در شوک در چه خارج از کنترل این ویروس در ایالات متحده گفت:” دکتر میشل بری مدیر مرکز نوآوری در بهداشت جهانی در دانشگاه استنفورد.

با ثروت بسیار و پزشکی استعداد آنها پرسید که چگونه می تواند ما انجام داده اند ضعیف? چگونه ما کرایه نه تنها بدتر از استبدادی چین و جدا نیوزیلند بلکه بدتر از کوچک بسیار فقیر کشورهایی مثل ویتنام و رواندا است ؟

“غرور ملی و باور عمومی در آمریکا استثنایی بوده اند ما بد” گفت: مارتا L. لینکلن پزشکی شناس و مورخ در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو. “ما آماده برای دیدن خطر شکست.”

اعتبار…رایان کریستوفر جونز برای نیویورک تایمز

پس از coronavirus اول داشت به علت کشنده سینه در ووهان چین در اواخر سال 2019 دانشمندان به دست آورده اند یک درک بهتر از دشمن.

آن است که بسیار مسری مبتلا طریق نه فقط سرفه قطرات بلکه خوب آئروسل غبار است که اخراج هنگامی که مردم بحث با صدای بلند خنده و یا آواز خواندن و معطل می تواند در هوا در محیط داخلی. به عنوان یک نتیجه, ماسک های به مراتب موثر تر از دانشمندان هنگامی که معتقد بودند.

حامل ویروس با خفیف یا بدون علائم می تواند عفونی وجود دارد و ممکن است 10 بار به عنوان بسیاری از مردم این بیماری باید آزمایش مثبت برای آن است.

عفونت ممکن است شروع به در ریه ها, اما آن است که بسیار متفاوت از آنفولانزا یک ویروس تنفسی. در به شدت بیمار مبتلا به کروناویروس ممکن است متصل به گیرنده های داخل رگ ها و شریان ها و حرکت برای حمله به کلیه ها و قلب و روده و حتی مغز خفگی کردن این ارگان با صدها نفر از کوچک لخته شدن خون.

بسیاری از ویروس قربانیان مسن هستند اما از آن در امان نیست افراد جوان به ویژه کسانی که با چاقی و فشار خون بالا و یا دیابت است. بزرگسالان در سنین 18 تا 49 در حال حاضر حساب برای اطلاعات بیشتر در بیمارستان بستری موارد از افراد 50 تا 64 و یا کسانی که 65 ساله و مسن تر.

کودکان معمولا به آسیب توسط ویروس اگر چه پزشکان نگران بودند به کشف چند که زده بودند توسط نادر اما خطرناک التهابی نسخه. کودکان به نظر می رسد انتقال این ویروس کمتر از نوجوانان است که ممکن است تحت تاثیر قرار چگونه مدارس افتتاح می شود.

در میان بزرگسالان, یک عکس بسیار متفاوت پدید آمده است. شواهد نشان می دهد که شاید 10 درصد از آلوده حساب برای 80 درصد از جدید انتقال. غیر قابل پیش بینی superspreading حوادث در خانه های سالمندان بسته بندی گوشت می آمد گیاهان کلیساها زندان و میله های عمده رانندگان از این بیماری همه گیر.

تا کنون هیچ یک از داروهایی که امیدوار بودند پس از repurposed مالاریا مواد مخدر, ایدز, مواد مخدر و داروهای ضدویروس — باید ثابت می شود سریع درمان. یک ضد ویروس remdesivir نشان داده شده است به کوتاه شدن در بیمارستان باقی می ماند در حالی که یک مشترک استروئید دگزامتازون کمک کرده است برخی از صرفه جویی به شدت بیمار بیماران.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به فشار reopenings حتی خود را به عنوان نیروی کار هشدار متحده است.
  • که در آن مذاکرات دور دیگری از بیماری همه گیر امداد ایستاده است.
  • وجود یک چین و چروک در فروشگاه ماسک سیاست: اجرای.

یک یا حتی چند واکسن ممکن است در دسترس تا پایان سال خواهد بود که دیدنی دستاورد است. اما پس از آن این ویروس ممکن است در گرفتن آن تقریبا در هر روستا و شهر در جهان است.

اعتبار…اسکات مک اینتایر برای نیویورک تایمز

برخی از کارشناسان مانند Michael T. Osterholm مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست استدلال می کنند که تنها در سراسر کشور مستند به طور کامل می تواند حاوی ویروس در حال حاضر. دیگر محققان فکر می کنم که از لحاظ سیاسی غیر ممکن است اما تاکید می کند که محلات باید به سرعت عمل و اجرای اقدامات قوی با پشتیبانی از دولت خود capitols.

دانیل آلن مدیر دانشگاه هاروارد ادموند J. Safra مرکز اخلاق صادر کرد و همه گیر پاسخ برنامه گفت که پیدا کردن کمتر از یک مورد در هر 100,000 نفر یعنی یک جامعه باید ادامه تست, تماس, ردیابی و جداسازی موارد — با حمایت های مالی برای کسانی که به آن نیاز دارید.

تا 25 مورد در هر 100,000 نیاز به بیشتر محدودیت های مانند بسته شدن میله و محدود کردن تجمعات. بالا که تعداد مقامات باید مسئله اقامت در خانه, سفارشات, او گفت:.

تست باید متمرکز و نه فقط ارائه شده در راحت پارکینگ به گفته کارشناسان و باید آن را شدید ترین در موسسات مثل خانه های سالمندان و زندان و کارخانه ها و یا مکان های دیگر در خطر superspreading حوادث.

تست باید در مکان های که در آن مردم فقیر و یا ایجاد چنین به پروژه های مسکن بومیان آمریکا, رزرو و کلیساها و فروشگاه های مواد غذایی در محله های فقیر.

هیچ یک از این امکان پذیر خواهد بود مگر اینکه کشور ظرفیت برای تست ادامه فاجعه است تا حد زیادی گسترش یافته است. تا پایان تابستان این دولت امیدوار به شروع به استفاده از “ادغام” است که در آن تست های ترکیب شده در دسته برای سرعت بخشیدن به روند.

اما این روش تنها در جوامع با کاهش میزان عفونت که در آن تعداد زیادی از هم مخلوط آزمون به نوبه خود تعداد نسبتا کمی از نتایج مثبت است. نتواند آن جایی که این ویروس گسترش یافته در همه جا به دلیل بیش از حد بسیاری از دسته های به نوبه خود نتایج مثبت است که نیاز به مجدد.

در حال حاضر ایالات متحده آزمایش حدود 800,000 نفر در هر روز در حدود 38 درصد از این تعداد برخی از کارشناسان فکر می کنید مورد نیاز است.

بالاتر از همه محققان گفت: استفاده از ماسک باید همگانی در داخل خانه از جمله هواپیما و اتومبیل های مترو و هر فضای محصور — و خارج از منزل در هر نقطه از مردم کمتر از شش فوت از هم جدا.

دکتر امیلی Landon یک کنترل عفونت متخصص در دانشگاه شیکاگو پریتزکر دانشکده پزشکی گفت: آن را “غم انگیز است که چیزی به عنوان ساده به عنوان یک ماسک رو سیاسی.”

“این یک بیانیه این یک تکه از لباس,” او اضافه شده است. “شما استفاده می شود به این راه شما استفاده کردم به پوشیدن شلوار.”

استدلال که ماسک تجاوز در حقوق شخصی باید در مقابله با هر دو توسط حقوقی دستور و اجبار. “ما باید بیشتر معتبر رسولان صحه گذاشتن ماسک” دکتر ون گفت: — فقط قبل از اینکه رئیس جمهور خود را تبدیل به یک مسنجر.

“آنها می تواند شامل C. E. O. s یا مشهور یا رهبران مذهبی. افراد مختلف هستند اثرگذارندهها به متفاوت میباشد.”

اگر چه این احساس می کند مانند یک بحث جدید است و در واقع یکی از آنها است. ماسک مشترک بودند در برخی از شهرهای غربی در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر و اجباری در سان فرانسیسکو. حتی یک صدای جرنگ جرنگ: “اطاعت از قوانین پوشیدن گاز. حفاظت از فک خود را از سپتیک پنجه.”

“یک آزادیخواه جنبش ضد ماسک لیگ ظهور” دکتر لینکلن سان فرانسیسکو دولت است. “وجود دارد fistfights با افسران پلیس بیش از آن.” در نهایت مقامات شهر “waffled” و انطباق پژمرده.

“من تعجب می کنم که این مسئله خواهد بود مثل امروز” او mused در: “اگر که تا به حال اتفاق افتاده است.”

تصاویر از آمریکایی ها بی توجهی اجتماعی فاصله مورد نیاز را تبدیل به یک اخبار روزانه گیره. اما این تصاویر فریبنده هستند: آمریکایی ها بیشتر پذیرش اجتماعی فاصله گرفتن از رسانه ها گاهی اوقات به تصویر می کشد گفت بث Redbird یک دانشگاه جامعه شناس که از ماه مارس انجام داده است به طور منظم بررسی 8000 بزرگسالان در مورد تاثیر این ویروس.

“حدود 70 درصد از آمریکایی ها گزارش با استفاده از همه اشکال آن” او گفت:. “و هنگامی که ما آنها را به صفت انتخاب آنها توصیف افرادی که نمی خواهد از راه دور به عنوان معنی خودخواه یا نابخردانه نه به عنوان سخاوتمندانه روشنفکر یا وطن پرست.”

کلید predictor او گفت: در اوایل ماه ژوئیه بود که آیا یا نه این نظرسنجی جواب اعتماد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. کسانی که مورد اعتماد او بودند کمتر به احتمال زیاد به عمل اجتماعی فاصله. که درست از جمهوری خواهان و مستقل “و وجود دارد هیچ چیز مانند یک دموکرات که تراست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن,” او اضافه شده است.

یا نه مردم حمایت سرکوبگر اقدامات مانند اقامت در خانه سفارشات و یا نوار تعطیلی وابسته چگونه ترس مخاطب بود.

“هنگامی که در حال افزایش تعداد مورد مردم را بیشتر از ترس آنها بیشتر طعم آزادی-محدود اقدامات,” دکتر گفت: Redbird. و هیچ بهبود اقتصادی رخ خواهد داد او افزود: “تا زمانی که مردم می ترسند. اگر آنها نمی خواهد بیرون بروید و صرف پول حتی اگر به آنها اجازه داده است.”

اعتبار…ارین Trieb برای نیویورک تایمز

از سه شنبه عفونت های جدید هنوز در حال افزایش 28 متحده بر اساس یک پایگاه داده نگهداری می شود ،

هفته پیش کارشناسان مانند دکتر Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بودند مشاوره متحده که در آن ویروس صعودی به جلو و عقب از بازگشایی توسط بسته شدن میله منع اجتماعات بزرگ و نیاز به ماسک استفاده است.

بسیاری از این کشورها در نهایت مصرف آن توصیه, اما آن است که هنوز روشن نیست که آیا این ملی تغییر از قلب اتفاق افتاده است در زمان برای متوقف کردن جدیدترین موج از مرگ و میر ناشی از نهایت بیش از 2,750-یک-روز اوج از اواسط ماه آوریل است. از طریق پنج شنبه هفت روز به طور متوسط بود 1,078 ویروس مرگ و میر در سراسر کشور.

مرگ و میر ممکن است افزایش و حتی بالاتر کارشناسان هشدار داده زمانی که آب و هوای سرد و برف و باران نیروی آمریکایی برای دیدار داخل خانه, خوردن, در داخل خانه و جمعیت به حمل و نقل عمومی.

عجیب می گوید که در حال حاضر سخت ضربه ممکن است تبدیل به امن تر برخی از کارشناسان پیشنهاد شده است. در جنوب و جنوب غرب تابستان آنقدر گرم است که شام به دنبال تهویه هوا در داخل خانه اما غذا خوردن در خارج از منزل در ماه دسامبر می تواند لذت بخش است.

مطالعات متعددی تایید انتقال در اتاق تهویه مطبوع. در یکی از شناخته شده صورت خوشه ای در یک رستوران در گوانگژو چین محققان به این نتیجه رسیدند که دستگاه های تهویه مطبوع منفجر اطراف ویروسی ابر آلوده کردن کاربران به عنوان دور به عنوان 10 فوت از یک بیمار کسی که شام میخورد.

مناطق روستایی صورت دیگر خطر است. تقریبا 80 درصد از این کشور در شهرستانهای فاقد حتی یک متخصص بیماری های عفونی با توجه به مطالعه به رهبری دکتر راشل Walensky ارشد از بیماری های عفونی در بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون است.

در لحظه بحران حاد در جنوب و جنوب غربی ایالات متحده. اما وب سایت های که در مسیر انتقال نرخ نشان می دهد که نقاط داغ می تواند به نوبه خود در هر نقطه. به مدت سه هفته برای مثال آلاسکا شیوع کوچک شده است یکی از کشور, سریعترین, پخش كردن, در حالی که انتقال در تگزاس و آریزونا است به طرز چشمگیری کاهش یافته است.

مرگ و میر در حال حاضر ممکن است افزایش بیشتر به آرامی از آنها در زمستان به دلیل بستری بیماران به طور متوسط جوانتر این زمان. اما ضعف بیمارستان ها می تواند منجر به مرگ و میر بیش از حد از علل بسیاری در سراسر جامعه و به عنوان آمبولانس با تاخیر و مردم داشتن سلامت بحران های جلوگیری از بیمارستان ها از ترس.

کارشناسان تقسیم شدند به آنچه به عنوان نقش آنفلوانزا را در بازی قرار می گیرند. خشن فصل آنفولانزا می تواند سیل بیمارستان پنومونی در بیماران نیاز به هواکش. اما برخی از گفت: فصل آنفولانزا می تواند خفیف یا تقریبا وجود ندارد این سال است.

به طور معمول آنفولانزا ویروس مهاجرت از نیمکره شمالی به نیمکره جنوبی و در بهار و احتمالا در مسافران هوایی — و پس از آن در پاییز با جهش جدید است که ممکن است آن را یک بازی ضعیف به صورت سالانه واکسن.

اما در این سال ملی مستند به طور ناگهانی به پایان رسید آنفولانزا انتقال در اواخر ماه آوریل با توجه به هفتگی Fluview گزارش از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. بین المللی مسافرت هوایی شده است به شدت محدود شده است وجود دارد و تقریبا هیچ آنفولانزا فعالیت در کل نیمکره جنوبی این سال است.

فرض کنید هنوز هم وجود دارد کمی سفر هوایی به ایالات متحده این سقوط ممکن است کمی “reseeding” از ویروس آنفولانزا در اینجا. اما در صورتی که پیش بینی معلوم بود اشتباه محققان توصیه گرفتن عکس های آنفولانزا به هر حال.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای عدم آمادگی برای دو ویروس های تنفسی گفت:” تارا C. Smith, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی کنت در دانشکده بهداشت عمومی.

اعتبار…میشا فریدمن برای نیویورک تایمز

کارشناسان آشنا با واکسن و دارو تولید نا امید شد که تا کنون تنها دگزامتازون و remdesivir ثابت کرده اند که به طور موثر درمان و پس از آن فقط تا حدی.

بسیاری احساس کردند که آنتی بادیهای مونوکلونال — کلون انسان پروتئین است که می تواند به رشد در کشت سلولی — نمایندگی بهترین امیدواریم تا واکسن می رسند. Regeneron الی لیلی و دیگر داروسازان در حال کار بر روی نامزدها.

“آنها امیدوار کننده هم برای درمان و هم برای پیشگیری و وجود شرکت با سوابق و ساخت سیستم عامل,” دکتر گفت: Luciana Borio یک مدیر سابق پزشکی و biodefense آمادگی در شورای امنیت ملی. “اما ظرفیت تولید محدود است.”

با توجه به پایگاه داده وارد شده توسط بار محققان در سراسر جهان در حال توسعه بیش از 165 واکسن نامزدها و 27 در آزمایشات انسانی.

جدید اطلاعیه های در حال ریختن و فشار به عجله شدید است: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فقط تعلق می گیرد حدود 2 میلیارد دلار به یک شرکت گزارش-رهبری کنسرسیوم که وعده داده 100 میلیون دوز در ماه دسامبر با فرض اینکه دادگاه موفق می شوند.

از آنجا که این ویروس هنوز هم به سرعت در حال گسترش بسیاری از کارشناسان گفت: “چالش محاکمه” است که در آن تعداد کمی از داوطلبان واکسینه می شوند و سپس به عمد آلوده احتمالا نمی شود مورد نیاز است.

غایب شناخته شده و درمان “چالش” را می توان اخلاقی مملو و برخی از پزشکان مخالفت با انجام آنها برای این ویروس است. “آنها را به شما بگویم هر چیزی در مورد ایمنی” دکتر Borio گفت.

و هنگامی که یک ویروس در گردش است بدون کنترل معمولی آزمایش کنترل شده با پلاسبو با 30000 شرکت کنندگان انجام می شود کارآمد او اضافه شده است. مدرن و فایزر در حال حاضر شروع چنین محاکمات است.

غذا و دارو گفت: واکسن منتقل خواهد شد جمع اوری حتی اگر آن است که تنها 50 درصد موثر است. کارشناسان گفتند که می تواند قبول کند که حداقل در ابتدا به این دلیل که برای اولین بار واکسن تایید شده می تواند زندگی را نجات دهد در حالی که آزمایش در ادامه بهتر جایگزین.

“واکسن ندارد کاملا کار مفید,” دکتر Walensky گفت. “حتی با واکسن سرخک, شما می توانید گاهی اوقات هنوز هم سرخک — اما آن را خفیف و شما نمی عفونی.”

“ما نمی دانیم که اگر یک واکسن به کار خواهد کرد در مردمی است. ما نمی دانیم که دقیقا چه سطح ایمنی گله ما باید برای متوقف کردن بیماری همه گیر. اما چیز امن و نسبتا موثر باید کمک کند.”

هنوز عجله خطرناک است, کارشناسان, هشدار, به ویژه هنگامی که مخالفان از واکسن هستند و ترس. اگر یک واکسن است که با عجله به بازار بدون کامل ایمنی تست و دریافت کنندگان درد نکنه با این همه واکسن می تواند مجموعه ای را برای سال.

اعتبار…Callaghan o’hare برای نیویورک تایمز

بدون توجه به آنچه که دولت این ویروس می رسد یک خطر ثابت می ماند. حتی در کشورهای با چند سیاه و اسپانیایی ساکنان آنها معمولا سخت ترین ضربه به گفته کارشناسان.

مردم از رنگ هستند احتمال بیشتری برای کارهایی که نیاز به حضور فیزیکی و گاهی اوقات از تماس نزدیک مانند کار ساخت و ساز, فروشگاه clerking و پرستاری است. آنها بیشتر احتمال دارد به تکیه بر حمل و نقل عمومی و به زندگی در محله ای که در آن فروشگاه های مواد غذایی کمیاب و شلوغ است.

آنها بیشتر احتمال دارد به زندگی در شلوغ مسکن و multigenerational خانه های برخی تنها با یک حمام ساخت خانه امن جداسازی غیر ممکن است که بیماری اعتصاب. آنها باید بالاتر از نرخ چاقی فشار خون بالا دیابت و آسم.

فدرال اطلاعات جمع آوری شده از طریق 28 مه نشان می دهد که سیاه و اسپانیایی آمریکایی ها بودند سه بار به عنوان به احتمال زیاد به کامپیوتر خود را به عنوان سفید و دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ, حتی اگر آنها در زندگی از راه دور روستایی شهرستان با چند سیاه یا اسپانیایی ساکنان.

“آن زمان که اقلیت بیمار مجموعه پا در بیمارستان, او در حال حاضر در شرایط نابرابر جای پای” گفت: Elaine هرناندز, یک جامعه شناس در دانشگاه ایندیانا.

تفاوت باقی بماند حتی اگر سیاه و اسپانیایی بزرگسالان به شدت تغییر رفتار خود. یک مطالعه نشان داد که از طریق آغاز می, متوسط, سیاه, آمریکا, تمرین های اجتماعی بیشتر و فاصله از متوسط سفید آمریکا.

مقامات در شیکاگو بالتیمور و دیگر جوامع با آن مواجه دیگری تهدید: شایعات پرواز در مورد رسانه های اجتماعی است که مردم سیاه شد به نحوی ایمنی بدن.

بالا عامل مردم اتخاذ محافظ خود رفتار شخصا دانستن کسی که مریض شد دکتر گفت: Redbird. پایان بهار و اسپانیایی آمریکایی ها 50 درصد بیشتر از سفید آمریکایی ها به کسی را می شناسید که تا به حال بیمار شده های نظرسنجی ها یافت می شود.

دکتر هرناندز که پدر و مادر زندگی می کنند در آریزونا گفت: همسایگان خود بوده می ترسم در ماه ژوئن تا به حال پس از تغییر نگرش آنها.

پدر او یک پزشک در حال تنظیم یک مثال است. در اوایل او عینک یک ماسک با احمقانه سبیل زمانی که او و همسرش در زمان پیاده و آنها را کاهش دوستان دعوت کرد و گفت: “نه ما ماندن در حباب.”

او گفت: همسایگان خود هستند با پوشیدن ماسک “و مردم در حال گفتن پدر من ‘حق با تو بود'” دکتر هرناندز گفت.

اعتبار…داستین اتاق برای نیویورک تایمز

وجود گسترده توافق میان کارشناسان در مورد آنچه که به احتمال زیاد به رخ می دهد در سال های پس از همه گیر. برخی از دانشمندان انتظار بهبود سریع اقتصادی; دیگران فکر آسیب می تواند برای سالها باقی بماند.

کار در خانه تبدیل خواهد شد بیشتر رایج است و برخی پیش بینی می شود در حالی که شلوغ کاري-طرح دفاتر ممکن است تغییر کند. این فقط در زمان عرضه زنجیره ای که در آن بسیاری از کسب و کار بستگی دارد نیاز به دلیل رفع فرآیندهای موفق به ارائه مناسب دنده محافظ هواکش و تست مواد.

یک بیماری-مدل سازی سیستم مانند استفاده می شود که توسط خدمات ملی آب و هوا برای پیش بینی طوفان نیاز است گفت: Caitlin رودخانه متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. در حال حاضر این کشور نظارت برای آنفلوآنزای فصلی اما هیچ ملی نقشه ردیابی تمام بیماری شیوع است. به عنوان دکتر Thomas R. فریدن سابق C. D. C. مدیر به تازگی با اشاره متحده هستند و نه حتی نیاز به پیگیری از داده های مشابه.

چند تن از کارشناسان گفت: آنها فرض شده است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در سمت چپ و بدون بیمه و یا مجبور به خط تا در بانک های مواد غذایی را برای رای دادن به سیاستمداران طرفدار جهانی بهداشت پرداخت مرخصی استعلاجی بیشتر درآمد برابری و تغییرات دیگر.

اما با توجه به کشور های سیاسی بخش هیچ محقق شد و برخی از نتیجه انتخابات آینده خواهد بود.

دکتر Redbird گفت: نظرسنجی از آمریکایی ها نشان داد “ایمان کمی در موسسات در سراسر هیئت مدیره ما شاهد افزایش اعتماد در علم یا اشتها برای مراقبت های بهداشتی جهانی و یا کارگران و حقوق صاحبان سهام.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را کوچک برای به دست آوردن اعتماد است. بیش از شش ماه به بدترین بحران بهداشتی در یک قرن آقای ترامپ تنها در هفته گذشته خواست آمریکایی ها برای پوشیدن ماسک و لغو کنوانسیون حزب جمهوری خواه در فلوریدا نوع پرخطر داخلی صورتی که متحده شده اند ممنوع از اواسط ماه مارس.

“این احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود” آقای ترامپ گفت: در اولین احیا coronavirus نیروی کار جلسات در اوایل این ماه که شامل هیچ دانشمندان و یا مقامات بهداشتی. این جلسات بودند قطع شده در مارس مذاکرات خود را خوشبو predications که این بیماری همه گیر به زودی خواهد بود.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است نادیده گرفته تناقض یا تحقیر علمی مشاوران بارها و بارها گفت که این ویروس به سادگی خواهد برود شعار اثبات نشده مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین حتی پس از آنها نشان داده شد بی اثر می شود و گاهی اوقات خطرناک است و نشان می دهد که مواد ضد عفونی کننده یا کشنده نور ماوراء بنفش ممکن است مورد استفاده در داخل بدن است.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند شغل خود و سلامت خود را بیمه هستند و در معرض خطر از دست دادن خانه های خود را حتی به عنوان آنها پیدا کردن خود را در مسیر از یک بیماری کشنده. مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری “است که نشانه ای از بد از علم و برش از قرارداد عمومی در مورد آنچه که ما مدیون یکدیگر به عنوان شهروندان,” دکتر گفت: Joia S. موکرجی افسر ارشد پزشکی از همکاران در سلامت در بوستون.

یکی از درس های است که مطمئنا می تواند آموخته است که کشور نیاز به بهتر آماده برای ميکروبی ضرب و جرح و گفت: دکتر جولی Gerberding سابق مدیر C. D. C.

“این است که یک بار در یک قرن رویداد. این یک منادی از چیزهایی که می آیند.”

اعتبار…Brittainy نیومن/نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de