‘یک صدای جیر جیر نمی تواند دست کشیدن بیش از همه گیر’: اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات بازی خود را در coronavirus?منt کشته شدن هزاران نفر کاشته گسترده ترس و اختلال و باعث بدترین روز برای وال استریت پس از بحران مالی 2008. یکی نیست وحشت در مورد کوروناویروس. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط صرف دو روز پی در پی در زمین گلف.

حتی برای یک رئیس جمهور ایالات متحده ساخته شده است که یک عادت کره زمین – از گرمایش جهانی به اندازه باراک اوباما در مراسم تحلیف جمعیت – بحران کنونی است بالا بردن نوار. یک تیتر روز دوشنبه در توصیف آن به عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن چرنوبیل” اشاره به اتحاد جماهیر شوروی فاجعه هسته ای که مقامات نمی تواند سانسور به دور است.

فرمانده ارشد گذشته تلاش برای خم واقعیت به خود را دارند و ملاقات با تمسخر یا شادمانی. اما این زمان آن است که به سختی اغراق بگویم جان هزاران نفر در معرض خطر هستند. بحران های بین المللی است که بسیاری از ترس خواهد آزمون هنجار خود متلاشیکننده ریاست جمهوری وارد کرده است.

“انکار اتهام انحراف نهفته است – این چهار اصل پاسخ به هر گونه رقیب” گفت: Gwenda بلر مغلوب ساختن پیشی جستن در شرح حال. “تنها در این زمان آن را نه یک فرد. هنگامی که شما فکر می کنم که مدل آن کار نمی کند با میکروب ها است. یک صدای جیر جیر نمی کند, دست کشیدن بیش از یک پتانسیل جهانی همه گیر.”

در یک فاکس نیوز تاون هال هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن یادآور شد که او یک “خود اعلام کرد germaphobe”. بلر افزود: “او کاملا germaphobe برای چند دهه. یک زمان من مصاحبه او گفت: “شما خوش شانس هستید من را تکان داد دست خود را.’ در مبارزات انتخاباتی و دفتر بیضی, آن را سخت برای او به لرزش دست, اما ما می توانید مطمئن شوید که وجود دارد یک بطری Purell در این نزدیکی هست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است در تضاد کارشناسان به تطهیر coronavirus تهدید شاید حداقل نه به دلیل آن می تواند صدمه دیده است او را در انتخابات ریاست جمهوری سال است. او نادرست ادعا کرد که یک واکسن در دسترس خواهد بود به زودی که هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یکی و که این ویروس کشته خواهد شد توسط بهار آب و هوا. “بسیاری از مردم فکر می کنم که می رود در ماه آوریل با گرما – گرما در می آید گفت: در ماه گذشته. “به طور معمول آن دور خواهد شد در ماه آوریل است.”

و با وجود سال از هشدار از دانشمندان که یک بیماری همه گیر خواهد آمد روزی مغلوب ساختن پیشی جستن را کاهش کاخ سفید امنیت ملی کارکنان و کاهش مشاغل پرداختن به بیماری های همه گیر جهانی. او به دنبال به تصویر کشیدن coronavirus به عنوان یک پیچ از آبی. “که فکر می کنید ؟’ از او خواست که در طول سفر به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آتلانتا. “چه کسی می توانست تصور می کردند ما حتی می توان این موضوع؟”

هنگامی که واقعیت مناسب نیست تهمت تلاش می کند برای پیدا کردن یک راه حل است. بازدید از CDC در حالی که با پوشیدن قرمز “حفظ آمریکای بزرگ” کلاه او پیشنهاد او ترجیح می دهند که مردم در معرض ویروس بر روی یک کشتی کروز چپ روی به طوری که آنها نمی خواهد باد ملی در کل. “من می خواهم اعداد به جایی که آنها هستند,” او گفت:. “من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما … من ترجیح می دهم که آنها را به ماندن در شخصا.”

این blasé رئيس جمهور صرف تعطیلات آخر هفته در حال بازی گلف در فلوریدا پس از آن آغاز شد دوشنبه جمع آوری کمک برای انتخاب مجدد خود را قبل از ساخت زودگذر ظاهر در کاخ سفید جلسه. در توییتر او ادامه داد: به انکار تاثیر این ویروس بر روی غلت سهام: “عربستان سعودی و روسیه در حال بحث بر سر قیمت و جریان نفت است. که این خبر جعلی است به همین دلیل برای بازار رها!”

او همچنین در ادامه به بیان “هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید” نمایش با خلق و خوی عمومی. “بنابراین در سال گذشته 37,000 آمریکایی از شایع آنفولانزا,” او نوشت. “آن طور متوسط بین 27,000 و از 70 ، 000 در سال است. هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد ، در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!”

تهمت نیز متهم دموکرات ها به دنبال بهره برداری از این ویروس به صورت سیاسی به دست آورید. چنین دیدگاه را ناشی از ترس در میان مقامات بهداشت عمومی. منتقدان می گویند که رئیس جمهور است که به وضوح از عمق خود.

ریک ویلسون از بنیانگذاران لینکلن پروژه و نویسنده همه چیز را مغلوب ساختن پیشی جستن لمس می میرد گفت: “زمانی که تهمت مواجه است با چیزی که در توییتر دنبال او نیست که سازمان دیده بان او را در فاکس نیوز و نمی آید به تظاهرات او را از دست داد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن یک معامله گر در روز. او اجرا می شود هر روز صبح می اندازد و هر آنچه او در سر خود در برابر دیوار. آن را انجام نمی دهد این کشور یک سرویس زمانی که او به شدت تمایل به این باور خود را مزخرف.”

ویلسون که دارای تجربه در مدیریت بحران توصیف رئیس جمهور پاسخ تا کنون به عنوان “معمول Trumpian بی مسئولیتی و mendacity در یک بسته بندی”. وی افزود: “رئیس جمهور دریافت قضاوت نه در مسائل آسان اما چیزهای سخت. او به مردم قضاوت او در مورد چگونه او را به این. او نه الهام بخش اعتماد به نفس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا به نظر می رسد blasé و uncaring هنگامی که طوفان ماریا ویران پورتوریکو. او فراموش نشدنی پرتاب حوله کاغذی به یک جمعیت. اما coronavirus در مقیاس دیگر در دسترس نباشد.

لری جاکوبز مدیر مرکز مطالعات سیاست و حکومت در دانشگاه مینه سوتا گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال سابقه هجوم سیاسی کنوانسیون اما این بازی است. او ساخته شده است یک اشتباه بزرگ با چگونه او را از دست زدن به coronavirus. او خود را در جلو و مرکز.

“او خوار کارشناسان دولت او ساخته شده است نه کافی و آماده سازی او تضعیف احتیاطی موجود و اقداماتی که تا به حال گرفته شده فقط برای این اورژانس است. اثر انگشت او بیش از همه به این.”

جاکوبز گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد قطع از واقعیت است. در حالی که هر آمریکایی است که فکر کردن در مورد اقدامات احتیاطی و تعجب در مورد نگه داشتن فرزندان خود را از مدرسه به خانه مغلوب ساختن پیشی جستن توسط underplaying چه خبر است جدا از این واقعیت است که متوسط آمریکا در حال مبارزه با.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im