آمریکا که سفر در Westerdam کشتی کروز ندارد Coronavirus پس از همه CDC می گوید

یک زن آمریکایی می ترسید به طور بالقوه گسترش COVID-19 به دیگر مسافران روی عرشه کشتی Holland America Line را Westerdam کشتی کروز به نظر نمی رسد به رمان coronavirus پس از تمام مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) را تایید کرد.

این مثبت کاذب است و تنها در آخرین توسعه در Westerdam حماسه. پس از شایعه است که یک مسافر در هیئت مدیره Westerdam بود coronavirus کشتی محروم شد ورود در بنادر در پنج کشور مختلف—حتی به عنوان خط کروز نگهداری می شود که هیچ کس در هیئت مدیره بیمار بود با COVID-19. مسافران را جشن گرفتند که برخی از آنها در نهایت اجازه پیاده در کامبوج در اواسط فوریه.

تن به طور چشمگیری تغییر زمانی که اخبار پخش شده که 83 ساله آمریکایی—که خط کروز نشان داد و گفت: هیچ نشانه ای از بیماری در حالی که در هیئت مدیره—تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در مالزی پس از پیاده از Westerdam. تشخیص او ترس دامن زده است که دیگر افرادی که تا به حال شده روی قایق—بسیاری از آنها متحرك در کامبوج و سپس در ادامه به مقصد دیگر—ممکن است ندانسته عمل به عنوان حامل ویروس به طور بالقوه کمک به گسترش آن در سراسر جهان است. پس از خبر شکست مسافران هنوز در کشتی بودند گفت: برای ماندن در هیئت مدیره و کسانی که خاموش کردم اما در آنجا ماند در کامبوج شد به کارگردانی به کشور را ترک کنند.

بعد از تست در زن آمریکایی, اما, آمد منفی برای COVID-19. در حالی که CDC را آزمایش کرده است و زن به طور مستقیم یک سخنگوی تایید به زمان است که پس از بیمار اولیه نتیجه مثبت دو بعدی آزمون برگشتم منفی است. پیگیری تست در 1,500 دیگر مسافران روی عرشه کشتی نیز آمد منفی است. “در این زمان CDC نظر مسافران از Westerdam به در “بدون خطر” یا “کم خطر” از SARS-CoV-2 عفونت در طول 14 روز پس از آخرین مواجهه” سخنگوی گفت.

آن را به طور کامل روشن نیست که چرا این زن در ابتدا آزمایش مثبت برای COVID-19 هر چند CDC مقامات گفته اند که او ممکن است تا به حال یکی دیگر از بیماری های دستگاه تنفسی.

کامبوج اخبار رسانه های مالزی گزارش داد که وزیر بهداشت تشکر CDC گفت: این زن تا به حال هرگز COVID-19.

با وجود ظاهری غلط-مثبت بسیاری از مسافران هنوز هم احتیاط. یک خانواده گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که آنها خواسته شده بود تا خود قرنطینه به مدت دو هفته در بازگشت به خانه در انگلستان در حالی که آمریکا Elly Chybowski و شوهرش که به اشتراک گذاشته یک میز ناهار خوری با زن در Westerdamهستند خود quarantining در خانه خود در ویسکانسین تا فوریه. 27.

“اختلال در زندگی بسیاری از فوق العاده ای است,” Chybowski گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “استرس عاطفی به همه ما در طول زمان از عدم قطعیت قبل از ما به خانه بی اندازه است.”

تنش در اطراف دریا سفر بالا هستند با توجه به این که یکی دیگر از کشتی کروز الماس شاهزاده خانم تبدیل به یک کانون از COVID-19 شیوع. بیش از 600 مسافران در کشتی قرارداد این بیماری در بخشی به دلیل تاخیر در مهار اقدامات در هیئت مدیره. CDC است پس از صدور دستورالعمل های خاص برای مدیریت مشکوک coronavirus موارد در کشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im